Надання платних послуг Терцентром

Облік платних послуг - розрахунок, отримання, надання, звітність, облік
Angela tercentr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 23 листопада 2016, 10:12
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Angela tercentr »

Скажіть а які витрати враховують при розрахунку транспортної послуги?

naduchka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 17 листопада 2015, 09:26
Регіон: Хмельницкая область
Подякували: 3 рази

Повідомлення naduchka »

Документу про швидкість автомобіля у мене немає. Взяли середнє, але це можна зафіксувати у акті спостереження чи акт хронометражу. В транспртних послугах сума на бензин йде в прямі витрати, але не річна сума, а безпосередньо як я описала вище. Для розрахунку транспортних послуг входить зарпплата водія+ЄСВ + матеріальна допомога. Прямі витрати - сума на ремонт авто, страхування, сума на запчастини, знос автомобіля. До речі, річну суму на бензин по кошторису я закладаю в адміністративні витрати, так як автомобіль щей призначений для інших потреб центру.

Натали Кобзарь
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 12 січня 2017, 10:47
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Натали Кобзарь »

Дуже вдячна за допомогу!

шам
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 24 січня 2017, 09:59
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення шам »

Підскажіть будь-ласка. Терцентр розраховує тарифи на платні послуги на 2017р. Берем дані фінансові результати за 2016 рік, але в прямих витратах ми закладаємо 3200 заробітну плату основного персоналу. Питання: яку  норму часу  ми використовуємо для розрахунку  платних послуг 2016 чи 2017рік

NataliyaRoz
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 09 січня 2016, 17:08
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення NataliyaRoz »

я б використовувала норму часу на 2017 рік

шам
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 24 січня 2017, 09:59
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення шам »

а ви розраховували платны послуги? Чи це суб'єктивна думка?

NataliyaRoz
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 09 січня 2016, 17:08
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення NataliyaRoz »

розрахувала, взяла зпл 3200, норми робочого часу 2017 року та розмір адміністративних витрат 15% від фонду оплати праці працівника, що надає послуги. можливо хтось поділиться своїми наробітками

шам
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 24 січня 2017, 09:59
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення шам »

Дякую за відповідь. Чи включаєте ви в розрахунок платних послуг загальновиробничі витрати? Але я не можу знайти відповідь на питання - яку норму часу використовуємо для розрахунку пл. послуг якщо беремо фінансові результати за 2016рік? В методичних рекомендаціях не вказується. Можливо десь в журналах є іформація, підскажіть в якому.

NataliyaRoz
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 09 січня 2016, 17:08
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення NataliyaRoz »

я нарахувала згідно нової методики від 7 грудня 2015 року N 1186, там не передбачено загальновиробничих витрат, тому не включаю. Раніше, у 2016 році ми брали витрати 2015 року, по факту, а з/пл та норми часу 2016 року, чи правильно це? не зустрічала такої відповіді, у прикладі розрахунку тарифу, в журналі Бюджетна бухгалтерія №26 від 11.07.2016 дані беруть з кошторису

naduchka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 17 листопада 2015, 09:26
Регіон: Хмельницкая область
Подякували: 3 рази

Повідомлення naduchka »

Про яку норму часу йде мова??? Напишіть будь-ласка в цифрах.. При визначенні вартості послуги необхідно поділити місячну суму на норму часу? так я розумію??? В минулих роках це була стала величина середня кількість годин на місяць 167... ця цифра актуальна і сьогодні - кількість робочих годин залишилась незмінна в році. я використовую 167. Чекаю коментарі...

