Земельна ділянка

Кальмук Татьяна7
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 12 березня 2015, 15:43
Звідки: Ukraine, Пятихатки

Повідомлення Кальмук Татьяна7 »

Чи показувати земельну ділянку під житловимбудинком, якщо на неї немає документів?

Де вказувати суму коштів отриманих від здачі земельної ділянки (паю) в сторокове користування, оренду?

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

1. не показувати, якщо немає правовстановлювальних. якщо є хоча б рішення ради чи якийсь інший документ ще з радянських часів - показуйте, бо ви нею реально користуєтесь.
2. У 19. Вже відповідали, будьте бідьласочка, трошки уважніше, щоб ми одне й те саме по 5 разів у ступі не товкли)))) ;)

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

якщо у декларанта є земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства (до 2 га), але офіційної реалізації продукції немає, чи обов’язково має бути дохід у п.20 декларації, як це прописано в ст.165.1.24 Податкового кодексу (хоча і не оподатковуваний)?

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Ні, доходу може й не бути. Але якщо був, а ви просто не хочете його показувати - не забувайте про добрих друзів та сусідів, які можуть на вас настукати))

Кальмук Татьяна7
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 12 березня 2015, 15:43
Звідки: Ukraine, Пятихатки

Повідомлення Кальмук Татьяна7 »

Дякую ;)

bloshchynska
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 14 березня 2015, 09:42
Регіон: Винницкая область

Повідомлення bloshchynska »

Підкажіть, будь-ласка, як правильно показати земельні ділянки в декларації, якщо людина має 2 пая, земельну ділянку під будинком, гаражем та магазином, а також город і всі вищезазначені ділянки знаходяться в одному населеному пункті?А також чи можна площі ділянок сумувати і записувати однією позицією, так як, у декларації відсутнє місце для запису 6-х позицій?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

місцезнаходження ділянок буде іншим, тому й показувати по-різному. Я би домалював необхідну кількість рядків у межах цієї сторінки (таблиця - вставка - рядки) і роздрукував би.

Максим

Повідомлення Максим »

Якщо земельна ділянка зареєстрована в земельному кадастрі та у вас є правопосвідчуючий документ на неї, то обов'язково потрібно зазначати. Більш того, якщо ви користуєтесь земельною ділянкою на законних підставах, її теж необхідно зазначати.

Кожну земельну ділянку необхідно зазначати окремо, нічого сумувати не можна. Якщо не вистачає рядків - додайте в текстовому редакторі рядки, але не змінюючи загальну форму декларації.

IrisOl
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 25 лютого 2015, 09:20
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення IrisOl »

Є державний акт на право власності на земельну ділянку від 2009 року. В Укрдержреєстрі право власності не реєструвалось. Зазначати цю земельну ділянку в декларації чи ні?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

якщо є державний акт на право власності, не плутати з користуванням, значить є й кадастровий номер, який внесений в усі необхідні реєстри. тобто, є очевидний факт власності. А для цілей декларації достатньо навіть початкового рішення відповідної ради на виділення ділянки або акту користування, що також свідчать про деяку причетність особи до ділянки.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

ну то Ви ж маєте безперешкодний доступ до будинку, який стоїть саме на цій ділянці.

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

задайте будь ласка запитання у відповідній темі, бо післязавтра ми усі "дублі", що створені по вже існуючим темам, приберем

бухг. Оксана
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 26 лютого 2015, 09:55

Повідомлення бухг. Оксана »

Добрый день, подскажите пожалуйста по такому вопросу, если в 2014 году было получено свидетельство на право собственности на земельный участок (на основании решения сессии сельск.совета о выделении на бесплатной основе зем.участка), денежная оценка на него сделана не была (делается в случае продажи или сдачи в аренду земли), в декларации, кроме пункта 23, я должна поставить какую-то суму в пункт 20 (другие виды доходов)?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

бухг. Оксана писав:Добрый день, подскажите пожалуйста по такому вопросу, если в 2014 году было получено свидетельство на право собственности на земельный участок (на основании решения сессии сельск.совета о выделении на бесплатной основе зем.участка), денежная оценка на него сделана не была (делается в случае продажи или сдачи в аренду земли), в декларации, кроме пункта 23, я должна поставить какую-то суму в пункт 20 (другие виды доходов)?
Тільки позиція 23. Грошову оцінку буде необхідно зазначати в деклараціях за новими правилами декларування, які запрацюють після входження в дію нового закону і з дати рішення спеціального органу. Але це потім.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

vonotipak писав:Маю землю та дачний будиночок без правоустановчих документів та без договору оренди у садівничому товаристві. З документів у мене є лише членська книжка, де садівниче товариство проставляє свої відмітки про виплату мною членських внески. Врожай використовую лише для себе. Чи потрібно мені показувати в декларації землю та будиночок?
Своїми членськими внесками (їх наявністю) Ви підтверджуєте, що маєте таки якусь ділянку, як мінімум на праві користування.

