Батьківська плата в ДНЗ

Юлія333777
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 41
З нами з: 26 листопада 2014, 22:27

Повідомлення Юлія333777 »

маю зауважити 2.2. Розмір плати за поданням дошкільного навчального закладу
встановлюють місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого
самоврядування або підприємства, організації та установи, які
перебувають у державній (комунальній) формі власності і мають у
своєму підпорядкуванні дошкільні навчальні заклади, один раз на
рік з урахуванням матеріального стану сім'ї та режиму роботи
закладу. Вони можуть установлювати додаткові пільги щодо
батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних
закладах за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів,
підприємств, організацій, установ. Рішенням міської ради малозабезпечені діти звільнені.... Хто звільняється питань не виникало. Питання в тому,якщо ж в довідці вказано що сім’я м/з з 01.09.2016 року та принесена 15.10.2016 , але з ними більш-менш ясно.... чи наприклад довідка про склад сім’ї надана також не 01 числа місяця а в середені чи напикінці з проханням надати пільгу 50% як багатодітній родині як у тому випадку діяти? Дякую

Аватар користувача
fanny
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 88
З нами з: 29 січня 2014, 15:17
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення fanny »

Доброго дня!
Заклад - дитсадок-школа. Є харчування, і є платні освітні послуги. Оплата за харчування дитсадка та послуги (і дитсад, і школа) зараховується на спеціальний рахунок, за харчування школи - на благодійний рахунок. 
Чи вірно я зрозуміла:

1) нараховано за харчування дитсад - у МО 15 - Дт 674/1 Кт 714,
    надходження коштів - у МО 3-1 - Дт 323 Кт 674/1,
    закриття 714 рахунку - на фін.результат Дт 714 Кт 432

2) нараховано за платні послуги - у МО 14 - Дт 674/2 Кт 711,
    надходження коштів - у МО 3-1 - Дт 323 Кт 674/2
    закриття 711 рахунку - на фін.результат Дт 711 Кт 432

3) нараховано за харчування школа - ніде не відображається (не знайшла проводки)
    надходження коштів - у МО 3-2 - Дт 324 Кт 712
    закриття 712 рахунку - на фін.результат Дт 712 Кт 432 ?

Аватар користувача
fanny
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 88
З нами з: 29 січня 2014, 15:17
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення fanny »

Ну підкажіть, будь-ласка, чи так.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

fanny писав:Ну підкажіть, будь-ласка, чи так.
Перші два здається все вірно, але ж на результат виконання кошторису відносять в кінці року!
а на рахунок третього, можливо треба відновлювати касу або вважати це платою за послуги! Ну якось оплата харчування не ув'язується з благодійною допомогою!

med_buh
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 18 травня 2013, 10:58
Регіон: Запорожская область
Звідки: Приморск
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення med_buh »

Юлія333777 писав:маю зауважити   2.2. Розмір плати за поданням дошкільного навчального закладу
встановлюють  місцеві  органи  виконавчої влади,  органи місцевого
самоврядування або  підприємства,  організації  та  установи,  які
перебувають  у  державній  (комунальній) формі власності і мають у
своєму підпорядкуванні дошкільні навчальні заклади,  один  раз  на
рік  з  урахуванням  матеріального  стану  сім'ї  та режиму роботи
закладу.  Вони  можуть   установлювати   додаткові   пільги   щодо
батьківської  плати  за  харчування  дітей у дошкільних навчальних
закладах  за  рахунок  коштів   відповідних   місцевих   бюджетів,
підприємств, організацій, установ.     Рішенням міської ради малозабезпечені діти звільнені.... Хто звільняється питань не виникало.  Питання в тому,якщо ж в довідці  вказано що сім’я   м/з    з  01.09.2016 року та принесена  15.10.2016 , але з ними більш-менш ясно.... чи наприклад довідка про склад сім’ї надана також не  01 числа місяця а в середені чи напикінці  з проханням надати пільгу 50% як багатодітній родині як у тому випадку діяти? Дякую
Мне тоже интересен ответ на этот вопрос!!!

