подання декларації

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

не бачив прописаного, у законодавстві пишуть "до обрання", але мають на увазі передвиборчий процес...
думаю, що перед реєстрацією комісією депутати мають подати декларації та скласти інші представницькі мандати (за наявності).

Яриночка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 28 лютого 2014, 15:09
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Хмельницкий
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Яриночка »

Доброго дня, допожіть будьласка, така ситуація "у декларації у розділі готівкові кошти показана сума 350 000 грн., квартиру(обєкт незавершеного будівництва) у новобудові купив за 490 000 грн., кошти яких не вистачало 140 000 грн - 40 000 грн дала мама, і 100 000 бабуся, як все це показати у декларації - зміна майнового стану, договір позики, але мамі і бабусі не потрібно відавати, допоможіть

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Яриночка писав:Доброго дня, допожіть будьласка, така ситуація "у декларації у розділі готівкові кошти показана сума 350 000 грн., квартиру(обєкт незавершеного будівництва) у новобудові купив за 490 000 грн., кошти яких не вистачало 140 000 грн - 40 000 грн дала мама, і 100 000 бабуся, як все це показати у декларації - зміна майнового стану, договір позики, але мамі і бабусі не потрібно відавати, допоможіть
Якщо кошти віддівати не потрібно - показуйте як подарунок від мами і бабусі.

Юкола
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 18 лютого 2018, 19:39
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Юкола »

Я звільнилася з держслужби з 16 лютого цього року. 
1) Я заповнила декларацію за 2017 як особа, що звільняється за період 1.1.17-1.1.18. Правильно? 

2)чи мають право не віддавати мені трудову, допоки я не підтверджу, що декларація здана? 

3) я цього року змінила прізвище, але декларацію подала зі старим ключем і під дівочим прізвищем. То треба переробляти ключ і знову подавати?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Юкола писав:Я звільнилася з держслужби з 16 лютого цього року. 
1) Я заповнила декларацію за 2017 як особа, що звільняється за період 1.1.17-1.1.18. Правильно? 

2)чи мають право не віддавати мені трудову, допоки я не підтверджу, що декларація здана? 

3) я цього року змінила прізвище, але декларацію подала зі старим ключем і під дівочим прізвищем. То треба переробляти ключ і знову подавати?
По-перше, ви як суб'єкт декларування повинні подати щорічну декларацію до 1 квітня. Але у зв'язку із тим, що ви звільняєтесь (припиняєте діяльність пов'язану із виконанням функцій держави) ви повинні подати "щорічну" декларацію за 2017 рік до дня звільнення, тобто до 16 лютого.
По-друге, у зв'язку із тим що ви звільняєтесь (припиняєте діяльність пов'язану із виконанням функцій держави) ви повинні подати декларацію "перед звільненням", яка повинна охоплювати період з 1 січня по 16 лютого 2018. На наступний рік ви повинні будете подати декларацію "після звільнення" за весь 2018 рік.
Не віддати вам трудову, чи взагалі не звільнити вас з мотивів неподання декларації вас не мають права. Вас зобов'язані звільнити за вашою заявою в строки та за умовами передбаченими ЗУ "Про державну службу", КЗпПУ. Але якщо ви не подасте декларацію, чи подасте невчасно роботодавець зобов'язаний буде повідомити НАЗК про цей факт, і це є адмінправопорушенням.
Те що ви змінили прізвище, означає що вам потрібно змінити ЕЦП (ключ). Але щорічна декларація подається з інформацією станом на 31 грудня, а значить старе прізвище в декларації проходить. Але вже з моменту зміни прізвища всі декларації повинні бути підписані новим ключем з новим прізвищем.

Юкола
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 18 лютого 2018, 19:39
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Юкола »

Дмитро Іванович, дякую! 

Я хотіла подати за період 1.01.17-16.2.18, але система не сприймала такі дати, хотіла чітко один рік. 

