Как получить социальную стипендию ребенку-сироте в 2017 году?

Оксана Денисовна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 15 січня 2017, 17:31
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Оксана Денисовна »

Добрый вечер!Подскажите,пожалуйста,если ребенок-сирота поступил в Вуз в возрасте 22 лет (прошел на бюджет и получает соц.стипендию),но с вышедшим законом (реформы 2017 года),ему снова придется собирать все документы и подавать,чтобы получить право на получение соц.стипендии.Так вот,если ему уже исполнилось 23 года,но Вуз ребенок еще не закончил ,будет ли он продолжать получать или появились какие-то изменения?!Будьте добры,разъясните!Спасибо за ответ)

katerina8
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 13 січня 2017, 08:54
Регіон: Донецкая область

Повідомлення katerina8 »

НІ. 
Постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. № 1045
Право на соціальні стипендії мають студенти із числа:
1) дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також студентів (курсантів) вищого навчального закладу, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, згідно із статтею 62 Закону України “Про вищу освіту”;
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Mariia1993
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 29 січня 2017, 00:37
Регіон: Киевская область

Повідомлення Mariia1993 »

Ну як це  ні ? тут написано , що діти які на момент навчання в період від 18 до 23 років залишились без батькі це окремий статсус взагалі....тут не написано діти-сироти до 23 років, а згідно законодавства щодо захисту дітей-сиріт , ми отримуємо виплати не до 23 років, а до моменту закінчення , тобто я вступила на магістратуру в 22 роки ....і ще навчаюсь, і ніде написано в нових постановах що все ні....Це дуже серйозне питання, давайте почитаємо уважніше постанови, мені в деканті сказали теж саме, що ні, опираючись на дітей, які в період навчання залишились без батьків , буду ще розбиратися в університеті

Оксана Денисовна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 15 січня 2017, 17:31
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Оксана Денисовна »

Mariia1993, Спасибо большое за ответ)Мне сказали в университете,что до окончание обучения,я нахожусь на полном государственном обеспечении.Только не понятно ..социальную (питание) получать то буду,а вот за стипендию,сказали,что по рейтингу не прошла и получать не буду.Разве такое возможно?раньше и с неудовлетворительным баллом,дети могли получать стипендию.Разъяснений толком не получила,стрелки все сводят к новому закону.

Mariia1993
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 29 січня 2017, 00:37
Регіон: Киевская область

Повідомлення Mariia1993 »

а сколько вам полных лет ?

Mariia1993
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 29 січня 2017, 00:37
Регіон: Киевская область

Повідомлення Mariia1993 »

и тоесть вам сказали что вы будете получать социальную стипендию ??? потому что , я с этим борюсь , мол тебе 23 и все ,а я знаю наш закон,
По поводу академ. стипендии.....если вы не вошли в рейтинг , вы не получаете академическую стипендию....увы , Но по старинке будете получать деньги на питание ( 2 000 грн около ) и как вы говорите , что вам будут давать социальную тоже около 2000

Mariia1993
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 29 січня 2017, 00:37
Регіон: Киевская область

Повідомлення Mariia1993 »

Оксана питание это другое , это не социальное....я эти годы также думала , что это социальная помощь, нет это питание , оно и будет
Академ.стипендия если вы не прошли по рейтингу то не будет
Социальная стипендия это другой вопрос , ее выплачивает министерство, университет подает документы в органы соц.защиты - и вот здесь и вопрос имеем ли мы право на соц.стипендию , поскольку нам по 23 года, но в новых постановах не указано возрастное ограничение, а согласно законам по детям сиротам,мы на гос. обеспечении пока не закончим
И если у вас в группе еще есть льготники , которые имеют право на соц.стипендию....то 5 % льготников получают соц.стипендию, тоесть это 1-2 человека, и льготники соревнуються между собой по баллам, кто ее будет получать, и сироты на равне со всеми остальными льготниками, мол победит сильнейший

Оксана Денисовна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 15 січня 2017, 17:31
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Оксана Денисовна »

Mariia1993, Да,мне 23)За питание мне в бухгалтерии,сказали ,что будут выплачивать,а вот за социальную что-то не понятно,мол в социальных органах будут рассматривать дело.Слишком много вопросов,на которые никто не хочет давать конкретный ответ!

