Правила надання послуг комунальним установам.

Облік платних послуг - розрахунок, отримання, надання, звітність, облік
crazytosser777
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 07 червня 2017, 10:29
Регіон: Запорожская область

Повідомлення crazytosser777 »

Доброго дня! Я працюю в комунальній установі, яка підпорядковується департаменту Спорту, сім'ї та молоді. Для проведення ремонтних робіт з заміни освітлювання потрібно було вдатися до послуг сторонньої організації, яка надала кран. Був укладений договір на надання послуг, в якому зазначена вартість робіт за одну годину, в додаток йде акт, в якому зазначена кількість робочих годин експлуатації цього крану з загальною вартістю робіт. Департамент заявив, що вони не можуть так подавати документи до казначейства, тому що потрібно вказувати таку ж суму до договору. Але цей договір укладений до того моменту як були виконанні роботи. Як я можу вказати загальну вартість, якщо я не знаю скільки буде експлуатуватись цей кран? Зараз від мене вимагають підписання нового договору, це є не зручно. Допоможіть будь ласка! Чи правомірні вимоги департаменту? Якщо ні, то чим я можу апелювати? Дякую!

Ветер
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 19 жовтня 2016, 16:40
Регіон: Запорожская область

Повідомлення Ветер »

Зробіть додаткову угоду до договору, в якій зазначте суму

crazytosser777
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 07 червня 2017, 10:29
Регіон: Запорожская область

Повідомлення crazytosser777 »

Ветер писав:Зробіть додаткову угоду до договору, в якій  зазначте суму
Немає різниці. Додаткову угоду також потрібно буде підписувати з обох сторін. Я не хочу витрачати свій час на підписання нових договорів і т.д. Я хочу відстояти свою позицію. Мені просто не зрозуміло, чому не вистачає договору та акту. І чим регламентуються такі рішення.

Владислав Станкус
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 10:58
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Владислав Станкус »

Доброго дня!
Вимоги департаменту правомірні оскільки відповідно до вимог Господарського Кодексу України зміст господарського договору становлять умови договору, визначені угодою його сторін, спрямованою на встановлення, зміну або припинення господарських зобов'язань, як погоджені сторонами, так і ті, що приймаються ними як обов'язкові умови договору відповідно до законодавства.
Господарський договір вважається укладеним, якщо між сторонами у передбачених законом порядку та формі досягнуто згоди щодо усіх його істотних умов.
Істотними є умови, визнані такими за законом чи необхідні для договорів даного виду, а також умови, щодо яких на вимогу однієї із сторін повинна бути досягнута згода.
При укладенні господарського договору сторони зобов'язані у будь-якому разі погодити предмет, ціну та строк дії договору.
В вашому договорі не має ціни договору, а зазначена лише вартість одиниці послуги.

Відповісти

Повернутись до “Надання платних послуг”