Аватар користувача
fanny
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 88
З нами з: 29 січня 2014, 15:17
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення fanny »

EVGENIY писав:Перші два здається все вірно, але ж на результат виконання кошторису відносять в кінці року!
а на рахунок третього, можливо треба відновлювати касу або вважати це платою за послуги! Ну якось оплата харчування не ув'язується з благодійною допомогою!
Дякую, то я не не дописала, що в кінці року. 
У формі 4-2 я надходження ставлю у рядок 030 "Від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів, у тому числі заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщення на них інших об’єктів нерухомого майна, що перебувають у приватній власності фізичних або юридичних осіб"

romashka165
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 12 січня 2017, 14:45
Регіон: Запорожская область

Повідомлення romashka165 »

В цьому році повернула надміру сплачені кошти з батьківської плати за минулі періоди Кт323 Дт 674. Тепер не сходиться баланс. Почала читати статті Пишуть, що потрібно було Кт323 Дт432 . А що робити з 674. залишок по відомості нарахування не зійдеться ж тоді

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

romashka165 писав:В цьому році повернула надміру сплачені кошти з батьківської плати за минулі періоди Кт323 Дт 674. Тепер не сходиться баланс. Почала читати статті Пишуть, що потрібно було Кт323 Дт432 . А що робити з 674. залишок по відомості нарахування не зійдеться ж тоді
Дт 323 Кр 674 отримано кошти 
Дт 432 Кр 323 перераховано в бюджет
Все закривається!

romashka165
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 12 січня 2017, 14:45
Регіон: Запорожская область

Повідомлення romashka165 »

Re: Батьківська плата в ДНЗ

EVGENIY » 1 хвилини тому

romashka165 написав:
В цьому році повернула надміру сплачені кошти з батьківської плати за минулі періоди Кт323 Дт 674. Тепер не сходиться баланс. Почала читати статті Пишуть, що потрібно було Кт323 Дт432 . А що робити з 674. залишок по відомості нарахування не зійдеться ж тоді


"Дт 323 Кр 674 отримано кошти " це ж було не в цьому році. чи я не розумію. В мене в відомості ці надлишки висіли в розділі Выбывшие. Коли я перерахувала кошти поставила Дт 674 Кт 323. І по відомості із мінусом ці суми пройшли по графі отримано. Якщо я зроблю Дт 432 Кт323 в мене не зійдеться сума по батьківській відомості на кінець періода. І в балансі увязка рве на цю суму.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

romashka165 писав:Re: Батьківська плата в ДНЗ

EVGENIY » 1 хвилини тому

   romashka165 написав:
   В цьому році повернула надміру сплачені кошти з батьківської плати за минулі періоди Кт323 Дт 674. Тепер не сходиться баланс. Почала читати статті Пишуть, що потрібно було Кт323 Дт432 . А що робити з 674. залишок по відомості нарахування не зійдеться ж тоді


"Дт 323 Кр 674 отримано кошти " це ж було не в цьому році. чи я не розумію. В мене в відомості ці надлишки висіли в розділі Выбывшие. Коли я перерахувала кошти поставила Дт 674 Кт 323. І по відомості із мінусом ці суми пройшли по графі отримано. Якщо я зроблю Дт 432 Кт323 в мене не зійдеться сума по батьківській відомості на кінець періода. І в балансі увязка рве на цю суму.
упс, вибачте я не вірно зрозумів!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

У вашому випадку це ж отримані доходи, а на результат списуються саме НАРАХОВАНІ доходи, отже вам результат не потрібно правити!

romashka165
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 12 січня 2017, 14:45
Регіон: Запорожская область

Повідомлення romashka165 »

тобто я все правильно зробила? Дт674 Кт323. Але баланс так і не зійшовся. Рве на цю суму.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

romashka165 писав:тобто я все правильно зробила? Дт674 Кт323. Але баланс так і не зійшовся. Рве на цю суму.
ну треба дивитись, що і куди ви поставили!

katya862008
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 07 лютого 2017, 20:06
Регіон: Херсонская область

Повідомлення katya862008 »

Допожіть будь-ласка.Чи має право міська рада нараховувати плату за дитячий садок на перед на місяць.дитина відвідувала дитячий садок у січні 2017 фактично 11 днів,плата за день перебування 13,42.Квитанцію виставили за 21 день у сумі 385,37 грн.

