Внесення житла в декларацію

Македонский
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 138
З нами з: 16 березня 2015, 16:06
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 71 раз

Повідомлення Македонский »

Мой вопрос был не про прописку.
А как "суб'єкту декларування" и "члену семьи №2" показать право "проживання" в квартире, которая полностью принадлежит "члену семьи №1".
Можете помочь?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Македонский писав:Мой вопрос был не про прописку.
А как "суб'єкту декларування" и "члену семьи №2" показать право "проживання" в квартире, которая полностью принадлежит "члену семьи №1".
Можете помочь?
При іншому праві користування власності немає, значить немає і частки власності, значить не застосовується.

Что касается дублирования объекта недвижимости, то я против такой практики. Объект заносится один раз, а права на него добавляются отдельно по каждому члену семьи:
суб'єкт декларування - інше право користування..... додати.
член сімї 1 - власність 100%.... додати.
член сімї 2 - інше право користування..... додати.
Зберегти.

Но не нужно забывать, что декларацию подает декларант, он декларирует майно, а не члены семьи. Поэтому писать право користування майном членам семьи не вижу смысла. Считаю что користування должен писать только декларант. Члены семьи только то чем владеют на праве собствености. Но опять же каждому решать самому.

Македонский
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 138
З нами з: 16 березня 2015, 16:06
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 71 раз

Повідомлення Македонский »

"Дмитрий Иванович писав: Что касается дублирования объекта недвижимости, то я против такой практики. Объект заносится один раз, а права на него добавляются отдельно по каждому члену семьи:
суб'єкт декларування - інше право користування..... додати.
член сімї 1 - власність 100%.... додати.
член сімї 2 - інше право користування..... додати.
Зберегти.

Но не нужно забывать, что декларацию подает декларант, он декларирует майно, а не члены семьи. Поэтому писать право користування майном членам семьи не вижу смысла. Считаю что користування должен писать только декларант. Члены семьи только то чем владеют на праве собствености. Но опять же каждому решать самому.
Благодарю.

Хотел последовать вашему совету и добавить всех (и суб'єкта декларування и членів сім'ї) в раздел "ПРАВА НА ЦЕЙ ОБ’ЄКТ".
Выбрал в самом верху "ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОБ'ЄКТА НЕРУХОМОСТІ" - суб'єкта декларування.
Записал в раздел "ПРАВА НА ЦЕЙ ОБ’ЄКТ":
"тип права" - "інше право користування"
"Зазначте, яке саме:" - "проживання"
"Інформація про власника" - "член сім'ї №1"
"Частка власності:" - "не застосовується"
И нажимаю "Додати", - сохраняет с правой стороны.

Но когда пытаюсь вписать сюда же в раздел "ПРАВА НА ЦЕЙ ОБ’ЄКТ""тип права" - "власність"
"Інформація про власника" - "член сім'ї №1"
"Частка власності:" - 100%
И если нажимаю "Додати", то вторая запись заменяет первую. :)

Получается, что возможно оставить только первую запись.
А непосредственно владельца квартиры "член сім'ї №1" указать уже заново.
И добавить как "Особа, якої стосується об'єкт декларування:" - "член сім'ї №1" ну и далее по тексту.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Я вижу только два выхода из этой ситуации:

1) Декларує суб'єкт декларування. Вписується квартира. Тип права: Інше право користування, Проживання. Власником є член сім'ї. Додати. Зберегти.

2) Декларує член сім'ї. Вписується квартира. Тип права: власність. Власником є член сім'ї. Додати. Зберегти.

Я особисто вибирав 2 варіант. І не бачу ніяких у цьому проблем, що у декларанта немає майна. При цьому він показує, що проживає у квартирі члена сім'ї (чоловіка/дружини). Відповідно нерухомість показує у власності члена сім'ї (чоловіка/дружини).

Македонский
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 138
З нами з: 16 березня 2015, 16:06
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 71 раз

Повідомлення Македонский »

Дмитрий Иванович писав:Я вижу только два выхода из этой ситуации:

1) Декларує суб'єкт декларування. Вписується квартира. Тип права: Інше право користування, Проживання. Власником є член сім'ї. Додати. Зберегти.

2) Декларує член сім'ї. Вписується квартира. Тип права: власність. власником є член сім'ї. Додати. Зберегти.