А з поданням я на 2 дні запізнилася( чернетка була готова з дня написання заяви, щодня пробувала, але система не пропускала((

Krinevaelena
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 09 вересня 2015, 08:47
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Krinevaelena »

Будь ласка, поясніть. При вході до системи пише :
"Виникла помилка при завантаженні криптографічної бібліотеки.
Бібліотеки веб-підпису не інстальовано в системі не запущено. Необхідно інсталювати бібліотеки веб-підпису та оновити веб-сторінку
Інсталяційний пакет бібліотек веб-підпису
Інсталяційний пакет веб-розширення для бібліотек веб-підпису
Оновлення інстальованого пакету бібліотек веб-підпису
Настанова оператору
І так вже декілька днів. Може я щось неправильно роблю. Хочу зайти під тими ж даними, що і в минулому році. Чи може створити нову адресу і телефон?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

innashavarovska писав:Доброго дня! Підкажіть, я подала декларацію кандидата на посаду для участі в конкурсі за 2017 рік в одну організацію, а тепер мені необхідно подати таку ж декларацію в іншу  організацію для конкурсу, чи потрібно мені заново складати і відправляти декларацію і чи можна так робити? Або я можу використати ту декларацію, яка є, хоча в ній я зазначила конкретну посаду і організацію? Дякую.
Згідно розяснень НАДС/НАЗК, для участі у конкурсі достатньо будь-якої декларації, яка охоплює попередній рік перед поданням документів для участі у конкурсі.
Але я вважаю, що потрібно подати нову декларацію кандидата з новою посадою на яку претендуєте. Так було раніше.

EG_007
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 08 березня 2016, 22:32
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення EG_007 »

Подскажите, пожалуйста, как декларировать в такой ситуации:
Если декларант (дочь) в 2017 году проживала с матерью в одной квартире, но в ноябре 2017 года мать выписалась из квартиры и прописалась по другому адресу, нужно ли отображать в декларации мать как члена семьи и показывать её имущество и доходы?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

EG_007 писав:Подскажите, пожалуйста, как декларировать в такой ситуации:
Если декларант (дочь) в 2017 году проживала с матерью в одной квартире, но в ноябре 2017 года мать выписалась из квартиры и прописалась по другому адресу, нужно ли отображать в декларации мать как члена семьи и показывать её имущество и доходы?
Если мать не прописана с дочерью и не проживает с ней, тогда не нужно указывать мать как члена семьи.

EG_007
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 08 березня 2016, 22:32
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення EG_007 »

И еще подскажите, пожалуйста)

1. Если мать выписалась и не проживает с дочерью-декларантом, то в члены семьи мы ее не указываем. А как декларировать квартиру, которой мать и дочь владеют совместно?

В "Тип права" пишем - Совместная собственность

А в "Информация о владельце" - Власником э третя особа? Тип особи - Грмадянин Украины? Т.е родство (мать) уже нигде теперь не будет указываться?


2. Если у члена семьи декларанта был в пользовании гараж с 1976 года, а в июле 2017 года по решению суда он перешел ему в собственность, то теперь как его декларировать? Писать в "дата набуття права" - июль 2017, и теперь писать собственность 100%?


Заранее спасибо за помощь)

EG_007
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 08 березня 2016, 22:32
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення EG_007 »

И, подскажите, может-быть лучше все-таки показывать мать как члена семьи пусть даже она и выписалась из квартиры? Не станет ли это поводом к проверке, когда сверят декларацию за 2016 и 2017 г?

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

Якщо працівника було переведено на в.о.директора до проведення конкурсу,  чи потрібно йому подавати декларацію як кандидату, хоча конкурс ще не оголошено.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

mamochka писав:Якщо працівника було переведено на в.о.директора до проведення конкурсу,  чи потрібно йому подавати декларацію як кандидату, хоча конкурс ще не оголошено.
Призначений на посаду чи покладені обов'язки наказом? Якщо призначений до 1 квітня значить щорічна декларація, якщо після, то щорічна декларація в день призначення. Декларація кандидата перед призначенням стосується державних службовців.

