Електронне декларування

Светлана111
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 15 березня 2017, 16:51
Регіон: Сумская область

Повідомлення Светлана111 »

підкажіть будь ласка, пенсіонер депутат сільської ради що повинен зазначити в розділі місце роботи, займана посада, тип посади, категорія?

Аліночкая
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 11 жовтня 2016, 17:39
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Аліночкая »

Добрий вечір!Не можу знайти чи зазначати особу в розділі "ДОХОДи"якщо вона не працювала і в Центрі Зайнятості не стояла ?Тобто в розділі Члени сімї особу писати ,а в розділі "Дохід " не писати взагалі?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

DarthNihilus писав:не розумію яку дату набуття права писати в право на нерухомість. я проживаю в будинку батьків. то мені писати інше користування і дату ставити дату мого народження чи дату першої приписки в паспорті(16 років) чи дату другої приписки додому (після навчання у вузі)? І чи треба двічі будинок писати - себе як інше право батьків як власників, чи досить один раз батьків як власників (в нижньому розділі) і себе як інше право з часткою 0%?
і друге питання до будинку є земля ну як земля, клаптик 20 кв.м. мені її треба окремо вказувати?
На праві іншого користування - проживання чи реєстрація з моменту фактичного проживання чи реєстрації з паспорту.
Земельну ділянку треба зазначати, якщо у вас є документи на неї.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Аліночкая писав:Добрий вечір!Не можу знайти чи зазначати особу в розділі "ДОХОДи"якщо вона не працювала і в Центрі Зайнятості не стояла ?Тобто в  розділі Члени сімї   особу  писати ,а в розділі "Дохід " не писати взагалі?
В члени сімї - так, в доходи - ні (якщо не було доходів взагалі).

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Панова Наталья писав:Підкажіть будь-ласка таке питання. В 2016 році було отримано кредит на утеплення по якому державою було повернуто 30 %  суми кредиту,  станом на 31.12.2016 року кредит ще не погашений, яку суму кредиту необхідно відобразити в розділі "Фінансові зобов’язання", а саме   тіло+%-30 %, тіло+% які погашені станом на 31.12.2016 року чи тіло +% як підлягають спалті за договором
Якщо сума погашення по тілу та відсотках не перевищує 50 прож. мінімумів, то зазначається загальна сума взятого кредиту згідно з договором.

Панова Наталья
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 15 березня 2017, 16:07
Звідки: Ukraine, Trostyanets

Повідомлення Панова Наталья »

Дякую!

Helgama
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 17 лютого 2017, 13:12
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Helgama »

Доброго дня. Чи потрібно зазначати в декларації роботу декларанта за суміщенням чи тільки роботу за сумісництвом?

Helgama
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 17 лютого 2017, 13:12
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Helgama »

Ще питання: як зазначити в декларації: 1. рахунок у банку "накопичувальний", якщо залишок на 31.12.2016 року становить: 74.25, сума вкладених коштів: 7.00, сума нарахованих %: 11.67? Які суми та в якій розділ вписувати? 2. бонусний договір, за яким залищок на 31.12.2016 року становить 7.50. 3. картка універсальна, за якою встановлений кредитний леміт 4.000 , але заборгованості на 31.12.2016 року не має, кошти на погашення основної суми позики: 5367, кошти на погашення суми процентів за позикою: 595.

Аватар користувача
viktoriy_ubr
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 98
З нами з: 14 лютого 2012, 23:19
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення viktoriy_ubr »

Я є головний бухгалтер. Маю ключ для підпису звітності. Чи можу я підписати цим ключем свою декларацію

Светлана111
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 15 березня 2017, 16:51
Регіон: Сумская область

Повідомлення Светлана111 »

viktoriy_ubr писав:Я є головний бухгалтер. Маю ключ для підпису звітності. Чи можу я підписати цим ключем свою декларацію
можна тільки якщо ключ не з Медка

Аватар користувача
viktoriy_ubr
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 98
З нами з: 14 лютого 2012, 23:19
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення viktoriy_ubr »

АЦСК "Україна"

Светлана111
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 15 березня 2017, 16:51
Регіон: Сумская область

Повідомлення Светлана111 »

viktoriy_ubr, да, пробуйте, подписывает

Світло
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 20 березня 2015, 13:32
Регіон: Волынская область

Повідомлення Світло »

Допоможіть, будь ласка, розібратися у такому питанні. Я застрахувала дитину до повноліття ще у 2010 році і в минулому році себе. Це - недержавне страхування??? І які суми по сплаті зазначати у декларації? Дчкую

hamster
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 17 січня 2015, 10:33
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення hamster »

К каком  разделе показывать деньги на книжке сбербанка (это те, которые еще советские, проиндексированные и по которым выдавалась 1000 грн. тем кто успел :)))  ?

