транспортні засоби

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Korol21 писав:Доброго дня! Підкажіть будь ласка відповідь на таке запитання. В 2018 році розмитнили авто на суму 57 тис. грн. чи потрібно цю суму вказувати в декларацію, якщо так, то в якому розділі?
ні, для 2018 року поріг 88100 грн.

Korol21
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 15 квітня 2019, 12:17
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення Korol21 »

Дякую!

millena
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 12 квітня 2019, 20:11
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення millena »

Добрий день. Чоловік суб'єкта декларування за кордоном купив автомобіль за 47 тис.грн та розмитнив за 62 тис.грн. Чи потрібно вносити повідомлення про зміну майнового стану і в які саме розділи вносити зміни в видатки та доходи?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

millena писав:Добрий день. Чоловік суб'єкта декларування за кордоном купив автомобіль за 47 тис.грн та розмитнив за 62 тис.грн. Чи потрібно вносити повідомлення про зміну майнового стану і в які саме розділи вносити зміни в видатки та доходи?
ні повідомлення про суттєві зміни, ні заповнювати розділ щодо правочинів у наступній декларації не треба через те, що обидві суми не перевищують 50 ПМ.

millena
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 12 квітня 2019, 20:11
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення millena »

Дякую за відповідь

Lada_kalina
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 20 травня 2019, 21:57
Регіон: Киевская область

Повідомлення Lada_kalina »

Добрый вечер
Подскажите пожалуйста, как правильнее поступить ....
Муж купил авто 
Авто зарегистрировали на меня (по Техпасп)

Муж не госслужащий. 
А мне нужно подать повідомлення про суттєві зміни 
Как лучше сделать? В повідомленні указать что муж сделал подарок (автомобиль) или просто что я набула власності, а в щорічній потом указать, що правочин вчинив чоловік??

Машина покупалась за общие средства .

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Про суттєві зміни треба повідомляти.
Щоб було стерильно, можна подати навіть два повідомлення: отримання подарунку від чоловіка - сума грошей, а вже у другому повідомленні задекларувати придбання авто.
Не зовсім розумію як об'єднати два посили: "авто зареєстрували на мене"  та "правочин здійснив чоловік". Мені тактак здаєт, що підписи ставилися Ваші, тому й правочин - Ваш.
Отже, треба дивитись документи, на підписи в них й декларувати.

Юля123456
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 05 червня 2019, 21:36
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Юля123456 »

Доброго вечора. Авто є власністю батька. Я вписана в техпаспорт , що маю право керувати цим авто. Чи потрібно його вписувати і декларацію? 
Маю свою сім'ю і до авто вже відношення не маю. Буду вдячна за відповідь

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Юля123456 писав:Доброго вечора. Авто є власністю батька. Я вписана в техпаспорт , що маю право керувати цим авто. Чи потрібно його вписувати і декларацію? 
Маю свою сім'ю і до авто вже відношення не маю. Буду вдячна за відповідь
Вписування у техпаспорт - давня відмінена норма. Отже, користувалися у звітному періоді - декларуєте, а на "ні" - ні.

Rosti_lav
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 30 травня 2016, 13:38
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Rosti_lav »

Маю таку ситуацію. Автомобіль був у суб'єкта декларування спочатку на генрельному дорученні, а вже потім на праві безоплатного користування. Автомобіль було реалізовано іншому громадянину за участю власника. Договір купівлі-продажу автомобіля укладено між власником і новим власником. Як відобразити дохід у декларації ?


Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Rosti_lav писав:

Маю таку ситуацію. Автомобіль був у суб'єкта декларування спочатку на генрельному дорученні, а вже потім на праві безоплатного користування. Автомобіль було реалізовано іншому громадянину за участю власника. Договір купівлі-продажу автомобіля укладено між власником і новим власником. Як відобразити дохід у декларації ?