шам
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 24 січня 2017, 09:59
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення шам »

Норма часу при 40-ка годинному часі складає 1986 год/рік

NataliyaRoz
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 09 січня 2016, 17:08
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення NataliyaRoz »

так 1986 годин, є така табличка...на 2017 рік, наприклад з/пл вираховувати на 1 год, та інші витрати

шам
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 24 січня 2017, 09:59
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення шам »

згідно метод.рекомендацій 2015 року у вартість платної послуги слід враховувати адміністративні витрати та прямі. Питання зарплату зав ВСДВ та Фахівців і соціального працівника, також витрати на матеріали для роботи відділення соц.допомоги куди їх віднести в адмін. витрати ? Не зрозуміла, щодо середньомісячної норми часу, чому актуальна сьогодні норма 167?

NataliyaRoz
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 09 січня 2016, 17:08
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення NataliyaRoz »

"Адміністративні витрати включаються до тарифу на платну
соціальну послугу в розмірі не більш як 15 відсотків витрат на
оплату праці, визначених за нормами обслуговування для надання
цієї послуги працівником (працівниками)" так сказано у порядку 268. на цей рік норма часу 1986, а середньмісячна 165,5 годин, а середньогодинна заробітна плата 19,34 грн. а 167 годин не актуально в 2017 р

480182
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 26 листопада 2014, 16:33
Регіон: Волынская Область
Звідки: Любомль

Повідомлення 480182 »

Добрий день, скиньте буль-ласка і нам чорновий варіант розрухунків платних послуг в екселі на нашу електронну пошту tanya16081982@i.ua. Завчасно дякую.

naduchka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 17 листопада 2015, 09:26
Регіон: Хмельницкая область
Подякували: 3 рази

Повідомлення naduchka »

Да, дійсно, середня норма робочого часу на місяць 165,5. Я в спішці не подивилась, так треба й брати на 2017 рік. Дякую за допомогу.

Тетяна-бух
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 30 березня 2016, 09:57
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Тетяна-бух »

Наталі 328 писав:
naduchka писав:
Наталі 328 писав:Дякую. В процесі виникло ще одне запитання. КРАВ=ЗП/ЗВЗП.  ЗП зрозуміло - наприклад зарплата соціального робітника, який надає послугу догляд вдома.
ЗПЗВ - це зарплата усіх соціальних робітників даного відділення чи це зарплата усіх працівників даного відділення в т.ч. завідувача відділення, чи зарплата всього персоналу  за мінусом адмінперсоналу? Територіальний центр має 4 відділення.    Завідувач відділення відноситься до основного персоналу?
Мене хвилює це ж саме питання, ви розібралися??? допоможіть...
ЗВЗП я вирішила взяти зарплату усіх працівників, які надають платні послуги (в моєму випадку це соц. робітники, швачка, взуттьовик і робітник по ремонту будівель)
[font='Noto Sans', sans-serif]А якщо в мене є відділення стаціонару, то в ЗВЗП брати зарплату мол.мед.сестер з догляду за хворими, є відділення натуральної допомоги, то в ЗВЗП брати зарплату соц.працівника, є відділення денного догляду, то брати в ЗВЗП зарплату культорганізатора?[/font]
Востаннє редагувалось 29 січня 2017, 20:39 користувачем Тетяна-бух, всього редагувалось 1 раз.

Тетяна-бух
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 30 березня 2016, 09:57
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Тетяна-бух »

І ще одне питання. Суму ПВ ділити на 251роб дн. та на 8 годин чи суму ПВ треба ділити на 1986годин?

Тетяна-бух
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 30 березня 2016, 09:57
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Тетяна-бух »

А якщо в наданні послуги задіяні соц.працівник та водій, який відвозе соц.працівника для надання послуги, то для розрахунку ПВ треба зарплату водія та соц.працівника скласти поділити на 251д. та на 8годин . Тоді така соц.послуга виросте вдвічі в порівнянні з соц.послугою без водія. Чи це правильно?

Тетяна-бух
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 30 березня 2016, 09:57
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Тетяна-бух »

Наталі 328 скиньте, будь-ласка, свій розрахунок платних послуг tercentr _gnatenko@ukr.net або напишіть свої міркування на три питання вище. Буду дуже вдячна.