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

Дмитрий Иванович, працівника із  посади інженера перевели на посаду в.о.директора, тобто покладено обов'язки  наказом. А на своїй посаді інженера він вже як сумісник. Я так розумію, що у моєму випадку він як в.о.директора нічого не подає? Хоча в його думка з цього приводу така: він має подати, бо виконує функцію держави.  В нас посада директора не є держслужба.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Покладання виконання обов'язків на одного із працівників установи це тимчасове явище, і відповідно до роз'яснень не вимагає подання декларації.
Але є таке явище як призначення на посаду виконуючого обов'язки конкретної особи, хоча це і є нонсенс, тому що немає такої посади як в.о. В цьому разі зазвичай подають декларацію.

Щодо виконання вашим інженером функцій держави після покладання на нього обов'язків директора не помилка. Директор не виконує функції держави, він подає декларацію як посадова особа юридичної особи публічного права.

Тому якщо ваш інженер продовжує виконувати обов'язки інженера і додатково підписує документи як директор (тимчасово), то це одна ситуація. А якщо б конкретну людину призначили виконуючим обов'язки директора постійно (до призначення директора), це інша ситуація.

p.s. Краще нехай подасть декларацію, менше питань потім буде до нього...

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

Подати має до 01.04. Так?

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

І за посадою директора, за 2017? Чи як кандидат на посаду, то за який період?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

mamochka

Як посадова особа юридичної особи публічного права - щорічна декларація до 1 квітня.

Перед призначенням подається декларація кандидата за минулий рік (але це більше стосується державних службовців).
Для кандидата на участь у конкурсі подається декларація кандидата або щорічна за минулий рік (в разі проведення конкурсу).

ak
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 55
З нами з: 19 квітня 2013, 14:54
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Подякували: 10 разів

Повідомлення ak »

Добрий день.Допоможіть будь-ласка , головний бухгалтер медичної установи подає декларації чи ні?

Ksenia911
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 04 березня 2016, 12:07
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Ksenia911 »

А де зазначати монетаризовану субсидію,що давали через банк  в сумі 700 грн???

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Ksenia911 писав:А де зазначати монетаризовану субсидію,що давали через банк  в сумі 700 грн???
Доходи - Інше: субсидія - 700 грн.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Шеманская Ольга писав:Не відправляє декларацію -  невдалось з"єднатись з сервером,попробуйте пізніше -уже кілька днів  така відповідь,спроббуло чимало у любий час суток,це тільки у нас чи ще хтосьвідправляв ці дні?
При подачі декларацій проблем не виникало. Не працює тільки пошук публічної частини. Напевно обмежили доступ для розгрузки сервера.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Дмитрий Иванович писав:
Шеманская Ольга писав:Не відправляє декларацію -  невдалось з"єднатись з сервером,попробуйте пізніше -уже кілька днів  така відповідь,спроббуло чимало у любий час суток,це тільки у нас чи ще хтосьвідправляв ці дні?
При подачі декларацій проблем не виникало. Не працює тільки пошук публічної частини. Напевно обмежили доступ для розгрузки сервера.
підтверджую

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

скажіть, якщо депозит відкрито у валюті, банк дав виписку де вказано валюта та конвертація в гривнях, то обов'язково показувати валюту чи можна у гривнях?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

mamochka писав:скажіть, якщо депозит відкрито у валюті, банк дав виписку де вказано валюта та конвертація в гривнях, то обов'язково показувати валюту чи можна у гривнях?
Якщо депозит відкрито у валюті значить і показуєте у валюті (грошові активи).
Доходи у вигляді процентів по депозиту показуєте в гривнях (доходи в тому числі подарунки).

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

тоді ще, будь ласка, роз'ясніть, якщо пенсію автоматично кидає на депозитний рахунок, то показувати в доходах лише пенсію (джерело ПФ) чи і пенсію і суму депозиту? Тут виходить задвоєння.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Пенсія один виду доходу. Депозитний рахунок це грошові кошти станом на кінець року. Проценти по депозитному рахунку це інший вид доходу.

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

тобто одні і ті ж кошти будуть відображатись в різних позиціях?

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

заповнюю декларацію за 2017 рік, а зберігає за 2016. що може бути?

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”