Я особисто вибирав 2 варіант. І не бачу ніяких у цьому проблем, що у декларанта немає майна. При цьому він показує, що проживає у квартирі члена сім'ї (чоловіка/дружини). Відповідно нерухомість показує у власності члена сім'ї (чоловіка/дружини).
Благодарю.
Да, оба варианта имеют право на жизнь :)
При втором варианте суб'єкт декларування при заполнении декларации в пункте "2.1.  ІНФОРМАЦІЯ ПРО СУБ'ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ" ведь прописывает " МІСЦЕ ФАКТИЧНОГО ПРОЖИВАННЯ" именно с этим адресом.
И уже в пункте "3.  ОБ'ЄКТИ НЕРУХОМОСТІ" конкретизируется чья это собственность.
А вот как трактовать это будут при проверке - время покажет :)

Дополню.
Второй вариант даже выглядит предпочтительней, ведь квартира может быть в совместной собственности, а не только у одного члена семьи.
И тогда во втором варианте можно красиво расписать какая это собственность и вписать % владения на каждого владельца.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Трактовать при проверке будут по разному. И этому есть подтверждение уже проведенных проверок НАЗК деклараций в рамках спецпроверок.

Например:

Декларант не указал адрес регистрации/проживания как користування в 3 разделе декларации.
Ответ НАЗК: у розділі 3 «Об'єкти нерухомості» декларації суб'єктом декларування не вказано інформацію щодо об’єкта нерухомого майна, яким він користується відповідно до розділу 2 декларації.

Декларант указал адрес регистрации/проживания как користування в 3 разделе декларации.
Ответ НАЗК: у розділі 3 «Об'єкти нерухомості» декларації суб'єктом декларування зазначено житловий будинок, тип права – інше право користування. Відповідно до наявної інформації у Національному агентстві – відомості про права власності суб'єкта декларування на зазначений об’єкт нерухомості відсутні.

ЛараЛара
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 18 березня 2017, 14:03
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення ЛараЛара »

Ще раз дякую Вам, за змістовні відповіді.   А от площу квартири показувати загальну- наприклад 48 кв.м. чи 24 кв.м.-бо співвласник-не член сім*ї декларанта, що проживає  в цій квартирі.
Востаннє редагувалось 22 березня 2017, 00:14 користувачем ЛараЛара, всього редагувалось 1 раз.

Tapamad
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 17 березня 2017, 03:10
Регіон: Одесская область

Повідомлення Tapamad »

Дмитрий Иванович

       Чи можна вважати номер  7 цифр вказаний у витягу про реєстраці. в Державному реєстрі правочинів тими цифрами, що можна зазначити в полі  "Реєстраційний номер" для нерухомості в розділі 3 Електронної декларації ?

   "Реєстраційний номер" в декларації це реєстраційний номер об'єкту нерухомого майна (квартири, будинку) з реєстру прав на нерухоме майно, або в разі відсутності нерухомого майна в реєстрі прав - реєстраційний номер з реєстру БТІ.

В реєстрі намагався знайти - на оф.ресурсі https://kap.minjust.gov.ua/services/registry видає помилку. Для іншої квартири, для якої є документ права власності (видане в 2013 році) с точним (ясним) зазначенням реєстраційного номера (12 цифр) - пошук в реєстрі https://kap.minjust.gov.ua/services/registry дає "пропозицію" оплатити 20 грн за довідку...
А пошук за квартирою (за адресою), для якої в документах щодо права власності видане в 2009 БТІ (там відсутні будь-які поля схожі на "реєстраційний номер") видає помилку  - обєкт не знайдено.
А в 2009 році взагалі присвоювались такі реєстраційні номери ? Для квартири придбаної в 2009 році витягу з реєстру прав на нерухоме майно немає (я так розумію реєстр взагалі почали вести з 2011 року - ПКМУ від 26 жовтня 2011 р. № 1141).
А в реєстраційному посвідченні виданому КП "Бюро технічної інвентаризації" від 2009 року явно реєстраційний номер не зазначено.
Є Реквізити договору купівлі-продажу, номер запису в реєстрову книгу (ПР 55),

   На праві власності на підставі договору купівлі-продажу від ДД.ММ.2009 за № ХХХХ та записано в реєстрову книгу № ПР 55 за реєстровим № 18 сторінка 283
   Дата ДД.ММ.2009 р.

