Як задекларувати майно(нерухомість), про яке не було відомо?

Julia8888
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 19 липня 2020, 13:15
Регіон: Харківська

Повідомлення Julia8888 »

Доброго дня!
Виникло наступне питання.Я декларуюсь з 2014 року, жодних проблем з декларуванням не виникало...Але в 2020 році при трагічних обставинах (смерть дідуся), діставши всі необхідні документи для нотаріуса та подальшого оформлення спадщини, мені випадково стало відомо що в рік мого народження дідусь включив мене до приватизації квартири і є чотири співвласника.для всіх це було новиною, а для мене нічним жахом.тобто я з 2014 року володіла часткою нерухомого майна, але не знала про це, і не могла дізнатися з відповідних відкритих джерел (реестр онм, тому що квартиру не внесли, свідоцтво про право власності 1994 року).
Як правильно і “безболісно» внести інформацію про таке майно?чи відповідальність неминуча за такий жахливий вчинок, зкриття 10 кв.м? 😞
Заздалегідь вдячна за допомогу🙏

svetlana0318
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 12 червня 2019, 15:21
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення svetlana0318 »

Добрий день! Через Єдиний державний реєстр декларацій напишіть повідомлення до НАЗК про ці обставини. А далі додавайте при наступному деклараруванні ці данні.

Julia8888
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 19 липня 2020, 13:15
Регіон: Харківська

Повідомлення Julia8888 »

Мені так відомо, що у випадках надсилань таких повідомлень до назк, вони разу готують матеріали справи та надсилають до гунп для подальшого розгляду та притягнення до відповідальності
Ні в кого на практиці таких випадків надсилання повідомлень не було?

svetlana0318
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 12 червня 2019, 15:21
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення svetlana0318 »

А вартість цих "жахливих" 10 кв м перевищує всі можливі пороги? Відповідно до розяснень НАЗК "Відповідальність за цією статтею за подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації стосовно майна або іншого об’єкта декларування, що має вартість, настає у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб".
На мою думку, краще повідомити НАЗК.

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”