Тетяна-бух
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 30 березня 2016, 09:57
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Тетяна-бух »

Буду вдячна всім всім за Ваші міркування на мої три запитання вище.

Тетяна-бух
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 30 березня 2016, 09:57
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Тетяна-бух »

Наталі 328 писав:Доброго дня. При розрахунку тарифу виникло питання, щодо п.3 Порядку №268 частку адміністративних витрат необхідно враховувати в розмірі не більше 15% від витрат на оплату праці. Чи потрібно у витрати на оплату праці включати єдиний соціальний внесок? Буду вдячна за допомогу.
Гарне питання. В методичних  рекомендаціях від 24.02.2010 №32 в прикладах брали тільки зарплату, без єдиного соціального внеску (приклад 1 витрати на заробітну плату 2,217*0,15=0,333 адмінвитратам), а в консультації фахівця Держфінінспекції, наведеної в ст. газети "Бюджетна бухгалтерія" від 11.07.2016р. №26 до Методики №1186, беруть зарплату+єдиний соцвнесок. Як правильно?
Станкус Тетяно, допоможіть!!!

Аватар користувача
Станкус Тетяна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Станкус Тетяна »

Доброго дня!
Я хочу щоб Ви, перш за все, чітко зрозуміли, що вартість платної послуги має включати усі витрати, пов'язані з її наданням. Сплата ЄСВ це обов'язкові витрати, які в будь якому разі будуть провдені з нарахованої заробітної плати працівників, які надають платні послуги. Перекладання витрат зі спеціального на загальний фонд - неприпустимо і це є порушенням, на яке обов'язково вкажуть працівників Держаудитслужби (раніше Дерфініспекція) під час проведення перевірки.

Наталі 328
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 20 вересня 2016, 10:00
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Наталі 328 »

Тетяна-бух писав:Наталі 328 скиньте, будь-ласка, свій розрахунок платних послуг tercentr _gnatenko@ukr.net або напишіть свої міркування на три питання вище. Буду дуже вдячна.
Доброго дня. Як такого розрахунку в екселі у мене не має, просто окремі таблиці на основі статті з журналу та керуючись методикою 1186. Таблиці на основі додатку 1 до методики 1186.
Суму ПВ ділила на 249 роб дн. та на 8 годин. (мабуть правильніше треба ділити на 1986 годин). 

Angela tercentr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 23 листопада 2016, 10:12
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Angela tercentr »

Тетяна-бух писав:І ще одне питання. Суму  ПВ ділити на 251роб дн. та на 8 годин чи суму ПВ треба ділити на 1986годин?
а чого на 251, якщо в цьому році 249 робочих днів?

naduchka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 17 листопада 2015, 09:26
Регіон: Хмельницкая область
Подякували: 3 рази

Повідомлення naduchka »

Тетяна-бух писав:
Наталі 328 писав:
naduchka писав:
Наталі 328 писав:Дякую. В процесі виникло ще одне запитання. КРАВ=ЗП/ЗВЗП.  ЗП зрозуміло - наприклад зарплата соціального робітника, який надає послугу догляд вдома.
ЗПЗВ - це зарплата усіх соціальних робітників даного відділення чи це зарплата усіх працівників даного відділення в т.ч. завідувача відділення, чи зарплата всього персоналу  за мінусом адмінперсоналу? Територіальний центр має 4 відділення.    Завідувач відділення відноситься до основного персоналу?
Мене хвилює це ж саме питання, ви розібралися??? допоможіть...
ЗВЗП я вирішила взяти зарплату усіх працівників, які надають платні послуги (в моєму випадку це соц. робітники, швачка, взуттьовик і робітник по ремонту будівель)
[font='Noto Sans', sans-serif]А якщо в мене є відділення стаціонару, то в ЗВЗП брати зарплату мол.мед.сестер з догляду за хворими, є відділення натуральної допомоги, то в ЗВЗП брати зарплату соц.працівника, є відділення денного догляду, то брати в ЗВЗП зарплату культорганізатора?На мою думку брати [/font]
На мою думку брати всіх в ЗВЗП: мол. медсестра і культорганізатор і інші хто безпосередньо надає платні послуги. А що робить соціальний працівник у відділенні натуральної допомоги, які він послуги надає. Якщо він і є то напевно соц. працівника зп брати в адміністративні витрати.