І внизу по центру 5 цифр - більше схоже на номер бланку чи порядковий номер....
Що робити :) Що більше зло - вказати невірний номер (наприклад взяти реєстраційний номер з витягу про посвідчення правочину), чи вказати "невідомо" (погасити поле для реєстраційного номеру).

kora
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 31 березня 2015, 09:16
Регіон: Ивано-Франковская область

Повідомлення kora »

В продовження питання попереднього дописувача хочу зазначити, що при спробі введення номера реєстрації з книги БТІ у форматі ххх-хх-хх система видає помилку ( квартира приватизована у 1999 році, в реєстрі її немає. відповідно нема і реєстраційного номеру). Що робити у даному випадку: вказувати в полі реєстраційний номер " не відомо"?

inno
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2017, 01:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення inno »

Договір купівлі був на незавершене будівництво у 1999році, а свідоцтво на право власності отримано 2006р, і зареєстровано в держ.реєстрі 2015що в казувати в даті набуття будинку, яку дату. І якщо 2006 то тоді вказувати ціну Невідомо?

Noel
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 13 березня 2017, 12:21
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Noel »

Не складні питання відповіді на які я ніде не можу знайти:
1. Якщо майно набуто у шлюбі за договорами купівля-продаж, проте власником за документами є один з подружжя як відображати у декларації: спільтна сумісна власніть (як за законом) чи власність одного з подружжя (за правовстановлюючим документом)? Проаналізувавши з десяток декларацій суддів я помітила, що деякі з них навіть заробітну плату вказують як "спільна сумісна власність"
2. Відсотки нараховані на депозит вказуються у доходах нараховані чи фактично отримані з вирахуваннеям податків?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

kora писав:В продовження питання попереднього дописувача хочу зазначити,  що при спробі введення номера реєстрації з книги БТІ у форматі ххх-хх-хх система видає помилку ( квартира приватизована у 1999 році, в реєстрі її немає. відповідно нема і реєстраційного номеру). Що робити у даному випадку: вказувати в полі реєстраційний номер " не відомо"?
Якщо нерухоме майно не зареєстроване в реєстрі прав, то думаю зазначити "не відомо" не буде помилкою.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

innulj1 писав:Договір купівлі був на незавершене будівництво у 1999році, а свідоцтво на право власності отримано 2006р, і зареєстровано в держ.реєстрі 2015що в казувати в даті набуття будинку, яку дату. І якщо 2006 то тоді вказувати ціну Невідомо?
Вважаю що право власності у вас виникло у 2006 році.Якщо вартість не зазначена у свідоцтві чи інших документів на той час - тоді "не відомо".

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Noel писав:Не складні питання відповіді на які я ніде не можу знайти:
1. Якщо майно набуто у шлюбі за договорами купівля-продаж, проте власником за документами є один з подружжя як відображати у декларації: спільтна сумісна власніть (як за законом) чи власність одного з подружжя (за правовстановлюючим документом)? Проаналізувавши з десяток декларацій суддів я помітила, що деякі з них навіть заробітну плату вказують як "спільна сумісна власність"
2. Відсотки нараховані на депозит вказуються у доходах нараховані чи фактично отримані з вирахуваннеям податків?
1. Майно вказується згідно правопосвідчуючх документів. Яким чином майно набуто має значення тільки про розлученні/розподілі майна, в тому числі і в судових спорах по майну. В декларації же вказується суто з документів.
2. Відсотки по депозиту вказуються нараховані - це є доходом. Фактично отримані це прибуток, який в декларації не вказується.

Noel
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 13 березня 2017, 12:21
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Noel »

Щиро вам дякую!

kora
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 31 березня 2015, 09:16
Регіон: Ивано-Франковская область

Повідомлення kora »

Щиро вдячна!

Noel
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 13 березня 2017, 12:21
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Noel »

Якщо об'єкт нерухомості перебуває у 100% власності, а оцінка відома лише на 1/2, що вказувати: "Оцінка не відома" чи суму половини об'єкта помножуну на 2?
Як відобраджати спадщину у доходах, якщо для її (спадщини) отримання оцінка не проводилась?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Noel писав:Якщо об'єкт нерухомості перебуває у 100% власності, а оцінка відома лише на 1/2, що вказувати: "Оцінка не відома" чи суму половини об'єкта помножуну на 2?
Як відобраджати спадщину у доходах, якщо для її (спадщини) отримання оцінка не проводилась?
Якщо немає вартості 100%, то яким чином ви можете самі щось множити... Який документ буде підтверджувати вартість 100% нерухомого майна...
Якщо оцінка спадкового майна не проводилась і її вартість вам не відома, то або не вказувати в доходи, або вказувати але без суми доходу. До речі в довідці ДПІ дуже добре видно спадщину.

