Внесення житла в декларацію

inno
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2017, 01:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення inno »

Чи обов'язково вказувати заставне майно по кредиту.

igor_
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 23 березня 2017, 18:42
Регіон: Черновицкая область

Повідомлення igor_ »

Взяв витяг з ЦНАПУ по квартирі (де прописаний з сином і колишньою дружиною), а там зазначено, що  вона набута колишньою дружиною в період нашого шлюбу…

Дана квартира була подарована  батьком дружини до шлюбу, однак в період шлюбу до її складу було включено ще й підвал та отримано нові правовстановлюючі документи на неї (рішення виконкому).

Виходить, що вона є спільною сумісною власністю і її треба також декларувати...

Як показувати в декларації повну площу квартири чи тільки ту частину, яка набута в шлюбі?

 


VitaG
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 24 березня 2017, 19:02
Регіон: Винницкая область
Подякували: 1 раз

Повідомлення VitaG »

Підкажіть будь-ласка чи відображати в розділі 3 " об'єкти нерухомості" адресу реєстрації, якщо моя родина зареєстрована за місцем проходження військової служби при військовій частині. При цьому це нежитлові приміщення ( юридична адреса частини) там розташовано кілька військових частин хто балансоутримувач невідомо, площа невідома, ніхто з членів родини нічим там не користується? Місце фактичного проживання в даному розділі я зазначила.

Tapamad
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 17 березня 2017, 03:10
Регіон: Одесская область

Повідомлення Tapamad »

Підкажіть - декларант прописаний і має частку 25% від квартири, в якій не проживає. Квартира поділена порівну між його родичами, які не є членами його сімї (батько мати і брат).
Декларант вказує адресу прописки за тією квартирою, фактичне проживання в іншій.
У розділі 3 вказує цю квартиру і у власності зазначає свою частку - 25% . Чи потрібно вказувати всіх інших власників (у кожного з трьох інших по 25%) як третіх осіб, вказувати їх ПІБ, дати народження, податкові коди, адреси ? Чи достатньо просто вказати себе і свою частку 25% ?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Tapamad писав:Підкажіть - декларант прописаний і має частку 25% від квартири, в якій не проживає. Квартира поділена порівну між його родичами, які не є членами його сімї (батько мати і брат).
Декларант вказує адресу прописки за тією квартирою, фактичне проживання в іншій.
У розділі 3 вказує цю квартиру і у власності зазначає свою частку - 25% . Чи потрібно вказувати всіх інших власників (у кожного з трьох інших по 25%) як третіх осіб, вказувати їх ПІБ, дати народження, податкові коди, адреси ? Чи достатньо просто вказати себе і свою частку 25% ?
Потрібно вказувати інформацію про всіх співвласників майна.

Гуща Богдан
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 26 березня 2017, 10:34

Повідомлення Гуща Богдан »

Шановні дописувачі форуму
В цьому році вперше мені випала неприємність подавати декларацію.
З муками і сумнівами я її подав, але відчуваю, що там є неточності
Залишилося два дні, щоб поправити.
Ситуація така: приватизований будинок площею 63.4 кв.м.
Згідно свідоцтва про право власності будинок належить на праві приватної власності 4-ом членам сім"ї рівними частими --25%. Всі четверо зареєстровані у даному будинку. Двоє постійно проживають у будинку, в т.ч. я - декларант, а двоє вже тривалий час проживають у іншому населенному пункті, і, відповідно я їх не показую як членів сім"ї.
Питання - прохання:
- як відобразити в декларації в розділі "Нерухомість" непроживаючих і яку інформауцію про них подати;
-- чи вказувати кожному члену сім"ї загальну площу (63.4) чи тільки 1/4 площі.
P.S. Я перечитав всі 10 сторінок цієї гілкиу, але поки що не осмислив всього прочитаного, тому і прошу конкретної допомоги.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Гуща Богдан писав:Шановні дописувачі форуму
В цьому році вперше мені випала неприємність подавати декларацію.
З муками і сумнівами я її подав, але відчуваю, що там є неточності
Залишилося два дні, щоб поправити.
Ситуація така: приватизований будинок площею 63.4 кв.м.
Згідно свідоцтва про право власності будинок належить на праві приватної власності 4-ом членам сім"ї рівними частими --25%. Всі четверо зареєстровані у даному будинку. Двоє постійно проживають у будинку, в т.ч. я - декларант, а двоє вже тривалий час проживають у іншому населенному пункті, і, відповідно я їх не показую як членів сім"ї.
Питання - прохання:
- як відобразити в декларації в розділі "Нерухомість" непроживаючих і яку інформауцію про них подати;
-- чи вказувати кожному члену сім"ї загальну площу (63.4) чи тільки 1/4 площі.
P.S. Я перечитав всі 10 сторінок цієї гілкиу, але поки що не осмислив всього прочитаного, тому і прошу конкретної допомоги.
В 3 розділі вказуєте будинок із загальною площею, вартістю, датою набуття тощо.
В графі тип власності вказуєте всіх 4 співвласників на праві спільної власності. 2 з них - суб'єкт декларування та член сім'ї додаються із списку. 2 інших - додаються як треті особи.

