Надання платних послуг Терцентром

Облік платних послуг - розрахунок, отримання, надання, звітність, облік
Kololeks
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 25 лютого 2013, 09:34
Регіон: Волынская Область
Звідки: Владимир-Волынский
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Kololeks »

sergiyuk, Якщо можна скиньте будь ласка зразок Вашого розрахунку платних послуг на ел.пошту- vvtercentr@ukr.net Наразі Дякую!

tanyanp
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 19 грудня 2016, 15:51
Регіон: Луганская область

Повідомлення tanyanp »

Підскажіть будь ласка, що робить з відпусткними? В прикладі в журналі їх немає.

=Натали=
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 16 грудня 2015, 17:52
Регіон: Житомирская область

Повідомлення =Натали= »

,,,
Востаннє редагувалось 05 січня 2017, 01:02 користувачем =Натали=, всього редагувалось 1 раз.

=Натали=
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 16 грудня 2015, 17:52
Регіон: Житомирская область

Повідомлення =Натали= »

Дуже буду вдячна за зразок в Excel  розрахунку на платні послуги. Моя ел.адреса  natasha-2009@meta.ua

=Натали=
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 16 грудня 2015, 17:52
Регіон: Житомирская область

Повідомлення =Натали= »

=Натали= писав:Дуже буду вдячна за зразок в Excel  розрахунку на платні послуги. Моя ел.адреса  natasha-2009@meta.ua
Хто розібрався в розрахунках на платні послуги, допоможіть будь ласка, бо дуже не розуміло та зовсім запуталась, коли прочитала в журналі БЮДЖЕТНА  БУХГАЛТЕРІЯ  за 11 липня 2016р. №26.

=Натали=
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 16 грудня 2015, 17:52
Регіон: Житомирская область

Повідомлення =Натали= »

Підкажіть будь ласка,  видатки для визначення прямих та адміністративних витрат брать треба фактичні за минулий рік, або з кошторису поточного року, в якому будуть надаватися послуги? (тобто тарифи на 2017 рік  беремо кошторисні призначення на 2017 рік)

Angela tercentr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 23 листопада 2016, 10:12
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Angela tercentr »

=Натали= писав:Підкажіть будь ласка,  видатки для визначення прямих та адміністративних витрат брать треба фактичні за минулий рік, або з кошторису поточного року, в якому будуть надаватися послуги? (тобто тарифи на 2017 рік  беремо кошторисні призначення на 2017 рік)
Беремо все за 2017 рік

=Натали=
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 16 грудня 2015, 17:52
Регіон: Житомирская область

Повідомлення =Натали= »

Angela tercentr, дякую.

naduchka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 17 листопада 2015, 09:26
Регіон: Хмельницкая область
Подякували: 3 рази

Повідомлення naduchka »

Я вважаю, що при розрахунку адміністративних витрат, да правильно, береться кошторис 2017 року, а от прямі витрати не обовязково повинні бути привязані до кошторису. я думаю, що прямі витрати можна брати такі як у прикладі з журналу (плюс, мінус), а саме для соціальних робітників.. ми можемо і не купувати весь набір, який там вказано (на розсуд директора), але це передбачено для роботи соціальних робітників. До речі, там у прикладі з термінами використання засобів невідомо звідки взято. Ми користувалися нормативами, які затверджено наказом Мінпраці та соц політики від 08.12.2006 р.№ 462 (втратив чинність), але ж там наприклад гумові чоботи повинні служити 24 місяці, і щороку ви їх точно купувати не будете, але в прямі витрати їх закладати потрібно завжди...

=Натали=
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 16 грудня 2015, 17:52
Регіон: Житомирская область

Повідомлення =Натали= »

Дякую за відповідь та міркування, це мені допомогло дуже.

Angela tercentr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 23 листопада 2016, 10:12
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Angela tercentr »

Правильно вьі же закупили для соц работников, халатьі тапки сумки и прочее, согласно накладньім занести нужно в табличку с журнала, вот и будут витрати. А еще хотела спросить как бьіть с временем, от  какого  времени отталкиваться, есть то время старое по хронометражу и то которое в орієнтованому часі?

