Вклади в банках

Kateryna.N
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 145
З нами з: 19 березня 2015, 18:49
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Kateryna.N »

працівник вклав у звітному році 79 000 грн.як кошти на рахунку в банку, показувати у позиції 46?

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

)))) від 80 тисяч (п. 11 примітки), про що я так думаю, ви й самі знаєте

МММ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 25 березня 2015, 16:43
Регіон: Волынская область

Повідомлення МММ »

якщо на картці "універсальна" приватбанку станом на 31.12.14 є заборгованість 600 грн чи потрібно це відображати у декларації та в якій позиції?

знову ж таки, якщо протягом року знімались певні кошти і через певний період вони гасились (та ж картка "універсальна"), операцій таких було багато, то чи потрібно це відображати в 57 позиції? тобто, якщо я щомісяця брала по 500 грн і через кілька днів ті ж 500 грн повертала, то повернену суму за рік потрібно сплюсувати (а це буде 12х500=6000) і вписати в позицію 57??
чи по картці "універсальна" взагалі не потрібно вписувати ніякі дані в декларацію?

наперед дякую за відповідь

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Ми про це вже дуже багато говорили. Почитайте гілку "Плата за кредит" будь ласка

Аватар користувача
Цуканова Наталия
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 24 березня 2015, 22:33
Звідки: Украина, Кривой Рог

Повідомлення Цуканова Наталия »

Як бути???Кожен місяць на копілку автоматично зараховувалась певна сума з соціальної карти.Чи треба вписувати цей вклад так куди?

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »


Лариса Г
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 12 березня 2015, 11:24
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Лариса Г »

Мною оформлено банківську картку для виплат, на яку я протягом року, при необхідності, перераховувала кошти із зарплатної картки для оплати через інтернет комунальних послуг та розраховувалася з інтернет магазинами за куплені товари.На кінець року на цій картці залишилося 23 гр. Проценти по картці не нараховуються. Чи потрібно ці 23 гр. показувати як вклад в банк, та чи вважається доходом вся перерахована мною сума на цю картку?

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Ні, це не дохід. Ви просто гроші по власних різних кишенях порозкладали. Залишок краще показати у 45-й

icing_07
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 25 березня 2015, 07:51
Регіон: Луганская область

Повідомлення icing_07 »

підкажіть, якщо у липні мені надійшли гроші на рахунок та у липні я їх зняла, залишився тільки залишок у розмірі 20 грн, мені в декларації що показувати? 20 грн, які є станом на 31.12.14 і все?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

ну так, бо 45 пункт не входить в перелік щодо 80 тис.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Вопрос по вкладах в Ощадбанке еще со времен СССР, нужно ли их показывать в декларации? В начале темы сказали что не нужно. В методичних роз'ясненнях 2016 написано что нужно указывать. Как быть?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Наталия Проценко писав:Заповнюю декларацію за 2015 рік. Депозит знятий мною повністю у 2015 році. Тобто на 31.12.2015 - депозита в банку вже не має. Проценти вказую в графі 9 - це доходи .  А як зазначити в декларації суму знятого депозиту?
так само, як і кредит - підпункт 165.1.29 статті 165 Податкового кодексу.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Якщо Ви зняли кошти з депозиту у 2015 році то, відсотки нараховані на депозит відображаємо у графі 9, а у графу 45 нічого не ставимо, так як на 31.12.2015 депозиту у банку вже не було.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

В депозиті нараховані відсотки на Ваші вкладені кошти - це є доходом, а не основна сума депозиту. Якби Ви депозит не забрали в 2015 році, тоді основну суми Ви мусили би вказувати у гр. 45.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

так, це дохід за минулі періоди, з якого вже було утримано податки і який Ви поклали на депозит. А вже на сам депозит нараховуються відсотки за користування Вашими коштами, які є доходом за 2015 рік і ці кошти потрібно відобразити у гр.9, а у гр. 45 не ставити нічого, бо на 31.12.2015 цих коштів у Вашому банку вже не було. У гр. 20 ставимо інші кошти, але точно не депозит.
Якщо бажаєте відобразити у декларації свій депозит, то краще ставте у гр.45 - це буде правильніше.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Наталия Проценко писав:Тоді, я взагалі запуталась, бо на підставі п.165.1.29 ст 165 Податкового кодексу повернутий депозит - це доход, як мені написали тут раніше, а якщо це доход, то його необхідно вказувати як дохід у граф 20 (інші доходи). ?
Дуже шкода, що Віра Козіна ще (сподіваюся) не повернулася до обговорення. 
Наразі я бачу тут аналогію з - ставитися до депозиту як до квартири, яку здаємо в оренду: ось ми показуємо квартиру (депозит) з доходом від здавання в оренду, а ось ми її (депозит) продали (зняли) і отримали дохід, який можемо використати на інші блага.

Сподіваюся, що пані Віра розставить крапки.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Я вважаю, що лише нараховані відсотки на депозит, як дохід, тому що основна сума - це дохід за попередні роки, а не за 2015 рік!

Kateryna.N
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 145
З нами з: 19 березня 2015, 18:49
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Kateryna.N »

Хочу все-таки уточнити щодо позиції 9: Віра Вадимівна зазначала що "проценти за депозитом у виписках банку відображаються до утримання (сплати) податків, бо поняттям "дохід" у цьому випадку охоплюється уся сума (база оподаткування), а не те, що ви одержуєте на руки", у  Методичних рекомендаціях за 2016 рік " сукупний розмір ...процентів отриманих  декларантом. Авторитетні банківські працівники наполягають що для клієнта -тільки сума зарахованих %, а то все банківські операції. По деяких рахунках виходить цікава картина сума нарахованих % значно більша чим сума зарахованих відсотків, які будуть думки?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Це так само, як із зарплатою, нараховують одну суму, але працівник фактично на руку отримує меншу адже роботадавець за працівника сплачує податки до бюджету. Аналогічно із депозитом, відсотки банк нарахував одну суму, але Ви отримуєте на руки меншу за рахунок сплачених банком податків. От і виходить, що то не операційні витрати банку, а податок який сплачує людина до бюджету. Ну і зверніть увагу на Ваш договір по депозиту, який Ви укладали із банком, там все має бути чітко сформульовано.

Olegklymenko
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 23 жовтня 2015, 23:02
Регіон: Львовская область

Повідомлення Olegklymenko »

Підкажіть, будь ласка, як відобразити інформацію по недержавному пенсійному фонду,
1) залишок на накопичувальному пенс.рахунку на 31.12.2015 вказувати в р.45?
2) якщо на цей накопичувальний пенс.рахунок у 2015 році був зарахований інвестиційний прибуток 40 грн і списаний інвестиц. збиток (-15грн.) 
їх в яких рядках вказувати? чи може тільки різницю 25 грн показувати в р.20? 
дуже потрібно,
дякую!

Анна313
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 11 травня 2016, 11:42
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Анна313 »

Добрий день! Шановні колеги, підскажіть будь-ласка, яким чином оформлюється депозит (сільська рада хоче покласти гроші на депозит). Які документи необхідні від банку та для казначейства? Поділіться досвідом.

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”