транспортні засоби

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Lungul2 писав:У меня ещё один вопрос- если член семьи в середине года купил и продал до конца года авто - оформлял на себя, не по доверенности - получается я его нигде не указываю, ни в объектах, ни в сделках, а вот на счёт доходов - я должна указать сумму от продажи или тоже нет ? Я как-то запуталась - сумма продажи меньше Покупки
продаж авто - дохід за ПКУ.

Lungul2
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 23 грудня 2018, 22:09
Регіон: Одесская область

Повідомлення Lungul2 »

Меня просто смущает что имущества нет а доход от продажи получается будет, как-то логики нет совсем

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Lungul2 писав:Меня просто смущает что имущества нет а доход от продажи получается будет, как-то логики нет совсем
ой, про логіку взагалі не до нашого законодавства
завжди говорю всім, хто звертається за порадою: можна зробити будь-яким способом, аби знати що відповісти перевірникам відтак.

_LeoS
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 02 лютого 2019, 21:13
Регіон: Львовская область

Повідомлення _LeoS »

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, в такій ситуації. 
Сестра працює державним службовцем. В цьому році планується купівля автомобіля приблизно за 10 тис $. Купляють батьки, але реєстрація планується на сестру.  Чи можливо обійти внесення суттєвої зміни майного стану в декларацію? Чи краще спочатку оформити на одного з батьків, а потім подарувати автомобіль за договором? Дякую.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

_LeoS писав:Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, в такій ситуації. 
Сестра працює державним службовцем. В цьому році планується купівля автомобіля приблизно за 10 тис $. Купляють батьки, але реєстрація планується на сестру.  Чи можливо обійти внесення суттєвої зміни майного стану в декларацію? Чи краще спочатку оформити на одного з батьків, а потім подарувати автомобіль за договором? Дякую.
а в чому проблема задекларувати? спочатку задекларувати подарунок (від батьків не оподатковується), а потім задекларувати придбання авто.
якщо купили батьки, а потім подарували авто - дві реєстрації - мабуть дорожче (точно не знаю). декларувати один раз, але мороки, здається, більше.

_LeoS
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 02 лютого 2019, 21:13
Регіон: Львовская область

Повідомлення _LeoS »

Козиренко Віталій писав:
_LeoS писав:Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, в такій ситуації. 
Сестра працює державним службовцем. В цьому році планується купівля автомобіля приблизно за 10 тис $. Купляють батьки, але реєстрація планується на сестру.  Чи можливо обійти внесення суттєвої зміни майного стану в декларацію? Чи краще спочатку оформити на одного з батьків, а потім подарувати автомобіль за договором? Дякую.
а в чому проблема задекларувати? спочатку задекларувати подарунок (від батьків не оподатковується), а потім задекларувати придбання авто.
якщо купили батьки, а потім подарували авто - дві реєстрації - мабуть дорожче (точно не знаю). декларувати один раз, але мороки, здається, більше.
Ну якщо авто оцінять в його реальну вартість (10к$) і це буде вказано в договорі купівлі-продажу, а зарплата сестри за рік складає 85 тис грн, то чи не виникне питання у відповідних органів звідки взялися кошти на авто?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

_LeoS писав:
Козиренко Віталій писав:
_LeoS писав:Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, в такій ситуації. 
Сестра працює державним службовцем. В цьому році планується купівля автомобіля приблизно за 10 тис $. Купляють батьки, але реєстрація планується на сестру.  Чи можливо обійти внесення суттєвої зміни майного стану в декларацію? Чи краще спочатку оформити на одного з батьків, а потім подарувати автомобіль за договором? Дякую.
а в чому проблема задекларувати? спочатку задекларувати подарунок (від батьків не оподатковується), а потім задекларувати придбання авто.
якщо купили батьки, а потім подарували авто - дві реєстрації - мабуть дорожче (точно не знаю). декларувати один раз, але мороки, здається, більше.
Ну якщо авто оцінять в його реальну вартість (10к$) і це буде вказано в договорі купівлі-продажу, а зарплата сестри за рік складає 85 тис грн, то чи не виникне питання у відповідних органів звідки взялися кошти на авто?
вище написано: "а в чому проблема задекларувати? спочатку задекларувати подарунок (від батьків не оподатковується), а потім..."

кошти отримав у подарунок від батьків і купив авто. і чесно, і безпроблемно.

Mihey_fiz
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 09 лютого 2019, 00:16
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Mihey_fiz »

Перше питання авто було придбане закордоном за 102тис гривень, в червні 2018 незалежні оцінили його в 190тис розмитнив його від сумми 190тис, податків вийшло 77тис.   Подав повідомлення про суттєві зміни на сумму 102тис так як я авто купив за цю ж ціну!! Все правильно зробив? як подати тепер в дикларацію? теж 102тис? вказувати щось про ці 77тис? податку можливо їх в їншому розділі писати? як да то тоді й пейсійний при першій постановці процент:? й всі платежі при постановці номера тех паспорт і тд... чи як?
 
