Внесення житла в декларацію

Derruk
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 08 лютого 2019, 17:32
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Derruk »

Доброго Дня.Підкажіть будь-ласка заповнюю декларацію за 2018 рік.У 2018 цьому році придбали квартиру ,тобто Договір купівлі- продажу майнових прав , на тепершній час квартира ще будуватимиться до 2020 року і кожного місяця ми вносимо суму розтермінування , Чи потрібно мені вказувати цю квартиру у декларації ?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Derruk писав:Доброго Дня.Підкажіть будь-ласка заповнюю декларацію за 2018 рік.У 2018 цьому році придбали квартиру ,тобто Договір купівлі- продажу майнових прав , на тепершній час квартира ще будуватимиться до 2020 року і кожного місяця ми вносимо суму розтермінування , Чи потрібно мені вказувати цю квартиру у декларації ?
Складно сказати, не вивчивши підписаного договору. Тому можна лише припустити, що у підписаному договорі розписано механізм і терміни внесення платежів результатом чого буде підписано акт приймання-передавання житла власнику з можливістю внесення до реєстру речових прав у 2020 році.
Отже, у 2020 і станеться подія, яку треба буде задекларувати спочатку у десятиденний термін, а відтак і у черговій декларації до 01.04.2021.

Lozzik
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 12 лютого 2019, 02:15
Регіон: Львовская область

Повідомлення Lozzik »

Доброго вечора! Підкажіть будь ласка, якщо чоловік фізична особа приватний підприємець, орендує приміщення чи потрібно мені вказувати дату набуття права, яка зазначається в договорі оренди чи позначити як "член сім'ї не надав інформацію"? Тип права потрібно обрати "оренда", а в інформації про власника обирати чоловіка чи третю особу (так як чоловік орендує приміщення)? Дякую!

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Lozzik писав:Доброго вечора! Підкажіть будь ласка, якщо чоловік фізична особа приватний підприємець, орендує приміщення чи потрібно мені вказувати дату набуття права, яка зазначається в договорі оренди чи позначити як "член сім'ї не надав інформацію"?

- якщо відомо, то чому не писати. а якщо обрати "член сім'ї не надав інформацію" - наражаєте НАЗК на додаткову роботу з виконання Закону щодо повної перевірки декларації.


Тип права потрібно обрати "оренда", а в інформації про власника обирати - третю особу (так як чоловік орендує приміщення - обрати, що цей об’єкт стосується саме його)

Думаю так.

Alla Semenyuk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 17 березня 2017, 11:37
Регіон: Черкасская область
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Alla Semenyuk »

Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка! 
Отримала разом із сестрою від матері у дарунок ½ частину житлового будинку з надвірними будівлями і спорудами у рівних частинах(по ¼ частці кожен). Вартість дарунку - 60 000 грн. Як вказати даний дарунок у декларації?
В нас із сестрою вже є по ¼ частці житлового будинку за спадщиною.

Дякую за допомогу!

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Alla Semenyuk писав:Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка! 
Отримала разом із сестрою від матері у дарунок ½ частину житлового будинку з надвірними будівлями і спорудами у рівних частинах(по ¼ частці кожен). Вартість дарунку - 60 000 грн. Як вказати даний дарунок у декларації?
В нас із сестрою вже є по ¼ частці житлового будинку за спадщиною.

Дякую за допомогу!
60 тис. менше за 50 МПМ, тому про суттєві зміни в десятиденний термін повідомляти не треба.
у щорічній декларації за рік, в якому відбувся цей дарунок, показати цей дарунок у двох розділах: як дарунок у розділі своїх доходів із зазначенням вартості 1/4 будинку та у розділі нерухомості змінити раніше задекларовану частку з 1/4 на 1/2 з відповідними змінами у вартості об’єкта.
якщо сестра - член сім’ї - повторити вищезазначене й для неї у тих же розділах. якщо сестра не член сім’ї (для цілей декларації), вказати про неї як про власника на половину будинку як третя особа. Ну і маму, звісно, з власників будинку убрати.

