заповнення декларацій

turchak08
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 18 травня 2015, 12:46
Регіон: Львовская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення turchak08 »

Добрий день!

Питання такі:

1) у вересні 2015 року був зареєстрований шлюб, відповідно я тепер повинен показувати доходи дружини, і я так розумію що у Розділі 2 я буду вказувати доходи дружини за період від дати реєстрації шлюбу і до 31.12.2015 року?

2) дружина має депозит, який відкривала ще до шлюбу, питання: потрібно вказувати всю суму станом на 31.12.2015 року не залежно від дати реєстрації шлюбу, а дохід по відсотках тільки за період від вересня і до кінця року?

Olegklymenko
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 23 жовтня 2015, 23:02
Регіон: Львовская область

Повідомлення Olegklymenko »

Доброго дня!
Допоможіть, будь ласка, як відобразити в декларації наступне:
1) за декларантом зареєстроване право власності на будинок площею 80 кв.м, але фактично його "знесли"
2) чи показувати і як незавершене будівництво (не введено в експлуатацію, нема документів, не знаю чітко площі, "вартість")?
Дякую

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

turchak08 писав:Добрий день!

Питання такі:

1) у вересні 2015 року був зареєстрований шлюб, відповідно я тепер повинен показувати доходи дружини, і я так розумію що у Розділі 2 я буду вказувати доходи дружини за період від дати реєстрації шлюбу і до 31.12.2015 року?

2) дружина має депозит, який відкривала ще до шлюбу, питання: потрібно вказувати всю суму станом на 31.12.2015 року не залежно від дати реєстрації шлюбу, а дохід по відсотках тільки за період від вересня і до кінця року?
1) ні, за ввесь 2015 рік
2) і перше, і друге станом на 31 грудня бе додаткових обчислень, просто за довідкою з банка.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Olegklymenko писав:Доброго дня!
Допоможіть, будь ласка, як відобразити в декларації наступне:
1) за декларантом зареєстроване право власності на будинок площею 80 кв.м, але фактично його "знесли"
2) чи показувати і як незавершене будівництво (не введено в експлуатацію, нема документів, не знаю чітко площі, "вартість")?
Дякую
1) знесли безо всяких рішень?! Тоді вказати, а у дужках: (знесено), щоб не було зайвих питань, бо може і рішення є, і з реєстру виключено.
2) незавершене будівництво будемо декларувати вже в електронній формі.

Olegklymenko
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 23 жовтня 2015, 23:02
Регіон: Львовская область

Повідомлення Olegklymenko »

Щодо заповнення поз.2 (проживання),
декларант прописаний в Луган.області, фактично там не проживає (але "не біженець", тимчасової реєстрац. нічого немає). Чи правильно буде вказати в декларації, напр. так: Місце проживання: 91033, м.Луганськ, вул. Шевченка,40, кв.12 (фактично - 13101, Житомирька обл., м.Любар, вул. Неалежності,10, кв.2), чи спочатку фактичне місце, а в дужках - прописка?)
Дякую

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

щоби не порушити закон про вільний вибір.... треба вказувати адресу за реєстрацією у паспорті, а у дужках вказати не фактичне місце, а для кореспонденції. Доречі, такий варіант буде в електронній декларації.

kadry
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 17 березня 2015, 15:44
Регіон: Волынская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення kadry »

Доброго дня! Чи може декларант не зазначати в своїй декларації дорослого сина з сім!єю, якщо він проживає в квартирі  яка перебуває у власності декларанта. Сам декларант проживає в іншій квартирі. Спільним є тільки право власності декларанта на 2 квартири. Дякую.

ROMAN12
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 21 березня 2016, 15:55
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення ROMAN12 »

Доброго дня. Посадова особа місцевого самоврядування 3 категорія посад у минулому році обрано головою ради, мав  корпоративні права  від яких  на початку грудня 2015 року відмовився і вийшов із засновників, та  на даний час  не володіє ніякими корпоративними правами. Чи необхідно даній особі  зазначати корпоратині прва які він мав до початку грудня 2015 року у п.49 декларації за 2015 рік.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

якщо на 31 грудня вже не було , то й не треба. а ось у дохід маєте зробити запис.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

kadry писав:Доброго дня! Чи може декларант не зазначати в своїй декларації дорослого сина з сім!єю, якщо він проживає в квартирі  яка перебуває у власності декларанта. Сам декларант проживає в іншій квартирі. Спільним є тільки право власності декларанта на 2 квартири. Дякую.
немає ні спільного проживання, ні взаємних прав/обов’язків, ні спільного побуту. Записати в декларацію до членів сім’ї немає підстав.