Друге питання не розумію авто продав але кого зазначити в графі? нового вланика чи субєкта декларування? фото нижче! дякую!!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Mihey_fiz писав:Перше питання авто було придбане закордоном за 102тис гривень, в червні 2018 незалежні оцінили його в 190тис розмитнив його від сумми 190тис, податків вийшло 77тис.   Подав повідомлення про суттєві зміни на сумму 102тис так як я авто купив за цю ж ціну!! Все правильно зробив? як подати тепер в дикларацію? теж 102тис? вказувати щось про ці 77тис?

ціна - 102, остання оцінка - 190, 77 - видатки, які нікого не цікавлять.


 
Друге питання не розумію авто продав але кого зазначити в графі? нового вланика чи субєкта декларування? фото нижче! дякую!!

роз’яснень з цього приводу не пригадую. на мою думку треба писати власником себе, бо в документах при продажі є, як я думаю, дві сторони: власник і покупець.

Mihey_fiz
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 09 лютого 2019, 00:16
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Mihey_fiz »

[font="Noto Sans", sans-serif]ціна - 102, остання оцінка - 190, 77 - видатки, які нікого не цікавлять.. тобто все вірно 102 які реально заплатив так хай й буде? Бо інші можуть оцінити дешевше або дорожче. А реально заплатив 102.[/font]

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Mihey_fiz писав:[font="Noto Sans", sans-serif]ціна - 102, остання оцінка - 190, 77 - видатки, які нікого не цікавлять.. тобто все вірно 102 які реально заплатив так хай й буде? Бо інші можуть оцінити дешевше або дорожче. А реально заплатив 102.[/font]
уся дискусія з перевірниками має будуватися на тому, що записано у первинних документах та логіці представлення. на мій погляд усе логічно і документи, думаю, є.

kvitkaman
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 18 лютого 2019, 16:56
Регіон: Одесская область

Повідомлення kvitkaman »

Доброго дня, підскажіть будь-ласка. Чоловік (є членом сімії декларанта) придбав і розмитнив авто на загальну суму 10 тис у.е. Чи потрібно дружині (декларант) вносити зміни протягом 10 днів, з моменту придбання?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

kvitkaman писав:Доброго дня, підскажіть будь-ласка. Чоловік (є членом сімії декларанта) придбав і розмитнив авто на загальну суму 10 тис у.е. Чи потрібно дружині (декларант) вносити зміни протягом 10 днів, з моменту придбання?
ні

Oleg02
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 19 лютого 2019, 11:20
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Oleg02 »

Доброго дня. Яку вартість авто вказувати в декларації, якщо авто щойно розмитнено? Те що було вказано в іноземній валюті в договорі купівлі? Яку вартість вказувати як оціночну, якщо все що є з документів на руках це реєстраційний документ отриманий в МРЕВ?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Oleg02 писав:Доброго дня. Яку вартість авто вказувати в декларації, якщо авто щойно розмитнено? Те що було вказано в іноземній валюті в договорі купівлі?  - у грн


Яку вартість вказувати як оціночну, якщо все що є з документів на руках це реєстраційний документ отриманий в МРЕВ? - оцінка не проводилася, то ж - не відомо.

Stromylo Roman
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 27 лютого 2019, 14:00

Повідомлення Stromylo Roman »

У технічному паспорті на транспортний засіб (ТЗ) ТЕСТЯ є відмітка, що я маю право користування ТЗ. Чи потрібно вказувати у 6 пункті декларації, що я маю транспортний засіб на праві користування? Якщо потрібно, то який пункт вибрати у розділі ТИП ПРАВА: Інше право користування чи Власником є третя особа?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Stromylo Roman писав:У технічному паспорті на транспортний засіб (ТЗ) ТЕСТЯ є відмітка, що я маю право користування ТЗ. Чи потрібно вказувати у 6 пункті декларації, що я маю транспортний засіб на праві користування? Якщо потрібно, то який пункт вибрати у розділі ТИП ПРАВА: Інше право користування чи Власником є третя особа?
це техпаспорт, виданий за законодавством, яке вже змінилося. отже, можна відстояти 
і позицію внесення в декларацію іншого права користування - права на управління з власником третя особа, 
і позицію невнесення в декларацію через відсутність будь яких прав на авто, якщо його власник (тесть) не передасть техпаспорт будь-якому іншому водієві (у т.ч. і зятю).
можна керуватися й позицією доброчесності: користуєтеся - задекларуйте.

idkristy
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 01 березня 2019, 09:13
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення idkristy »

Подскажите пожалуйста купила авто нужно в течении 10 дней внести изменения. Для того чтоб подать сообщение о изменении нужно указать продавца (ФИО, дату рождения, идентификационный номер) в договоре купли продажи не указано даты рождения и идентификационный номер продавца. Где его можно взять? и можно без него внести изменения?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

idkristy писав:Подскажите пожалуйста купила авто нужно в течении 10 дней внести изменения. Для того чтоб подать сообщение о изменении нужно указать продавца (ФИО, дату рождения, идентификационный номер) в договоре купли продажи не указано даты рождения и идентификационный номер продавца. Где его можно взять? и можно без него внести изменения?
про зміни повідомляти обов’язково в 10денний термін. про що невідомо писати - невідомо

idkristy
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 01 березня 2019, 09:13
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення idkristy »