Олег Alloha
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 22 лютого 2019, 12:33
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Олег Alloha »

Знайшов таке розяснення НАЗК, яке не можу зрозуміти. 
Яким чином зазначати об’єкт нерухомості, який належить суб’єкту декларування (або члену його сім’ї) на праві власності, а членам його сім’ї на праві користування, чи потрібно створювати нове поле по об’єкту для кожного члена сім’ї чи зазначити інформацію про користування в одному полі та яким чином? 
У декларації у графі "Права на цей об’єкт" вказати інформацію про суб’єкта декларування (члена сім’ї) у власності якого перебуває такий об’єкт нерухомості, заповнивши поля "Тип права", "Інформація про власника", "Частка власності", та натиснути кнопку "Додати". Після цього в полі "Тип права" вибрати "Інше право користування", в полі "Зазначте яке саме" в ручному режимі зазначити інформацію, в полі "Інформація про власника" вказати члена сім’ї (суб’єкта декларування), якому належить такий об’єкт на праві користування, в полі "Частка власності" зазначити "Не застосовується", далі натиснути кнопку "Додати". Дану дію провести аналогічно для кожного члена сім’ї. В кінці натиснути кнопку "Зберегти об’єкт". Створювати нові поля для кожного члена сім’ї не потрібно. Аналогічно, якщо об’єкт нерухомості перебуває на іншому праві користування у суб’єкта декларування та членів його сім’ї, то відомості про такий об’єкт зазначаються в одному полі.
Я проживаю з дружиною та малолітньою дитиною в квартирі, яку (згідно договору купівлі-продажі) в рівних частках купили моя дружина та її мати. Мати дружини за нами не проживає.  
Яким чином внести цю квартиру в декларацію? Чи правильно буде внести, що квартиру декларує дружина, Тип права- спільна власність,  Інформація про власника - дружина, Частка власності - 50%. Потім додати ще одну особу, а саме вибрати Тип права - спільна власність, Інформація про власника - третя особа, потім вказати дані тещі, Частка власності - 50%. Так буде правильно? 
Яким чином вказати що в даній квартирі я також проживаю? Чи є у мене право користування даною квартирою? Чи потрібно вказувати це право та яким чином?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Олег Alloha писав: Я проживаю з дружиною та малолітньою дитиною в квартирі, яку (згідно договору купівлі-продажі) в рівних частках купили моя дружина та її мати. Мати дружини за нами не проживає.  
Яким чином внести цю квартиру в декларацію? Чи правильно буде внести, що квартиру декларує дружина, Тип права- спільна власність,  Інформація про власника - дружина, Частка власності - 50%. Потім додати ще одну особу, а саме вибрати Тип права - спільна власність, Інформація про власника - третя особа, потім вказати дані тещі, Частка власності - 50%. Так буде правильно? - якщо це ж написано у правовстановлюючих документах, то правильно, звісно.

Яким чином вказати що в даній квартирі я також проживаю? Чи є у мене право користування даною квартирою? Чи потрібно вказувати це право та яким чином? - можна написати інше право користування - право на проживання (місце реєстрації), частка власності не застосовується.

Marynab
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 22 лютого 2019, 17:32
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Marynab »

Знімаю кімнату у господарки житлового будинку без договору оренди. Як маю заповнювати розділ Інформація щодо об'єкта нерухомості ?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Marynab писав:Знімаю кімнату у господарки житлового будинку без договору оренди. Як маю заповнювати розділ Інформація щодо об'єкта нерухомості ?
... і без реєстрації, напевно.
отже, якщо якось прийшовши "додому" побачите свої речі за порогом (наприклад, знайшовся дорожчий клієнт), скаржитися безперспективно через відсутність будь яких прав на цей об’єкт...
як варіант, можна щодо себе вказати про інше право - короткострокове місце перебування (частка власності - не застосовується), а власник третя особа.

