Платні послуги у дитсадку

Облік платних послуг - розрахунок, отримання, надання, звітність, облік
Аватар користувача
fanny
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 88
З нами з: 29 січня 2014, 15:17
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення fanny »

Доброго дня!
Така ситуація. Батьки заключили договір на платні послуги (на рік сума складе 1000 грн.).
Чи можуть вони розрахуватися за платні послуги надавши матеріали для ремонту класу?
Я вважаю, що ні. Бо це тоді буде бартер, і як оформляти потім що вони оплатили і не мають перед закладом боргу (брати з них заяву?) А от директор наполягає, що можуть, так як у калькуляцію послуг і річному плані закупівель ми забиваємо матеріали для ремонту, так чого не можуть одні батьки оплатити усю суму на матеріали (надавши ці матеріали), а інші на зарплату, наприклад. Як це пояснити посилаючись на Закон?

Владислав Станкус
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 10:58
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Владислав Станкус »

Доброго дня!
Розрахуватися за надання платних послуг шляхом придбання матеріалів для ремонту неможливо оскільки п.6 ст.45 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 р. № 2456-VI проведення розрахунків з бюджетом у негрошовій формі, у тому числі шляхом взаємозаліку, застосування векселів, бартерних операцій та зарахування зустрічних платіжних вимог у фінансових установах забороняється, за винятком операцій, пов'язаних з державним боргом, та випадків, передбачених законом про Державний бюджет України.
Для надання платних послуг розраховується калькуляція, в яку включаються усі витрати пов’язані з її наданням.
Кошти від надання платних послуг повинні спрямовуватись саме на покриття витрат пов’язаних з їх наданням у відповідності до затвердженої калькуляції (зарплата працівників, комунальні послуги, інше)

Аватар користувача
fanny
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 88
З нами з: 29 січня 2014, 15:17
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення fanny »

Дякую!

Fedorova
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 09 лютого 2016, 12:15
Регіон: Киевская область

Повідомлення Fedorova »

Підкажіть, будьласка! До дошкільного навчального закладу комунальної форми власності раз на місяць приїзжають різні "театри" та дають вистави дітям на платній основі. Чи законна така послуга в дитсадку, як вона має бути правильно оформлена, які є дозволені способи здійснення оплати за цю послугу батьками?

Аватар користувача
musia2010
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 59
З нами з: 04 лютого 2014, 11:02
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Ровно
Подякували: 4 рази

Повідомлення musia2010 »

Підскажіть як бути в такій ситуації. на початку року були затверджені доходи по кошторису по спецфонду від плати батьками за харчування, і розписані видатки тільки по КЕКВ 2230 на харчування. З 01.02.2017 року ввели плату за навчання, які зараховуються на той самий рахунок Казначейства. Проблема тепер затвердити кошторис на доходи і видатки по цим коштам, так як по довідці Казначейства Форми 7, нема перевищення доходів. Як бути в такій ситуації. Фін управління щось довго не може дати нормальну відповідь.

Аватар користувача
Станкус Тетяна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Станкус Тетяна »

Fedorova писав:Підкажіть, будьласка! До дошкільного навчального закладу комунальної форми власності раз на місяць приїзжають різні "театри" та дають вистави дітям на платній основі. Чи законна така послуга в дитсадку, як вона має бути правильно оформлена, які є дозволені способи здійснення оплати за цю послугу батьками?
Доброго дня! Ми докладно розглядали це запитання у консультаціїї "Театр у дитсадку: як оформити проведення вистав" (див. "Бюджетна бухгалтерія", 2016, № 10).

Аватар користувача
musia2010
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 59
З нами з: 04 лютого 2014, 11:02
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Ровно
Подякували: 4 рази

Повідомлення musia2010 »

Доброго дня, ми Дитячий садок. Надаємо платні послуги (гуртки). Скажіть будь-ласка, чи визначено десь механізм нарахування з/плати чи премії працівникам задіяних в організації цих послуг (не керівники гуртків- це я знаю), а такі працівники як бухгалтер , методист завгосп? Хто вирішує про їх з/пл. чи винагороду і в яких розмірах? А також хто вирішує та затверджує про винагороду самій завідувачці. ?

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

взагалі-то платні послуги організовують для того, щоб якось покращити матеріальну базу закладу(в основному це головна причина). тим більше, що за ці послуги платять власні кошти батьки. при розрахунку вартості враховується не тільки оплата праці, нарахування на фонд, а ще й всі витрати (знос м/цінностей, комун.послуги, матеріали для роботи гуртківців та ін.). якщо за підсумками по закінченню надання платних послуг вийшла економія і немає потреби або бажання витратити економію на мат.цінності-нараховуйте премію. не думаю, що батьки будуть в захваті від цього

Аватар користувача
musia2010
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 59
З нами з: 04 лютого 2014, 11:02
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Ровно
Подякували: 4 рази

Повідомлення musia2010 »

Дякую за відповідь, але я питала геть не про те. Це все я і так знаю. В мене є кошторис де чітко визначені цифри які я маю витратити на матеріальну базу та комун послуги. А також є цифра на заробітну плату, от в межах цієї цифри я задала питання, чи визначено десь механізм чи якісь обмеження для нарахування винагороди працівникам які задіяні в організації цих послуг.

Аватар користувача
Olga_K
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1244
З нами з: 02 квітня 2014, 12:09
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 130 разів

Повідомлення Olga_K »

я таких обмежень не зустрічала, у нас економіст при складанні кошторису ФОП збільшує на 5-10%(як преміальні). і в кінці навчального року за наявності економії нараховуються премії як працівникам, які безпосередньо ведуть заняття, так і деяким іншим, але які теж мають відношення до надання таких послуг. про це оговорено в Положенні про надання платних послуг

Аватар користувача
musia2010
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 59
З нами з: 04 лютого 2014, 11:02
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Ровно
Подякували: 4 рази

Повідомлення musia2010 »

дякую

Відповісти

Повернутись до “Надання платних послуг”