Внесення житла в декларацію

Митрофанка
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 28 лютого 2017, 12:07
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення Митрофанка »

Дякую за підказки, буду пробувати вдома, бо з робочого компютера не можу війти в систему(

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

maestros84 писав:Доброго дня. Живу з дружиною у квартирі , яка повністю належить тещі. Теща зареєстрована у цій квартирі, однак проживає у іншому місці, тому як члена сім'ї її не декларую. Живу безоплатно і без будь-яких договорів. Зазначив цю квартиру у розділі фактичного місця проживання. Як декларувати цю квартиру в розділі нерухомості? Права на цей об'єкт - інше право користування чи власником є третя особа чи оренда. Дякую
Тип права - Інше право користування - проживання, Власником є третя особа - вписуєте дані тещі.

Dante_DV
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 13 березня 2017, 21:38
Регіон: Киевская область

Повідомлення Dante_DV »

[font="Noto Sans", sans-serif]Доброго дня![/font]
[font="Noto Sans", sans-serif]При заповненні декларації виникло таке питання.[/font]
[font="Noto Sans", sans-serif]Я отримав у спадок квартиру. Я в декларації її повинен вказувати в розділі (обєкти нерухомості), також в розділі (видатки та правочин субєкта декларування).
І питання в тому чи повинен я її вказувати у розділі "доходи"?
Дякую за відповідь.[/font]

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Так, спадщину потрібно відобразити у розділі доходи.

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

видатки (придбання землі), якщо вартість менше 50 МЗП показувати?

Helgama
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 17 лютого 2017, 13:12
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Helgama »

Доброго дня! Підкажить, будь- ласка: декларант зареєстрований у будинку, який оформлений на тещу, вказувати цей будинок, як інше право користування, далі дані власника (тещі) : ПІБ, місце проживання тощо. Але теща померла у 2016 році і спадщина ще не оформлена. Як це зазначити в декларації?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

mamochka писав:видатки (придбання землі), якщо вартість менше 50 МЗП показувати?
Тільки як правочини.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Helgama писав:Доброго дня! Підкажить, будь- ласка: декларант зареєстрований у будинку, який оформлений на тещу, вказувати цей будинок, як інше право користування, далі дані власника (тещі) : ПІБ, місце проживання тощо. Але теща померла у 2016 році і спадщина ще не оформлена.  Як це зазначити в декларації?
По офіційних документах на будинок.

Dante_DV
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 13 березня 2017, 21:38
Регіон: Киевская область

Повідомлення Dante_DV »

yaoleg писав:Так, спадщину потрібно відобразити у розділі доходи.
Так але яке в цьому випадку може буди джерело доходу? а також вартість, якщо вона по документам 0,01 коп, а вказувати суму потрібно не менше 1 грн.

kora
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 31 березня 2015, 09:16
Регіон: Ивано-Франковская область

Повідомлення kora »

Дякую за всі відповіді на мої запитання. Але в процесі плідної роботи над заповненням декларації виникають все нові і нові проблеми.

1) щодо внесення квартири яка приватизована в 90-х і не занесена до реєстра речових прав мінюсту. Який реєстраційний номер писати об'єкту нерухомого майна? В свідоцтві права власності на квартиру (наприклад) є запис в книгу реєстрації, але ж це не є номер об'єкту нерухомого майна в розумінні реєстру декларація, я так розумію... що робити в цьому випадку?

2) задля коректного відображення данних декларант зробив запит в держреєстр речових прав на нерухоме майно щодо члена сім'ї, ввівши його ІНН та паспортні дані. В результаті було отримано інформаційну довідку в якій було відображено дані щодо наявного майна, а також невідоме майно, яке аж ніяк не може належати даній особі ( тобто записано якихось пів хати в селі N як спадщину, про яке декларант і член його сім'ї ні сном не духом). Як діяти в даній ситуації, адже перевірка декларації буде здійснюватися на основі даних реєстру, щоб не доводити НАЗК що " ти не верблюд"? 
Передзвонивши в сільську раду, декларант встановив, що там є така особа- власник півхати, який є однофамільцем члена сім'ї декларанта.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

kora писав:Дякую за всі відповіді на мої запитання. Але в процесі плідної роботи над заповненням декларації виникають все нові і нові проблеми.