якщо дружина - власник, то й показати дохід члена сім’ї від продажу авто.
питання задано дуже вже згорнуто

sag-77
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 23 липня 2019, 11:28
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення sag-77 »

Доброго дня.Як скласти декларацію державного службовця та повідомлення про суттєві зміни.
У 2019 році було здійснено такі операції: 
1) Продаж автомобіля А за 100000 грн.
2) Придбання автомобіля Б 300000 (з них 200000 аванс, а 100000 розсрочка на 2 роки. Власник авто -я).
Суми більші 50 прожиткових мінімумів. 
В  яких розділах декларації мені відобразити ці операції. та які розділи повідомлення про суттєві зміни заповнюються. Чи показувати автомобіль А в декларації за 2019 рік.
дякую.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

sag-77 писав:Доброго дня.Як скласти декларацію державного службовця та повідомлення про суттєві зміни.
У 2019 році було здійснено такі операції: 
1) Продаж автомобіля А за 100000 грн
- у 10денний термін не повідомляємо про дохід 100000 від відчуження т/з бо це менше 50 ПМ на 01.01.2019. Починаємо заповнювати чернетку щорічної декларації за 2019 рік з якої прибираємо т/з, який у ній був раніше, показуємо дохід 100000 від продажу, у розділі правочинів не робимо запис.


2) Придбання автомобіля Б 300000 (з них 200000 аванс, а 100000 розсрочка на 2 роки. Власник авто -я).
- у 10денний термін повідомлення про придбання Б за 300000. Продовжуємо працювати з чернеткою щорічної декларації. Читайте  уважно про  розсрочку. Скоріше за все вона оформлена як кредит або займ. Якщо так, то це дохід - кредит від ... (уважно читати документи) на 100000, що менше 50 ПМ. Також вписуємо Б. І доповнюємо новим пунктом у правочинах.



Суми більші 50 прожиткових мінімумів. 
В  яких розділах декларації мені відобразити ці операції. та які розділи повідомлення про суттєві зміни заповнюються. Чи показувати автомобіль А в декларації за 2019 рік.
дякую.

- одне повідомлення про придбання Б, у декларації за 2019 записуються всі хода, А видаляється, Б вписується.

sag-77
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 23 липня 2019, 11:28
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення sag-77 »

Дякую. Будь-ласка ще питання. Відповідно до частини другої статті 52 Закону України «Про запобігання корупції», у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 ПМ, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року. 
  • з 1 січня 2019 року    – 1921 гривня ( 50 ПМ – 96050 гривень), а в мене продаж авто А 100000, і розсрочка авто Б 100000 чи потрібно повідомляти про суттєві зміни в майновому стані. Правочини здійснені 10 липня 2019. Дякую

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

sag-77 писав:Дякую. Будь-ласка ще питання. Відповідно до частини другої статті 52 Закону України «Про запобігання корупції», у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 ПМ, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року. 
  • з 1 січня 2019 року    – 1921 гривня ( 50 ПМ – 96050 гривень), а в мене продаж авто А 100000, і розсрочка авто Б 100000 чи потрібно повідомляти про суттєві зміни в майновому стані. Правочини здійснені 10 липня 2019. Дякую
згоден. писав з пам’яті.

 у такому разі до цього додаємо і повідомлення про дохід від продажу авто у 100000, і повідомлення про дохід - кредит (?) на 100 000.
у чернетці декларації за 2019 також описати ці два правочини також.
! це треба було зробити до 20 липня, тому скоріше за все треба думати про поважні причини щодо невчасності повідомлення. наприклад, підписано 10-го, а отримано 25-го, з відповідною розпискою. а можливо, було відрядження чи лікарняний?

Свiтлана85
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 11 серпня 2019, 14:27
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Свiтлана85 »

Добрый день. Подскажите если декларантом в течении года было куплено авто стоимостью 30000, и растаможено за 55000, и в этом же году продано за 70000грн. В декларации за год, нужно что либо указывать кроме полученного дохода от продажи авто. Ведь все суммы для декларирования меньше 50ПМ? И Нужно ли указывать это авто  в графе транспортные средства? Заранее спасибо.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Свiтлана85 писав:Добрый день. Подскажите если декларантом в течении года было куплено авто стоимостью 30000, и растаможено за 55000, и в этом же году продано за 70000грн. В декларации за год, нужно что либо указывать кроме полученного дохода от продажи авто. Ведь все суммы для декларирования меньше 50ПМ?
- нічого, крім доходу
И Нужно ли указывать это авто  в графе транспортные средства? Заранее спасибо.
- ні, бо на 31 грудня вже не було