Оксана Денисовна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 15 січня 2017, 17:31
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Оксана Денисовна »

Mariia1993, СОЦІАЛЬНІ СТИПЕНДІЇ У ДЕРЖАВНОМУ ВНЗ .Соціальна стипендія призначається на весь період навчання починаючи з місяця звернення за її наданням та виплачується щомісяця в такому розмірі: -студентам університету з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також студентам, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, – 2 000 гривень. Нашла такую запись в своем университете. Как ее понять,если питание уже выплатили (оно больше этой указанной суммы),то что то тогда?!Я  вас правильно понимаю,что между льготниками,  так же будет рейтинг,впервые слышу такое,неужели это правда?Ведь мне про это никто ничего не говорил!

Оксана Денисовна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 15 січня 2017, 17:31
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Оксана Денисовна »

Mariia1993, А что вам говорят в вузе?Вы разобрались ,со своей ситуацией ?

missnataliis
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 06 лютого 2017, 20:42
Регіон: Черкасская область

Повідомлення missnataliis »

Згідно із новими змінами у законодавсті, для того, щоб отримати соціальну стипендію потрібно подати пакет документів до 28 лютого 2017р. 
Після чого обіцяють виплатити у лютому місяці  одразу соціальну стипендію за січень-лютий. 
Якщо говорити про осіб із числа сиріт, або ж позавлених батьківського піклування, вони мають право на два види стипендій.

Академічна стипендія:
1. Ви маєте бути із числа осіб, що знаходяться у рейтинговому списку, та без заборгованості і незадовільних оцінок.
2.Ви маєте право отримувати підвищену стипендію, якщо ваш середній бал 90 % і більше.
+ допомога на харчування виплачується обов*язково Вузом, який затверджує суму самостійно.

Соціальна стипендія:
Відповідно до ч.3 ст 8 Закону України " Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування":

право  на  повне  державне  забезпечення в навчальних закладах 

мають діти-сироти та діти,  позбавлені  батьківського  піклування, 
віком до вісімнадцяти років та особи з числа дітей-сиріт та дітей, 
позбавлених батьківського піклування,  при продовженні навчання до 
23 років або до закінчення відповідних навчальних закладів.

Хочу звернути увагу, Закон є чинний , зміни відбувались 01.01.2017р.

Тобто, особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування мають право на отримання соціальної стипендії до закінчення відповідного ВНЗ.

Оксана Денисовна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 15 січня 2017, 17:31
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Оксана Денисовна »

missnataliis, Добрый вечер!Спасибо большое за ответ,я так понимаю Вы хорошо осведомлены в этих вопросах.Можно я задам Вам еще вопрос?! СОЦІАЛЬНІ СТИПЕНДІЇ У ДЕРЖАВНОМУ ВНЗ .Соціальна стипендія призначається на весь період навчання починаючи з місяця звернення за її наданням та виплачується щомісяця в такому розмірі: -студентам університету з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також студентам, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, – 2 000 гривень. Нашла такую запись в своем университете. Как ее понять?Выплата осуществляется питания и социальной стипендии в размере (2000 грн) ,но выше вы написали,про академическую стипендию,это и есть социальная ? Я вас правильно понимаю,что между льготниками, так же будет рейтинг,впервые слышу такое,неужели это правда?Ведь мне про это никто ничего не говорил!или льготники в рейтинге со всеми студентами с потока попадают ?

Оксана Денисовна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 15 січня 2017, 17:31
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Оксана Денисовна »

missnataliis, Академічна стипендія:
1. Ви маєте бути із числа осіб, що знаходяться у рейтинговому списку, та без заборгованості і незадовільних оцінок.
Что касаемо этого пункта,если ребенок не прошел по рейтингу,то он лишается права на социальную стипендию?Разве такое возможно?раньше и с неудовлетворительным баллом,дети могли получать стипендию.

missnataliis
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 06 лютого 2017, 20:42
Регіон: Черкасская область

Повідомлення missnataliis »

Оксана Денисовна писав:missnataliis, Добрый вечер!Спасибо большое за ответ,я так понимаю Вы хорошо осведомлены в этих вопросах.Можно я задам Вам еще вопрос?!                            СОЦІАЛЬНІ СТИПЕНДІЇ У ДЕРЖАВНОМУ ВНЗ .Соціальна стипендія призначається на весь період навчання починаючи з місяця звернення за її наданням та виплачується щомісяця в такому розмірі: -студентам університету з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також студентам, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, – 2 000 гривень. Нашла такую запись в своем университете. Как ее понять?Выплата осуществляется питания и социальной стипендии в размере (2000 грн) ,но выше вы написали,про академическую стипендию,это  и есть социальная ?  Я  вас правильно понимаю,что между льготниками,  так же будет рейтинг,впервые слышу такое,неужели это правда?Ведь мне про это никто ничего не говорил!или льготники в рейтинге со всеми студентами с потока попадают ?
Доброго дня!