1) щодо внесення квартири яка приватизована в 90-х і не занесена до реєстра речових прав мінюсту. Який реєстраційний номер писати об'єкту нерухомого майна? В свідоцтві права власності на квартиру (наприклад) є запис в книгу реєстрації, але ж це не є номер об'єкту нерухомого майна в розумінні реєстру декларація, я так розумію... що робити в цьому випадку?

2) задля коректного відображення данних декларант зробив запит в держреєстр речових прав на нерухоме майно щодо члена сім'ї, ввівши його ІНН та паспортні дані. В результаті було отримано інформаційну довідку в якій було відображено дані щодо наявного майна, а також невідоме майно, яке аж ніяк не може належати даній особі ( тобто записано якихось пів хати в селі N як спадщину, про яке декларант і член його сім'ї ні сном не духом). Як діяти в даній ситуації, адже перевірка декларації буде здійснюватися на основі даних реєстру, щоб не доводити НАЗК що " ти не верблюд"? 
Передзвонивши в сільську раду, декларант встановив, що там є така особа- власник півхати, який є однофамільцем члена сім'ї декларанта.
1) В цілях декларування під реєстраційним номером об'єкту нерухомого майна розуміється номер згідно реєстру прав мінюсту. Але дуже багато нерухомості не занесена до цього реєстру, відповідно і номеру немає. Тому або писати не відомо, або писати номер нерухомого майна зі свідоцтва/витягу БТІ, яке реєструвало нерухомість по-старому. Ще є окрема думка про те що якщо майно не занесено в реєстр прав мінюсту, то необхідно таке майно вносити не в 3 розділ, а 4 "Незавершене будівництво" - майно яке не зареєстроване в установленому законом порядку. Але я не підтримує це твердження, тому що на момент отримання такого майна в 90-х, 2000-х воно реєструвалось згідно законодавства діючого на той момент.

2) Однофамілець може бути, але в реєстрі прав ідентифікація проходить ще і по податковому номеру, тому не може бути 100% співпадіння. Якщо співпадає - значить в інтересах декларанта/члена сімї вияснити ситуацію.

kora
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 31 березня 2015, 09:16
Регіон: Ивано-Франковская область

Повідомлення kora »

Щиро вдячна, Дмитре

RomanRomanov
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 16 березня 2017, 16:26
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення RomanRomanov »

Підкажіть, будь-ласка. При наявності НЕприватизованої кооперативної квартири, ордер був отриманий на батька, який зараз проживає за іншою адресою, чи потрібно ії вказувати в декларації?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

RomanRomanov писав:Підкажіть, будь-ласка. При наявності НЕприватизованої кооперативної квартири, ордер був отриманий на батька, який зараз проживає за іншою адресою, чи потрібно ії вказувати в декларації?
Якщо ви проживаєте/зареєстровані у такій квартирі, то потрібно вказувати, на праві користування.

RomanRomanov
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 16 березня 2017, 16:26
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення RomanRomanov »

Дмитрий Иванович, щиро дякую.

yakzapovnutuED
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 17 березня 2017, 20:46
Регіон: Киевская область

Повідомлення yakzapovnutuED »

Підкажіть будь-ласка.

1. Живу окремо від батьків
2. Є квартира - приватизована на мене та батька
В декларації потрібно зазачити моїх 50%.
Оскільки батько не є членом родини у данному випадку, чи потрібно вказувати хто володіє рештою? і як (в якому розділі)

3. Не вказав свою частку у попередній декларації (рахував що всі 100% приватизовані на батька), наскільки це погано?

Завчасно дякую.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

yakzapovnutuED писав:Підкажіть будь-ласка.

1. Живу окремо від батьків
2. Є квартира - приватизована на мене та батька
В декларації потрібно зазачити моїх 50%.
Оскільки батько не є членом родини у данному випадку, чи потрібно вказувати хто володіє рештою? і як (в якому розділі)

3. Не вказав свою частку у попередній декларації (рахував що всі 100% приватизовані на батька), наскільки це погано?

