ПОТРІБНА ДОПОМОГА !!!!!!!!

eko
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 12 лютого 2015, 09:56
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Кременчуг

Повідомлення eko »

Добрий день! Звертаюся з проханням, допоможіть будь-ласка виправити помилку у фінансовій звітності. 
Працюю бухгалтером в школі менше 1 року, і до цього  досвіду роботи бухгалтера не маю. 
У фінансовій звітності за 2015 рік  відображено залишок продуктів харчування в сумі 562,95 грн.. Так, як в школі не має складу, продукти на дану суму було передано на відповідальне зберігання до постачальника. Але, вже після здачі звіту, в січні було виявлено помилку, в результаті якої залишок продуктів на кінець 2015 року склав 638,55 грн., а не 562,95 грн., як відображено у звіті.
Підскажіть будь-ласка, як відобразити виявлену помилку та відкоригувати фактичні показники попереднього року. Буду дуже вдячна за допомогу!!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

eko писав:Добрий день! Звертаюся з проханням, допоможіть будь-ласка виправити помилку у фінансовій звітності. 
Працюю бухгалтером в школі менше 1 року, і до цього  досвіду роботи бухгалтера не маю. 
У фінансовій звітності за 2015 рік  відображено залишок продуктів харчування в сумі 562,95 грн.. Так, як в школі не має складу, продукти на дану суму було передано на відповідальне зберігання до постачальника. Але, вже після здачі звіту, в січні було виявлено помилку, в результаті якої залишок продуктів на кінець 2015 року склав 638,55 грн., а не 562,95 грн., як відображено у звіті.
Підскажіть будь-ласка, як відобразити виявлену помилку та відкоригувати фактичні показники попереднього року. Буду дуже вдячна за допомогу!!
Ну так виходить що різницю між 638 та 562 було списано на фактичні видатки (я так думаю інакше баланс не зійшовся би), а фактичні видатки були списані на фінансовий результат! Показники на початок року вже не можна правити, тому виправляти треба звітною датою (сьогодні наприклад)! Тобто повертаємо раніше списані Дт 232 Кр 431 (432)

eko
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 12 лютого 2015, 09:56
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Кременчуг

Повідомлення eko »

Дуже вдячна Вам за допомогу!!!!

Відповісти

Повернутись до “Інші питання обліку активів (ТМЦ)”