безкоштовне харчування

Косенко
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 15 квітня 2014, 10:13

Повідомлення Косенко »

Добрий день, підскажіть, будь ласка, якщо сім'я для безкоштовного харчування надала довідку до бухгалтерії школи або дитячого садка про статус малозабезпечених 15 вересня, довідка видана управлінням соціального захисту населення 14 вересня , але в довідкі зазначено, що сім'я має статус малозабезпечених з 1 вересня , з якого моменту ми повинні їй нараховувати безкоштовне харчування, м.Суми. Дякуємо

Вітковська Ольга
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 278
З нами з: 03 лютого 2014, 07:34
Регіон: Харьковская область
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Вітковська Ольга »

Перш за все необхідно наголосити на тому, що надання батьками довідки про одержання соціальної допомоги відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» є підставою для звільнення від плати за утримання дитини в школі-інтернаті, а не за харчування в дошкільному навчальному закладі.
В інтернатних закладах від плати за утримання дітей звільняються, зокрема, батьки (особи, які їх замінюють) із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям». Підставою для звільнення є довідка про призначення такої допомоги, видана органами праці та соціального захисту. В довідці зазначається, з якого моменту вона діє. Ця дата і є моментом звільнення від зазначеної плати. Тобто, у заданому вище питанні – з 1 вересня.
Протягом навчального року в школах-інтернатах звільнення від плати батьків з малозабезпечених сімей відбувається двічі. Пунктом 20 постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року № 250 «Про порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям» встановлено, що така допомога призначається на 6 місяців, і відповідно довідка про те, що сім’я малозабезпечена, чинна протягом півроку, а потім повинна оновлюватися.

Аkm,byf
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 16 березня 2021, 14:24
Регіон: Україна

Повідомлення Аkm,byf »

Підкажіть будь-ласка де прописано про компенсацію дітям сиротам 10% на овочі у вихідні та святкові. Чим керуатися? Буду вдячна

Відповісти

Повернутись до “Стипендії, соціальні виплати та пільги”