Аватар користувача
Станкус Тетяна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Станкус Тетяна »

Доброго дня! Ви можете наперед розрахувати та виставити оплату, але потім по факту відвідування необхідно зробити коригування. Тобто в кінцевомцу результаті батьки мають зплатити за фактичну кількість відвідувань дитиною дитсадку.

katya862008
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 07 лютого 2017, 20:06
Регіон: Херсонская область

Повідомлення katya862008 »

Станкус Тетяна, дякую за відповідь

Аватар користувача
Natashika
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 23
З нами з: 05 листопада 2015, 00:24
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Natashika »

Доброго дня! Як правильно повернути кошти батькам? Ми школа естетичного виховання.  У квітні батьки перерахували кошти за навчання дитини, а зараз принесли документи на опікунство. Отже, в них переплата. І ще: за поточний місяць плату зараховувати? Тому що нарахування здійснюється до 10-го числа, а документи принесли 13-го. Дякую!

Arvin
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 25 жовтня 2017, 20:17
Регіон: Николаевская область

Повідомлення Arvin »

Як правильно розрахувати батькiвську плату по харчуванню в днз? По рiшенню сесii установили вартiсть харч. в день 21 грн: 60% бюджет(12,60грн), 40% спец. (8,40грн). Нараховувати батькiвську плату тiльки по рiшенню сесii( тодi не буде спiввiдношення 40 i 60%), чи вiд фактичноi вартостi спожитих продуктiв дiлених на дiтоднi?

Анна весна
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 06 квітня 2016, 12:16
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Анна весна »

Arvin писав:Як правильно розрахувати батькiвську плату по харчуванню в днз? По рiшенню сесii установили вартiсть харч. в день 21 грн: 60% бюджет(12,60грн), 40% спец. (8,40грн). Нараховувати батькiвську плату тiльки по рiшенню сесii( тодi не буде спiввiдношення 40 i 60%), чи вiд фактичноi вартостi спожитих продуктiв дiлених на дiтоднi?
у нас по решению сессии 50% на 50%,но не указана именно конкретная цена в день. Я весь расход за месяц делю на детодни и умножаю на 50%. А,если указана цена в день,то вы должны придерживаться этой цены каждый день,так вроде.

Arvin
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 25 жовтня 2017, 20:17
Регіон: Николаевская область

Повідомлення Arvin »

Но если фактическая цена дня выходит меньше чем запланированная. Например :по решению сессии 21 грн., а наели на 15 грн. Это правильно требовать оплатить 40% от 21 грн?

kristal1962
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 04 серпня 2016, 13:43
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення kristal1962 »

Нараховуйте на кожень день 50% на 50%  так беде правильно якщо в рішенні сесії не вказана сума ,напишіть 50% від фактичного.

Олександрівна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 01 листопада 2013, 14:03
Регіон: Волынская Область
Звідки: Ковель
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Олександрівна »

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як правильно списати дебіторську заборгованість по батьківській платі, яка уже три роки "висить" на позабалансовому рахунку 07?

Аліна-Аліна
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 68
З нами з: 23 листопада 2017, 15:46
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Аліна-Аліна »

Добрий день! Я не працюю в ДНЗ. Мене цікавить як маму, як члена батьківського комітету, що оплачує за харчування дитини. Напишіть, будь-ласка, якщо на рахунку де поступають кошти від батьківської плати на кінець року є залишок 80 тис грн. За ці кошти можна придбати щось в садочок, наприклад ліжечка? чи ще захищені кошти? Нас постійно добровільно-примусово змушують протягом року купувати за свої кошти різні речі, а тут дізналася випадково, що у нас є кошти на спецфонді. Напишіть, будь-ласка!!

Аватар користувача
musia2010
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 59
З нами з: 04 лютого 2014, 11:02
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Ровно
Подякували: 4 рази

Повідомлення musia2010 »

Аліна-Аліна писав:Добрий день! Я не працюю в ДНЗ.  Мене цікавить як маму, як члена батьківського комітету, що оплачує за харчування дитини. Напишіть, будь-ласка, якщо на рахунку де поступають кошти від батьківської плати на кінець року є залишок 80 тис грн. За ці кошти можна придбати щось в садочок, наприклад ліжечка? чи ще захищені кошти? Нас постійно добровільно-примусово змушують протягом року купувати за свої кошти різні речі, а тут дізналася випадково, що у нас є кошти на спецфонді. Напишіть, будь-ласка!!
Цей залишок бухгалтер має право розписати за різними напрямками: на продукти харчування чи тіж ліжечка. Але виходячи з того що гроші на продукти харчування на сільдуючий бюджетний рік дають впритик, то я як бухгалтер їх би використала саме на це. Якщо вже кошторис затверджений і ці кошти не заплановані на придбання ліжечок, тоді все.

