Електронне декларування

Карацупа
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 17 березня 2017, 04:08
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Карацупа »

DarthNihilus, у мене було подвоєння записів чернеток

Милена
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 17 березня 2017, 10:53
Регіон: Одесская область

Повідомлення Милена »

[font="Noto Sans", sans-serif]Доброго дня![/font]
[font="Times New Roman", serif]Підкажіть, будь ласка! Як правильно[/font][font="Times New Roman", serif] заповнити[/font][font="Times New Roman", serif] 13[/font][font="Times New Roman", serif] Розділи декларації[/font][font="Times New Roman", serif],[/font][font="Times New Roman", serif] якщо[/font][font="Times New Roman", serif] у мене[/font][font="Times New Roman", serif] автомобіль придбаний[/font][font="Times New Roman", serif] через Авто Просто[/font][font="Times New Roman", serif] і[/font][font="Times New Roman", serif] на 31.12.2016[/font][font="Times New Roman", serif] залишились суми[/font][font="Times New Roman", serif] не[/font][font="Times New Roman", serif] сплачених періодичних платежів[/font][font="Times New Roman", serif].[/font]

Милена
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 17 березня 2017, 10:53
Регіон: Одесская область

Повідомлення Милена »

Підкажіть, будь ласка! Як правильно заповнити 13 Розділи декларації, якщо у мене автомобіль придбаний через Авто Просто і на 31.12.2016 залишились суми не сплачених періодичних платежів.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Аллочка писав:А можна уточнити...Ці бонусні копійки  у доходи  вносити чи ні? І який це вид доходу? Дякую
Бонуси це дуже складне питання... І чи є бонуси доходом під сумнівом. Якщо в довідці податкової ці бонуси відображені як дохід значить пишіть їх у доходи. Якщо ні - то ні.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Krokva писав:Підкажіть, будь ласка, як правильно заделарувати отриманий в спадщину автомобіль, якщо це спадок від батька. Чи відображати паралельно з розділом транспортні засоби в розділі доходи і як правильно в такому випадку вказати джерело доходу?
Спадщину потрібно декларувати і в доходи і в майно. Пишіть з документів, якщо робилась оцінка спадкового майна, значить це і є доходом.
Щодо джерела доходу, то дивіться довідку з податкової. Там повинно бути і сума доходу і джерело. Бачив в таких довідках що джерелом доходу в таких випадках ДПІ пишуть нотаріальну контору.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Аліночкая писав:Дякую за відповідь.Ще питання пишу адресу співвласника ...а воно пише що я не такі букви використову..і все з помилками...Що робити?
Не зустрічався з таким. В графі адреси третіх осіб можна писати будь-що, і зберігається все без проблем.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Карацупа писав:Чи треба вказувати гараж, яким декларант користується як член гаражного кооперативу. Якщо так- яке обирати право власності, якщо фактично такого права власності декларант немає...бо він лише член кооперативу...
Якщо у вас немає правоустановчих документів на гараж як на об'єкт нерухомого майна, то він не є вашою власністю. Якщо гараж у кооперативі, то це можна трактувати як користування. При цьому вказувати в декларації "Інше право користування"- "Власником є третя особа" - "Кооператив...."

Tapamad
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 17 березня 2017, 03:10
Регіон: Одесская область

Повідомлення Tapamad »

Дмитрий Иванович
А можна попросити відповіді і на мої питання (на попередній сторінці) :)
Tapamad писав:Підкажіть такі моменти 

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Оля 23 писав:1) якщо у 2016 році я була прописана за однією адресою, а у лютому 2017 р. прописалась по іншій адресі, то які прописку вказувати в е-декларації?
 2) якщо транспортний засіб на чоловікові і я неє власникоком і користувачем, то чи вказувати його в декларації?
1) Щорічна декларація заповнюється станом на 31 грудня. Прописка теж станом на 31 грудня.
2) Вказуйте автомобіль у власності чоловіка.