TayaT
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 23 березня 2017, 10:57
Регіон: Донецкая область

Повідомлення TayaT »

Добрий день! Підскажіть, будь ласка. Якщо суб'єкт декларування проживає та зареєстрований в об'єктах нерухомості покійної мами, яка померда у 2016 році, та спадщина в процесі оформлення суб'єктом декларування (тобто не має свідоцтва про право на спадщину), як таку нерухомість зазначати у декларації? заздалегідь вдячна..

TayaT
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 23 березня 2017, 10:57
Регіон: Донецкая область

Повідомлення TayaT »

@Світлана@ писав:Підкажіть, будь-ласка, яким чином вказати об'єкт нерухомості - будинок, якщо ми з чоловіком там проживаємо (прописані), співвласниця будинку (бабуся чоловіка) померла, заповіт на чоловіка, та будинок ще не оформлений. Другий співвласник - дядько чоловіка. Я задекларувала, як "інше право користування - оформлення об'єкту за заповітом". Це правильно? І чи треба вказувати померлу людину (всі її дані - ІНН, адресу) як власника, чи дядька вказати?
Доброго дня! Підскажіть, чи знайшли ви відповідь? теж дуже цікавить......

anetka_07
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 21 грудня 2015, 11:15
Регіон: Полтавская область

Повідомлення anetka_07 »

Скажіть будь ласка, право власності на 1\6 квартири набуте 10.06.14р, а 12.09.14 право власності на ту саму квартиру на 1\3 частку, що в сумі складає 1\2 інша частка в третьої особи. Реєстраційний номер один, але в реєстрі нерухомого майна зазначено як дві власності. В декларації вказувати два раза чи один? Вартість оціночна пропорційно часткам? Площу загальну чи пропорційно?

igor_
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 23 березня 2017, 18:42
Регіон: Черновицкая область

Повідомлення igor_ »

Станом на 31.12.2016р. проживав в квартирі за однією адресою (адреса №1), що є у моїй власністі, а зареєстрований (прописаний) за іншою адресою - у колишньої дружини (адреса №2). Про це вніс відповідні відмітки у 2-й розділ.
  
В декларацію вношу також сина, який перебуває на моєму утриманні, але прописаний і проживає у квартирі за адресою №2.
Сину 5 років, він член сім'ї, інформації стосовно квартири за адресою №2, яка у власності його матері, надати не може.  

Квартиру за адресою №1 вказую в 3-у розділі як власність.
Квартиру за адресою №2 не вказую в 3-у розділі так як там не проживаю, і станом на 31.12.2016р. не користувався. Стосовно сина, то квартиру за адресою №2 не можу вказати в 3-у розділі як його "реєстрація та проживання", бо не маю даних про власника який є третьою особою і дані не надасть.

Питання чи вірні мої дії?
Якщо невірні, то як потрібно це все внести в 3-й розділ декларації?!

igor_
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 23 березня 2017, 18:42
Регіон: Черновицкая область

Повідомлення igor_ »

В додаток до попереднього посту.
Проживаю в квартирі (адреса №1 з попереднього посту), яка була приватизована в 90-х роках на сімю  з 4-х чоловік (батько, мати, я і сестра) і є спільною сумісною власністю. Декілька років тому батько помирає, а я з сестрою успадковую його частку(на момент смерті батьки вже були розлучені) вже як спільну часткову власність по ½ від спадкового майна (1/4 загальної площі квартири). Батькова частка (1/4 загальної площі квартири), яка перебуває у спільній частковій власності, має свою оцінку (на момент успадкування) і той же реєстраційний номер, що і решта квартири.  
 
Система не дає показувати один обєкт нерухомості одночасно як спільну сумісну і спільну часткову власність, якщо вносити двічі то попередні дані затираються.
 
Розділив, зробив 2 обєкта нерухомості: один – у спільній сумісній власності (3/4 квартири), другий – у спільній частковій власності (1/4 квартири).
 
