транспортні засоби

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

vg1605@ukr.net писав:Доброго дня шановні. В мене виникло таке питання, я придбав у 2018 році автомобіль за договором купівлі-продажу з перереєстрацією на нового власника (тобто на себе). Договір був поданий до ТСЦ (копію договору не зберіг), вартість вказану у договорі точно не пам'ятаю вже. Тепер не знаю, що писати у майбутній декларації у полі вартість авто. Не підскажете, що робити в такому випадку. 

П.С. Контактних даних попереднього власника не маю (щоб запитати чи є у нього примірник договору купівлі-продажу)
треба йти до тих, хто реєстрував цей договір. за запитом мають надати або його копію, або його суттєві положення.

Дмитро О
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 26 грудня 2019, 18:04
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Дмитро О »

Добрий вечір. Є така ситуація. У 2013  році взяв у брата в борг гроші і купив авто, та зареєстровав на себе. В 2017 не міг віддати борг та змушений був відати йому машину і написав на нього доручення з правом продажу. Відносини між нами були дуже погані та через це він мені не повідомив що продав її в 2017році. Що авто продане я дізнався в середині 2018р. Між тим я в декларації за 2017  я його вказував як такий що передбачає у моїй власності. Цього року при поданні декларації за 2018р я не знав що з цим робити і показав що надалі перебуває у моїй власності. На сьогоднішній день "захисники від корупції" моєї організації передали матеріали до НАЗК. У кого є і які думки по цьому випадку? Дякую!

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Дмитро О писав:Добрий вечір. Є така ситуація. У 2013  році взяв у брата в борг гроші і купив авто, та зареєстровав на себе. В 2017 не міг віддати борг та змушений був відати йому машину і написав на нього доручення з правом продажу. Відносини між нами були дуже погані та через це він мені не повідомив що продав її в 2017році. Що авто продане я дізнався в середині 2018р. Між тим я в декларації за 2017  я його вказував як такий що передбачає у моїй власності. Цього року при поданні декларації за 2018р я не знав що з цим робити і показав що надалі перебуває у моїй власності. На сьогоднішній день "захисники від корупції" моєї організації передали матеріали до НАЗК. У кого є і які думки по цьому випадку? Дякую!
писати пояснення НАЗК про відсутність інформації щодо відчуження авто, фактично те, що написано у поставленому питанні. Скоріше за все судом порушення буде встановлено з накладенням адмін відповідальності, але, без звільнення, що у даному питанні найважливіше.

nve
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 08 січня 2020, 14:44
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення nve »

Доброго дня..

А в мене інша ситуація. Автомобіль був викрадений. Наша нова поліція його звичайно не знайшла. Шо робити з декларацією? 

Юридично власником авто я залишаюсь й досі. Фактично авто не можу користуватись в зв'язку з його викраденням. 

Дякую.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

ну, поки що декларувати із надією на знахідку.

nve
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 08 січня 2020, 14:44
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення nve »

Козиренко Віталій писав:ну, поки що декларувати із надією на знахідку.
Вже два роки так декларую.....(

Aln12
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 23 січня 2020, 08:06
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Aln12 »

[font="Noto Sans", sans-serif]Добрый день, підскажіть, як правильно, чоловікові мати подарувала гроші й він купує на них машину. Повідомлення за нього не викладу, а потім в декларації відображати подарок? А свою машину він буде дарувати по договору їй, як це вказувати. Дякую[/font]

Taxman
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 11 березня 2019, 14:07
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Taxman »

Ребятки, помогите правильно продать авто, чтобы потом не было проблем с подачей декларации. Авто нелорогое, делали недавно оценку, оценили в 35000, сейчас наклюнулся пркупатель: как правильно действовать- договор купли -продажи оформлять? Где это делается? Теоретически понимаем, что у нотариуса. Но хочется услышать немного детальнее о тех, кто проходил через это.

Анна 28
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 05 лютого 2020, 11:38
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Анна 28 »

Здравствуйте. Помогите, пожалуйста, в заполнении декларации (декларант я). Такая вот ситуация.
1. Муж купил в США автомобиль в 2019 году и в этом же году его продал. Что и где указывать в ежегодной декларации?
2. Муж купил в США 2 автомобиль в 2019 году, на данный момент авто находиться на ремонте. Будет поставлен на учет в конце февраля 2020 года на учет. Опять вопрос, что и где мне указывать в ежегодной декларации?
Заранее спасибо за ответы!!!

