Міська рада VS Військово-цивільна адміністрація

Аватар користувача
Коваленко Сергей
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 24 липня 2016, 20:01
Звідки: Украина, Марьинка

Повідомлення Коваленко Сергей »

Добрий день!
В мне таке запитання:

На території в зоні проведення Антитерористичної операції (АТО) (Донецька обл.), створено військово-цивільну адміністрацію яка працює замість Міської ради. У мене виникає питання яким Законом керуватися в роботі кадровику: Законом України про місцеве самоврядуванням або Законом України про державну службу? 

Буду вдячний за Ваші міркування на відповіді.

Федченко Леся
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 290
З нами з: 03 лютого 2014, 07:47
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Федченко Леся »

Коваленко Сергей писав:Добрий день!
В мне таке запитання:

На території в зоні проведення Антитерористичної операції (АТО) (Донецька обл.), створено військово-цивільну адміністрацію яка працює замість Міської ради. У мене виникає питання яким Законом керуватися в роботі кадровику: Законом України про місцеве самоврядуванням або Законом України про державну службу? 

Буду вдячний за Ваші міркування на відповіді.
Доброго дня, пане Сергію!
Запитання не з простих, адже наразі відсутні будь-які роз'яснення чи коментарі з цього приводу.
Військово-цивільні адміністрації (ВЦА) відповідно до ч. 1 ст. 2 Закону України "Про військово-цивільні адміністрації" (Закон "Про ВЦА") у своїй діяльності керуються Конституцією України, Законом України "Про боротьбу з тероризмом", Законом "Про ВЦА" та іншими виданими відповідно до них нормативно-правовими актами.
Зверніть увагу, що відповідно до ч. 1 ст. 3 Закону "Про ВЦА" у день набрання чинності актом Президента України про утворення ВЦА припиняються згідно з цим Законом повноваження, зокрема, сільських, селищних, міських, районних у містах (у разі їх створення) рад, їх викоанвчих органів, сільських, селищних, міських голів, інших посадових та службових осіб місцевого самоврядування - у разі утворення ВЦА відповідного населеного пункту (населених пунктів).

Федченко Леся
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 290
З нами з: 03 лютого 2014, 07:47
Регіон: Харків
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Федченко Леся »

Коваленко Сергей писав:Добрий день!
В мне таке запитання:

На території в зоні проведення Антитерористичної операції (АТО) (Донецька обл.), створено військово-цивільну адміністрацію яка працює замість Міської ради. У мене виникає питання яким Законом керуватися в роботі кадровику: Законом України про місцеве самоврядуванням або Законом України про державну службу? 

Буду вдячний за Ваші міркування на відповіді.
Про цю проблему публікація
http://obozrevatel.com/blogs/69038-kulg ... ratsii.htm

Відповісти

Повернутись до “Місцеве самоврядування”