Виплата індексанції

ЮлькаОС
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 14 березня 2016, 10:04
Регіон: Запорожская область

Повідомлення ЮлькаОС »

Доброго дня! Допоможіть будь ласка. Ще в 2015 році працівникам школи (яка на той час перебувала на балансі сільської ради) була нарахована, але не виплачена індексація у зв'язку з недостатністю фінансування. В 2015 році сільській раді було надано субвенцію для виплати. Наразі ця школа на балансі відділу освіти. Працівники звернулися до суду до сільради щоб остання виплатила індексацію. Так як ця школа відділа освіти, ми не будемо виплачувати ці кошти?

didok
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 95
З нами з: 27 травня 2015, 09:25
Регіон: Винницкая область
Подякували: 1 раз

Повідомлення didok »

Якщо вам надали субвенцію то чому ви невиплатили людям належну їм індексацію ще в 2015р. ? Якщо сільрада нарахувала індексацію і показала заборгованість то однозначно вона і повинна її виплатити . Чому ви вважаєте, що саме відділ освіти повинен оплачувати ваші борги по заробітній платі ?

ЮлькаОС
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 14 березня 2016, 10:04
Регіон: Запорожская область

Повідомлення ЮлькаОС »

Субвенцію надали сільській раді, і я так розумію що вони мають і зараз її виплатити? Тобто те, що школа зараз на балансі відділу освіти то це не говорить про те що останні мають виплачувати ці кошти, правильно я розумію? Я лише представник відділу освіти ( і ми є третьою особою в судовій справі), а наша участь у сцд процесі є обовязковою в даній ситуаціі?

ЮлькаОС
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 14 березня 2016, 10:04
Регіон: Запорожская область

Повідомлення ЮлькаОС »

...."участь у суді"

didok
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 95
З нами з: 27 травня 2015, 09:25
Регіон: Винницкая область
Подякували: 1 раз

Повідомлення didok »

ЮлькаОС писав:Субвенцію надали сільській раді, і я так розумію що вони мають і зараз її виплатити? Тобто те, що школа зараз на балансі відділу освіти то це не говорить про те що останні мають виплачувати ці кошти, правильно я розумію?  Я лише представник відділу освіти ( і ми є третьою особою в судовій справі), а наша участь у сцд процесі є обовязковою в даній ситуаціі?
Так ви все правильно розумієте. Заробітною платою вважається грошова винагорода, яку працедавець виплачує працівникові за виконану ним роботу. Якщо працівники школи у вас не працювали  то на якій підставі ви будете виплачувати їм заборгованість по заробітній платі  іншого працедавця ? Платити повинен той хто заборгував . А якщо ,  працівник звільнився  ще до передачі школи , йому також буде винний відділ освіти ?   Судова справа - типовий трудовий спор між працівником і роботодавцем і у суді вам потрібно буде довести, що ви не маєте відношення до данної заборгованості.
Востаннє редагувалось 14 березня 2016, 14:22 користувачем didok, всього редагувалось 1 раз.

ЮлькаОС
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 14 березня 2016, 10:04
Регіон: Запорожская область

Повідомлення ЮлькаОС »

Дякую=)

Відповісти

Повернутись до “Стипендії, соціальні виплати та пільги”