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Анна 28 писав:Здравствуйте. Помогите, пожалуйста, в заполнении декларации (декларант я). Такая вот ситуация.
1. Муж купил в США автомобиль в 2019 году и в этом же году его продал. Что и где указывать в ежегодной декларации?
якщо не подавалися повідомлення про суттєві зміни, значить суми і купівлі, і продажу менші за 50пм (?!), тому декларуватися буде лише дохід від продажу авто у розділі доходів


2. Муж купил в США 2 автомобиль в 2019 году, на данный момент авто находиться на ремонте. Будет поставлен на учет в конце февраля 2020 года на учет. Опять вопрос, что и где мне указывать в ежегодной декларации?
якщо не подавалися повідомлення про суттєві зміни, значить сума  купівлі менша за 50пм (?!), тому декларуватися буде лише автомобіль у розділі транспортних засобів. а ось щодо власності - не зрозуміло. якщо вже купив і є підтверджуючі документи, то як власник, якщо ж гроші віддав а воно ще на комусь, то як право користування, наприклад. дивіться у документи.

millena
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 12 квітня 2019, 20:11
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення millena »

[font="Noto Sans", sans-serif]Чоловік суб'єкта декларування в квітні 2019 продав автомобіль за 40 тис. грн (автомобіль був записаний на чоловіка),  в 2019 за кордоном купив авто,видатків заплатив 60 т.грн.[/font]
[font="Noto Sans", sans-serif]В декларації за 2019 рік я показую тільки доходи 40 т. за продаж від покупців. У видатках і правочинах я нічого взагалі не показую, оскільки менше 50 п.м. і видатки і правочини членів сім'ї не зазначаються в декларації. [/font]
[font="Noto Sans", sans-serif]Виходить, що в транспортних засобах змінюється назва авто тільки? Дякую[/font]

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

millena писав:[font="Noto Sans", sans-serif]Чоловік суб'єкта декларування в квітні 2019 продав автомобіль за 40 тис. грн (автомобіль був записаний на чоловіка),  в 2019 за кордоном купив авто,видатків заплатив 60 т.грн.[/font]
[font="Noto Sans", sans-serif]В декларації за 2019 рік я показую тільки доходи 40 т. за продаж від покупців. У видатках і правочинах я нічого взагалі не показую, оскільки менше 50 п.м. і видатки і правочини членів сім'ї не зазначаються в декларації. [/font]
[font="Noto Sans", sans-serif]Виходить, що в транспортних засобах змінюється назва авто тільки? Дякую[/font]
виходить так.

Алиса44
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 26 лютого 2020, 16:51
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Алиса44 »

Добрый день. Помогите, пожалуйста, с решением вопроса. Я госслужащий, подаю ежегодную декларацию за 2019год.Мой супруг в октябре 2019 купил, а в ноябре 2019 продал авто за 55тыс грн. В каких разделах декларации мне нужно эти изменения указывать? (Уточню, что в предыдущие разы его доходы указывала как невидоми)

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Алиса44 писав:Добрый день. Помогите, пожалуйста, с решением вопроса. Я госслужащий, подаю ежегодную декларацию за 2019год.Мой супруг в октябре 2019 купил, а в ноябре 2019 продал авто за 55тыс грн. В каких разделах декларации мне нужно эти изменения указывать? (Уточню, что в предыдущие разы его доходы указывала как невидоми)
лише в доходах від продажу авто - 55 тис. грн

milka7
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 27 березня 2018, 16:33
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення milka7 »

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, я декларант, чоловік продав авто у 2019 році, чи потрібно у декларації ще відображати це авто?

Taxman
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 11 березня 2019, 14:07
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Taxman »

Подскажите, пожалуйста, я - декларант, владела авто по ген. доверенности. В ноябре продаю  авто мужу за условную цену, ниже 50ПМ. В каких разделах декларации правильно отобразить все? Особенно интересуют "Правочини и Видатки"?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

milka7 писав:Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, я декларант, чоловік продав авто у 2019 році, чи потрібно у декларації ще відображати це авто?
ні.
але дохід від продажу - так.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Taxman писав:Подскажите, пожалуйста, я - декларант, владела авто по ген. доверенности.
- ні, не володіли, а лише користувалися.


В ноябре продаю  авто мужу за условную цену, ниже 50ПМ.
- ні, продає авто його справжній володілець за посередництва держателя гендовіреності члену сім’ї декларанта. Тому дохід формально також справжнього володільця...



В каких разделах декларации правильно отобразить все? Особенно интересуют "Правочини и Видатки"?
- у декларанта не було ні придбання, ні видатку, ні доходу. А у члена сім’ї з’являється авто у власності, що й декларується у розділі транспортних засобів. 

