Батьківська плата в ДНЗ

ypalamarchuk80
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 25 березня 2019, 16:42
Регіон: Житомирская область

Повідомлення ypalamarchuk80 »

Добрий день!Допоможіть будь ласка!У лютому прийшла на роботу, працівник, що була до мене, за весь 2018 рік ні разу не перекинула невірно перераховані кошти (батьки заплатили на рахунок школи,а не садочка).Сума набігла чимала .Я підготувала реєстри і листи в казначейство,а вони відмовляються чіпати залишок минулого року.Кошти висять у повітрі,не рознесені по дітях.Фактично вони сплачені,але на інший рахунок.Що тепер робити?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ypalamarchuk80 писав:Добрий день!Допоможіть будь ласка!У лютому прийшла на роботу, працівник, що була до мене, за весь 2018 рік ні разу не перекинула невірно перераховані кошти (батьки заплатили на рахунок школи,а не садочка).Сума набігла чимала .Я підготувала реєстри і листи в казначейство,а вони відмовляються чіпати залишок минулого року.Кошти висять у повітрі,не рознесені по дітях.Фактично вони сплачені,але на інший рахунок.Що тепер робити?
а на рахунок школи кошти надходять? Чи будуть надходити? Коли достатньо надійде тоді і перекидуйте! Ситуація цікава, за рахунок яких коштів тоді існував садочок!?!?!!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Я тут ще подумав!! Якщо коштів на рахунку 3542 в школі вистачає і навіть якщо не має доходів в цьому році, то з рахунку 3155 (школи) можна перераховувати на рахунок 3155 (садочка) головне щоб сума не була більше чим залишок на рахунку 3542! І нічого смертельного не буде в школі якщо дохід буде з мінусом і ніяк не впливає що то кошти минулих років! Буде у них в звіті залишок на початок і дохід з мінусом і залишок на кінець нуль! І тут не має нічого протизаконого!!

ypalamarchuk80
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 25 березня 2019, 16:42
Регіон: Житомирская область

Повідомлення ypalamarchuk80 »

У нас після реформи об"єднався майже весь район.Веду весь район.Така ж ситуація з школою.Навіть якщо зробити взаємозалік без перекидок ,просто по бумазі,то садочки винні школам понад 6 тис.грн. Казначейство не хоче нічого перекидати,мотивують тим,що залишок на початок року був такий і міняти його не можна,хоча коштів достатньо як і на шкільному рахунку так і на рахунку дит.садка.

berezovosk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 02 серпня 2017, 10:22
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення berezovosk »

підкажіть будь ласка, де  в балансі проставлять дебіторську заборгваність з батьківської плати

Анастасия Витальевна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 01 лютого 2020, 00:32
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Анастасия Витальевна »

Підкажіть будь-ласка. Про надання статусу малозабезпеченної сім'ї дізналася тільки 15.01, хоча сам статус був наданий ще 01.12. за грудень місяць розрахувалися за харчування дітей (їх двоє ходить в один садочок) Як повернути кошти за грудень місяць?

Відповісти

Повернутись до “Місцеве самоврядування”