Нарахування зносу на основні засоби, отримані безоплатно

shmak
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 01 грудня 2014, 14:28
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк

Повідомлення shmak »

Установі у лютому 2014 року у зв'язку з реорганізацією були безоплатно передані ОЗ. Згідно з актом приймання-передачі ОЗ були введені в експлуатацію у листопаді 2012 року. У акті вказана сума нарахованого зносу, але шляхом обчислень я виявила, що знос не був нарахований за січень-грудень 2014 р. тобто на момент передачі. Як мені бути при нарахуванні річного зносу - чи рахувати за рік, чи тільки за 10 місяців?
Заздалегідь дякую!

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Знос нараховують за полну кількість календарних місяців їх знаходження в експлуатації. Тобто якщо об*єкт був введено в експлуатацію у лютому, то знос нараховуєте за 10 місяців.

Детальний матеріал про нарахування зносу був в Бюджетній бухгалтерії (№ 46, 2014)

shmak
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 01 грудня 2014, 14:28
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк

Повідомлення shmak »

Матвєєва Вікторія писав:Знос нараховують за полну кількість календарних місяців їх знаходження в експлуатації. Тобто якщо об*єкт був введено в експлуатацію у лютому, то знос нараховуєте за 10 місяців.

Детальний матеріал про нарахування зносу був в Бюджетній бухгалтерії (№ 46, 2014)
Це зрозуміло, але як тоді бути зі зносом за січень-лютий, який не був нарахованний на момент передачі об'єктів ОЗ? і ще не по темі де можно подивитися номер 46, на який Ви посілаєтксь?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Я Вас розумію - Ви дуже відповідальний бухгалтер. Але Ви не можете виправляти чужі помилки. У вашій ситуації необхідно відштовхуватися від сум, зазначених у документах, які були надані стороною, яка передавала ОЗ.
Звичайно прикро, що Ви не є передплатником газети Бюджетна бухгалтерія. Цей матеріал можете подивитися у прикріпленому файлі.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

shmak
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 01 грудня 2014, 14:28
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк

Повідомлення shmak »

Матвєєва Вікторія писав:Я Вас розумію - Ви дуже відповідальний бухгалтер. Але Ви не можете виправляти чужі помилки. У вашій ситуації необхідно відштовхуватися від сум, зазначених у документах, які були надані стороною, яка передавала ОЗ.
Звичайно прикро, що Ви не є передплатником газети Бюджетна бухгалтерія. Цей матеріал можете подивитися у прикріпленому файлі.
Велике дякую!

shmak
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 01 грудня 2014, 14:28
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк

Повідомлення shmak »

Виникло ще одне питання...
Як у відомості з нарахування зносу я вказую знос, що вказаний у акті приймання-передачі - як той що нарахований протягом року? адже на початок року у мене його ще не було...

Відповісти

Повернутись до “Інші питання обліку активів (ТМЦ)”