транспортні засоби

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Milana_07 писав:Якщо чоловік (не суб’єкт декларування) придбав автомобіль і власником вказав мене (є суб’єктом декларування), чи потрібно подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані?
Де і кому ваш чоловік вказав вас власником авто?
Якщо автомобіль офіційно зареєстровано на вас в органах реєстрації транспортних засобів, то відповідно ви є власником. А значить вам необхідно подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Євгенія П. писав: Подавати повідомлення про суттєві зміни не потрібно.
А чи потрібно моєму чоловікові сплачувати податок від продажу авто? Підкажіть, будь-ласка, де я можу знайти такую інформацію?
Стаття 173. Порядок оподаткування операцій з продажу або обміну об'єктів рухомого майна

Linemoroz
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 01 липня 2018, 20:22
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Linemoroz »

Козіна Віра, Добрий вечір, підкажіть як вчинити: Авто яке коштує близько 300 тис грн хочуть зареєструвати на новонароджену дитину( внучку), мама держслужбовець, батько- ні. як показати дане авто в декларації і коли, зараз чи на слідуючий рік?

lаda88
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 29 серпня 2018, 16:56
Регіон: Черкасская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення lаda88 »

Доброго дня! Допоможіть в такій ситуації. Придбала авто в кредит за 385 тис. з них 225 тис взято кредиту, а авансовий платіж складав 160 тис ( кошти 160 тис надано мені моїми батьками). Постає питання яким чином відобразити це в [font="Noto Sans", sans-serif]повідомленні про суттєві зміни в майновому стані?[/font]

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

lаda88 писав:1.Придбала авто в кредит за 385 тис. - в 10 денний термін повідомлення про суттєві зміни щодо придбання (право власності оформлено й автомобіль передано власнику)
2.з них 225 тис взято кредиту - в 10 денний термін повідомлення про суттєві зміни щодо отримання доходу
3.авансовий платіж складав 160 тис - не повідомляється - не дохід і не придбання - внесеться потім в чергову декларацію
4.( кошти 160 тис надано мені моїми батьками) - в 10 денний термін повідомлення про суттєві зміни (кожен раз) щодо отримання доходу - подарунок від батьків

ПН все це потім треба буде й задекларувати за станом на 31 грудня поточного року

lаda88
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 29 серпня 2018, 16:56
Регіон: Черкасская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення lаda88 »

Дякую за роз'яснення!!

youle4ka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 26 вересня 2018, 21:49
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення youle4ka »

Подскажите, пожалуйста, как быть в такой ситуации: в 90-х годах муж на меня переоформил мотоцикл, т.е. я собственник по техпаспорту, и через год продал его знакомому без оформления документов (просто отдал все документы, которые были на мотоцикл, вместе с мотоциклом). Связь со знакомым прервалась. Уже забыли за этот мотоцикл. Я устроилась на госслужбу, когда делали запрос в реестр движимого имущества, то пришел ответ, что за мной ничего не числится. Я не указывала в декларации за 2017 год в собственность это ТЗ. Но теперь появился этот знакомый и говорит, что хочет продать мотоцикл другому человеку с официальным переоформлением. Что в такой ситуации делать?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

youle4ka писав:Подскажите, пожалуйста, как быть в такой ситуации: в 90-х годах муж на меня переоформил мотоцикл, т.е. я собственник по техпаспорту, и через год продал его знакомому без оформления документов (просто отдал все документы, которые были на мотоцикл, вместе с мотоциклом). Связь со знакомым прервалась. Уже забыли за этот мотоцикл. Я устроилась на госслужбу, когда делали запрос в реестр движимого имущества, то пришел ответ, что за мной ничего не числится. Я не указывала в декларации за 2017 год в собственность это ТЗ. Но теперь появился этот знакомый и говорит, что хочет продать мотоцикл другому человеку с официальным переоформлением. Что в такой ситуации делать?
у ДАІ підскажуть, але довідку (її оригінал) про відсутність у реєстрі транспорту ні за яких обставин ні їм, ні кому іншому не повертайте, а зберігайте щоб не потрапити в реєстр корупціонерів.

Микола123
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 03 жовтня 2018, 22:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Микола123 »

На якому етапі потрібно задекларувати автомобіль придбаний в США якщо на даний час він пливе океано і в Україні буде через дилера направлятися отримувачу хоча фактично оплата проведена 3 місяці тому

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Микола123 писав:На якому етапі потрібно задекларувати автомобіль придбаний в США якщо на даний час він пливе океано і в Україні буде через дилера направлятися отримувачу хоча фактично оплата проведена 3 місяці тому
коли станете фактичним володільцем - отримаєте правовстановлюючий документ та автомобіль (підпишете акт прийняття-передачі).

