заповнення позиції посада у декларації

svetlana.b
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 03 липня 2014, 22:01

Повідомлення svetlana.b »

Сьогодні на вебінарі було зазначено, що в розділі І в позиції 3 "посада" необхідно вказувати посаду, яку декларант займає на момент заповнення декларації. В методичних рекомендаціях ж-лу "Держслужбовець" №1 за 2015 рік вказано, що необхідно вказувати і посади, які декларант займав напротязі року(у випадку, якщо у декларанта було просування по службі), за який подається декларація (в даному випадку 2014рік). Чи треба перераховувати такі посади у вищезазначеній позиції декларації?
Востаннє редагувалось 12 березня 2015, 20:22 користувачем svetlana.b, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Немає там такого, Світлоно, і у № 1 не було методрекомендацій по корупції. :shock:

svetlana.b
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 03 липня 2014, 22:01

Повідомлення svetlana.b »

Журнал на роботі, тому зараз нічого стверджувати не буду. Але під час вебінару саме з цього журналу обговорювали цю проблему.Невже в ж-лі "Держслужбовець" №1 за 2015 рік не було Методичних рекомендацій по заповненню декларацій? Якщо я помиляюсь, то перепрошую! Завтра виясню - для мене питання відкрите.

svetlana.b
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 03 липня 2014, 22:01

Повідомлення svetlana.b »

Віро Вадимівно, знайшла в своїй ел. почті електронну версію - Методичні рекомендації щодо заповнення декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та іншими особами (журнал "Держслужбовець" №1 за 2015 рік). Стр.7 (дослівно): у позиції 3 - займана декларантом посада (якщо на момент заповнення Декларації посаду було змінено, то, на думку укладачів, у цій позиції доречно зазначити як займану посаду у звітному періоді, так і посаду на момент заповнення) або посада, на яку претендує декларант. :?:

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”