Згідно нової Постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р №1047., яка означає , що особам із Вашої категорії виплачується соціальна стипендія у розмірі 2000 грн. 

Щодо харчування:
Допомога на харчування виплачується згідно ч.1.ст.13 Постанови КМУ "Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування":

дітям-сиротам   і   дітям,   позбавленим   батьківського  піклування,  особам з їх числа,  а також учням та студентам, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків і перебували на повному  державному  утриманні  в  загальноосвітніхпрофесійно-технічних  та вищих навчальних закладах,  при вступі на навчання до  професійно-технічних  та  вищих  навчальних  закладів видається  безоплатно  за  рахунок  коштів тих закладів,  які вони закінчили, комплект нового одягу і  взуття  на  суму  не  менш  як 12 неоподатковуваних  мінімумів доходів громадян,  а також грошова допомога в розмірі не  менш  як  2,5  неоподатковуваного  мінімуму доходів   громадян.   Учні   та   студенти   зазначеної  категорії зараховуються на повне державне утримання в  навчальних  закладах, до  яких  вони  вступили,  і  в період навчання до 23 років або до закінчення   відповідних   навчальних   закладів    забезпечуються безоплатно   продуктами   харчування,  одягом,  взуттям  і  м'яким інвентарем за нормами, встановленими для вихованців шкільного віку шкіл-інтернатів. 

Якщо ж у ВУЗа не має можливості забзпечувати Вас харчуванням, Вам виплачують допомогу на харчування,яка  має бути зазначена у "Положенні про стипендіальне забезпечення " вашого ВУЗу.

Щодо стипендій:

Ваша категорія може отримувати як соціальну так і академічну стипендію.
Пільгова категорія входить у  рейтинг студентів на академічну стипендію. 

Ви маєте право отримувати акедемічну стипендію, якщо:
-  ви склали успішно сесію, без заборгованості.
- входите у коефіцієнт 40-45%( в кожному ВНЗ по - різному).
Соціальна стипендія виплачується окремо, Міністерством соціальної політики.

Таким чином, Ви отримуєте соціальну стипендію + академічну ( якщо Ви входите у рейтинг студентів) + допомогу на харчування.
Востаннє редагувалось 07 лютого 2017, 17:47 користувачем missnataliis, всього редагувалось 4 разів.

missnataliis
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 06 лютого 2017, 20:42
Регіон: Черкасская область

Повідомлення missnataliis »

Оксана Денисовна писав:missnataliis, Академічна стипендія:
1. Ви маєте бути із числа осіб, що знаходяться у рейтинговому списку, та без заборгованості і незадовільних оцінок.
Что касаемо этого пункта,если ребенок не прошел по рейтингу,то он лишается права на социальную стипендию?Разве такое возможно?раньше и с неудовлетворительным баллом,дети могли получать стипендию.
 Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, мають гарантоване державою право на виплату соціальної стипендії.
Рейтиг впливає тільки на академічну стипендію. Якщо Ви не пройшли у рейтинг на академічну стипендію, то Вам її не будуть нараховувати.
В такому випадку,Ви маєте отримувати соціальну стипендію+допомогу на харчування,до закінчення відповідного ВНЗ.

Наталія Боровська
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 02 грудня 2015, 15:28
Регіон: Луганская область

Повідомлення Наталія Боровська »

ПОСТАНОВА

від 28 грудня 2016 р. № 1050

Київ

Деякі питання стипендіального забезпечення

Соціальні стипендії у вищих начальних 
закладах (наукових установах)

20. Соціальна стипендія у розмірі та порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, в обов’язковому порядку виплачується студентам і курсантам невійськових вищих навчальних закладів, які за результатами навчального семестру не мають академічної заборгованості*, незадовільних результатів навчання, включені до рейтингу відповідно до цього Порядку та належать до однієї з таких категорій:

1) діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа, а також особи, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків;

2) особи, які згідно із Законом України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” мають пільги під час призначення стипендії;

3) особи, які відповідно до статті 5 Закону України “Про підвищення престижності шахтарської праці” мають право на призначення соціальних стипендій;

4) особи, яким Законом України “Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки учасників бойових дій та їхніх дітей, дітей, один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або під час масових акцій громадянського протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, для здобуття професійно-технічної та вищої освіти” гарантується призначення соціальної стипендії.