Завчасно дякую.
На скільки зрозумів ви живете без батьків, але в квартирі спільної власності - ваша частка та батька. Якщо батька не вказуєте в члени сімї, то його потрібно вказувати як співвласника квартири (третя особа)
Щодо попередньої декларації - погано. Якщо буде звірка попередньої декларації і нинішньої, виникнуть розбіжності, які необхідно буде пояснювати.

Аліночкая
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 11 жовтня 2016, 17:39
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Аліночкая »

Дмитрий Иванович писав:
yakzapovnutuED писав:Підкажіть будь-ласка.

1. Живу окремо від батьків
2. Є квартира - приватизована на мене та батька
В декларації потрібно зазачити моїх 50%.
Оскільки батько не є членом родини у данному випадку, чи потрібно вказувати хто володіє рештою? і як (в якому розділі)

3. Не вказав свою частку у попередній декларації (рахував що всі 100% приватизовані на батька), наскільки це погано?

Завчасно дякую.
На скільки зрозумів ви живете без батьків, але в квартирі спільної власності - ваша частка та батька. Якщо батька не вказуєте в члени сімї, то його потрібно вказувати як співвласника квартири (третя особа)
Щодо попередньої декларації - погано. Якщо буде звірка попередньої декларації і нинішньої, виникнуть розбіжності, які необхідно буде пояснювати.
А  в мене таке ж історіія...Тобто в паперовій я не вказувала що в мене є власність ...Думаете будуть звіряти паперові і електронні :?

yakzapovnutuED
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 17 березня 2017, 20:46
Регіон: Киевская область

Повідомлення yakzapovnutuED »

Аліночкая писав:
Дмитрий Иванович писав:
yakzapovnutuED писав:Підкажіть будь-ласка.

1. Живу окремо від батьків
2. Є квартира - приватизована на мене та батька
В декларації потрібно зазачити моїх 50%.
Оскільки батько не є членом родини у данному випадку, чи потрібно вказувати хто володіє рештою? і як (в якому розділі)

3. Не вказав свою частку у попередній декларації (рахував що всі 100% приватизовані на батька), наскільки це погано?

Завчасно дякую.
На скільки зрозумів ви живете без батьків, але в квартирі спільної власності - ваша частка та батька. Якщо батька не вказуєте в члени сімї, то його потрібно вказувати як співвласника квартири (третя особа)
Щодо попередньої декларації - погано. Якщо буде звірка попередньої декларації і нинішньої, виникнуть розбіжності, які необхідно буде пояснювати.
А  в мене таке ж історіія...Тобто в паперовій я не вказувала що в мене є власність ...Думаете будуть звіряти паперові і електронні :?
[ltr]Дмитрий Иванович, Дуже дякую. [/ltr]


Саме така ситуація. 
Пояснення є, але не зовсім зрозуміло, як НАЗК буде трактувати таку розбіжність. Відповідальність значно посилилась вже після подачі декларації, до того ж строки виправлення вже минули. 
[ltr]Незрозуміло, які проблеми можуть виникнути якщо агенство не схоче прийняти пояснення? Основа мета декларацій - виявлення неправомірних доходів чи несплати податків. Виходячи з цією логіки в мене немає чого приховувати. Квартира про яку йдеться мова була отримана батьком років 20 назад, нас в сімї 4-ро, і я був впевнений, що квартира записана на батька або на батька та матір. Тим більше, що якусь сумму (офіційно) батьки доплачували при отриманні. Незнаю, як там визначалося, що ця нерухомість має все рівно бути приватизована і це сталося (років 10 назад як не більше). [/ltr]
[ltr]Я збираюсь у любому випадку вказувати її зараз. Може пояснення надати поштою до НАЗК чи краще не придумавити зайвих проблем поки не спросять? [/ltr]
[ltr]Незнайшов нічого на цю тему не в законі ні в його тлумаченнях.[/ltr]
Востаннє редагувалось 18 березня 2017, 15:45 користувачем yakzapovnutuED, всього редагувалось 1 раз.