Marynab
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 22 лютого 2019, 17:32
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Marynab »

Козиренко Віталій писав:
Marynab писав:Знімаю кімнату у господарки житлового будинку без договору оренди. Як маю заповнювати розділ Інформація щодо об'єкта нерухомості ?
... і без реєстрації, напевно.
отже, якщо якось прийшовши "додому" побачите свої речі за порогом (наприклад, знайшовся дорожчий клієнт), скаржитися безперспективно через відсутність будь яких прав на цей об’єкт...
як варіант, можна щодо себе вказати про інше право - короткострокове місце перебування (частка власності - не застосовується), а власник третя особа.
Маю зареєстроване місце проживання, фактично проживаю у орендованій кімнаті житлового будинку

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

так я й мав на увазі, що немає реєстрації у тій кімнаті.
якщо виберете варіант декларувати ту кімнату, все ж краще вказати адресу для листування за місцем реєстрації

Marynab
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 22 лютого 2019, 17:32
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Marynab »

Козиренко Віталій писав:так я й мав на увазі, що немає реєстрації у тій кімнаті.
якщо виберете варіант декларувати ту кімнату, все ж краще вказати адресу для листування за місцем реєстрації
Якщо я вкажу лише зареєстроване місце проживання, то потрібно вказувати членів сім'ї, а отже і декларувати об'єкт нерухомості за пропискою

однак я проживаю окремо

тому маю вказати місце фактичного проживання, тому потрібно зазначати інформацію про об'єкт нерухомості, тобто будинок де я станом на 31 січня звітного року проживала (проживаю), то господарка цього дому не надасть жодної інформації щодо будинку

Nikon_19
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 22 лютого 2019, 18:57
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Nikon_19 »

[font="Noto Sans", sans-serif]Подаровано квартиру батьками . Вартість  склала 15000 грн. В якому рядку, розділі декларації треба вказати?[/font]

Олег Alloha
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 22 лютого 2019, 12:33
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Олег Alloha »

Козиренко Віталій писав:
Олег Alloha писав: Я проживаю з дружиною та малолітньою дитиною в квартирі, яку (згідно договору купівлі-продажі) в рівних частках купили моя дружина та її мати. Мати дружини за нами не проживає.  
Яким чином внести цю квартиру в декларацію? Чи правильно буде внести, що квартиру декларує дружина, Тип права- спільна власність,  Інформація про власника - дружина, Частка власності - 50%. Потім додати ще одну особу, а саме вибрати Тип права - спільна власність, Інформація про власника - третя особа, потім вказати дані тещі, Частка власності - 50%. Так буде правильно? - якщо це ж написано у правовстановлюючих документах, то правильно, звісно.

Яким чином вказати що в даній квартирі я також проживаю? Чи є у мене право користування даною квартирою? Чи потрібно вказувати це право та яким чином? - можна написати інше право користування - право на проживання (місце реєстрації), частка власності не застосовується.
А чому немає відповіді? Лише процитовано моє повідомлення.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Олег Alloha писав:
Козиренко Віталій писав:
Олег Alloha писав:  - якщо це ж написано у правовстановлюючих документах, то правильно, звісно.

 - можна написати інше право користування - право на проживання (місце реєстрації), частка власності не застосовується.
А чому немає відповіді? Лише процитовано моє повідомлення.
Не тільки процитовано, якщо придивитися

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Nikon_19 писав:[font="Noto Sans", sans-serif]Подаровано квартиру батьками . Вартість  склала 15000 грн. В якому рядку, розділі декларації треба вказати?[/font]
У дохід: 15000, джерело доходу третя особа.
У неружомості записати цю квартиру у свою власність.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Marynab писав:
Козиренко Віталій писав:так я й мав на увазі, що немає реєстрації у тій кімнаті.
якщо виберете варіант декларувати ту кімнату, все ж краще вказати адресу для листування за місцем реєстрації
Якщо я вкажу лише зареєстроване місце проживання, то потрібно вказувати членів сім'ї, а отже і декларувати об'єкт нерухомості за пропискою

однак я проживаю окремо

тому маю вказати місце фактичного проживання, тому потрібно зазначати інформацію про об'єкт нерухомості, тобто будинок де я станом на 31 січня звітного року проживала (проживаю), то господарка цього дому не надасть жодної інформації щодо будинку
Спільне проживання , без спільних прав та обов'язків, без спільного господарства, для цілей декларації є недостатнім для визначення члена сім'ї з усіма витікаючими... А ось прописка вказує на якесь право... Як мінімум на користування чи проживання.
А за фактичною адресою формально, як на мене, то просто пустили заночувати без хоч якихось прав.

