Відображення в повідомленні про зміни в майновому стані

galinaYUR
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 11 вересня 2019, 08:21
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення galinaYUR »

Прошу юридичної допомоги. Ми з чоловіком держслужбовці, купуємо квартиру у вересні 2019 року, Вартість квартири 185 тис.грн. У договорі куплі -продажу вказано, що 1/2 частини квартири моя, а 1/2 чоловікова.  і кошти за квартиру ми вкладаємо  такими  ж частками. Питання: Чи подається в даному випадку повідомлення  про суттєві зміни в майновому стані моєму чи чоловіка?

Kos31025
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 13 березня 2019, 22:21
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Kos31025 »

Доброго дня. Я держслужбовець, чоловік ні.  Куплена квартира за позичені кошти у родичів. Квартира буде оформлена на чоловіка. Як це відобразити в декларації? І в повідомленні про суттєві зміни в майновому стані?  І чи потрібно це робити?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Kos31025 писав:Доброго дня. Я держслужбовець, чоловік ні.  Куплена квартира за позичені кошти у родичів. Квартира буде оформлена на чоловіка. Як це відобразити в декларації? І в повідомленні про суттєві зміни в майновому стані?  І чи потрібно це робити?
оформлена не на декларанта, тому суттєві зміни подавати не треба.
потім вже у декларації черговій буде що записати і про квартиру чоловіка, і про дохід чоловіка (позику), і, як я розумію з питання в іншій темі, про дохід (подарунок на суму автомобіля), і про сам автомобіль, і про правочин щодо автомобіля (за умови суми у 50 пм).

Kos31025
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 13 березня 2019, 22:21
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Kos31025 »

Доброго дня. Щодо автомобіля, то не моє запитання. А щодо позики коштів на квартиру (у родичів), як це записати в декларації?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Kos31025 писав:Доброго дня. Щодо автомобіля, то не моє запитання. А щодо позики коштів на квартиру (у родичів), як це записати в декларації?
- дохід - інше - запозичення у родичів (зверніть увагу на близькість родичів, щоб не було оподаткування)
- якщо сума запозичення більше 96 тис - спочатку повідомлення про суттєві зміни у 10 денний термін, а потім вже в чергову декларацію внести

Kos31025
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 13 березня 2019, 22:21
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Kos31025 »

Доброго вечера. Дуже дякую за Ваші відповіді! У мене щє одне питання.

Гроші на придбання квартири позичені у брата чоловіка, моїм чоловіком, який не являється держслужбовцям. Сума більша за 96 тис. Чи потрібно подавати повідомлення про суттєві зміни.??? І як показувати цю позику в щорічній декларації ( чи в декларації про суттєві зміни)????

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Kos31025 писав:Доброго вечера. Дуже дякую за Ваші відповіді! У мене щє одне питання.

Гроші на придбання квартири позичені у брата чоловіка, моїм чоловіком, який не являється держслужбовцям. Сума більша за 96 тис. Чи потрібно подавати повідомлення про суттєві зміни.??? І як показувати цю позику в щорічній декларації ( чи в декларації про суттєві зміни)????
повідомлення подають лише декларанти, а відповідно до останніх змін ще й з якимось статусом (корупційні ризики або особливо відповідальні).
у щорічній декларації у члена сім’ї буде дохід - подарунок у грошовій формі від брата (друга ступінь споріднення - не оподатковується).

ОксанаК
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 22 серпня 2019, 09:04
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ОксанаК »

Козиренко Віталій писав:
07 листопада 2019, 18:34
Kos31025 писав:Доброго вечера. Дуже дякую за Ваші відповіді! У мене щє одне питання.

Гроші на придбання квартири позичені у брата чоловіка, моїм чоловіком, який не являється держслужбовцям. Сума більша за 96 тис. Чи потрібно подавати повідомлення про суттєві зміни.??? І як показувати цю позику в щорічній декларації ( чи в декларації про суттєві зміни)????
повідомлення подають лише декларанти, а відповідно до останніх змін ще й з якимось статусом (корупційні ризики або особливо відповідальні).
у щорічній декларації у члена сім’ї буде дохід - подарунок у грошовій формі від брата (друга ступінь споріднення - не оподатковується).
Схожа ситуація у мене...
Якщо гроші переказував мій брат з-за кордону більше 50 пм на рахунок мого чоловіка (держслужбовець лише я), то показувати мені цю суму як у члена сім'ї декларанта і який це буде ступінь спорідненості, яка % податку буде в такому випадку?

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”