Нагороди декларантів. Як показувати?

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Запитання з вебінару: Чи потрібно вказувати вартість отриманої Подяки (в рамці) до декларації.і в який пункт даний розмір вартості заохочення потрібно вказувати?

Відповідь: Я вважаю, що це показувати не потрібно, це не цінний дарунок, та й не дохід чи дарунок взагалі. у минулому році на власні очі бачила роз'яснення одного з вищих судів, яке він розіслав судам своєї юрисдикції - там писали, що вартість рамок на подяках та грамотах також треба показати. Але ж це, вибачте, брєд.

Друзі! Якщо у когось виникають питання, пов'язані за службовими нагородами чи цінними подарунками - прошу задавати питання у цій підтемі! Бо вже настворювали стільки підтемок запитаннями - що складно щось знайти!

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

новорічний подарунок дитині працівника від профспілки підприємства у п.20?

milla
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 29 травня 2014, 11:18
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення milla »

На предприятии мужа выдавали новогодние подарки детям и работникам предприятия , как определить сумму подарка ( и нужно ли такие подарки указывать в декларации)?

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Дівчата та хлопці, подарунки ми обговорюємо у іншому пості і на подібні запитання вже відповідали. Не плутайте нагороди, у тому числі, коли людина нагороджується за сумлінну працю або що цінним подарунком, із новорічними та іншими святковими подарунками від профспілок)))

Аватар користувача
Chmil Lenchik
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 17 березня 2015, 17:07
Звідки: Україна, Вольногорск

Повідомлення Chmil Lenchik »

Якщо посадова особа була нагороджена подарунком та квітами. Подарунок - декларуємо, а квіти (їх вартість) потрібно декларувати?

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Квіти не нагорода, а подарунок, хоча їх дійсно завжди вручають під час нагородження. Ніколи над цим не думала, та й вартість їх складно визначити. Давайте порозпитую у друзів-колег юристів, хто на вищих рівнях з цим стикався, може якось це питання було вирішене вже

Максим

Повідомлення Максим »

Новорічні подарунки, інші подарунки треба вказувати обов'язково, якщо вони проходять через бухгалтерію підприємства, установи, організації або через бухгалтерію профспілки. Там же і вартість подарунка можна взнати, і ви ж за свій подарунок десь розписувались. Квіти як на мене не треба вказувати, якщо вони теж не пройшли через бухгалтерію і ви за них не розписувались. Хоча я сумніваюсь що за квіти хтось розписується.

Аватар користувача
Chmil Lenchik
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 17 березня 2015, 17:07
Звідки: Україна, Вольногорск

Повідомлення Chmil Lenchik »

Дякую. Буду чекати. Додатково: особи підписують відомості із зазначенням сукупної суми (тобто квіти+подарунок).

Максим

Повідомлення Максим »

Chmil Lenchik писав:Дякую. Буду чекати. Додатково: особи підписують відомості із зазначенням сукупної суми (тобто квіти+подарунок).
Значить цю сукупну суму і зазначаєте в позицію 11.

Аватар користувача
Chmil Lenchik
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 17 березня 2015, 17:07
Звідки: Україна, Вольногорск

Повідомлення Chmil Lenchik »

Зрозуміло, дякую

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”