Декларант777
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 16 березня 2020, 02:59
Регіон: Волынская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Декларант777 »

Якщо власником авто є третя особа,  а я їздив нею ,  але не можу точно порахувати 183 дні чи менше.  Ніякого доручення, договору та ін офіційних документів на мене немає.  Таке авто потрібно вказувати?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Декларант777 писав:Якщо власником авто є третя особа,  а я їздив нею ,  але не можу точно порахувати 183 дні чи менше.  Ніякого доручення, договору та ін офіційних документів на мене немає.  Таке авто потрібно вказувати?
аби "сусід" не порахував:)
норма "половини" діє з 01.01.2020. Як я розумію питання в контексті декларації за 2019. У такому разі діє норма володіння/користування на 31.12.2019.

olga11
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 23 лютого 2020, 22:40
Регіон: олсл

Повідомлення olga11 »

УДАЛИТЬ
Востаннє редагувалось 23 березня 2021, 02:14 користувачем olga11, всього редагувалось 1 раз.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Чулковська Ольга писав:Добрий день. При заповненні декларації у мене виникло питання, як заповнити в декларації авто в фінансовому лізингу. В 6 розділі. Цінне рухоме майно. Зазначила авто - інше право користування. Інший тип- користування авто. Власник- ПриватБанк. В розділі 13 фінансові зобов'язання- вид зобов'язання- зобов'язання за договором лізингу. Розмір. В якому розмірі мені треба вказати залишок кредиту на 31.12.2019 та ще відсотки по кредиту. Буду дуже вдячна за відповідь.
так ось НАЗК наводить Приклад
Кредитний договір укладено в 2015 році та в тому ж році отримано всю суму кредиту – 500 000 грн. Протягом 2015 – 2018 років сплачено 300 000 грн. Протягом 2019 року (звітного періоду) сплачено коштів у рахунок: основної суми кредиту – 160 000 грн, процентів за кредитом – 20 000 грн.  
.
У розділі 13 «Фінансові зобов’язання» декларації за 2019 рік зазначаються наступні відомості: «Розмір зобов’язання» – 200 000 грн;  
«Розмір сплачених коштів у рахунок основної суми позики (кредиту)» – 160 000 грн; 
«Розмір сплачених коштів у рахунок процентів за позикою (кредитом)» – 20 000 грн; 
«Залишок позики (кредиту) станом на кінець звітного періоду» –  40 000 грн. 
.
У декларації за 2020 рік відомості про зазначене фінансове зобов’язання не зазначатимуться у наступному році, оскільки розмір фінансового зобов’язання буде меншим, ніж 50 ПМ.
.
тобто залишок за кредитом зазначається без відсотків.

realsell
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 09 травня 2020, 09:33
Регіон: АР Крым

Повідомлення realsell »

Я суб'єкт декларування. Моя дружина ні.

Моя дружина особисто оплатила Інвойс (там зазначено лише він код автомобіля, марка і рік) за лот аукціону "Копарт" (американський аукціон розбитих і вживаних авто). В самому аукціоні ставки ставила компанія посередник. Майно ймовірно ще знаходиться в США, яким чином буде доправлятися в Україну не відомо, так як ми цим не займаємося та нічого з цього приводу не підписували. Ціна перевищує 50 ПМ. Грошові кошти були сплачені дружиною особисто із спільного нажитого майна вказаного в декларації. Документів на авто наразі не має так як це аукціон і договір купівлі-продажу не оформлювався, є лише чек сплати по інвойсу (платник-дружина) і інвойс сплати за лот аукціону. 

Як тільки автомобіль буде доставлений до України, його розмитнення буде здійснено на мене (суб'єкта декларування, тоді будуть і перші документи), і його попередня вартість більша 50 ПМ. Після певного проміжку часу, (десь місяць) даний автомобіль буде поставлений на облік у сервісному центрі на моє ім'я. Даним автомобілем буду користуватися я та моя дружина.

 

1. Чи потрібно мені як суб'єкту декларування вносити відомості про суттєві зміни в майновому стані, щодо сплати за лот аукціона (більше 50 ПМ), враховуючи що це спільні кошти?

2. З якого моменту необхідно вказувати у декларації відомості про транспортний засіб? з моменту розмитнення або з моменту поставлення на облік у сервісному центрі? Чи можливо з іншого часу?

3. Чи вважається це даруванням майна мені моєю дружиною, враховуючи те, що я знав про оплату? Якщо так, яким чином це відображати?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

realsell писав:Я суб'єкт декларування. Моя дружина ні.