Kishpab
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 12 серпня 2019, 14:11
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Kishpab »

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи треба для визначення необхідності декларування включати в суму вартості майна, придбаного на аукціоні, аукціонний збір та інші платежі, що прямо не є ціною товару? До прикладу - авто придбане на аукціоні за 3100 USD, однак до цієї суми аукціоном додано аукціонний збір та витрати на транспортування авто на аукціонну площадку, тому сумарно в інвойсі як в основному документі про купівлю авто, зазначена сума 4000USD. Тож яку саме суму слід мати на увазі при порівнянні її з 50 ПМ? 
Дякую.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

ціну самого авто.
але якщо якась з додатвових витрат буде перевищувати 96 тис. грн, - інша історія

Kishpab
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 12 серпня 2019, 14:11
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Kishpab »

Козиренко Віталій писав:ціну самого авто.
але якщо якась з додатвових витрат буде перевищувати 96 тис. грн, - інша історія
А чим підтвердити ціну авто? В інвойсі зазначено все одним рядком - 4000 USD... Треба шукати якісь підтверджуючі відомості типу протоколу торгів? 
І як щодо аукціонного збору?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

при оформленні придбання майна вартість указано 4000? значить це і вказувати в декларації. читайте правила того аукціону, можливо там прописується, що вартість майна, яке придбавається, включає у себе все перераховане, а не є окремими послугами чи внесками.
зверніть увагу, що у гривнях це буде більше 50 пм (96 тис. грн), що передбачає повідомлення про суттєві зміни у 10-денний термін.
Зрештою, зателефонуйте або напишіть на ел. адресу ще й у НАЗК.

Свiтлана85
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 11 серпня 2019, 14:27
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Свiтлана85 »

Добрий вечiр. Пiдкажiть, як правильно вирахувати 10 дений строк подачi  повiдовiдомлення про  суттєві зміни. Якщо право власностi  настало 1числа, то граничний термiн подання 10 чи 11 число. Дякую .

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

з дати, наступною за дату події. тобто 11.

Antonono777
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 02 жовтня 2019, 20:34
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Antonono777 »

Доброго дня!
Підкажіть будь ласка.
В 2015році я продав автомобіль по ген.довіреності і був впевнений що машина знята з обліку.
Нещодавно випадково зайшов в особистий кабінет водія на сайті сервісного центру МВС і виявив, що автомобіль досі зареєстрований на мене. При цьому, в жодній декларації він не відображений. 
Яке правильне вирішення цієї проблеми, найпростіший спосіб - це видати повторно довіреність і людина вже переоформлює на себе, щоб не через договір купівлі-продажу.
А як потім потрібно чи не потрібно про це повідомити НАЗК? Щоб без протоколу і тд.
Який самий правильний і безболісний вихід?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Antonono777 писав:Доброго дня!
Підкажіть будь ласка.
В 2015році я продав автомобіль по ген.довіреності і був впевнений що машина знята з обліку.
Нещодавно випадково зайшов в особистий кабінет водія на сайті сервісного центру МВС і виявив, що автомобіль досі зареєстрований на мене. При цьому, в жодній декларації він не відображений. 
Яке правильне вирішення цієї проблеми, найпростіший спосіб - це видати повторно довіреність і людина вже переоформлює на себе, щоб не через договір купівлі-продажу.
А як потім потрібно чи не потрібно про це повідомити НАЗК? Щоб без протоколу і тд.
Який самий правильний і безболісний вихід?
Добре, якщо в 2015 цей "продаж" був задекларованим.
краще, щоб той, хто тримає сьогодні довіреність, переоформив той автомобіль на когось зі своїх близьких (самому собі не вийде).
за таким варіантом можна буде пояснити НАЗК, що не знав про володіння своїм авто, бо ось ще у 2015 я задекларував його "продаж". Це, звичайно, порушення, але можна довести відсутність корупційної складової, й НАЗК, можливо, не стане з цим "зв’язуватися" (або вести чітку лінію у суді).