naduchka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 17 листопада 2015, 09:26
Регіон: Хмельницкая область
Подякували: 3 рази

Повідомлення naduchka »

Наталі 328 писав:
Тетяна-бух писав:Наталі 328 скиньте, будь-ласка, свій розрахунок платних послуг tercentr _gnatenko@ukr.net або напишіть свої міркування на три питання вище. Буду дуже вдячна.
Доброго дня. Як такого розрахунку в екселі у мене не має, просто окремі таблиці на основі статті з журналу та керуючись методикою 1186. Таблиці на основі додатку 1 до методики 1186.
Суму ПВ ділила на 249 роб дн. та на 8 годин. (мабуть правильніше треба ділити на 1986 годин). 
Як би не ділив на результат не впливає, спробуйте...

Наталі 328
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 20 вересня 2016, 10:00
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Наталі 328 »

naduchka писав:
Наталі 328 писав:
Тетяна-бух писав:Наталі 328 скиньте, будь-ласка, свій розрахунок платних послуг tercentr _gnatenko@ukr.net або напишіть свої міркування на три питання вище. Буду дуже вдячна.
Доброго дня. Як такого розрахунку в екселі у мене не має, просто окремі таблиці на основі статті з журналу та керуючись методикою 1186. Таблиці на основі додатку 1 до методики 1186.
Суму ПВ ділила на 249 роб дн. та на 8 годин. (мабуть правильніше треба ділити на 1986 годин). 
Як би не ділив на результат не впливає, спробуйте...
Пробувала, 7-10 копійок різниця. 
Про адмін витрати - чи варто рахувати, якщо вони все одно більше 15%. 
Формула вартості надання соціальної послуги протягом 1 люд-год  ВОГ= (ЗПЄВ+ПТРП+ІПВ)/249/8+ЗПЄВ/249/8*0,15
ЗПЄВ соц. роб.= (3200*12+2320)*1,22/249/8= 24,94 грн;  Нехай прямі витрати= 0,30 грн;  ВОГ= 24,94+0,30+24,94*0,15=28,98 грн за 1 люд-год
Можливо комусь допоможе цей приблизний розрахунок

naduchka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 17 листопада 2015, 09:26
Регіон: Хмельницкая область
Подякували: 3 рази

Повідомлення naduchka »

ну дуже приблизний розрахунок, а нюансів повно, в яких треба розібратися.. Річна сума прямих витрат становить 285 грн. 285/249/8 =0,14 грн або 285/12/165,5=0,14 у мене до копійки. Дякую дуже за всі коментарі... в процесі все одно по трошки прояснюється ситуація

naduchka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 17 листопада 2015, 09:26
Регіон: Хмельницкая область
Подякували: 3 рази

Повідомлення naduchka »

Тетяна-бух писав:А якщо в наданні послуги задіяні соц.працівник  та водій, який відвозе соц.працівника для надання послуги, то для розрахунку ПВ треба зарплату водія та соц.працівника  скласти поділити на 251д. та на 8годин . Тоді така соц.послуга виросте вдвічі в порівнянні з соц.послугою  без водія. Чи це правильно?
По новим рекомендаціях так, що в прямі витрати зп береться зп+єсв основного і допоміжного персоналу, коли почала це рахувати, то дійсно суми нереальні. А з іншої сторони, коли розраховую послугу соціального робітника то в адміністративні витрати береться річна сума бензину, амортизація автомобіля, витрати на ремонт, навіщо ще брати зп водія в прямі.

Відповісти

Повернутись до “Надання платних послуг”