Fialka lesya
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 17 березня 2017, 11:57
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Fialka lesya »

Доброго дня! Чи потрібно подавати провідному бухгалтеру державного підприемства (не держ.служба) е-декларацію, якщо в 2016 році три місяці він, за наказом, був тимчасово виконуючим обов'язки головного бухгалтера, який перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягн. нею трирічного віку? В посадовій інструкції передбачена можливість заміщення провідним-головного на час відсутності останнього.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Tapamad писав:Підкажіть такі моменти 

1. При декларуванні транспортного засобу ( легковий автомобіль)  чи безумовно треба зазначати номер кузова (VIN код). Чи буде вважатись помилкою зазначення реєстраційного номеру української реєстрації ( номерного знаку) 

2. Прописаний в квартирі матері. Оформлених документів щодо будь якого права на квартиру (власності, користування тощо) не маю. Просто прописаний. Фактично проживаю в іншій квартирі , яка 100% належить мені (але в ній не прописаний - в моїй квартирі офіційно зареєстроване проживання дружини і дітей). Чи потрібно якимось чином декларувати квартиру матері,  в якій я прописаний але не проживаю,  не маю прав на власність чи користування? 

3. Для неповнолітніх дітей без податкового номера зазнавати номер свідоцтва (АА000000) чи закривати поле "Особа не надала інформації "

4. Якщо я маю авто (100% моя власність,  дружина вписана в техпаспорт) - я вказую авто один раз, а в розділі права зазначу обох - себе як власника і плюс дружину на право користування? Дружина у своїй декларації пише також це авто з тими ж відоомостями (їй право користування, що чоловік - право власності) 

5. Чи потрібно декларувати договорів страхування автоцивілки (вартість автоцивілки 320 грн)? 

6. Вклад-скарбничка на якому 20USD і набігло 0.70USD відсотків , сплачено податків 0.14USD і дохід 0.56USD  (капіталізовано в рахунок вкладу)  необхідно також вказувати? Як перевести в гривні? За курсом НБУ на 31.12.2016 ?
1) Згідно розяснень НАЗК реєстраційний номер рухомого майна-транспортного засобу - номер кузова шасі (VIN код). Або його писати, або не відомо.
2) З однієї сторони прописка дає право на користування житлом (Житловий кодекс). З іншої сторони якщо декларант не живе у квартирі прописки, то по факту він не користується квартирою. Вказувати чи не вказувати на ваш розсуд і відповідальність.
3) Не впевнений, але вважаю що ні.
4) Щодо вкладу - кошти на рахунку станом на 31 грудня в гривнях, якщо сума більше 50 прожиткових (по всіх рахунках); проценти як дохід в гривнях незалежно від суми в 11 розділ (по курсу НБУ станом на дату нарахування доходу).

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

vet14248175 писав:Доброго дня! Чи потрібно подавати провідному бухгалтеру державного підприемства (не держ.служба) е-декларацію, якщо в 2016 році три місяці він, за наказом, був тимчасово виконуючим обов'язки головного бухгалтера, який перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягн. нею трирічного віку? В посадовій інструкції передбачена можливість заміщення провідним-головного на час відсутності останнього.
Тимчасове виконання адміністративно-господарських та/або організаційно-розпорядчих функцій не вважається віднесення по службових/посадових осіб. Тільки на постійній основі згідно з посадовими обов'язками.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Милена писав:Підкажіть, будь ласка! Як правильно заповнити 13 Розділи декларації, якщо у мене автомобіль придбаний через Авто Просто і на 31.12.2016 залишились суми не сплачених періодичних платежів.
В розділі "ФІНАНСОВІ ЗОБОВЯЗАННЯ" вказуєте "Отриманні кредити", сума згідно із договором, дата укладення договору, майнове забезпечення - автомобіль що був куплений у кредит. Вся інформація згідно кредитного договору з АвтоПросто.

Турчак Дмитро
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 15 лютого 2017, 21:36
Звідки: Ukraine, Lviv

Повідомлення Турчак Дмитро »

Кредитна картка приватбанку
Встановлений кредитний ліміт 15000 грн.
Заборгованість на 31.12.2016 -1445 грн
Кошти на погашення основної суми позики 8765 грн.
Кошти на погашення суми процентів за позикою 340 грн

Я так розумію що суму заборгованості потрібно вказати як в розділі 11 Доходи та в розділі 13 Фінансові зобов'язання. А інші суми потрібно вказувати? Інший варіант - заборгованості не має на 31.12.2016, як діяти в такому випадку?

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

соціальні виплати - допомога на дітей, вказувати у доходах як "інші доходи"?