ЛараЛара
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 18 березня 2017, 14:03
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення ЛараЛара »

Роз*ясніть , будь ласка. Якщо в свідоцтві про право власності вказано , що квартира належить на праві спільної власності ( не підчеркнуто сумісної чи часткової), але біля двух прізвищ (мене і сина) вказано суми, що становлять по 50% вартості всієї квартири (станом на лютий 1996 року). Я розумію, що це спільна часткова власність і декларую по 50%. Суму в карбованцях не вказую. Чи вірно я розумію. І чи треба ще раз декларувати 50% квартири, що знаходиться у мене в безоплатному користуванні (син проживає окремо, в квартирі проживаю одна)? Дякую.

Taтyana
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 18 березня 2017, 18:13
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Taтyana »

Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, як вірно відобразити майно, якщо декларант проживає в орендованій будівлі, договір оренди не оформлювався, домовилися словесно, хазяїн цього житла помер, син не проти щодо того, щоб ми там проживали, але всі документи ще оформлені на на ту людину, що померла, як бути?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

ЛараЛара писав:Роз*ясніть , будь ласка. Якщо в свідоцтві про право власності вказано , що квартира належить на праві спільної власності ( не підчеркнуто сумісної чи часткової), але біля двух прізвищ (мене і сина) вказано суми, що становлять по 50% вартості всієї квартири (станом на лютий 1996 року). Я розумію, що це спільна часткова власність і декларую по 50%. Суму в карбованцях не вказую. Чи вірно я розумію. І чи треба ще раз декларувати 50% квартири, що знаходиться у мене в безоплатному користуванні (син проживає окремо, в квартирі проживаю одна)? Дякую.
В свідоцтві повинно бути відображено чи власність спільна-сумісна чи спільна часткова. Якщо вказані частки, то часткова власність.
Якщо ви декларант і маєте у власності 50% квартири, а решта 50% належить синові який не є членом сім'ї, то відповідно в 3 розділі вказуєте об'єкт нерухомості квартиру, описуєте її усе з свідоцтва про право власності. В графі Тип власності вказуєте себе як 50% власності, додаєте. Потім додаєте третю особу сина з його 50% власності, а потім уже зберігаєте об'єкт нерухомості. Все.

ЛараЛара
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 18 березня 2017, 14:03
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення ЛараЛара »

Дякую. В моєму свідоцтві не підкреслено сумісна чи часткова власність, але суми проти прізвищ становлять половину вартості квартири, що приватизована. Тобто інші 50% квартири, що перебувають у мене  в КОРИСТУВАННІ в декларації вказувати не потрібно ? Дякую.

ЛараЛара
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 18 березня 2017, 14:03
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення ЛараЛара »

Вже зрозуміла, що користування декларувати не потрібно, якщо вказано власність/співвласність. В декларації вказую загальну площу квартири? І, якщо не вказано спільна сумісна чи спільна часткова, а напроти прізвищ двух співласників зазначені рівні суми ( що складають вартість приватизованої квартири), то частки не зазначаються , а вказую " не застосовується"? Дякую.

Таталька
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 18 березня 2014, 14:01
Регіон: Киевская область

Повідомлення Таталька »

Доброго дня! Допоможіть розібратися. Якщо власність на об’єкт нерухомості декларанта є спільною сумісною (без часток, тобто 1/1 у декларанта і  у третьої особи) чи необхідно відображати у декларації співласника, який не є членом декларування. Виходячи з п.10 Роз’яснень...наприклад, якщо частка 1/4 об’єкта нерухомості належить субєкту декларування, 1/2 об’єкта належить члену сім’ї, а решта (1/4) належить третій особі (яка не є субєктом декларування або членом його сімї), то в декларації зазначається вартість частки 3/4 в обєкті декларування, що належить субєкту декларування та члену його сімї.

Востаннє редагувалось 20 березня 2017, 11:26 користувачем Таталька, всього редагувалось 4 разів.