Оlga.011
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 12 березня 2015, 13:14
Регіон: Івано - Франківська область

Повідомлення Оlga.011 »

Чи варто вказувати себе як співвласником земельної ділянки або у користуванні , якщо документ на право власності на земельну ділянку виданий чоловікові (хоч і під час перебування у шлюбі)?

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Варто

icing_07
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 25 березня 2015, 07:51
Регіон: Луганская область

Повідомлення icing_07 »

Підкажіть, якщо колись перебувала у садівничому товаристві та користувалася дачею, зараз товариства ліквідовані, як перевірити, чи не залишилось у мене якихось прав користування цією дачною ділянкою?. З документів у мене залишилась лише членська книжка, де садівниче товариство проставляло свої відмітки про виплату мною членських внесків. Запит з цього питання до землеустрію допоможе?

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

не факт, у них такий безлад, у цих товариствах. але подайте та збережіть у себе, щоб потім, якщо виникнуть запитання, було видно, що ви вжили усі заходи, аби з'ясувати це питання. Просто для власного спокою))

Бестия
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 24 квітня 2013, 09:49
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Бестия »

Добрий день!Підскажіть чи індексується балансова вартість земельної ділянки? Дякую

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

darya888 писав:Добрий день!Підскажіть чи індексується балансова вартість земельної ділянки? Дякую
вона набувалась у власність в 2014 році? Інакше, ці дані не потрібні, як я розумію, і стануть у пригоді при обговоренні п.2 ч.1 ст.46 ЗУ №1700.

Бестия
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 24 квітня 2013, 09:49
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Бестия »

Дякую.Землю поставили на баланс в 1 кв. 2015 р.(довідка в натуральній формі )Вибачте, не зрозуміла,який саме закон Ви маєте на увазі

icing_07
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 25 березня 2015, 07:51
Регіон: Луганская область

Повідомлення icing_07 »

тобто, якщо у мене буде довідка з земельних ресурсів, що у мене немає у власності ніякої землі, то питань до мене з приводу дачної ділянки не повинно бути?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

icing_07 писав:тобто, якщо у мене буде довідка з земельних ресурсів, що у мене немає у власності ніякої землі, то питань до мене з приводу дачної ділянки не повинно бути?
якщо користуєтеся, то краще відобразити в декларації, ні - можна говорити про нереалізоване право на цю ділянку й забути.

liksqgbex
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 28 березня 2015, 15:36
Регіон: Slovenia

Повідомлення liksqgbex »

Кроме того, я взял с корабля все железные части, какие мог отделить adress Когда мать упала, он продолжал смирно стоять около , С этих пор я стал придерживаться такого способа: я всегда взбирался сначала на какую нибудь скалу, чтобы быть над ними, и тогда мне часто удавалось подстрелить их , Доставив на берег второй транспорт вещей, я хотел было открыть тяжелые боченки с порохом и перенести его частями, но принялся сначала за сооружение палатки utl Капитану очень этого не хотелось, но боцман стал доказывать ему, что, если фок-мачту оставить, судно затонет, и он согласился, а когда снесли фок-мачту, грот-мачта начала так качаться и так сильно раскачивать судно, что пришлось снести и ее и таким образом очистить палубу , Теперь в моем распоряжении было маленькое судно, и, как только хозяин ушел, я стал готовиться — но не для рыбной ловли, а в дальнюю дорогу, хотя не только не знал, но даже и не думал о том, куда я направлю свой путь: всякая дорога была мне хороша, лишь бы уйти из неволи ссылка А это всегда может случиться ссылка В один я сложил съестные припасы: рис, сухари, три круга голландского сыру, пять больших кусков вяленой козлятины (служившей нам главной мясной пищей) и остатки зерна, которое мы везли для бывшей на судне птицы и часть которого осталась, так как птиц мы уже давно съели

liksqgbex
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 28 березня 2015, 15:36
Регіон: Slovenia

Повідомлення liksqgbex »