Натали Кобзарь
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 12 січня 2017, 10:47
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Натали Кобзарь »

[font='Noto Sans', sans-serif]sergiyuk написав:
[/font]
lenok81 написав:Доброго дня! Підкажіть будь-ласка як Ви  розраховували платні послуги. Для кожної послуги різна вартість 1 хв., в мене так.

Може Ви маєте в екселі розрахунок?
[font={defaultattr}]

Доброго дня. Для кожної послуги у Вас буде різна вартість якщо ви включаєте в розрахунок (перчатки, зошити, спец одяг) то звісно для кожної послуги потрібні різні матеріали (там зошит, там одяг, там ручка і.д.), якщо ви це в розрахунок не вносите то у Вас майже на всі послуги буде одинакова вартість хвилини. За винятком водія, прачки, перукара, швеї, так, як в них різні витрати і посадові оклади. Можу Вам скинуть чорновий варіант розрухунків в екселі на електронну пошту.[/font]
[font='Noto Sans', sans-serif]Доброго дня! Можна і нам розрахунок в екселі на ел. пошту [/font]
[ltr][font='Noto Sans', sans-serif]tercentr.sl@mail.ru[/font][/ltr]

А можно і нам розрахунок в Exel на ел.пошту: natalikobzar@yandex.ru

GorTercentr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 12 січня 2017, 20:38
Регіон: Харьковская область

Повідомлення GorTercentr »

Станкус Тетяна, можно і нам статтю з газети "Бюджетна бухгалтерія" - № 26, від 11.07.2016р. надіслати janysik24@rambler.ru?

Натали Кобзарь
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 12 січня 2017, 10:47
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Натали Кобзарь »

[font='Noto Sans', sans-serif]Станкус Тетяна, а  можно і нам статтю з газети "Бюджетна бухгалтерія" - № 26, від 11.07.2016р. надіслати на ел.адресу: natalikobzar@yandex.ru[/font]

GorTercentr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 12 січня 2017, 20:38
Регіон: Харьковская область

Повідомлення GorTercentr »

Дуже буду вдячна за зразок в Excel розрахунку на платні послуги. Моя ел.адреса janysik24@rambler.ru?Заплуталась в розрахунках(

naduchka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 17 листопада 2015, 09:26
Регіон: Хмельницкая область
Подякували: 3 рази

Повідомлення naduchka »

А як бути з амортизацією??? У грудні нарахувала за 2016 рік, як реально взяти амортизацію за 2017 рік? Я беру за 2016 рік і виходить повна колотнеча...

Натали Кобзарь
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 12 січня 2017, 10:47
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Натали Кобзарь »

Станкус Тетяна писав:
Наталія03 писав:Станкус Тетяна,  відправте будь-ласка і нам платні послуги в екселі на nzhirna@meta.ua
Доброго дня! Я вже писала на минулій сторінці - повторюся ще раз -
Усім, хто не є нашими передплатниками, я надійслала статтю з прикладом розрахунку на вказані електронні адреси.
Розрахунку в excel в нас немає, бо ми є редакцією газети і такі розрахунки не робимо. З усіма матеріалами ви можете ознайомитися на сторінках нашого видання.
Доброго дня! Будь-ласка [font='Noto Sans', sans-serif]відправте і нам приклад розрахунку платних послуг на ел.адресу natalikobzar@yandex.ru[/font]

Натали Кобзарь
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 12 січня 2017, 10:47
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Натали Кобзарь »

Доброго дня! Допоможіть будь-ласка з розрахунком транспортної послуги в територіальному центрі, якщо вартість послуги протягом однієї людино-години становить 30,91 грн., що далі потрібно робити, як визначити вартість послуги?

naduchka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 17 листопада 2015, 09:26
Регіон: Хмельницкая область
Подякували: 3 рази

Повідомлення naduchka »

У мене 32,43 грн. Середня швидкість мого автомобіля 60 км/год. - 30,91/60=0,52 за 1 км. витрати бензину авто =0,098 л.б, ціна бензину =21,5 грн. Витрати бензину на 1 км в гривні 21,5*0,098=2,11 грн. Вартість послуги на 1 км становить 2,11+0,52 =2,63. коли замовлення є береться ціна і перемножується на кілометраж.