Antonono777
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 02 жовтня 2019, 20:34
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Antonono777 »

Козиренко Віталій писав:
Antonono777 писав:Доброго дня!
Підкажіть будь ласка.
В 2015році я продав автомобіль по ген.довіреності і був впевнений що машина знята з обліку.
Нещодавно випадково зайшов в особистий кабінет водія на сайті сервісного центру МВС і виявив, що автомобіль досі зареєстрований на мене. При цьому, в жодній декларації він не відображений. 
Яке правильне вирішення цієї проблеми, найпростіший спосіб - це видати повторно довіреність і людина вже переоформлює на себе, щоб не через договір купівлі-продажу.
А як потім потрібно чи не потрібно про це повідомити НАЗК? Щоб без протоколу і тд.
Який самий правильний і безболісний вихід?
Добре, якщо в 2015 цей "продаж" був задекларованим.
краще, щоб той, хто тримає сьогодні довіреність, переоформив той автомобіль на когось зі своїх близьких (самому собі не вийде).
за таким варіантом можна буде пояснити НАЗК, що не знав про володіння своїм авто, бо ось ще у 2015 я задекларував його "продаж". Це, звичайно, порушення, але можна довести відсутність корупційної складової, й НАЗК, можливо, не стане з цим "зв’язуватися" (або вести чітку лінію у суді).
В 2015м і 2016м ще не був суб'єктом декларування.
Сподіваюся що всі погодяться с відсутністью корупційної складової.
А в такій ситуації протокол не можуть же скласти? Не можна ж застосувати декларування недостовірних відомостей, оскільки вартість майна повинна перевищувати 100 прожиткових мінімумів, а моє авто вартує 20000грн? Правильно я все розумію?
Читав різні роз'яснення НАЗК і прийшов до висновку, що машину потрібно зняти  з обліку із себе, та потім через власний електронний кабінет на сайті НАЗК описати цю ситуацію, і у разі повної перевірки декларації, ці пояснення будуть братися до уваги.
Чи стикались Ви з подібною формою повідомлень, як воно взагалі працює, на нього відповідають і чи не буде це, що раніше часу " вызываю огонь на себя"?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Antonono777 писав:
В 2015м і 2016м ще не був суб'єктом декларування.
- було би добре мати розписку з того часу про отримання коштів від "покупця" та його зобов’язання відчуження цього майна у найкоротші терміни.


Сподіваюся що всі погодяться с відсутністью корупційної складової.
А в такій ситуації протокол не можуть же скласти? Не можна ж застосувати декларування недостовірних відомостей, оскільки вартість майна повинна перевищувати 100 прожиткових мінімумів, а моє авто вартує 20000грн? Правильно я все розумію?
- протокол можуть скласти якщо не про корупційне, то пов’язане з корупцією правопорушення (автомобіль мав бути у декларації!). Якщо діло дійде до суду, важлипо довести відсутність умислу та не допустити адмін стягнення, інакше - пункт 3 частини першої статті 84!



Читав різні роз'яснення НАЗК і прийшов до висновку, що машину потрібно зняти  з обліку із себе, та потім через власний електронний кабінет на сайті НАЗК описати цю ситуацію, і у разі повної перевірки декларації, ці пояснення будуть братися до уваги.
- будемо сподіватися, що НАЗК буде мати здоровий глузд


Чи стикались Ви з подібною формою повідомлень, як воно взагалі працює, на нього відповідають і чи не буде це, що раніше часу " вызываю огонь на себя"?
- не стикався, але щодо вищезазначеної розписки варто подумати.

Дика Инна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 12 листопада 2019, 15:16

Повідомлення Дика Инна »

Власник продав автомобіль, який перебував у користуванні декларанта. Чи потрібно декларанту відображати це в декларації чи повідомленні про суттєві зміни?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

з декларації автомобіль просто зникне, і повідомляти немає про що

vg1605@ukr.net
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 24 квітня 2018, 10:28
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення vg1605@ukr.net »

Доброго дня шановні. В мене виникло таке питання, я придбав у 2018 році автомобіль за договором купівлі-продажу з перереєстрацією на нового власника (тобто на себе). Договір був поданий до ТСЦ (копію договору не зберіг), вартість вказану у договорі точно не пам'ятаю вже. Тепер не знаю, що писати у майбутній декларації у полі вартість авто. Не підскажете, що робити в такому випадку. 

П.С. Контактних даних попереднього власника не маю (щоб запитати чи є у нього примірник договору купівлі-продажу)

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”