По першому обєкту нерухомості вніс всі дані про трьох співвласників (зазначив , що частка не застосовується, вніс загальна площа та вартість всієї квартири). Оцінку всієї квартири проводили, ще за життя батька. Виник сумнів можливо потрібно було внести ¾ від загальної площі та ¾ від вартості всієї квартири???
 
По другому обєкту нерухомості вніс всі дані про двох співвласників (зазначив, що частка кожного по 12,5%, вніс загальну площу квартири та вартість ¼ квартири. Вибило, що внесено лише 25%, а має бути 100% і не дало записати декларацію. Тоді замінив загальну площу квартири на ¼ від площі квартири та вніс на себе і сестру по 50%, що в сумі дало 100%.
 
Однак сумніваюся, чи вірно це, тому що зустрічав, що має бути вказана  загальна площа квартири та вартість обєкта нерухомості?
Також не знаю чи можна розділяти одну квартиру на два обєкта нерухомості?
І як це все показати в декларації???


Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

igor_

Я теж сумніваюсь що все вірно вказано.

Дуже багато тексту написано, тому скажу тільки основне. Вказувати користування іншим майном сина не бачу сенсу. Ви повинні вказати чим володієте і чим користуєтесь. Сина вказуєте як члена сім'ї. Якщо на ньому є зареєстроване майно - вказуєте, немає - не вказуєте.

Щодо часток у власності, уже писав це вкладне питання. Але потрібно дивитись правовстановлюючі документи. Якщо немає таких документів з яких не можливо визначити частки, то вважаю  що краще вказати не застосовується, ніж вказати частку наприклад 25%, а по документах (чи в реєстрі прав) такого немає.

До речі, можна усім співвласникам в нотаріальному порядку уклавши договір визначитись щодо прав власності на конкретні частки або спільно-сумісну власність.

igor_
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 23 березня 2017, 18:42
Регіон: Черновицкая область

Повідомлення igor_ »

На сині немає нічого, він просто зареєстрований там.
Я там також лише зареєстрований, мені цю квартиру показувати у "Обєктах нерухомості" як інше право користування "Реєстрація" ?

LoraM
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 23 березня 2017, 20:56
Регіон: Ровенская область

Повідомлення LoraM »

   Шановний Дмитро Іванович. Суб"єкт декларування, повнолітня дочка та онук зареєстровані за адресою військової частини (де відсутні житлові приміщення). Фактично  всі вони проживають у власній квартирі дружини суб"екта декларування. Ця квартира задекларована, як окремий об"ект нерухомості. Чи необхідно заповнювати в розділі 3 "Об"єкти нерухомості " дані щодо "реєстрації", "користування" або "проживання" для суб"єкта декларування, дочки та онука у квартирі дружини. Дякую за відповідь

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

igor_ писав:Я там також лише зареєстрований, мені цю квартиру показувати у "Обєктах нерухомості" як інше право користування "Реєстрація" ?
Можна показати.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

LoraM писав: Шановний Дмитро Іванович. Суб"єкт декларування, повнолітня дочка та онук зареєстровані за адресою військової частини (де відсутні житлові приміщення). Фактично  всі вони проживають у власній квартирі дружини суб"екта декларування. Ця квартира задекларована, як окремий об"ект нерухомості. Чи необхідно заповнювати в розділі 3 "Об"єкти нерухомості " дані щодо "реєстрації", "користування" або "проживання" для суб"єкта декларування, дочки та онука у квартирі дружини. Дякую за відповідь
Якщо ви вже показали квартиру де зареєстровані/проживаєте в об'єктах нерухомості, то я не бачу сенсу її ще раз зазначати як у користуванні.
Тут на розсуд декларанта я вважаю.

igor_
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 23 березня 2017, 18:42
Регіон: Черновицкая область

Повідомлення igor_ »

Шановний Дмитро Іванович. 

Я там також лише зареєстрований, мені цю квартиру показувати у "Обєктах нерухомості" як інше право користування "Реєстрація" ?

Можна показати.

А можна не показувати (власник третя особа яка даних не надає) і чому?

Alisa17
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 201
З нами з: 18 січня 2017, 14:03
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 33 рази

Повідомлення Alisa17 »

oanechay писав:Ніяких документів на житло немає. Як внести в декларацію відомості про житловий будинок?
І мене цікавить це питання!!!  Допоможіть

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”