Натали Кобзарь
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 12 січня 2017, 10:47
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Натали Кобзарь »

naduchka писав:У мене 32,43 грн. Середня швидкість мого автомобіля 60 км/год. - 30,91/60=0,52 за 1 км.  витрати бензину авто =0,098 л.б, ціна бензину =21,5 грн. Витрати бензину на 1 км в гривні 21,5*0,098=2,11 грн. Вартість послуги на 1 км становить 2,11+0,52 =2,63. коли замовлення є береться ціна і перемножується на кілометраж.
Дякую за допомогу! Ще таке запитання, де ви брали середню швидкість автомобіля і чи брали ви в прямі видатки для транспортної послуги видатки на бензин на рік, я брала.

Angela tercentr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 23 листопада 2016, 10:12
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Angela tercentr »

Скажіть а які витрати враховують при розрахунку транспортної послуги?

naduchka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 17 листопада 2015, 09:26
Регіон: Хмельницкая область
Подякували: 3 рази

Повідомлення naduchka »

Документу про швидкість автомобіля у мене немає. Взяли середнє, але це можна зафіксувати у акті спостереження чи акт хронометражу. В транспртних послугах сума на бензин йде в прямі витрати, але не річна сума, а безпосередньо як я описала вище. Для розрахунку транспортних послуг входить зарпплата водія+ЄСВ + матеріальна допомога. Прямі витрати - сума на ремонт авто, страхування, сума на запчастини, знос автомобіля. До речі, річну суму на бензин по кошторису я закладаю в адміністративні витрати, так як автомобіль щей призначений для інших потреб центру.

Натали Кобзарь
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 12 січня 2017, 10:47
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Натали Кобзарь »

Дуже вдячна за допомогу!

шам
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 24 січня 2017, 09:59
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення шам »

Підскажіть будь-ласка. Терцентр розраховує тарифи на платні послуги на 2017р. Берем дані фінансові результати за 2016 рік, але в прямих витратах ми закладаємо 3200 заробітну плату основного персоналу. Питання: яку  норму часу  ми використовуємо для розрахунку  платних послуг 2016 чи 2017рік

NataliyaRoz
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 09 січня 2016, 17:08
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення NataliyaRoz »

я б використовувала норму часу на 2017 рік

шам
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 24 січня 2017, 09:59
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення шам »

а ви розраховували платны послуги? Чи це суб'єктивна думка?

NataliyaRoz
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 09 січня 2016, 17:08
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення NataliyaRoz »

розрахувала, взяла зпл 3200, норми робочого часу 2017 року та розмір адміністративних витрат 15% від фонду оплати праці працівника, що надає послуги. можливо хтось поділиться своїми наробітками

шам
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 24 січня 2017, 09:59
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення шам »

Дякую за відповідь. Чи включаєте ви в розрахунок платних послуг загальновиробничі витрати? Але я не можу знайти відповідь на питання - яку норму часу використовуємо для розрахунку пл. послуг якщо беремо фінансові результати за 2016рік? В методичних рекомендаціях не вказується. Можливо десь в журналах є іформація, підскажіть в якому.

NataliyaRoz
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 09 січня 2016, 17:08
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення NataliyaRoz »

я нарахувала згідно нової методики від 7 грудня 2015 року N 1186, там не передбачено загальновиробничих витрат, тому не включаю. Раніше, у 2016 році ми брали витрати 2015 року, по факту, а з/пл та норми часу 2016 року, чи правильно це? не зустрічала такої відповіді, у прикладі розрахунку тарифу, в журналі Бюджетна бухгалтерія №26 від 11.07.2016 дані беруть з кошторису

naduchka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 17 листопада 2015, 09:26
Регіон: Хмельницкая область
Подякували: 3 рази

Повідомлення naduchka »

Про яку норму часу йде мова??? Напишіть будь-ласка в цифрах.. При визначенні вартості послуги необхідно поділити місячну суму на норму часу? так я розумію??? В минулих роках це була стала величина середня кількість годин на місяць 167... ця цифра актуальна і сьогодні - кількість робочих годин залишилась незмінна в році. я використовую 167. Чекаю коментарі...

Відповісти

Повернутись до “Надання платних послуг”