OlenaSit
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 13 листопада 2018, 14:04
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення OlenaSit »

Держслужбовець, "продала" авто по генеральній довіреності. До кінця цього року особа перереєструє авто на себе, тобто вже не буду власником. Як мені в декларації відобразити цей правочин, якщо окрім довіреності жодних договорів не укладалось, гроші були просто передані і все? Знаю, що згідно податкового законодавства перший продаж авто не оподатковується. Якщо він зніме з реєстрації авто, я його не буду вказувати, але де вказати правочин? Дякую

Лідія Л
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 17 листопада 2018, 00:07
Регіон: Ивано-Франковская область

Повідомлення Лідія Л »

Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, дружиною, яка є декларантом,  придбано автомобіль, вартість 300,0 тис.грн., за кошти чоловіка, який є громадянином іншої країни. Протягом 10-ти днів дружині необхідно подати повідомлення про зміни в майновими стані. Чи не виникає інших зобов'язань?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Лідія Л писав:Протягом 10-ти днів дружині необхідно подати повідомлення про зміни в майновими стані.
так

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

OlenaSit писав:Держслужбовець, "продала" авто по генеральній довіреності. - не продала, бо власник не змінився

До кінця цього року особа перереєструє авто на себе, тобто вже не буду власником. - правочин від імені власника здійснила довірена особа

Як мені в декларації відобразити цей правочин, якщо окрім довіреності жодних договорів не укладалось, гроші були просто передані і все? Знаю, що згідно податкового законодавства перший продаж авто не оподатковується. Якщо він зніме з реєстрації авто, я його не буду вказувати, але де вказати правочин? Дякую - наприклад, довірена особа пише довірителю, що аправочин відбувся дата на суму. ось і передаю кошти, щоб не було подальших претензій. відтак - повідомлення про суттєві зміни, якщо дохід більше 50 мпм + у черговій декларації і дохід, і правочин.
думаю так

Grygoryshak
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 03 квітня 2018, 15:14
Регіон: Волынская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Grygoryshak »

Доброго дня. Куплено автомібіль за кордом. Розмитнювати має чоловік і відповідно на облік в МРЕО має ставити чоловік. Вартість автомобіля менше 50 МЗП. Чи потрібно подавати повідомлення про покупку? Чи декларувати автомобіль (на члена сім'ї) вже при подачі декларації за 2018 рік?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Grygoryshak писав:1.Вартість автомобіля менше 50 МЗП - не потрібно подавати повідомлення про покупку

2.декларувати автомобіль (на члена сім'ї) вже при подачі декларації за 2018 рік

Lungul2
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 23 грудня 2018, 22:09
Регіон: Одесская область

Повідомлення Lungul2 »

А вот такой вопрос - на мужа была оформлена доверенность на право распоряжения машиной в середине года - он не декларант, он член семьи декларанта, он продал машину по доверенности от собственника и передал деньги собственнику. Я так понимаю я в декларации ничего не показываю? На 31 декабря доверенности уже нет, так как он своё право указанное в доверенности использовал

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Lungul2 писав:А вот такой вопрос - на мужа была оформлена доверенность на право распоряжения машиной в середине года - он не декларант, он член семьи декларанта, он продал машину по доверенности от собственника и передал деньги собственнику. Я так понимаю я в декларации ничего не показываю? На 31 декабря доверенности уже нет, так как он своё право указанное в доверенности использовал
И я так понимаю

RomanV
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 19 лютого 2018, 23:23
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення RomanV »

Підкажіть - що писати в графах декларації - "[font=Arial, "Helvetica Neue", Helvetica, sans-serif]Дата придбання:[/font]", якщо авто купувалось в салоні, і до прикладу 01.01 салоном виписано рахунок-фактуру, 02.01 декларантом здійснено оплату за автомобіль в банку на рахунок продавця, 03.01 підписано акт прийому -передачі авто, 04.01 авто зареєстровано. А також чи потрібно дублювати вартість авто в графі "[font=Arial, "Helvetica Neue", Helvetica, sans-serif]Вартість за останньою грошовою оцінкою, грн:[/font]" чи поставити - не застосовується?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

RomanV писав:Дата придбання: 03.01 підписано акт прийому -передачі авто,
Вартість за останньою грошовою оцінкою, грн: - не застосовується?
Думаю так.

newww
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 08 січня 2019, 00:00
Регіон: Житомирская область

Повідомлення newww »