Если в 10 дневный срок не внесла сообщение об изменении имущественного состояния (покупка авто) а внесла на 13 день. Чем это грозит? административным наказанием?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

idkristy писав:Если в 10 дневный срок не внесла сообщение об изменении имущественного состояния (покупка авто) а внесла на 13 день. Чем это грозит? административным наказанием?
крім адмін відповідальності п.3 ч.1 ст.83 ЗУ Про держслужбу (для держслужбовців)

Антоніна кадри
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 26 липня 2018, 09:36
Регіон: Черкасская область
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Антоніна кадри »

Підскажіть. Якщо член сім'ї субєкта декларування у 2018 році продав авто а потім купив інше авто. Чи вказувати в декларації дохід за продане авто якщо за ті кошти було фактично куплене інше авто.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Антоніна кадри писав:Якщо член сім'ї субєкта декларування у 2018 році продав авто а потім купив інше авто, обов’язково вказувати в декларації і дохід за продане авто і куплене інше авто.

Mihey_fiz
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 09 лютого 2019, 00:16
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Mihey_fiz »

Доброго дня.
Продав авто в 2018 році за ціною 180000грн (повідомлення про суттєві зміни в 10 денний вніс)
Купив авто в 2018 році за ціною 100000грн (повідомлення про суттєві зміни в 10 денний вніс)
В декларації задекларував дохід від продажу авто а також нове авто.    Що робити з розділом "ВИДАТКИ ТА ПРАВОЧИНИ СУБ'ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ"
як правильно заповнювати й чи взагалі потрібно? якщо так то як правильно!? 
й я розумію як раніше говорили митні платежі в розмірі 77000грн вказувати ніде не потрібно? так як не перевищую 50ПМ? В видатках не пишемо?
Дякую!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Mihey_fiz писав:Доброго дня.
Продав авто в 2018 році за ціною 180000грн (повідомлення про суттєві зміни в 10 денний вніс)
Купив авто в 2018 році за ціною 100000грн (повідомлення про суттєві зміни в 10 денний вніс)
В декларації задекларував дохід від продажу авто а також нове авто.    Що робити з розділом "ВИДАТКИ ТА ПРАВОЧИНИ СУБ'ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ"
як правильно заповнювати й чи взагалі потрібно? якщо так то як правильно!? 
й я розумію як раніше говорили митні платежі в розмірі 77000грн вказувати ніде не потрібно? так як не перевищую 50ПМ? В видатках не пишемо?
Дякую!
прошу звернути увагу на анотацію до цього розділу, у тому числі: "...видатки (вартість предмету правочину)"
отже, треба зазначити два правочина: на 180 000 і на 100 000.

Mihey_fiz
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 09 лютого 2019, 00:16
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Mihey_fiz »

Ох і тяжко щоб його все правильно зробити, можите так сказати роздувати як правильно? Пошагово бо трішки не розумію ( тобто видатки? Правильно зробив? Видатки я придбав закордоном! Заповнив вірно?? А правочини там в розділах суму грошей не бачу( тільки чи набув чи втратив( й не вказано кого? Чого(

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Mihey_fiz писав:Ох і тяжко щоб його все правильно зробити, можите так сказати роздувати як правильно? Пошагово бо трішки не розумію ( тобто видатки? Правильно зробив? Видатки я придбав закордоном! Заповнив вірно?? А правочини там в розділах суму грошей не бачу( тільки чи набув чи втратив( й не вказано кого? Чого(
приклад заповнення декларації, у тому числі й правочини (один на видатки, другий - інший правочин)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Mihey_fiz
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 09 лютого 2019, 00:16
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Mihey_fiz »

Якщо я правильно Вас зрозумів то видатки я заповнюю що придбав авто 110 тисяч й пишу сумму! Так як зробив попередній скрін. А правочин просто що було відчуження майна рухомого й усе? Там суму немає де вказати й й яке майно яку автівку саме? Якщо їх дві та більше? Чи достанщо він правочин відчуження сумма вказана в доходах??

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Mihey_fiz писав:Якщо я правильно Вас зрозумів то видатки я заповнюю що придбав авто 110 тисяч й пишу сумму! Так як зробив попередній скрін. А правочин просто що було відчуження майна рухомого й усе? Там суму немає де вказати й й яке майно яку автівку саме? Якщо їх дві та більше? Чи достанщо він правочин відчуження сумма вказана в доходах??
думаю, що НАЗК саме так пропонує це заповнювати

Mihey_fiz
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 09 лютого 2019, 00:16
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Mihey_fiz »

Спробую в назк сьогодні підїхати , бо податкова зайшов незнає( відразу відп шусь. Дякую

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”