Гуща Богдан
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 26 березня 2017, 10:34

Повідомлення Гуща Богдан »

Дякую. Ви мені дуже допомогли.
Але прошу ще одного уточнення:
при внесенні даних кожному із 4-ох співвласників що необхідно вказувати у пункті "Загальна площа будинку.."?
-- загальну площу (63.4 м. кв в даному випадку), тобто 4 рази одне й те ж число, 
-- чи тільки його частку метражу- 15,85 м кв. (25%)

Tapamad
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 17 березня 2017, 03:10
Регіон: Одесская область

Повідомлення Tapamad »

Дмитрий Иванович писав:
Tapamad писав:Підкажіть - декларант прописаний і має частку 25% від квартири, в якій не проживає. Квартира поділена порівну між його родичами, які не є членами його сімї (батько мати і брат).
Декларант вказує адресу прописки за тією квартирою, фактичне проживання в іншій.
У розділі 3 вказує цю квартиру і у власності зазначає свою частку - 25% . Чи потрібно вказувати всіх інших власників (у кожного з трьох інших по 25%) як третіх осіб, вказувати їх ПІБ, дати народження, податкові коди, адреси ? Чи достатньо просто вказати себе і свою частку 25% ?
Потрібно вказувати інформацію про всіх співвласників майна.
А наскільки великою є помилка (проступок), якщо вказав свою частку власності на квартиру, але не вказав інформацію про інших співвласників (які не є членами сімї) ? 
Скажімо, інші співвласники не бажають, щоб їх відомості, в тій чи іншій формі вносились до будь-яких документів, декларацій тощо ? Висловили "пряму заборону" на внесення їх відомостей до моєї декларації ? 
В розділі власність не має можливості зазначити в полях "не відомо", "не застосовується" або "власник не надав інформації".. Там тільки пункт з випадаючого меню (власніть / спільна власність / право користування) і варіанти з числа членів сімї та "третя особа", про яку треба вказати податковий номер, дату народження, адресу і т.д. І ось цю інформацію в відповідні поля треба внести - варіантів "не застосовується" або "не відомо" для таких полів не передбачено... А вносити таку інформацію з тих чи інших причин не хочуть. "Про себе як декларанта внось, а про нас ні" :)))

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Гуща Богдан писав:при внесенні даних кожному із 4-ох співвласників що необхідно вказувати у пункті "Загальна площа будинку.."?
-- загальну площу (63.4 м. кв в даному випадку), тобто 4 рази одне й те ж число, 
-- чи тільки його частку метражу- 15,85 м кв. (25%)
Об'єкт нерухомості вноситься один раз. А співвласники додаються кожен окремо до цього об'єкту нерухомості.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Tapamad писав: В розділі власність не має можливості зазначити в полях "не відомо", "не застосовується" або "власник не надав інформації".. Там тільки пункт з випадаючого меню (власніть / спільна власність / право користування) і варіанти з числа членів сімї та "третя особа", про яку треба вказати податковий номер, дату народження, адресу і т.д. І ось цю інформацію в відповідні поля треба внести - варіантів "не застосовується" або "не відомо" для таких полів не передбачено... А вносити таку інформацію з тих чи інших причин не хочуть. "Про себе як декларанта внось, а про нас ні" :)))
Є там варіант "не відомо" щодо інформації про співвласників.
Але якщо у вас в документі на право власності щодо об'єкту нерухомості є інформація про інших співвласників - ви не можете писати "не відомо".