Tapamad
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 17 березня 2017, 03:10
Регіон: Одесская область

Повідомлення Tapamad »

Митрофанка писав:1.Як вносити в електронну декларацію інформацію про майно, якщо декларант не є власником, але прописаний в квартирі яка є власністю батька, в то й же час з батьками спільно не проживає і не веде спільне господарство, в якому розділі і як це вказувати?
Helgama писав:У розділі 3 "Об'єкти нерухомості" зазначити себе, як особу, якої стосується об'єкт декларування, далі - загальну інформацію про квартиру, її місцезнаходження, а вже потів зазначити у графі "Тип права" - "інше право користування", вказати яке саме - "реєстрація" (тобто прописка), далі нформація про власника - обрати "третя особа"(оскільки ви не зазначаєте його як члена сім'ї, бо не ведете спільне господарство), "громадянин України", ПІБ батька и т.д.(ІДН, проживання тощо) та натискаєте "додати"
Можна уточнити, як правильно заповнювати розділ 3 щодо квартири, в якій я прописаний але не маю права власності ?

1. При заповненні своє декларації, в розділі 3 при зазначенні відношення до квартири - в пункті "Особа, якої стосується об'єкт декларування" - себе (особа, що заповнює декларацію), вношу відомості щодо квартири (адреса, вартість), а в розділі права зазначаю "Тип права" - "Інше право користування", в полі "Зазначте, яке саме" зазначаю "Реєстрація" (якщо лише прописаний) і в полі інформація про власника вношу інформацію про власника (матір) "Інформація про власника" - "Власником є третя особа", "Тип особи" - "Громадянин України" і поля "Прізвище", "Ім'я", "По батькові", "Дата народження", "Податковий номер", "Зареєстроване місце проживання"

2. Як правильно зазначити, якщо я прописаний і періодично проживаю в такій квартирі (за потреби після роботи) ? Також вказувати в розділі права зазначаю "Тип права" - "Інше право користування", в полі "Зазначте, яке саме" вказую "Реєстрація" ? Чи вказувати "Реєстрація і проживання".

3. Якщо я проживаю одразу в двох різних місцях, як заповнити інформацію про себе в розділі 2.1 ? Скажімо прописаний за адресою №1, володію квартирою за адресою №2, 70-80% часу проживаю в свої квартирі (там де не прописаний), а інколи ночую за адресою №2 (там де прописаний) ?
За адресою №2 (в моїй квартирі) поштових скриньок і т.д. не має... Кореспондецію зручніше отримувати за адресою прописки.

Як правильно зазначати "місце фактичного проживання" ? Поле "Місце фактичного проживання або поштова адреса, на яку Національне агентство з питань запобігання корупції може надсилати кореспонденцію суб’єкту декларування" має більший акцент на поштову кореспондецію ? Чи на саме фактичне місце проживання ?

Якщо я вкажу адресу прописки і зазначу, що ця адреса "Збігається з зареєстрованим місцем проживання", хоча там я проживаю не більше 20% від загального часу (а може й менше), при цьому кореспондецію отримати там легше і зручніше - чи буде це помилкою ?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Місце фактичного проживання або поштова адреса, на яку Національне агентство з питань запобігання корупції може надсилати кореспонденцію суб’єкту декларування - акцент робиться на адресу для кореспонденцій. Так в законі передбачено. Якби замість "або" стояло стояло "та" тоді мало б місце проживання. А так висновок робиться, що це адреса для кореспонденції.
Щодо реєстрації - то ту варіантів немає. Це прописка згідно паспорту. Прописка надає право на проживання. Значить в 3 розділі потрібно вказати нерухомість де декларант прописаний як інше право користування. Але якщо брати до уваги те що декларація заповнюється станом на 31 грудня, то не всі ж проживають по місцю реєстрації в останній день року.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Таталька писав:Доброго дня! Допоможіть розібратися. Якщо власність на об’єкт нерухомості декларанта є спільною сумісною (без часток, тобто 1/1 у декларанта і  у третьої особи) чи необхідно відображати у декларації співласника, який не є членом декларування. Виходячи з п.10 Роз’яснень...наприклад, якщо частка 1/4 об’єкта нерухомості належить субєкту декларування, 1/2 об’єкта належить члену сім’ї, а решта (1/4) належить третій особі (яка не є субєктом декларування або членом його сімї), то в декларації зазначається вартість частки 3/4 в обєкті декларування, що належить субєкту декларування та члену його сімї.
Якщо у правовстановлюючих документах не вказано часток, то це напевно спільна сумісна власність. Вартість зазначається цілого об'єкту нерухомого майна. Виключенням є тільки якщо у власності є частка у нерухомому майні, і ця частка виділена в натурі - в документах зазначається розмір частки та її вартість.

