Як взяти на облік безхазяйне майно?

Ver_lena
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 163
З нами з: 31 березня 2011, 11:22
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса

Повідомлення Ver_lena »

Добрий день, є рішення сільської ради та інші документи по безхазяйному майну (будівля), є оцінка вартості. Як правильно взяти її на баланс? Я так вважаю, що це буде 2 фонд, проводити рішенням сесії на суму вартості доходи по коду 250102 "Надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності" та видатковій функції та подавати довідку про надходження в натуральній формі до казначейства? Виправте, будь ласка, де помиляюсь)

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ver_lena писав:Добрий день, є рішення сільської ради та інші документи по безхазяйному майну (будівля), є оцінка вартості. Як правильно взяти її на баланс? Я так вважаю, що це буде 2 фонд, проводити рішенням сесії на суму вартості доходи по коду 250102 "Надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності" та видатковій функції та подавати довідку про надходження в натуральній формі до казначейства? Виправте, будь ласка, де помиляюсь)
все вірно окрім визначення коду доходів це буде 25020100 ну і фонд 03

Ver_lena
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 163
З нами з: 31 березня 2011, 11:22
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса

Повідомлення Ver_lena »

Дякую за відповідь. Ви вважаєте, що це будуть благодійні внески, гранти та дарунки? В мене саме з цього приводу і виникло питання - 03 фонд, чи все ж 02 "Надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності", аже нам це майно ніхто не дарував, а сільська рада провела цілий комплекс дій для визнання майна безхозним.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ver_lena писав:Дякую за відповідь. Ви вважаєте, що це будуть  благодійні внески, гранти та дарунки? В мене саме з цього приводу і виникло питання - 03 фонд, чи все ж 02 "Надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності", аже нам це майно ніхто не дарував, а сільська рада провела цілий комплекс дій для визнання майна безхозним.
Ви свій статут почитайте ви маєте взагалі право займатися додатковою господарською діяльністю?? Думаю ні! Безкоштовне отримання хіба це не дарунок? :)

Ver_lena
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 163
З нами з: 31 березня 2011, 11:22
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса

Повідомлення Ver_lena »

Не знаю. Було б добре отримати якесь офіційне роз'яснення. Думаю, що не дарунок - на благодійні внески та дарунки, як правило, в нас є заява або договір, акти прийомки -передачі.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ver_lena писав:Не знаю. Було б добре отримати якесь офіційне роз'яснення. Думаю, що не дарунок - на благодійні внески та дарунки, як правило, в нас є заява або договір, акти прийомки -передачі.
Це форум, яке офіційне роз'яснення??  :52:
Якщо вам сюди Міністр фінансів напише це буде офіційне роз'яснення?? 
У вас питання не в тому які документи у вас є, а як провести в обліку! Я вам кажу що проводьте як дарунок і не вигадуйте собі зайвих клопотів у виді додаткової діяльності, а то будете податок на прибуток платити зі своєї кишені  :1:

Ver_lena
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 163
З нами з: 31 березня 2011, 11:22
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса

Повідомлення Ver_lena »

Та ні, я ж не до Вас за офіційним роз'ясненням))) Але найти його я не можу, а я ж не одна, хто ставить на баланс безхазяйне майно, можливо у когось є якесь роз'яснення)

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/n0065323-11 а це не ваш випадок?

Ver_lena
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 163
З нами з: 31 березня 2011, 11:22
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса

Повідомлення Ver_lena »

Так, наш))) Ми вже юридичні стадії пройшли, і заяви, і суди, і публікацію в масових виданнях. А от по бухгалтерському обліку там нічого немає)))

Відповісти

Повернутись до “Інші питання обліку активів (ТМЦ)”