SOOOOSSSS.Терцентри .Чи застосовувувати РРО

Облік платних послуг - розрахунок, отримання, надання, звітність, облік
=Натали=
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 16 грудня 2015, 17:52
Регіон: Житомирская область

Повідомлення =Натали= »

здравствуйте.спасайте.обращаюсь к терцентрам.работаю в терцетре недавно,и вот вычитала что нужно при "наданні платних послуг "использовать РРО,а мы до сих пор на прибутковых.
Напишите или вы используете.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10305
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »


naduchka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 17 листопада 2015, 09:26
Регіон: Хмельницкая область
Подякували: 3 рази

Повідомлення naduchka »

Ми використовуємо Книгу обліку розрахункових операцій та в кожного соціального робітника є розрахункові квитанції для надання послуг за місцем проживання.Ні прибуткових ні касової книги ми не ведемо.Готівка здається до каси установи робиться реєстр по прізвищах та номерах РК і сума а далі записуються суми до КОРО... У мене ще питаннячко попутньо EVGENIY: якщо ми використовуємо РК по селах при наданні послуг, а якщо надаються послуги у райцентрі у приміщенні терцентру (фізіопроцедури, тренажери) чи обовязково у людини брати готівку, чи можна її відправляти з квитанцією у банк, для проплати за отримані послуги.
і ще, чи маємо право Терцентр - бюджетна установа брати попередню плату за соціальні послуги.... Буду вдячна

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10305
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Раджу вам почитати Бюджетну бухгалтерію номер 28 за 2015 рік, та номер 22 здається спецвипуск! Всі номери журналу за 2015 рік до речі у відкритому доступі на https://i.factor.ua
 ще, чи маємо право Терцентр - бюджетна установа брати попередню плату за соціальні послуги
Так ви маєте таке право, якщо інше не передбачено договором!
чи можна її відправляти з квитанцією у банк, для проплати за отримані послуги
Мабуть зараз так всі і роблять щоб не заморачуватись з РРО

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10305
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ось до речі тема http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f=161&t=5035
Там мені здається ви знайдете відповіді

=Натали=
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 16 грудня 2015, 17:52
Регіон: Житомирская область

Повідомлення =Натали= »

naduchka писав:Ми використовуємо Книгу обліку розрахункових операцій та в кожного соціального робітника є розрахункові квитанції для надання послуг за місцем проживання.Ні прибуткових ні касової книги ми не ведемо.Готівка здається до каси установи робиться реєстр по прізвищах та номерах РК і сума а далі записуються суми до КОРО... У мене ще питаннячко попутньо  EVGENIY: якщо ми використовуємо РК по селах  при наданні послуг, а якщо надаються послуги у райцентрі у приміщенні терцентру (фізіопроцедури, тренажери) чи обовязково у  людини брати готівку, чи можна її відправляти з квитанцією у банк, для проплати за отримані послуги.
  і ще, чи маємо право Терцентр - бюджетна установа брати попередню плату за соціальні послуги.... Буду вдячна
спасибо за ответ.но чесно говоря недоконца поняла рро у вас нет,а только КОРО и РК так или нет.
что такое РК откуда они у робітників.с єтим дела никогда неимела.

Відповісти

Повернутись до “Надання платних послуг”