Не подання декларації про доходи нерезидентом.

степан
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 08 травня 2015, 10:52
Регіон: Черниговская область

Повідомлення степан »

В 2014 році працював на держслужбі, при звільнені подав декларацію. Виїхав офіційно на ПМП за кордон, перед виїздом подавав в податкову декларацію, маю довідку по відсутність зобовязань, фізично знаходжусь за межами України. На попередній роботі направили повідомлення про не подачу декларації до умвс.Які можуть бути наслідки, якщо я нерезидент і доходи в Україні не отримую. Крім того мене письмово ніхто не повідомляв. Дякую.

Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Звідки знаєте про повідомлення до УМВС? гадаю, що до Вас все ж колишні колеги зверталися із нагадуванням про необхідність заповнення декларації?
Що буде - протокол про вчинення порушення, пов'язаного з корупцією. Що далі - залежить від того, у якій країні Ви проживаєте та які з цією державою у України домовленості.

степан
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 08 травня 2015, 10:52
Регіон: Черниговская область

Повідомлення степан »

Ні до мене не зверталися, дізнався випадково після вчиненої дії, проживаю у Європі.Крім цього перед виїздом подавав в ДПС декларацію про доходи для отримання довідки про відсутність заборгованості, Крім цього фізично знаходжусь на момент подачі не в Україні. І не біг з країни,а офіційно з сімєю іммігрував!

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Не має значення яким чином ви виїхали за кордон, до того ж ви я так зрозумів громадянство України не припиняли. Раджу все ж таки заповнити декларацію та відправити її до органу де ви працювали з супровідним із зазначенням причини не подання раніше. Справу можуть закрити. Можуть в суді звільнити від відповідальності за малозначністю. Є різні варанти. Але подати все ж таки необхідно.

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”