Kadry Olga
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 29 березня 2016, 08:04
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Kadry Olga »

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, як відобразити в декларації інформацію щодо квартири, яка перебуває у спільній сумісній власності та частковій власності одночасно?
Квартира належить особі 1 (декларант, не зареєстрований та не проживає в ній) та особі 2 (третя особа, зареєстрована та проживає в ній).
2/4 квартири - перебуває у спільній сумісній власності особи 1 та особи 2 (на підставі свідоцтва про право власності після приватизації квартири у 1999 році), вартість відсутня.
Також, особі 1 належать інші 2/4 квартири – приватна власність (згідно свідоцтва про право на спадщину від 2015 р.), та є вартість цієї частки.

inno
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2017, 01:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення inno »

Дмитро Іванович в договорі купівлі продажу вказана ціна придбаної частки а не цілого майна. Як зазначати в розділі інформація про майно в декларації загальну площу чи частину, а суму писати "невідомо" чи писати ціну частки?

Barsa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 22 лютого 2017, 19:25
Регіон: Киевская область

Повідомлення Barsa »

подскажите пожалуйста если у декларанта вообще нет регистрации, выписался в 2012 году и прописки больше нет. в собственности недвижимости тоже нет. проживает на съемной квартире по устному договору аренды. что лучше указывать в декларации место последней регистрации (2012) или место проживания это съемная квартира, как инше право користування, но это же не место регистрации? спасибо

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Barsa писав:подскажите пожалуйста если у декларанта вообще нет регистрации, выписался в 2012 году и прописки больше нет. в собственности недвижимости тоже нет. проживает на съемной квартире по устному договору аренды. что лучше указывать в декларации место последней регистрации (2012) или место проживания это съемная квартира, как инше право користування, но это же не место регистрации?  спасибо
5 лет без регистрации... За это и админответственость есть....

Barsa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 22 лютого 2017, 19:25
Регіон: Киевская область

Повідомлення Barsa »

Дмитрий Иванович писав:
Barsa писав:подскажите пожалуйста если у декларанта вообще нет регистрации, выписался в 2012 году и прописки больше нет. в собственности недвижимости тоже нет. проживает на съемной квартире по устному договору аренды. что лучше указывать в декларации место последней регистрации (2012) или место проживания это съемная квартира, как инше право користування, но это же не место регистрации?  спасибо
5 лет без регистрации... За это и админответственость есть....
ну в данный момент это не важно. админответственность не такая страшная. так получилось у человека в жизни. вопрос в том что делать в е-декларацией?

lesenok1911
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 27 березня 2017, 16:47
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення lesenok1911 »

Добрый день, подскажите, такая ситуация. Проживаем в квартире где прописан муж, его родители и сестра. На квартиру есть только ордер, который и был выдан на всех четверых. Но сейчас проживает там только муж, я и ребенок.Я и ребенок там не прописаны. Какое право собственности у мужа и как его отобразить в декларации?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Barsa писав: ну в данный момент это не важно. админответственность не такая страшная. так получилось у человека в жизни. вопрос в том что делать в е-декларацией?
Ну е-декларация видимо не рассчитана на то, что у декларанта нету регистрации, поэтому не предусмотрено "не відомо" или "не застосовується".
Скорее всего пишите последнее место регистрации. Другого варианта не вижу. Выбор за вами, что писать.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

lesenok1911 писав:Добрый день, подскажите, такая ситуация. Проживаем в квартире где прописан муж, его родители и сестра. На квартиру есть только ордер, который и был выдан на всех четверых. Но сейчас проживает там только муж, я и ребенок.Я и ребенок там не прописаны. Какое право собственности у мужа и как его отобразить в декларации?
Ордер это документ который дает право на заселение в жилое помещение. Соответственно это право на проживание.

Yliya_74
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 29 березня 2017, 02:40
Регіон: Запорожская область

Повідомлення Yliya_74 »

Підкажіть, будь-ласка, квартира на трьох членів сім`ї - в документі зазначено по 1/3 кожному, в Є-декларацію вносимо 33%, система повідомляє, що необхідно дотримуватись 100 % (у нас 99%). Кому показати 1%? Чи не буде помилкою, якщо зазначати - 33, 33, 34 % ?

lesenok1911
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 27 березня 2017, 16:47
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення lesenok1911 »

Подскажите еще такой вопрос. После приватизации квартиры мне принадлежала 1/4 часть. В связи со смертью одного из родственников мне перешла еще 1/4 часть. Итого сейчас я владею 1/2 квартиры. Эти части мне нужно отображать отдельно? или одной цифрой?