Аліночкая
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 11 жовтня 2016, 17:39
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Аліночкая »

Дмитрий Иванович писав:
Аліночкая писав:Добрий вечір!Не можу знайти чи зазначати особу в розділі "ДОХОДи"якщо вона не працювала і в Центрі Зайнятості не стояла ?Тобто в  розділі Члени сімї   особу  писати ,а в розділі "Дохід " не писати взагалі?
В члени сімї - так, в доходи - ні (якщо не було доходів взагалі).
Дякуюю!!!Запитання 
1.
якщо я  і батько власники квартири,чи вказувати себе окремо власником  і батька ?Чи достатьно зазначити частки  і вже батька ще раз не записувати?Дякую за відповіді!
 2.Я і батько зареєстровані .Я проживаю,а він тільки зареєстрований...чии вписувати його в декларацію?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Олена Валеріївна писав:Член сім'ї займається підприємницькою діяльністю. У 2016 році згідно з довідкою з ДФС сума доходів дорівнює 0. Що зазначати в доходи члена сім'ї?
Значить доходу немає. В 11 розділі можна не писати члена сім'ї.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Helgama писав:Доброго дня. Чи потрібно зазначати в декларації роботу декларанта за суміщенням чи тільки роботу за сумісництвом?
Тільки сумісництво. Але при цьому враховуйте обмеження щодо сумісництва згідно закону про запобігання корупції.

Galo4ka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 12 березня 2015, 16:56
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Galo4ka »

Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, в дитини не має ідентифікаційного номера. В електронній декларації необхідно це поле заповнити. При чому "не застосовується" кнопка відсутня. Чи не буде помилкою вказати "Член сім’ї не надав інформацію"? Завчасно дякую!

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Helgama писав:Ще питання: як зазначити в декларації: 1. рахунок у банку "накопичувальний", якщо залишок на 31.12.2016 року становить: 74.25, сума вкладених коштів: 7.00, сума нарахованих %: 11.67? Які суми та в якій розділ вписувати?   2. бонусний договір, за яким залищок на 31.12.2016 року становить 7.50.     3. картка універсальна, за якою встановлений кредитний леміт 4.000 , але заборгованості на 31.12.2016 року не має, кошти на погашення основної суми позики: 5367, кошти на погашення суми процентів за позикою: 595.
1) % у доходи - 11 розділ декларації. Залишок рахунку не перевищує 50 прожиткових - можна не писати.
2) Якщо кошти на рахунках та готівкові кошти не перевищують станом на 31 грудня 50 прожиткових - можна не писати.
3) Якщо заборгованості на кінець року немає - нічого не писати.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Galo4ka писав:Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, в дитини не має ідентифікаційного номера. В електронній декларації необхідно це поле заповнити. При чому "не застосовується" кнопка відсутня. Чи не буде помилкою вказати "Член сім’ї не надав інформацію"? Завчасно дякую!
Пишіть свідоцтво про народження у форматі АБ123456

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

hamster писав:К каком  разделе показывать деньги на книжке сбербанка (это те, которые еще советские, проиндексированные и по которым выдавалась 1000 грн. тем кто успел :)))  ?
В 12 разделе если по состоянию на конец 2016 года у вас на счетах более 50 прожиточных минимумов.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Аліночкая писав: Дякуюю!!!Запитання 
1. якщо я  і батько власники квартири,чи вказувати себе окремо власником  і батька ?Чи достатьно зазначити частки  і вже батька ще раз не записувати?Дякую за відповіді!
 2.Я і батько зареєстровані .Я проживаю,а він тільки зареєстрований...чии вписувати його в декларацію?
1) Квартира як об'єкт нерухомого майна заноситься один раз. Власники/співвласники додаються кожен окремо при занесенні об'єкту нерухомості.
2) Якщо проживання окреме, то батька можете не писати в члени сім'ї. Але як співвласника квартири потрібно вписувати в 3 розділі, як третю особу.

