Внесення житла в декларацію

chevchenkoyulia
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 24 липня 2020, 19:55
Регіон: Харків

Повідомлення chevchenkoyulia »

Доброго дня. Виникла наступна ситуація.
При купівлі квартири оформили на мене попередній договір купівлі-продажу квартири (будинок ще на стадії будівництва). Оплату здійснили повну: 950 000 грн.
Купляли на батьківські гроші, оформлювали квартиру на мене.
Ніяких договорів дарування не оформлювали.

На момент купівлі квартири (лютий 2020) я ще не була суб‘єктом декларування. У липні вже являюсь.
Яким чином мені у майбутній щорічній декларації за 2020 рік задекларувати майнові права на квартиру? Чи потрібно відображувати якось питання звідки грошові кошти на квартиру? І якщо так, то яким чином це зробити у моїй ситуації?
Востаннє редагувалось 24 липня 2020, 20:08 користувачем chevchenkoyulia, всього редагувалось 1 раз.

Татка2017
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 22 червня 2017, 08:40
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Татка2017 »

Я декларант. Маю подавати першу в житті декларацію. Якщо я покажу заощадження готівкою в великій сумі чи не буде до мене запитань? Якщо дідусь дає кошти на купівлю квартири неповнолітньому онукові (моєму синові), як я маю це відображати? І чи не потрібно з подарованих грошей платити ще й податок?

Руся
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 31 жовтня 2020, 18:27
Регіон: Київ

Повідомлення Руся »

Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, в наступній ситуації.
В один день підписані два договори: попердній про купівлю майнових прав та основний про купівлю майнових прав на одну й ту ж квартиру.
За попереднім договором сума договору становить 1 млн грн.
А за основним 50 тис. грн.
Яким чином ці договори декларувати?

Tasha
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 22 березня 2021, 15:21
Регіон: Черкаська обл.

Повідомлення Tasha »

..
Востаннє редагувалось 22 березня 2021, 22:50 користувачем Tasha, всього редагувалось 1 раз.

СветаЗлата
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 18 липня 2021, 22:31
Регіон: Кіровоградська обл

Повідомлення СветаЗлата »

Доброго дня,збираємось купувати квартиру через тиждень вартість за оцінкою 580 тис.в декларації за попередній період в мене 200 тис.але я вже 10 років на держслужбі тобто сума майже сукупного доходу 800 тис,але я її в доходах вказувала,а в грошових активах ні оскільки думала,що туди вказується лише доходи які отримані якось іншим шляхом.Як тепер бути???

Миронець
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 05 грудня 2021, 10:36
Регіон: Харківська обл.

Повідомлення Миронець »

У лютому 2021р звільнилася з держ.служби, (головний бухгалтер сільської ради), подала декларацію перед звільненням. У жовтні 2021р придбала житло у власність. Що і в які терміни треба подавати? Я маю на увазі декларацію та повідомлення, та правильність їх заповнення і термін подання.

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”