Derruk
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 08 лютого 2019, 17:32
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Derruk »

Доброго Дня .У мене така ситуація Заповнюю декларацію за 2018 р  , батько у 2018 р продав квартиру , хочу внести інформацію "Про отримання коштів за відчуження майна ,але сума по майновій оцінці одна ,а продали за більшу , яку суму потрібно вносити ? Батько ті гроші хоче подарувати мені ,відповідно мені потрібно буде вносити зміни про суттєві зміни у майновому стані ,але якщо я вкажу суму за ту що продали , а вона не буде співпадати з майновою оцінкою, як бути підкажіть .Дякую

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Derruk писав:Доброго Дня .У мене така ситуація Заповнюю декларацію за 2018 р  , батько у 2018 р продав квартиру , хочу внести інформацію "Про отримання коштів за відчуження майна ,але сума по майновій оцінці одна ,а продали за більшу , яку суму потрібно вносити ? Батько ті гроші хоче подарувати мені ,відповідно мені потрібно буде вносити зміни про суттєві зміни у майновому стані ,але якщо я вкажу суму за ту що продали , а вона не буде співпадати з майновою оцінкою, як бути підкажіть .Дякую
1. читати договір купівлі-продажу щодо сплаченої суми, яка може відрізнятися від оціночно.
2. батьки можуть подарувати кошти у загальній сумі не лише від продажу, а можуть і менше.

VitaG
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 24 березня 2017, 19:02
Регіон: Винницкая область
Подякували: 1 раз

Повідомлення VitaG »

Підкажіть будь ласка, як діяти в такій ситуації: місце реєстрації - юридична адреса військової частини (нежитлові приміщення). Декларант чоловік ( не є військовослужбовцем, на територію режимного об'єкта доступу не має і нічим там не користується) Яким чином відобразити місце реєстрації в розділі 3 об'єкти нерухомості і що вказувати в обов'язковому полі площа об'єкта (технічної можливості вказати 'невідомо' немає, а площа військового містечка з усіма будівлями на його території мені не відома)

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

VitaG писав:Підкажіть будь ласка, як діяти в такій ситуації: місце реєстрації - юридична адреса військової частини (нежитлові приміщення). Декларант чоловік ( не є військовослужбовцем, на територію режимного об'єкта доступу не має і нічим там не користується) Яким чином відобразити місце реєстрації в розділі 3 об'єкти нерухомості і що вказувати в обов'язковому полі площа об'єкта (технічної можливості вказати 'невідомо' немає, а площа військового містечка з усіма будівлями на його території мені не відома)
Місце реєстрації - можна вказати як інше право на цей об’єкт. Загальну площу можна зазначити приблизну, яку надають (повинні надавати) для проживання. якщо хтось з уповноважених буде "прискіпатися", можна буде пояснити, що цей об’єкт задекларовано виключно з мотивів доброчесності й щодо нього була вказана вся відома на той час інформація

Аватар користувача
Nerat Mykola
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 07 березня 2019, 21:08

Повідомлення Nerat Mykola »

Доброго вечора!

В мене склалася нестандартна ситуація з приводу декларацій: я проживаю на одній території з батьками - вони в одному будинку, а я в іншому. Проблема полягає в тому, що я не можу задекларувати будинок, тому що жодних офіційних даних про будинок немає,жодних документів і номера будинку, оскільки будинок був збудований у часи радянського союзу. В цьому році ми плануєм зробити документи - проте що робити на даний час - незрозуміло. 

В минулі роки я не записував у декларацію нічого _ проте я ж десь живу, тобто нерухомість повинна бути.


Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Nerat Mykola писав:

Доброго вечора!

В мене склалася нестандартна ситуація з приводу декларацій: я проживаю на одній території з батьками - вони в одному будинку, а я в іншому. Проблема полягає в тому, що я не можу задекларувати будинок, тому що жодних офіційних даних про будинок немає,жодних документів і номера будинку, оскільки будинок був збудований у часи радянського союзу. В цьому році ми плануєм зробити документи - проте що робити на даний час - незрозуміло. 