Турчак Дмитро
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 15 лютого 2017, 21:36
Звідки: Ukraine, Lviv

Повідомлення Турчак Дмитро »

так, і зазначаєте конкретну назву такого іншого доходу

Милена
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 17 березня 2017, 10:53
Регіон: Одесская область

Повідомлення Милена »

Дмитрий Иванович писав:
Милена писав:Підкажіть, будь ласка! Як правильно заповнити 13 Розділи декларації, якщо у мене автомобіль придбаний через Авто Просто і на 31.12.2016 залишились суми не сплачених періодичних платежів.
В розділі "ФІНАНСОВІ ЗОБОВЯЗАННЯ" вказуєте "Отриманні кредити", сума згідно із договором, дата укладення договору, майнове забезпечення - автомобіль що був куплений у кредит. Вся інформація згідно кредитного договору з АвтоПросто.
Дякую за пояснення, але це не кредит, в договорі це називається фінансової послуги і сума щомісячних платежів залежить від ціни авто, яка кожен місяць може змінюватись. У мене виникає питання які зобов'язання мені вказувати те що зазначено в договорі (які вже не актуальні) або заборгованість станом на 01.01.2016.

tanja020272
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 09 лютого 2017, 21:02
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення tanja020272 »

Дорогі Людмила, У мене та сама проблема, що робити не знаю, може це тому що висне сервер

DarthNihilus
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 11 січня 2012, 16:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення DarthNihilus »

Карацупа писав:DarthNihilus, у мене було подвоєння записів чернеток
І як ви з цим впорались?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Турчак Дмитро писав:Кредитна картка приватбанку
Встановлений кредитний ліміт 15000 грн.
Заборгованість на 31.12.2016 -1445 грн
Кошти на погашення основної суми позики 8765 грн.
Кошти на погашення суми процентів за позикою 340 грн

Я так розумію що суму заборгованості потрібно вказати як в розділі 11 Доходи та в розділі 13 Фінансові зобов'язання. А інші суми потрібно вказувати? Інший варіант - заборгованості не має на 31.12.2016, як діяти в такому випадку?
Якщо заборгованості по кредитній картці станом на 31 грудня немає нічого не зазначати.
Якщо заборгованість є, то або писати заборгованість по кредиту  в 13 розділ, або і заборгованість станом на кінець року і отримані кошти по кредиту протягом року. Чіткої відповіді по кредитним карткам ніхто не дає.

Карацупа
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 17 березня 2017, 04:08
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Карацупа »

Я в декретній відпустці. Пособій не отримувала. Але мені потрібно вказати що я з чогось жила.  Мені фактично допомагав батько та бабуся. Але щоб не робити багато записів бо певні суми мені надавалися щомісячно, я в розділі доходи вказала як подарунок в грошах від батька у сумі 20 000, і так само від бабусі. Чи правильно я зробила. І чи не виникне питання- чому я з таких сум не заплатила податків. Чи подарунки від родичів не опадатковуються?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Милена писав:
Дякую за пояснення, але це не кредит, в договорі це називається фінансової послуги і сума щомісячних платежів залежить від ціни авто, яка кожен місяць може змінюватись. У мене виникає питання які зобов'язання мені вказувати те що зазначено в договорі (які вже не актуальні) або заборгованість станом на 01.01.2016.
Якщо не кредит, то наверне розстрочка - кредит без сплати відсотків. І підпадає під Фінансові зобов'язання.
Я би писав загальну суму отриману для купівлі авто згідно договору, поки договір не закритий.

Карацупа
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 17 березня 2017, 04:08
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Карацупа »

Я продавала свои вещи бу через интернет. Пользовалась интернет картой. Т.е. оборот денег только в интернете. Из поступавших мне денег я оплачивала ком.платежи через интернет. На 31.12 на карте по распечатке с приват 24 оставалась сума 300 грн. Но в общем за год мои продажи бу вещей  составили сумму 20 000. Нужно ли эту сумму указывать в доходы. И не будет ли это например незаконной деятельностью если я на службе в органах самоврядування

Карацупа
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 17 березня 2017, 04:08
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Карацупа »

DarthNihilus, одну чернетку де чомусь зберігалося менше даних я видалила. Наразі вся інформація зберігається лише в одній чернечці яку я залишила

Панова Наталья
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 15 березня 2017, 16:07
Звідки: Ukraine, Trostyanets

Повідомлення Панова Наталья »