Адресат
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 17 березня 2016, 13:27
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Адресат »

Пільги надані батькам на свет, газ як "діти війни" показуються в декларації чи ні.

Данилик
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 24 квітня 2014, 13:24
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення Данилик »

Доброго дня! Підкажіть будь ласка. Я державний службовець, отримую пенсію по втраті годувальника на двоє дітей на картку в банк, кожного місяця на початку банк нараховує відсотки на залишок, де їх відображати? Друге питання у 2015 році брала кредит в банку по програмі "Енергозбереження" і держава мені відшкодувала 30% кредиту. Чи потрібно ставити в розділ VI в позицію 57 ту суму, що погасила держава чи тільки те, що я?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Данилик писав:Доброго дня! Підкажіть будь ласка. Я державний службовець, отримую пенсію по втраті годувальника на двоє дітей на картку в банк, кожного місяця на початку банк нараховує відсотки на залишок, де їх відображати? Друге питання у 2015 році брала кредит в банку по програмі "Енергозбереження" і держава мені відшкодувала 30% кредиту. Чи потрібно ставити в розділ VI в позицію 57 ту суму, що погасила держава чи тільки те, що я?
1) пункт 9
2) 30% у гривнях - це Ваш дохід, а не зобов’язання, то ж - у 20 позицію, або, мабуть точніше, - і в 20 також.

Аллочка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 03 квітня 2015, 11:43
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Аллочка »

yaoleg писав:Копілка - це депозит, гр.45 усього коштів на "Копілці", у гр.46 вписуємо вкладену суму коштів за 2015 рік, якщо вона більша за 80 тис.грн., ну і звісно в гр.9 усього  зароблених процентів на "Копілці" у 2015 році.



Дякую.

виктория1111
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 22 березня 2016, 20:36
Регіон: Киевская область

Повідомлення виктория1111 »

Доброго вечора) Допоможіть будь-ласочка) Я в цьому році закінчила навчання, не працювала, ніякого доходу в мене не було. Зараз готуюсь до проходження конкурсу на державну службу і в мене виникли деякі питання щодо декларації, а саме:
1) я користувалася кредитною карткою універсальна (приват банк), потрібно мені вказувати у декларації цю картку і де саме? у позиції 20 інший вид доходу чи у позиції 57 фінансові зобовязання? 
2)  в поясненнях суду щодо заповненння декларації вказано що кандидати не заповнюють розділ 5-6, тобто фінансові зобовязання мені заповнювати не потрібно, тоді як бути с цією карткою?
Допоможіть будь ласочка, бо дуже переживаю.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

відповідно до пп 165.1.29 Податкового кодексу сумарна величина знятих протягом 2015 року кредитних коштів (так само, як і депозитних) - дохід - позиція 20.

Анна Романко

Повідомлення Анна Романко »

Добрий день! Допоможіть розібратися!
У мене є довідка з ПриватБанка
Питання: 1) В яку позицію вказувати кредитку? 2) Яку суму потрібно вказати (ліміт, сума вкладених коштів чи заборгованість на 31грудня 2015 року? 3) суму нарахованих % по депозиту вказувати у 20 позицію як дохід?

виктория1111
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 22 березня 2016, 20:36
Регіон: Киевская область

Повідомлення виктория1111 »

І можна ще питаннячко. Відповідно до довідки з ПРиват банку в мене написано що сума вкладених коштів-4704 грн, кошти на погашення основної суми позики-4494 грн, а заборгованість на 31 грудня- 263 грн., уошти на погашення процентів за позикою-150 грн. Яку із цих сум мені вказувати у позиції 20?
Дякую

Olegklymenko
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 23 жовтня 2015, 23:02
Регіон: Львовская область

Повідомлення Olegklymenko »

Доброго дня!
Якщо в попередній декларації не вказали залишок по  "Ощадбанку СРСР", а тепер вказати на 31.12.2015, будуть звіряти і санкції? (Казали, що цих грошей "немає", по ним нарахування не йдуть, виплачуватись також навряд чи будуть, тому й не вказали, і пояснень ніяких не давали)
дякую

Анна Романко

Повідомлення Анна Романко »

Доброго дня! Допоможіть з кредитками ПриватБанку!!!!! Яку суму потрібно вказати як дохід (сума вкладених коштів, залишки на 31 грудня за мінусом чи заборгованість на 31 грудня)? Залишилось мало часу!