В минулі роки я не записував у декларацію нічого _ проте я ж десь живу, тобто нерухомість повинна бути.

Розумію, що два будинки на одній земельній ділянці і за документами на цій ділянці лише батьківський будинок. 
У такому випадку будинок без документів декларується як об'єкт незавершеного будівництва з усіма відомими на 31 грудня звітного року даними: адреса батьківського будинку, площа розрахункова, власність гіпотетична і т.д.

Kos31025
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 13 березня 2019, 22:21
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Kos31025 »

Підкажіть будь ласка. Склад сімї: субєкт декларування, чоловік, син і син =4 чоловіки. Квартира приватизована на 3 осіб: субєкта декларування, чоловіка та першу дитину- спільна власніст без зазначення частки. Як це відобразити в декларації ??? Чи необхідно зазначати другу дитину, на яку не приватизована квартира, як саме???  (інше право користування) на квартиру???

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Kos31025 писав:Підкажіть будь ласка. Склад сімї: субєкт декларування, чоловік, син і син =4 чоловіки. Квартира приватизована на 3 осіб: субєкта декларування, чоловіка та першу дитину- спільна власніст без зазначення частки. Як це відобразити в декларації ??? Чи необхідно зазначати другу дитину, на яку не приватизована квартира, як саме???  (інше право користування) на квартиру???
на мою думку можна, наприклад, так: Власник: син Прізвище: ____Ім'я: ____По батькові: ____Тип права: Інше право користування Відсоток, %: [Не застосовується]Інший тип: право на користування (стаття 405 Цивільного кодексу України)

kadry
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 17 березня 2015, 15:44
Регіон: Волынская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення kadry »

Доброго дня! Декларант отримав 1/4 квартири у власність в звітному періоді - спадщина. Грошова оцінка не проводилась. Зазначаємо в розділ нерухоме майно. Чи правильно розумію що в розділ доходи зазначати не потрібно тому що немає грошової оцінки.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

kadry писав:Доброго дня! Декларант отримав 1/4 квартири у власність в звітному періоді - спадщина. Грошова оцінка не проводилась. Зазначаємо в розділ нерухоме майно. Чи правильно розумію що в розділ доходи зазначати не потрібно тому що немає грошової оцінки.
Якщо в свідоцтві на спадщину немає вартості спадкового майна та в довідці про доходи з ДФС немає доходу у вигляді спадщина - то в доходах в декларації не потрібно нічого вказувати.
Але 1/4 квартири потрібно показати в розділі Нерухомість та розділі Видатки та правочини.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Дмитрий Иванович писав:
kadry писав:Доброго дня! Декларант отримав 1/4 квартири у власність в звітному періоді - спадщина. Грошова оцінка не проводилась. Зазначаємо в розділ нерухоме майно. Чи правильно розумію що в розділ доходи зазначати не потрібно тому що немає грошової оцінки.
Якщо в свідоцтві на спадщину немає вартості спадкового майна та в довідці про доходи з ДФС немає доходу у вигляді спадщина - то в доходах в декларації не потрібно нічого вказувати.
Але 1/4 квартири потрібно показати в розділі Нерухомість та розділі Видатки та правочини.
Відомості про видатки та правочини зазначаються лише у разі, якщо розмір відповідного видатку (вартість предмету правочину) перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановленних для працездатних осіб на 1 січня звітного року.

Мандарин
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 19 березня 2019, 23:48
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Мандарин »

Добрий вечір. Допоможіть мені з заповненням повідомлення про зміни у майновому стані. Ситуація така:
Цілий будинок був у власності у чоловіка. Зараз будинок був поділений між мною та чоловіком по 1/2 (за договором про визначення часток, посвідченим нотаріусом), та потім свою 1/2 частину будинку чоловік дарує мені за договором дарування.
Мені вказувати це у розділі "доходи" як дарунок (1/2 будину) та "інше" "набуття майна у власніть" (інша 1/2 будинку) + вказувати у розділі "нерухоме майно" як цілий будинок?

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”