Доброї ночі!
Допоможіть, будь ласка, розібратися. 
2 січня 2019 року було підписано договір лізингу на авто. Сумма кредиту складає 236 тис. грн, з яких 100 тис. грн було виплачено в якості першого внеску.
Яким чином правильно подати інформацію про суттєві зміни? У яких розділах зазначити вказані суми? Чи потрібно зазначати дану інформацію при поданні чергової декларації за 2018 рік ( договір лізангу підписаний у 2019-му)? Дякую

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

newww писав:Доброї ночі!
Допоможіть, будь ласка, розібратися. 
2 січня 2019 року було підписано договір лізингу на авто. Сумма кредиту складає 236 тис. грн, з яких 100 тис. грн було виплачено в якості першого внеску.
Яким чином правильно подати інформацію про суттєві зміни? У яких розділах зазначити вказані суми? Чи потрібно зазначати дану інформацію при поданні чергової декларації за 2018 рік ( договір лізангу підписаний у 2019-му)? Дякую
про суттєві зміни треба повідомляти бо кредит - це дохід. тобто повідомляти не про придбання, а про дохід. 
лізинг, як і іпотека, - дали покористуватися під виплату - інше право користування (довгострокове) відмінне від власності.
а вже у 2020 році у декларації за 2019 рік буде що показати і в доходах (кредит - дохід), і в транспортних засобах, і у видатках та правочинах, і у фінансових зобов’язаннях.

Lungul2
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 23 грудня 2018, 22:09
Регіон: Одесская область

Повідомлення Lungul2 »

А вот что делать в такой ситуации(((( муж по доверенности продал автомобиль знакомого - у него была доверенность в середине года. Муж - не декларант, он член семьи. Все бы ничего - я бы не указывала это авто и все - на конец года его не было - но проблема в том, что покупатель брал кредит в Приватбанке и получается перевёл средства на карточку моего мужа((( и что теперь ? Авто не его, он просто от имени продавца действовал, получаются средства тоже не его доход, но деньги на карточке были ((((((

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Lungul2 писав:он просто от имени продавца действовал, получаются средства тоже не его доход, но деньги на карточке были ((((((
Якщо перерахувати з картки на картку володільця вже не можна, то треба взяти у того володільця письмову розписку про передачу відплвідної суми.

Lungul2
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 23 грудня 2018, 22:09
Регіон: Одесская область

Повідомлення Lungul2 »

Уже нельзя - он в тот же день деньги снял, собственника в стране тоже уже  нет, дёргать его он тоже не хочет ((((((( с этими доверенностями лажа конечно полная (((((( ну с другой стороны он же не декларант -ну вызовут в крайнем случае скажет что продал человеку машину - помог, а я это проверить ну никак не могу самостоятельно даже при всём желании

Lungul2
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 23 грудня 2018, 22:09
Регіон: Одесская область

Повідомлення Lungul2 »

Или лучше больше показать ((((( ну тоже показать как что ? Это же не доход ? Получается доход из ничего (((( глупость тоже

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Lungul2 писав:Или лучше больше показать ((((( ну тоже показать как что ? Это же не доход ? Получается доход из ничего (((( глупость тоже
обидва варіанти можливі. тут головне мати чітку позицію, якщо хтось все ж запитає.
а якщо показувати, то один з можливих варіантів - кредит (позичка) від власника авто.
як на мене, перспектив покарання тут мало, але можуть бути гіпотетично якісь неприємності.

Сергій259
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 09 січня 2019, 17:24
Регіон: Волынская область

Повідомлення Сергій259 »

Доброго дня.  Прошу допомоги в такому питанні.

2 січня 2019 року купив авто за 9000 долларі. Під час оформлення в МРЕО склали договір купівлі-продажу на суму 40 000 грн.
При такій сумі подавати декларацію щодо змін майнового стану не потрібно. Чи потрібно подати повідомлення про зміну майного стану та вказати реальну вартість авто?
Дякую.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Сергій259 писав:Доброго дня.  Прошу допомоги в такому питанні.

2 січня 2019 року купив авто за 9000 долларі. Під час оформлення в МРЕО склали договір купівлі-продажу на суму 40 000 грн.
При такій сумі подавати декларацію щодо змін майнового стану не потрібно. Чи потрібно подати повідомлення про зміну майного стану та вказати реальну вартість авто?
Дякую.
документ - акт купівлі-продажу.

Lungul2
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 23 грудня 2018, 22:09
Регіон: Одесская область

Повідомлення Lungul2 »

У меня ещё один вопрос- если член семьи в середине года купил и продал до конца года авто - оформлял на себя, не по доверенности - получается я его нигде не указываю, ни в объектах, ни в сделках, а вот на счёт доходов - я должна указать сумму от продажи или тоже нет ? Я как-то запуталась - сумма продажи меньше Покупки

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”