Оксана Денисовна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 15 січня 2017, 17:31
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Оксана Денисовна »

missnataliis, Спасибо Вам огромное за полезную информацию!ВЫ все так грамотно разъяснили,что теперь у меня никаких вопросов,даже и не возникает!В этих тонкостях за питание,академическую и социальную стипендию ,ознакомлена по полной программе!Спасибо Вам еще раз!И побольше б таких профессионалов своего дела!Могу ли я к Вам обратиться еще раз,если возникнут какие-то вопросы?!

missnataliis
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 06 лютого 2017, 20:42
Регіон: Черкасская область

Повідомлення missnataliis »

Оксана Денисовна, дякую Вам, так звичайно)

Perelomov-Volodymyr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 09 лютого 2017, 00:25
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Perelomov-Volodymyr »

Привіт усім. Я дитина сирота яка навчається у ВНЗ 1-4 рівня акредитації і мені більше 23 років. Після того як я звернувся в юридичний відділ свого ВНЗ, мені роз'яснили  це питання так : у  НОВИХ постановах не вказано про соціальні стипендії : "при продовженні навчання до 
23 років або до закінчення відповідних навчальних закладів.

 І вони чекають змін у цих постановах, щоб появились ці речення (поки вони не відбудуться, доти нам стипендій соціальних не бачити). 


Що Ви можите  мені порекомедувати ? Якими аргументами- законами,статтями, постановами мені оперувати?
 Дякую.

Оксана Денисовна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 15 січня 2017, 17:31
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Оксана Денисовна »

Perelomov-Volodymyr, Добрый день.Мне 23 года и я еще учусь.Также была в своем вузе у юриста,и мне он сказал,совершенно обратное!Я собрала все документы и написала заявление. В бухгалтерии мне сказали,что детей сирот гос.содержит до конца обучения!

Оксана Денисовна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 15 січня 2017, 17:31
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Оксана Денисовна »

missnataliis, Здравствуйте!Прокомментируйте,пожалуйста,запись выше сказанную"Perelomov-Volodymyr" .Спасибо за ответ)

missnataliis
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 06 лютого 2017, 20:42
Регіон: Черкасская область

Повідомлення missnataliis »

Perelomov-Volodymyr писав:Привіт усім. Я дитина сирота яка навчається у ВНЗ 1-4 рівня акредитації і мені більше 23 років. Після того як я звернувся в юридичний відділ свого ВНЗ, мені роз'яснили  це питання так : у  НОВИХ постановах не вказано про соціальні стипендії : "при продовженні навчання до 
23 років або до закінчення відповідних навчальних закладів.

 І вони чекають змін у цих постановах, щоб появились ці речення (поки вони не відбудуться, доти нам стипендій соціальних не бачити). 


Що Ви можите  мені порекомедувати ? Якими аргументами- законами,статтями, постановами мені оперувати?
 Дякую.
Доброго дня,Володимир, юридичний відділ не має право Вам зашкодити у отриманні соціальної стипендії. Нагадую, що у ваш ВУЗ, Ви пишите тільки заяву про отримання соціальної стипендії, а  за процедуру  призначення та виплату відповідає Міністерство соціальної політики.

 
Щодо  їх роз*яснень:
- По-перше: нічого чекати не потрібно, зміни  в законодавстві вже відбулись(щодо стипендіального забезпечення), на сьогоднішній день відсутня інформація, яку Вони вам надали.
 
- По-друге, якщо ми розгянемо, попередню Постанову КМУ "Про  питання стипендіального забезпечення" від 12 липня 2004 року № 882, а саме:
ч.1.ст.6. Соцiальнi стипендiї призначаються:
1) студентам i курсантам вищого навчального закладу з числа дiтей-сирiт та дiтей, позбавлених батькiвського пiклування, а також студентам i курсантам вищого навчального закладу, якi в перiод навчання у вiцi вiд 18 до 23 рокiв залишились без батькiв;
 
ми побачимо майже аналогічну редакцію, що зазначена  у ч.1.ст.20  чинної Постанови КМУ "Про  деякі питання стипендіального забезпечення" від 28 грудня 2016 р. № 1050
1)  діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа, а також особи, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків;

Таким чином, ми бачимо, що прив*язка "при продовженні навчання до 23 років або до закінчення відповідних навчальних закладів" відсутня. Тому що, вона зазначена у чинному  Законі України " Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування",а саме  у  ч.3 ст.8:
право  на  повне  державне  забезпечення в навчальних закладах 
 мають діти-сироти та діти,  позбавлені  батьківського  піклування, 
 віком до вісімнадцяти років та особи з числа дітей-сиріт та дітей, 
 позбавлених батьківського піклування,  при продовженні навчання до 
 23 років або до закінчення відповідних навчальних закладів.
 