Natalia_NS
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 25 грудня 2015, 13:03
Регіон: Волынская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Natalia_NS »

Скажіть, будь-ласка, як правильно документально оформити повернення надміру сплаченої батьківської плати за перебування в інтернатному закладі.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Natalia_NS писав:Скажіть, будь-ласка, як правильно документально оформити повернення надміру сплаченої батьківської плати за перебування в інтернатному закладі.
12.5. Повернення коштів, помилково або надміру зарахованих, здійснюється органами Казначейства на підставі платіжних документів розпорядника бюджетних коштів та відповідного підтвердження щодо обґрунтованості здійснення такої операції у межах наявних залишків бюджетних коштів на відповідних рахунках.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/kaznacheyske-obslugovuvannya/poryadku-kaznacheyskogo-obslugovuvannya-mistsevih-byudzhetiv/

Yanochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 16 жовтня 2012, 11:06
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Дніпропетровськ
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Yanochka »

Доброго дня. Незнаю ,можливо питання не зовсім в цю тему,проте. Одним з батьків було сплачено за харчування дитини в ДНЗ на рахунок, який було відкрито по коду 25010400 (кошти від реалізації майна). Виходить , що по коду 25010100(плата за послуги...) заборгованість. Якщо я правильно розумію ,то в мо15 також буде ця заборгованість? Тобто за цю дитину буде заборгованість за харчування?

Анна весна
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 140
З нами з: 06 квітня 2016, 12:16
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Анна весна »

Yanochka писав:Доброго дня. Незнаю ,можливо питання не зовсім в цю тему,проте. Одним з батьків було сплачено за харчування дитини в ДНЗ на рахунок, який було відкрито по коду 25010400 (кошти від реалізації майна). Виходить , що по коду 25010100(плата за послуги...) заборгованість. Якщо я правильно розумію ,то в мо15 також буде ця заборгованість? Тобто за цю дитину буде заборгованість за харчування?
сделайте платежку коррегування доходів со счета кошти від реализації перекиньте на плата за послуги

Yanochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 16 жовтня 2012, 11:06
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Дніпропетровськ
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Yanochka »

Анна весна писав:
Yanochka писав:Доброго дня. Незнаю ,можливо питання не зовсім в цю тему,проте. Одним з батьків було сплачено за харчування дитини в ДНЗ на рахунок, який було відкрито по коду 25010400 (кошти від реалізації майна). Виходить , що по коду 25010100(плата за послуги...) заборгованість. Якщо я правильно розумію ,то в мо15 також буде ця заборгованість? Тобто за цю дитину буде заборгованість за харчування?
сделайте платежку коррегування доходів со счета кошти від реализації перекиньте на плата за послуги
Це трапилося в кінці грудня минулого року, побачили вже в цьому році.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Yanochka писав:
Анна весна писав:
Yanochka писав:Доброго дня. Незнаю ,можливо питання не зовсім в цю тему,проте. Одним з батьків було сплачено за харчування дитини в ДНЗ на рахунок, який було відкрито по коду 25010400 (кошти від реалізації майна). Виходить , що по коду 25010100(плата за послуги...) заборгованість. Якщо я правильно розумію ,то в мо15 також буде ця заборгованість? Тобто за цю дитину буде заборгованість за харчування?
сделайте платежку коррегування доходів со счета кошти від реализації перекиньте на плата за послуги
Це трапилося в кінці грудня минулого року, побачили вже в цьому році.
До чого тут МО-15? Кошти батька у вас і він вам нічого не винен! Спитайте в казні вони приймуть у вас платіжку з 3155 (25010400) на 3155 (25010100),  мені здається таке допускається у них в обліку буде з мінусом 25010400!

Відповісти

Повернутись до “Місцеве самоврядування”