Моя дружина особисто оплатила Інвойс (там зазначено лише він код автомобіля, марка і рік) за лот аукціону "Копарт" (американський аукціон розбитих і вживаних авто). В самому аукціоні ставки ставила компанія посередник. Майно ймовірно ще знаходиться в США, яким чином буде доправлятися в Україну не відомо, так як ми цим не займаємося та нічого з цього приводу не підписували. Ціна перевищує 50 ПМ. Грошові кошти були сплачені дружиною особисто із спільного нажитого майна вказаного в декларації. Документів на авто наразі не має так як це аукціон і договір купівлі-продажу не оформлювався, є лише чек сплати по інвойсу (платник-дружина) і інвойс сплати за лот аукціону. 

Як тільки автомобіль буде доставлений до України, його розмитнення буде здійснено на мене (суб'єкта декларування, тоді будуть і перші документи), і його попередня вартість більша 50 ПМ. Після певного проміжку часу, (десь місяць) даний автомобіль буде поставлений на облік у сервісному центрі на моє ім'я. Даним автомобілем буду користуватися я та моя дружина.

 

1. Чи потрібно мені як суб'єкту декларування вносити відомості про суттєві зміни в майновому стані, щодо сплати за лот аукціона (більше 50 ПМ), враховуючи що це спільні кошти?
- ні, бо дивимося на документи, у яких записана дружина - не су’єкт.

2. З якого моменту необхідно вказувати у декларації відомості про транспортний засіб? з моменту розмитнення або з моменту поставлення на облік у сервісному центрі? Чи можливо з іншого часу?
- Відповідно до статті 334 ЦК України право власності у набувача майна за договором виникає з моменту передання майна, якщо інше не встановлено договором або законом. Переданням майна вважається вручення його набувачеві або уповноваженій набувачем особі, перевізникові, організації зв’язку тощо для відправлення, пересилання набувачеві майна, відчуженого без зобов’язання доставки. Враховуючи зазначене: 1) придбання суб’єктом декларування транспортного засобу за межами України, що підтверджується відповідними документами, без державної реєстрації такого транспортного засобу в Україні вважається «придбанням майна» в розумінні частини другої статті 52 Закону;

3. Чи вважається це даруванням майна мені моєю дружиною, враховуючи те, що я знав про оплату? Якщо так, яким чином це відображати?
- можна дунути на холодне й вписати це як дарунок від дружини виключно в межах цієї декларації:
по-перше у 10-денний термін - повідомлення про суттєві зміни;
по-друге у конкретній черговій декларації.





olik_gvozd
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 20 травня 2020, 11:46
Регіон: Львівський

Повідомлення olik_gvozd »

Доброго дня! Друзі порадьте, як внести в декларацію куплене авто по договору купівлі-продажу за ціною меншою 50 ПМ, однак ціна розмитнення за митною декларацією МД-2 була вищою ніж 50 ПМ (без врахування основних нарахувань)? Яку суму потрібно вносити в колонку "Вартість на дату набуття у власність, володіння чи користування, грн:" та колонку "Вартість за останньою грошовою оцінкою, грн:"

NataliNatali
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 05 червня 2020, 19:51
Регіон: Івано-Франківсь

Повідомлення NataliNatali »

чи потрібно вказувати у розділі праввідносини (14 розділ) автомобіль яким декларант почав користуватись у 2019 році і який їй не належить
Якщо вартість цього автомобіля перевищує 50 н.м.д.г.

Natalia Puh
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 13 липня 2020, 03:09
Регіон: Kyiv

Повідомлення Natalia Puh »

Знайомий декларант купив авто за 6000 грн (так оцінили), середня вартість за сайтом МЕРТ якого складає 150 000 грн (авто 2007 року). Чи така занижена вартість авто потребує додаткових пояснень? Яку вартість ставити в декларації?

GRDNI
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 30 січня 2021, 19:54
Регіон: Херсонська

Повідомлення GRDNI »

Придбано несправний автомобіль, вартість зазначена в договорі купівлі продажу 5000 грн. Автомобіль відремонтовано, чи можу я зазначити в декларації вартість авто 200 тыс. грн? Чи зазначати відповідно до договору купівлі? Оцінка після ремонту не проводилась.

Андрей
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 10 березня 2021, 00:01
Регіон: Дніпро

Повідомлення Андрей »

Добрый вечер, подскажите, как заполнять декларацию,если пол года назад,мной была выкуплено транспортное средство на аукционе и США в дальнейшем поставлено мною на учет(являюсь субъектом декларирования) спустя время, в том же году,транспортное средство по договору продажи было перерегистровано на супругу, как подобное указать в декларации?заранее спасибо.

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”