Бонуси і проценти отримані на зарплатну картку

Well
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 13 березня 2015, 15:13
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Well »

Отримані бонуси на банківську картку за придбані товари в магазині, а також отримані по картці для виплат проценти на залишок від не знятої заробітної плати на кінець місяця. за рік - 5 грн. до якої графи в декларації держслужбовця їх відносити?????????

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Як це не смішно, але ці "копійчата" також краще задекларувати від гріха подалі. У мене вже є прецеденти по цьому року, коли під час люстраційної перевірки декларацій ця фігня "спливала", і заставляли писати пояснення та вносити виправлення у декларацію. Хоч протокол не склали ні разу, та все ж...

Проценти, нараховані вам як бонус - у позицію 9

Kateryna.N
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 145
З нами з: 19 березня 2015, 18:49
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Kateryna.N »

Доброго дня, Віро Вадимівно! То все- таки залишок коштів на зарплатній картці декларувати (п.45)? справа в тому що коштів назбиралось 15600 ( це зарплата) і відповідно на них нарахувались відсотки (на деякі старі картки банк нараховує), відсотки мусимо показати в п.9., то відповідно і ще раз зарплату, як кошти на рахунках в банку?:o

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

ні, якщо це суто зарплатна картка - ви цей вид доходу уже відобразили у позиції 6. Про проценти - усе правильно

Максим

Повідомлення Максим »

Kateryna.N писав:То все- таки залишок коштів на зарплатній картці декларувати (п.45)? справа в тому що коштів назбиралось 15600 ( це зарплата) і відповідно на них нарахувались відсотки (на деякі старі картки банк нараховує), відсотки мусимо показати в п.9., то відповідно і ще раз зарплату, як кошти на рахунках в банку?:o
Позиція 45 це будь які кошти на рахунках в банку в т.ч. і по зарплатній картці станом на 31.12.2014 (точніше станом 00:01 год. 01.01.2015). Відсотки по будь яким вкладам це позиція 9 декларації. На рахунок фрази "відповідно і ще раз зарплату, як кошти на рахунках в банку" не зовсім зрозумів про що...

Kateryna.N
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 145
З нами з: 19 березня 2015, 18:49
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Kateryna.N »

я мала на увазі що отриману зарплату у 2014 році ми вже відобразили у позиції 6, а тепер ще й як кошти на рахунках в банку на 31.12.2014 року, бо ж прценти показуєм у поз. 9, то виникне питання: звідки проценти, доводь потім що картка зарплатна.

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

ні, не виникне. у довідках банків, у тому числі й щодо нарахування відсотків, йде чітка прив'язка до конкретного рахунку - видно за рахунок чого нараховуються проценти.

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 306
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Luda_66 »

добрий день, хочу дізнатись, що потрібно показати в декларації, коли на зарплатній карточці відкрито кредитну лінію і залишок станом на 31.12.14р. на цій картці мінусовий, але в мене є депозитний рахунок, який більший по сумі як кредит на зарплатній, то чи не треба це складати до кучі(+ та -) і ставити як одну суму в позиції 45 ? Різниця складає 1500грн., чи може взагалі не показувати їх, бо вони ж менше 80тис.

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Людмило, багато запитань у купі, доведеться нам з вами уточнюватись)).
1. Кредитні рахунки та депозитні різні за своєю природою, тому ми їх показуємо окремо, причому кредитні кошти ми у 45 та 46 не показуємо.
2. Депрзитні показуємо так: якщо депозит відкритий до 2014 року - показуємо у 45, якщо відкритий у 2014 році - показуємо і у 45 (незалежно від суми депозиту), і 46 (тут тільки якщо одноразово клалося на депозит більше 80 тис. грн.).

Про решту не зрозуміла

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 306
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Luda_66 »

Козіна Віра писав:Людмило, багато запитань у купі, доведеться нам з вами уточнюватись)).
1. Кредитні рахунки та депозитні різні за своєю природою, тому ми їх показуємо окремо, причому кредитні кошти ми у 45 та 46 не показуємо.
2. Депрзитні показуємо так: якщо депозит відкритий до 2014 року - показуємо у 45, якщо відкритий у 2014 році - показуємо і у 45 (незалежно від суми депозиту), і 46 (тут тільки якщо одноразово клалося на депозит більше 80 тис. грн.).

Про решту не зрозуміла
добрий день, дякую за відповідь, але уточняю- у мене на зарплатній катрочці по Ощадбанку відкрита кредитна лінія, по якій у мене на 31.12.14р. є мінусовий залишок, тоб- то, я використала надану суму кредиту-1500грн., крім того по універсальній карточці Приватбанку також є сума використаного кредиту на 31.12.14 -2000грн., який я можу безпроцентно погасити до 25 січня 2015року і бонус-42грн., і ще у мене є депозит, який я відкрила у липні 2014року на суму 3000,то депозит, як я зрозуміла, ставимо в 45 позиції.

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Людмило! Тоді вам з вашими запитаннями сюди: http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f=29&t=2219
У вас мова йде не про зарплатну картку, а про кредитні картки

Sud
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 13 березня 2015, 15:48
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Sud »

Якщо за 2014 рік були нараховані проценти 20 гр, вони пишуться в 9 гр, чи потрібно їх ще вказувати у 45 гр -якщо вони не знімалися з картки.
І ще питання проценти членів сім"ї зазначаются в 9 графу разова сума, чи окремо по кожному члену сім"ї

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

По першому запитанню - правильно, якщо не знімалися - то ще й 45-та.
По другому - загальною сумою

Sud
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 13 березня 2015, 15:48
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Sud »

вказані бонуси будуть вважатися коштами в банку?

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

якщо вони залишалися на банківських рахунках на кінечь року - то так, будуть

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Доброго дня!
А ось ми вже обговорювали: http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f=29&t=2422

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”