Підкажіть будласка що робити якщо при реєстрації на сайті НАЗК для е-денларування на електронну пошту не прийшло повідомлення для підтвердження реєстрації?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Карацупа писав:Я продавала свои вещи бу через интернет. Пользовалась интернет картой. Т.е. оборот денег только в интернете. Из поступавших мне денег я оплачивала ком.платежи через интернет. На 31.12 на карте по распечатке с приват 24 оставалась сума 300 грн. Но в общем за год мои продажи бу вещей  составили сумму 20 000. Нужно ли эту сумму указывать в доходы. И не будет ли это например незаконной деятельностью если я на службе в органах самоврядування
Будет. Кроме того налоги нужно уплатить с продаж.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Панова Наталья писав:Підкажіть будласка що робити якщо при реєстрації на сайті НАЗК для е-денларування на електронну пошту не прийшло повідомлення для підтвердження реєстрації?
Це питання вже обговорювалось не один раз. Пишіть лист на support@nazk.gov.ua

Панова Наталья
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 15 березня 2017, 16:07
Звідки: Ukraine, Trostyanets

Повідомлення Панова Наталья »

Якщо кредит був отриманий в 2013 році та перевищує 50 неопод. мінімумів та станом на 31.12.2016 року не погашений, то в декларації за 2016 рік вказується вся сума отриманого кредиту окремо тіло та окремо відсотки я так розумію, чи вказується лише сума фактично сплачена в 2016 році

Tapamad
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 17 березня 2017, 03:10
Регіон: Одесская область

Повідомлення Tapamad »

Дмитрий Иванович писав:
Tapamad писав:Підкажіть такі моменти 

1. При декларуванні транспортного засобу ( легковий автомобіль)  чи безумовно треба зазначати номер кузова (VIN код). Чи буде вважатись помилкою зазначення реєстраційного номеру української реєстрації ( номерного знаку) 

2. Прописаний в квартирі матері. Оформлених документів щодо будь якого права на квартиру (власності, користування тощо) не маю. Просто прописаний. Фактично проживаю в іншій квартирі , яка 100% належить мені (але в ній не прописаний - в моїй квартирі офіційно зареєстроване проживання дружини і дітей). Чи потрібно якимось чином декларувати квартиру матері,  в якій я прописаний але не проживаю,  не маю прав на власність чи користування? 

3. Для неповнолітніх дітей без податкового номера зазнавати номер свідоцтва (АА000000) чи закривати поле "Особа не надала інформації "

4. Якщо я маю авто (100% моя власність,  дружина вписана в техпаспорт) - я вказую авто один раз, а в розділі права зазначу обох - себе як власника і плюс дружину на право користування? Дружина у своїй декларації пише також це авто з тими ж відоомостями (їй право користування, що чоловік - право власності) 

5. Чи потрібно декларувати договорів страхування автоцивілки (вартість автоцивілки 320 грн)? 

6. Вклад-скарбничка на якому 20USD і набігло 0.70USD відсотків , сплачено податків 0.14USD і дохід 0.56USD  (капіталізовано в рахунок вкладу)  необхідно також вказувати? Як перевести в гривні? За курсом НБУ на 31.12.2016 ?
1) Згідно розяснень НАЗК реєстраційний номер рухомого майна-транспортного засобу - номер кузова шасі (VIN код). Або його писати, або не відомо.
2) З однієї сторони прописка дає право на користування житлом (Житловий кодекс). З іншої сторони якщо декларант не живе у квартирі прописки, то по факту він не користується квартирою. Вказувати чи не вказувати на ваш розсуд і відповідальність.
3) Не впевнений, але вважаю що ні.
4) Щодо вкладу - кошти на рахунку станом на 31 грудня в гривнях, якщо сума більше 50 прожиткових (по всіх рахунках); проценти як дохід в гривнях незалежно від суми в 11 розділ (по курсу НБУ станом на дату нарахування доходу).
Я так зрозумів, питання відповідь 
1. - 1)
2. - 2)
6. - 4)
А для якого з питань 3-4-5 відповідь 3)

DarthNihilus
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 11 січня 2012, 16:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення DarthNihilus »

Карацупа писав:DarthNihilus, одну чернетку де чомусь зберігалося менше даних я видалила. Наразі вся інформація зберігається лише в одній чернечці яку я залишила
ясно дякую

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”