Оприбуткування наборів Lego

Аватар користувача
TV
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 02 січня 2012, 16:27
Регіон: Черкасская Область
Звідки: Черкассы

Повідомлення TV »

Шановні колеги,допоможіть розібратись з оприбуткуванням конструкторів для НУШ.Департамент освіти по акту передав гуманітарну допомогу з кількістю і найменуванням.А вартість звідки брати?а бухг.проводки?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

TV писав:Шановні колеги,допоможіть розібратись з оприбуткуванням конструкторів для НУШ.Департамент освіти по акту передав гуманітарну допомогу з кількістю і найменуванням.А вартість звідки брати?а бухг.проводки?
А спитайте у них? Вони проводили у себе в обліку? Може вони оприбуткували на 1812 і тільки в кількості! Може і вам треба повісити на 1812 без вартості :)

Аватар користувача
TV
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 02 січня 2012, 16:27
Регіон: Черкасская Область
Звідки: Черкассы

Повідомлення TV »

Я теж хочу посміхнутись але виходить "оскал".Якби була вартість в акті приймання-передачі-питання не було б.На офіційному сайті Лего такі "набори"відсутні.Буде чудово коли кожна школа в Україні отримає однакову гуманітарну допомогу і поставить на баланс за різними вартостями.Хочу працювати аудитором!!!!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ну проблему ви самі не вирішите, вам хош не хош а треба звертатися до відділу освіти, що ж вони такі недолугі і порушують принципи бухобліку та оформлення первинних документів!
Первісна вартість основних засобів, отриманих безоплатно від суб'єктів державного сектору, дорівнює первісній (переоціненій) вартості основних засобів, за якою основні засоби обліковувались у суб'єкта державного сектору, що їх передав, з урахуванням витрат, передбачених пунктом 3 цього розділу, з наведенням нарахованої суми зносу за повну кількість календарних місяців їх перебування в експлуатації

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/metod-recomendacii-buhobliku-subjektiv-derjavnogo-sektoru/metodichni-rekomendatsiyi-z-bo-osnovnih-zasobiv/
Первісна вартість запасів, отриманих безоплатно від суб'єктів державного сектору, дорівнює балансовій вартості запасів суб'єкта державного сектору, що їх передав, з урахуванням витрат, передбачених пунктом 5 цього розділу.

Запаси передаються на підставі первинних документів, в яких зазначено вартість придбання (виробництва) цих запасів. У разі якщо відсутня достовірна інформація щодо первісної вартості запасів, первісна вартість визначається на рівні справедливої вартості на дату отримання.


Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/metod-recomendacii-buhobliku-subjektiv-derjavnogo-sektoru/metod-recomendacii-buhobliku-zapasiv/

1nata
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 12 квітня 2011, 08:55
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавская обл
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення 1nata »

нам (Полтавская область) передали: коробка (бокс) по 512,63грн, маленькие наборы по 10,26грн

Аватар користувача
Olga_Lviv
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 23 липня 2018, 10:43
Регіон: Львовская область

Повідомлення Olga_Lviv »

Нам (львівська школа) при передачі конструкторів принаймні надали накладну: 90 комплектів по 10,33 грн за одиницю. Тип набору - Six Bricks.

Аватар користувача
Ина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 10 січня 2012, 21:35
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ина »

У нас Play Box  6 штук по 511,98 грн, маленькие наборы 90 штук  по 10,36 грн. 
Только тоже не знаю на какой счёт их ставить???

ludmilkka21
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 67
З нами з: 08 травня 2013, 12:15
Регіон: Черкасская Область
Звідки: Черкассы
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення ludmilkka21 »

TV писав:Я теж хочу посміхнутись але виходить "оскал".Якби була вартість в акті приймання-передачі-питання не було б.На офіційному сайті Лего такі "набори"відсутні.Буде чудово коли кожна школа в Україні отримає однакову гуманітарну допомогу і поставить на баланс за різними вартостями.Хочу працювати аудитором
Черкаська область - вартість Six Bricks 10,36 грн/шт., LEGO Play Box - 512,62 грн/шт. Вартість по областях трохи різниться, бо ігрові набори надходили до України не всі зразу, а частинами, а курс доллара коливався, так нам пояснило Міністрерство освіти і науки. На жаль я як представник управління освіти і людина яка особисто отримувала у Києві це Лего, просто не взмозі була фізично проставити вартість на 130 актах у 2-х екземплярах, приїхавши опівночі до Черкас, прокотролювавши відвантаження  до 2-й ночі, а з 8-ї ранку вже видавати на міста, райони, отг і школи обласного підпорядкування. Пізніше Департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради було направлено лист з проханням проставити на актах вартість згідно з копій актів МОНУ. Ось так....

20274320
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 21 січня 2019, 12:02
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення 20274320 »

Добрий день! Підскажіть будь ласка, отримали від відділу освіти ігрові набори лего по акту ( у відділі освіти немає централізованої бухгалтерії, бухгалтерія є  в школі), чи повинна бухгалтерія школи відображати в обліку надходження ігрових наборів як благодійну допомогу, чи це внутрішньовідомча передача?

1nata
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 12 квітня 2011, 08:55
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавская обл
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення 1nata »

мы летом проводили по натуралке как благодийку

Відповісти

Повернутись до “Інші питання обліку активів (ТМЦ)”