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Анна Романко писав:Добрий день! Допоможіть розібратися!
У мене є довідка з ПриватБанка
Питання: 1) В яку позицію вказувати кредитку? 2) Яку суму потрібно вказати (ліміт, сума вкладених коштів чи заборгованість на 31грудня 2015 року? 3) суму нарахованих % по депозиту вказувати у 20 позицію як дохід?
1) якщо нею не користуватися, а тільки мати - нікуди не вносити, бо нічого
2) ліміт - це можливості - не вказувати, сума вкладених одноразово понад 80 тис - п.46, заборгованість на 31 грудня - кредит - п.20 (але тут 2 підходи, див. коментар Віри Козіної)
3) % - п.9

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Анна Романко писав:Доброго дня! Допоможіть з кредитками ПриватБанку!!!!! Яку суму потрібно вказати як дохід (сума вкладених коштів, залишки на 31 грудня за мінусом чи заборгованість на 31 грудня)? Залишилось мало часу!
http://budget.factor.ua/#p52849 :
Козіна Віра написала:Ми вже обговорювали цю проблему: є 2 підходи.
Показати усе, що знімалося протягом року накопичувальним підсумком у 20-й, тоді у 57 - усе, що гасилося протягом року. Різниця між цими двома цифрами буде вкладати суму, зняту з кредитної картки та непогашену станом на 31.12.14 р. Якщо ліміт був повністю сплачений (боргів по кредитці не було) - суми будуть однакові.
Інша позиція - показати у 20-й тільки різницю між знятим та непогашеним станом на 31.12.14 р.
Я схиляюся до першого варіанту. Але є фахівці, які схиляються й до 2-гого. Офіційного роз'яснення з цього приводу немає, хоча ми й подавали запити

Анна Романко

Повідомлення Анна Романко »

Дякую!!! Гарного дня!

turchak08
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 18 травня 2015, 12:46
Регіон: Львовская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення turchak08 »

Як правильно відобразити дані за кредитною карткою Приватбанку?

Дані із довідки Приватбанку для заповнення декларації

Ліміт: 2000 грн.
Заборгованість на 31 грудня:  -22,36 грн.
Кошти на погашення основної суми позики: 4256,35 грн.
Кошти на погашення суми процентів за позикою: 246,02 грн.

За якими позиціями і які суми потрібно вказати в декларації?

Анна Романко

Повідомлення Анна Романко »

Прочитала майже всю гілку форуму, але чіткої відповіді не отримала!
Я зрозуміла так, що ліміт ми не вписуємо, заборгованість це і буде дохід - позиція 20, а кошти суми позики - позиція 57 та кошти суми процентів - позиція 58!

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

так, це другий варіант з вищенаведеного роз’яснення Віри Козіної.

Vita0997
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 19 січня 2015, 14:38
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Vita0997 »

Допоможіть будь-ласка з таким питання. У 2015 році в мене померла бабуся, яку я постійно вказувала в декларації, як члени сімї декларанта. Чи повинна я показувати її пенсію за 2015 рік у розділі відомості про доходи членів сімї. Дякую за відповідь.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Vita0997 писав:Допоможіть будь-ласка з таким питання. У 2015 році в мене померла бабуся, яку я постійно вказувала в декларації, як члени сімї декларанта. Чи повинна я показувати її пенсію за 2015 рік у розділі відомості про доходи членів сімї. Дякую за відповідь.
Члени сім'ї вказуються на кінець року. Якщо станом 31 грудня бабуся померла, то вказувати її як члена сім'ї не треба.

ROMAN12
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 21 березня 2016, 15:55
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення ROMAN12 »

Дорого дня. Шановні колеги допоможіть будь ласка з таким питання, чи необхідно слубовцю органу місцевого самоврядування ( не є посадовою особою) подавати до 01.04.2016 року антикорупційну декларацію.

Аллочка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 03 квітня 2015, 11:43
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Аллочка »

ROMAN12 писав:Дорого дня. Шановні колеги допоможіть будь ласка з таким питання,  чи необхідно слубовцю органу місцевого самоврядування ( не є посадовою особою) подавати до 01.04.2016 року антикорупційну декларацію.
На мою думку, необхідно уважно прочитати визначення поняття  "посадові особи". Під "посадовими особами" розуміють працівників, які постійно, тимчасово чи за спеціальними повноваженнями обіймають  в органах державної влади ОМС, на підприємствах, в установах  чи організаціях посади, повязані  з виконанням організаційно - розпорядчих чи адміністративно - господарських функцій або виконують такі функції за спеціальним повноваженням,яким особа наділяється повноважним органом. 
Для визначення організаційно - розпорядчих та адміністративно - господарських функцій   використовуйте постанову Пленуму  ВСУ "Про судову практику  у справах про хабпрництво"  від 26.04.2002 року № 5.

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”