Аллочка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 03 квітня 2015, 11:43
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Аллочка »

Дмитрий Иванович писав:
Helgama писав:Ще питання: як зазначити в декларації: 1. рахунок у банку "накопичувальний", якщо залишок на 31.12.2016 року становить: 74.25, сума вкладених коштів: 7.00, сума нарахованих %: 11.67? Які суми та в якій розділ вписувати?   2. бонусний договір, за яким залищок на 31.12.2016 року становить 7.50.     3. картка універсальна, за якою встановлений кредитний леміт 4.000 , але заборгованості на 31.12.2016 року не має, кошти на погашення основної суми позики: 5367, кошти на погашення суми процентів за позикою: 595.
1) % у доходи - 11 розділ декларації. Залишок рахунку не перевищує 50 прожиткових - можна не писати.
2) Якщо кошти на рахунках та готівкові кошти не перевищують станом на 31 грудня 50 прожиткових - можна не писати.
3) Якщо заборгованості на кінець року немає - нічого не писати.
А можна уточнити...Ці бонусні копійки  у доходи  вносити чи ні? І який це вид доходу? Дякую

Krokva
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 16 березня 2017, 21:13
Регіон: Волынская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Krokva »

Підкажіть, будь ласка, як правильно заделарувати отриманий в спадщину автомобіль, якщо це спадок від батька. Чи відображати паралельно з розділом транспортні засоби в розділі доходи і як правильно в такому випадку вказати джерело доходу?

Аліночкая
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 11 жовтня 2016, 17:39
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Аліночкая »

Дмитрий Иванович писав:
Аліночкая писав: Дякуюю!!!Запитання 
1. якщо я  і батько власники квартири,чи вказувати себе окремо власником  і батька ?Чи достатьно зазначити частки  і вже батька ще раз не записувати?Дякую за відповіді!
 2.Я і батько зареєстровані .Я проживаю,а він тільки зареєстрований...чии вписувати його в декларацію?
1) Квартира як об'єкт нерухомого майна заноситься один раз. Власники/співвласники додаються кожен окремо при занесенні об'єкту нерухомості.
2) Якщо проживання окреме, то батька можете не писати в члени сім'ї. Але як співвласника квартири потрібно вписувати в 3 розділі, як третю особу.
Дякую за відповідь.Ще питання пишу адресу співвласника ...а воно пише що я не такі букви використову..і все з помилками...Що робити?

Tapamad
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 17 березня 2017, 03:10
Регіон: Одесская область

Повідомлення Tapamad »

Підкажіть такі моменти 

1. При декларуванні транспортного засобу ( легковий автомобіль)  чи безумовно треба зазначати номер кузова (VIN код). Чи буде вважатись помилкою зазначення реєстраційного номеру української реєстрації ( номерного знаку) 

2. Прописаний в квартирі матері. Оформлених документів щодо будь якого права на квартиру (власності, користування тощо) не маю. Просто прописаний. Фактично проживаю в іншій квартирі , яка 100% належить мені (але в ній не прописаний - в моїй квартирі офіційно зареєстроване проживання дружини і дітей). Чи потрібно якимось чином декларувати квартиру матері,  в якій я прописаний але не проживаю,  не маю прав на власність чи користування? 

3. Для неповнолітніх дітей без податкового номера зазнавати номер свідоцтва (АА000000) чи закривати поле "Особа не надала інформації "

4. Якщо я маю авто (100% моя власність,  дружина вписана в техпаспорт) - я вказую авто один раз, а в розділі права зазначу обох - себе як власника і плюс дружину на право користування? Дружина у своїй декларації пише також це авто з тими ж відоомостями (їй право користування, що чоловік - право власності) 

5. Чи потрібно декларувати договорів страхування автоцивілки (вартість автоцивілки 320 грн)? 

6. Вклад-скарбничка на якому 20USD і набігло 0.70USD відсотків , сплачено податків 0.14USD і дохід 0.56USD  (капіталізовано в рахунок вкладу)  необхідно також вказувати? Як перевести в гривні? За курсом НБУ на 31.12.2016 ?

Helgama
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 17 лютого 2017, 13:12
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Helgama »

Дмитрий Иванович, дякую за відповідь. Як на Вашу думку - договір страхування - автоцивілку потрібно зазначати в декларації? Якщо потрібно, то до якого розділу? Чим ближче 1 квітня - тим більше запитань)))))

Ірина/Харків
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 17 березня 2017, 09:53
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Ірина/Харків »

Підкажіть будласка що робити якщо при реєстрації на сайті НАЗК для е-денларування на електронну пошту не прийшло повідомлення для підтвердження реєстрації? В технічну службу НАЗК вже надислано три листи, але відповіди нема. Реєстрація буда 15 березня 2017 року.

DarthNihilus
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 11 січня 2012, 16:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення DarthNihilus »

Народ. Ні в кого не виникало раптових подвоєнь записів у декларації?

Карацупа
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 17 березня 2017, 04:08
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Карацупа »

Чи треба вказувати гараж, яким декларант користується як член гаражного кооперативу. Якщо так- яке обирати право власності, якщо фактично такого права власності декларант немає...бо він лише член кооперативу...

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”