Македонский
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 138
З нами з: 16 березня 2015, 16:06
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 71 раз

Повідомлення Македонский »

Хочу еще раз уточнить по поводу "користування - проживання" :)
По последнему вебинару стало понятно, что суб'єкт декларування обязан где-то проживать (пусть и не иметь личной собственности, но иметь "право проживання" - обязан).
Так вот.
имеем : "суб'єкт декларування", "член семьи №1" и "член семьи №2".
"суб'єкт декларування" проживает в квартире, которая полностью принадлежит "члену семьи №1".
Для того, чтоб отобразить для суб'єкта декларування право "проживання" необходимо выполнить такие действия:
Выбрать "Особа, якої стосується об'єкт декларування:" - "Суб'єкт декларування".
Заполнить  "МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ОБ'ЄКТА"
В параметрах "ПРАВА НА ЦЕЙ ОБ’ЄКТ" выбрать "Тип права:" - "Інше право користування".
В поле "Зазначте, яке саме:" написать "проживання".
В "Інформація про власника:" вписать "члена семьи №1".
Что вписывать в "Частка власності:"???
"Частка власності:" в данном случае относится именно к "суб'єкту декларування" и в этом случае ставить "Не застосовується"???
Или поставить в "Частку власності" 100%, якобы подразумевая, что эти 100% относятся к праву на квартиру "члена семьи №1"?
По логике все-таки надо ставить "Не застосовується", потому как описывается именно "частка власності" суб'єкта декларування, а у суб'єкта декларування в данном случае как таковой собственности нет. Только право "проживання".

Нужно ли такие же самые действия производить для "члена семьи №2"? ("член семьи №2" тоже ж где то проживает)
Выбрать "Особа, якої стосується об'єкт декларування:" - "член семьи №2".
Заполнить  "МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ОБ'ЄКТА"
В параметрах "ПРАВА НА ЦЕЙ ОБ’ЄКТ" выбрать "Тип права:" - "Інше право користування".
В поле "Зазначте, яке саме:" написать "проживання".
В "Інформація про власника:" вписать "члена семьи №1".
"Частка власності:" - "Не застосовується".

Как отобразить, что "член семьи №1" на 100% владеет данной жилплощадью?
Выбрать "Особа, якої стосується об'єкт декларування:" - "член семьи №1".
Заполнить  "МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ОБ'ЄКТА"
В параметрах "ПРАВА НА ЦЕЙ ОБ’ЄКТ" выбрать "Тип права:" - "Власність".
В "Інформація про власника:" вписать "члена семьи №1".
В "Частка власності" вписать 100%.

Правильно?
Итого вписать три раза (на субъекта плюс на каждого члена семьи)?
Судя по декларации президента, то да, вписывать три раза :)

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Македонский писав: По последнему вебинару стало понятно, что суб'єкт декларування обязан где-то проживать (пусть и не иметь личной собственности, но иметь "право проживання" - обязан).
)
По последнему вебинару стало понятно, что человек не может жить в коробке на вокзале. Но жизнь показывает что может.
Про вебинар ничего писать не хочу, т.к. много вопросов как были так и остались.
По сути проживання... Прописка это право на проживание, но не факт такого проживания по состоянию на 31 декабря. Графа "Місце фактичного проживання або адреса..." по моему личному мнению, и исходя из нормы закона, касается надсилання кореспонденції. Но пока не будет официального разъяснения НАЗК по этому вопросу, каждый пишет на свое усмотрение.

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”