Вдруг Ксури, у которого глаза были, видно, зорче моих, тихонько окликнул меня и на мой вопрос сказал, что нам лучше отойти подальше от берега: «Вы взгляните, какой страшный зверь лежит вон там на пригорке и крепко спит» index Все это я сложил в один из сундуков на всякий случай, не зная даже, понадобится ли мне что нибудь из этих вещей , Я изо всех сил уперся спиной и руками в мои сундуки, стараясь удержать их на месте, но не мог столкнуть плот, несмотря на все усилия , Я полагаю, будет не лишним рассказать здесь о моих работах и описать мое жилище урл От усталости и изнурения я крепко проспал до утра, и немудрено: в предыдущую ночь я спал очень мало, а весь день работал, сперва над погрузкой вещей с корабля на плот, а потом переправляя их на берег , Здесь он женился на моей матери, родные которой назывались Робинзонами — старинная фамилия в тех местах урл Вскоре капитан ввел меня в дом одного своего знакомого, такого же доброго и честного человека, как он сам adres Таким образом, у меня остались из платья только чулки да штаны (полотняные и коротенькие, до колен), которых я не снимал

liksqgbex
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 28 березня 2015, 15:36
Регіон: Slovenia

Повідомлення liksqgbex »

поэтому я держался в некотором отдалении от них и объяснялся с ними знаками по мере моего уменья, стараясь, главным образом, дать им понять, что мы нуждаемся в пище сайт Я смотрел, смотрел, пока у меня не застилало в глазах, потом впадая в отчаяние, бросался на землю и плакал, как дитя, только усугубляя свое несчастие собственной глупостью , но по мере того, как я богател, голова моя наполнялась планами и проектами, совершенно несбыточными при тех средствах, какими я располагал: короче, это были того рода проекты, которые нередко разоряют самых лучших дельцов , — Но я жив, я не утонул подобно всем необитаемый остров и не имею моим товарищам adres В первую минуту это неприятно меня поразило, но я утешился мыслью, что, не теряя времени и не щадя сил, достал оттуда все, что могло мне пригодиться, так что, будь даже в моем распоряжении больше времени, мне все равно почти нечего было бы взять с корабля , Кроме перечисленных вещей, я забрал с корабля все платье, какое нашел, да прихватил еще запасный парус, гамак и несколько тюфяков и подушек урл Кроме того, в хозяйской каюте нашлось еще немного пороху, который я пересыпал в одну из бывших в ящике больших бутылок, перелив из нее предварительно остатки вина сайт Они предложили мне мясо;

Наташа4686
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 11 січня 2015, 13:40
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Диканька

Повідомлення Наташа4686 »

Підскажіть будь- ласка чи потрібно заповняючи декларацію вказувати земельну ділянку мого чоловіка, так як він являється головою ФГ, має у власності приватизовану земельну ділянку (пай) для ведення фермерського господарства. Чи потрібно вказувати дохід із цієї земельної ділянки та в якій графі зазначати все це?

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Добрий день!
Він показує свої доходи у позиції 17, оскільки фермерство - це підприємницька діяльність, а землю у 3 розділі.
Якщо ви член ФГ або земельна ділянка придбана у шлюбі - то покажіть її і собі у розділі 3 декларації.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Наталия Проценко писав:На протязі 2015 року я судилася з податковим органом з приводу не внесення мною  земельної ділянки в декларацію на підставі договору купівлі-продажу.На підставі рішення Верховного суду України  від 03.02.2016 було зазначено, що якщо не існує правовстановлюючого документа на землю - то вимоги щодо внесення його в декрарацію є незаконними. ([font='Times New Roman', serif]право власності на землю - це право володіти, користуватися і розпоряджатися земельними ділянками (ч.1.ст.78 Земельного кодексу України), тож [/font][font='Times New Roman', serif]в умовах існування реєстру речове право користування нерухомим майном у відриві від права розпорядження і володіння ним позбавлене змісту.) А тут я читаю, що коли фактично користуєся земельною ділнкою, то її необхідно зазначати в декларації. Користуватися можна громадським транспортом...и т.п. ЩО ВИ ДУМАЄТЕ З ЦЬОГО ПРИВОДУ?[/font]
Якщо ви купили земельну ділянку і у вас є договір купівлі-продажу, то цей договір і є правовстановлюючим документом. Те що земельна ділянка не внесена в земельній кадастр це вже інше питання. У вас є договір - ви уже власник. Щодо зазначення в декларації користування, то воно зазначається коли є законні підстави користування та підтверджуючі документи. Користування земельною ділянкою може бути тільки у випадку власності або оренди. Якщо ви "користуєтесь" земельною ділянкою, яка просто закріплена за жилим будинком, але документів на неї саме у вас немає, то зазначати земельну ділянку немає сенсу. 
Ще раз узагальнюючи: нерухоме майно потрібно зазначати коли є правовстановлюючі та/або правопосвідчуючі документи.

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”