Чим потрібно керуватись:
Насамперед, Законом України " Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування", а саме ст.8.Обов*язково подати заяву на соціальну стипендію до 28 лютого 2017року.,зверніться для написання заяви у ваш деканат.
Від 8 лютого 2017 року Урядом було вирішено продовжити термін подачі заяв до 1 квітня 2017 року.


Також Уряд удосконалив порядок надання соціальних стипендій деяким категоріям студентів:

http://www.kmu.gov.ua/control/publish/a ... =249723178

missnataliis
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 06 лютого 2017, 20:42
Регіон: Черкасская область

Повідомлення missnataliis »

Оксана Денисовна, один із моїх клієнтів із числа осіб сиріт та позбавлених батьківських піклування,якому 24 роки,сьогодні отримав соціальну стипендію за січень,тому очікуйте соціальну стипендію до кінця лютого!

Оксана Денисовна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 15 січня 2017, 17:31
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Оксана Денисовна »

Добрый вечер!Вы сообщили мне хорошую новость,спасибо. Буду ожидать)

Perelomov-Volodymyr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 09 лютого 2017, 00:25
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Perelomov-Volodymyr »

missnataliis писав:Оксана Денисовна, один із моїх клієнтів із числа осіб сиріт та позбавлених батьківських піклування,якому 24 роки,сьогодні отримав соціальну стипендію за січень,тому очікуйте соціальну стипендію до кінця лютого!
    Заходив у свій деканат 15.02., сказали що документи ще не відправлені. Потім зайшов у юр. відділ, то там сказали, що ще нічого позитивного не можуть сказати (чекають роз'яснень з Міністерства). Буду дуже чекати на позитивну відповідь, та на соціальну виплату коштів. 
   Я буду получати додатково академічну стипендію, якщо я увійшов у рейтинг 40% ?

missnataliis
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 06 лютого 2017, 20:42
Регіон: Черкасская область

Повідомлення missnataliis »

Perelomov-Volodymyr, якщо Ви подали пакет документів,та заяву,тоді очікуйте на нарахування соціальної стипендії.
Так, якщо Ви увійшли в рейтинг, будете отримувати академічну стипендію.
Якщо на відмінно здали сесію, то можете претендувати на підвищену стипендію!)

Perelomov-Volodymyr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 09 лютого 2017, 00:25
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Perelomov-Volodymyr »

Досі ще не отримав соц.стипендію, які кроки мені в цій ситуації виконати? Хоча документи я подав в деканат ще в середині лютого 2-3 зразки(

missnataliis
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 06 лютого 2017, 20:42
Регіон: Черкасская область

Повідомлення missnataliis »

Perelomov-Volodymyr писав:Досі ще не отримав соц.стипендію, які кроки мені в цій ситуації виконати? Хоча документи я подав в деканат ще в середині лютого 2-3 зразки(
Володимир, соціальна стипендія нараховується Міністерством соціальної політики, ваш ВУЗ мав подати документи вчасно. Моєму клієнту, на сьогоднішній день, нараховується соціальна стипендія вчасно, тому Вам потрібно, насамперед, звернутись у ваш ВУЗ із поясненням про затримку соц. стипендії та яка причина цього.

Perelomov-Volodymyr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 09 лютого 2017, 00:25
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Perelomov-Volodymyr »

missnataliis писав:
Perelomov-Volodymyr писав:Досі ще не отримав соц.стипендію, які кроки мені в цій ситуації виконати? Хоча документи я подав в деканат ще в середині лютого 2-3 зразки(
Володимир, соціальна стипендія нараховується Міністерством соціальної політики, ваш ВУЗ мав подати документи вчасно. Моєму клієнту, на сьогоднішній день, нараховується соціальна стипендія вчасно, тому Вам потрібно, насамперед, звернутись у ваш ВУЗ із поясненням про затримку соц. стипендії та яка причина цього
До кого звертаись за зверненням і як оформляти правильно це все?

Оксана Денисовна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 15 січня 2017, 17:31
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Оксана Денисовна »

missnataliis, Добрый вечер ! Меня заинтересовал, такой вопрос . Если студент из числа детей сирот ,получает не аттестацию по экзамену ,но дается право на пересдачу ,то могут ли его лишить социальной стипендии ?

Відповісти

Повернутись до “Стипендії, соціальні виплати та пільги”