Знову спадщина

Дімас
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 25 вересня 2019, 22:37
Регіон: Запорожская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Дімас »

Дякую за відповідь! Не зовсім зрозуміло коли все ж таки я зобовязаний записати спадкове майно в е-декларацію? Після оформлення документів у нотаріуса про право власності чи вже при реалізації спадкового майна?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Дімас писав:зобовязаний записати спадкове майно в е-декларацію Після оформлення документів у нотаріуса про право власності. при реалізації спадкового майна, замість майна декларується дохід від його відчуження. 
якщо мова про майно 96 тис. грн - повідомлення про суттєві зміни і в першому (у разі проведення оцінки), і в другому випадках.

Sorvig
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 26 листопада 2019, 23:49
Регіон: Одесская область

Повідомлення Sorvig »

Добрий день.
Після смерті тітки отримав у спадок (по довіреності жінка отримала свідоцтво про  права на спадщину по заповіту на моє ім'я) кошти, які зберігаються на ії (тітки) рахунку у банку у Криму Розмір вкладу більше 50 мпм. Кошти я поки отримати не можу. Коли я повинен їх задекларувати та надати повідомлення. Довідки про розмір вкладу на момент отримання свідоцтва не має. Є договір з чеком в якому вказана сума яку клала тітка в банк 1.5 року тому назад.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Sorvig писав:Добрий день.
Після смерті тітки отримав у спадок (по довіреності жінка отримала свідоцтво про  права на спадщину по заповіту на моє ім'я) кошти, які зберігаються на ії (тітки) рахунку у банку у Криму Розмір вкладу більше 50 мпм. Кошти я поки отримати не можу. Коли я повинен їх задекларувати та надати повідомлення. Довідки про розмір вкладу на момент отримання свідоцтва не має. Є договір з чеком в якому вказана сума яку клала тітка в банк 1.5 року тому назад.
декларувати треба після отримання, бо зараз не відома навіть сума вкладу. і зробіть офіційний запит на НАЗК з особистої пошти (яка в кабінеті декларанта).

Аlia8888
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 11 грудня 2019, 12:12
Регіон: Киевская область

Повідомлення Аlia8888 »

Доброго дня! 
Підкажіть будь ласка, така ситуація , особа отримала спадщину, оцінка - 20 грн, чи подрібно подавати декларацію про суттєві зміни до майнового стану, в 10-денний термін?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

ні

Вал333
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 29 березня 2020, 15:08
Регіон: Винницкая область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Вал333 »

Якщо станом на 31.12 спадщинанеоформлена , але сім'я держслужбовця проживай у такій квартирі (користується), то в об'єктах нерухомості (3 розділ) кого потрібно зазначати власником?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Вал333 писав:Якщо станом на 31.12 спадщинанеоформлена , але сім'я держслужбовця проживай у такій квартирі (користується), то в об'єктах нерухомості (3 розділ) кого потрібно зазначати власником?
власником є той, хто записаний у реєстрі власності цієї нерухомості. У цьому випадку - померла людина.

Вал333
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 29 березня 2020, 15:08
Регіон: Винницкая область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Вал333 »

Така ситуація: особа держслужбовець оформив на себе причіп до тз, через 3 місяці зняв із себе. Щось потрібно вказувати у декларації?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Вал333 писав:Така ситуація: особа держслужбовець оформив на себе причіп до тз, через 3 місяці зняв із себе. Щось потрібно вказувати у декларації?
з огляду на питання, як воно поставлене, то ні. 
але якщо той причіп якось вилізе у іншого, то постане питання відчуження (продажу), що передбачає якийсь дохід, який зазначається, звісно, у розділі доходів.

kora
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 31 березня 2015, 09:16
Регіон: Ивано-Франковская область

Повідомлення kora »

---

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”