Ignateva Lyubov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 29 березня 2016, 16:08

Повідомлення Ignateva Lyubov »

Yliya_74 писав:Підкажіть, будь-ласка, квартира на трьох членів сім`ї - в документі зазначено по 1/3 кожному, в Є-декларацію вносимо 33%, система повідомляє, що необхідно дотримуватись 100 % (у нас 99%). Кому показати 1%? Чи не буде помилкою, якщо зазначати - 33, 33, 34 % ?
Можливо, необхідно показати всім по 33,33%? Якщо система не пропустить - спробуйте так: 33,33%, 33,33%, 33,34%.
Востаннє редагувалось 30 березня 2017, 11:57 користувачем Ignateva Lyubov, всього редагувалось 1 раз.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Можливо, необхідно показати всім по 33,33%? Якщо система не пропустить - спробуйте так: 33,33%, 33,33%, 33,34%.
Саме так і показували в аналогічній ситуації.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

lesenok1911 писав:Подскажите еще такой вопрос. После приватизации квартиры мне принадлежала 1/4 часть. В связи со смертью одного из родственников мне перешла еще 1/4 часть. Итого сейчас я владею 1/2 квартиры. Эти части мне нужно отображать отдельно? или одной цифрой?
Зачем отдельно. Пишите свою часть квартиры по состоянию на 31 декабря - если у вас 1/2, то так и пишите  - 50%.

lesenok1911
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 27 березня 2017, 16:47
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення lesenok1911 »

Дмитрий Иванович писав:
lesenok1911 писав:Подскажите еще такой вопрос. После приватизации квартиры мне принадлежала 1/4 часть. В связи со смертью одного из родственников мне перешла еще 1/4 часть. Итого сейчас я владею 1/2 квартиры. Эти части мне нужно отображать отдельно? или одной цифрой?
Зачем отдельно. Пишите свою часть квартиры по состоянию на 31 декабря - если у вас 1/2, то так и пишите  - 50
просто дата набуття майна разная. 

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Дата набуття разная - 1/4 получена в ... году, потом 1/4 в ... году. 1/2 квартиры стала в собственость после получения последней 1/4 части.

Yliya_74
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 29 березня 2017, 02:40
Регіон: Запорожская область

Повідомлення Yliya_74 »

Дмитрий Иванович писав:
Можливо, необхідно показати всім по 33,33%? Якщо система не пропустить - спробуйте так: 33,33%, 33,33%, 33,34%.
Саме так і показували в аналогічній ситуації.
ДЯКУЮ!!!

бухгалтер Ната
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 27 січня 2016, 15:31
Регіон: Херсонская область

Повідомлення бухгалтер Ната »

Дмитрий Иванович, подскажите пожалуйста, если я живу в доме родителей, они не являются членами моей семьи, то владелец - третье лицо, какую писать часть собственности, когда это дом родителей (ноль не вставляется) - или 100% третьего лица? может не заполнять поле вообще - "неизвестно" или "не предоставил информации", "не застосовується"-там по-моему нет. А дата приобретения права - день моей свадьбы или отчетный год 01.01.2016 или дату моего рождения?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Tim11 писав:Скажіть будь ласка, як записати право власності на квартиру якщо я проживаю у знайомих яким ця квартира і налeжить?
З розділ декларації.
Декларує: суб'єкт декларування
Тип права: інше право користування - проживання.
Власником є третя особа: вказуєте хто є власником/співвласником квартири.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

бухгалтер Ната писав:Дмитрий Иванович, подскажите пожалуйста, если я живу в доме родителей, они не являются членами моей семьи, то владелец - третье лицо,  какую писать часть собственности, когда это дом родителей (ноль не вставляется) - или 100% третьего лица? может не заполнять поле вообще - "неизвестно" или "не предоставил информации",  "не застосовується"-там  по-моему нет. А дата приобретения права - день моей свадьбы или отчетный год 01.01.2016 или дату моего рождения?
Если вы живете в квартире, и не являетесь ее собственником, тогда части собственности у вас нету, отмечаете "не застосовується".
Дата приобретения права в случае "Інше право користування" - дата регистрации, если регистрации нету - фактическая дата с которой вы там живете.

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”