Електронне декларування

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Kateryna.N писав:Чи подається повідомлення про суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування у разі отримання безпроцентної позики від фізичної особи у сумі понад 100 000 грн.?
Подається. Позика це теж дохід.

Kateryna.N
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 145
З нами з: 19 березня 2015, 18:49
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Kateryna.N »

Дякую. Але якщо при цьому передається в іпотеку квартира, як забезпечення виконання зобов’язань по договору позики?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Kateryna.N писав:Дякую. Але якщо при цьому передається в іпотеку квартира, як забезпечення виконання зобов’язань по договору позики?
А яка різниця є застава чи немає. Кредитні кошти є доходом згідно Податкового кодексу (хоча це і виглядає трохи маразматично).

inno
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2017, 01:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення inno »

Дмитро Іванович, скажіть я є підприємцем і подаю звіти поквартально, дохід в квартал не перевищував 50 прож.мінімувів. Чи потрібно мені подавати декларацію про сутьєвий дохід. Але дохід за 3 квартали перевищив 50прож.мімінум. Що робити?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

innulj1 писав:Дмитро Іванович, скажіть я є підприємцем і подаю звіти поквартально, дохід в квартал не перевищував 50 прож.мінімувів. Чи потрібно мені подавати декларацію про сутьєвий дохід. Але дохід за 3 квартали перевищив 50прож.мімінум. Що робити?
В даній темі мова йде про подання декларації особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування відповідно до закону про запобігання корупції. Це не податкова декларація.
Те саме стосується і повідомлень про суттєві зміни в майновому стані.
Якщо ви є підприємцем, то яким чином подання електронної декларації чи повідомлення про суттєві зміни вас стосується?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

наприклад, коли мова йде про депутата, декларувати підприємницький дохід у 50*прож.мін. необхідно, але такий дохід має бути "одноразовим", а не триквартальним: провели оборутку на 80 тис - задекларували суттєві зміни.

inno
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2017, 01:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення inno »

Так мова йде про депутата. Я так розумію якщо одноразовий дохід перевищує граничну суму то вказувати, якщо поквартальний то ні. Правильно?

inno
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2017, 01:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення inno »

Дякую!

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

В кого які думки з такого питання...

У звітному році украдено інвестиційний договір на будівництво квартири у новостройці. За логікою в декларації потрібно вказувати цю квартиру як обєкт незавершеного будівництва. Чи потрібно заповнювати розділ "видатки і правочини" щодо цієї квартири, якщо наприклад разова плата по договору перевищує поріг декларування для цього розділу? І чи потрібно надсилати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані щодо таких видатків?

Корж
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 08 лютого 2018, 11:03
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Корж »

Доброго дня! Я є посадовою особою органів місцевого самоврядування. Претендую на посаду державного службовця. Допоможіть розібратись, в декларації посада вказується теперішня, чи на яку я претендую. Знайомі вказували, на яку претендують. І чи заробітна плата вказується в розмірі, скільки всього нараховано, чи скільки до видачі, тобто отримала? Дякую Вам за допомогу!

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Корж писав:Доброго дня! Я є посадовою особою органів місцевого самоврядування. Претендую на посаду державного службовця.  Допоможіть розібратись, в декларації посада вказується теперішня, чи на яку я претендую. Знайомі вказували, на яку претендують. І чи заробітна плата вказується в розмірі, скільки всього нараховано, чи скільки до видачі, тобто отримала? Дякую Вам за допомогу!
В декларації кандидата вказується посада на яку претендуєте. В щорічній - станом на 31 грудня звітного року.
Заробітна плата вказується нарахована - це і є ваш дохід.

Gravitas1958
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 16 лютого 2018, 17:37
Регіон: Киевская область

Повідомлення Gravitas1958 »

Доброго дня! Сподіваюся, мені допоможуть з'ясувати як правильно подати дані в електронній декларації. Ситуація така: у 2017 році у спадщину я переоформила пай (площею більше 2-х гектарів), доходу від оренди з даного паю від орендатора не отримувала в минулому році. Як мені правильно це показати це в декларації?  Знайшла інформацію, що власники земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею більше 2-х га повинні сплачувати податки. Якщо це так, то як можна сплатити податок з доходу якого немає? Можливо, в когось є посилання на якісь роз'яснення щодо відображення паїв, коли земельна ділянка в оренді, але дохід не нараховувався. Буду дуже вдячна за роз'яснення!

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Gravitas1958 писав:Доброго дня! Сподіваюся, мені допоможуть з'ясувати як правильно подати дані в електронній декларації. Ситуація така: у 2017 році у спадщину я переоформила пай (площею більше 2-х гектарів), доходу від оренди з даного паю від орендатора не отримувала в минулому році. Як мені правильно це показати це в декларації?  Знайшла інформацію, що власники земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею більше 2-х га повинні сплачувати податки. Якщо це так, то як можна сплатити податок з доходу якого немає? Можливо, в когось є посилання на якісь роз'яснення щодо відображення паїв, коли земельна ділянка в оренді, але дохід не нараховувався. Буду дуже вдячна за роз'яснення!
Ви в одному питанні охоплюєте одразу два: сплата податків та заповнення е-декларації.
Знайшла інформацію, що власники земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею більше 2-х га повинні сплачувати податки. Якщо це так, то як можна сплатити податок з доходу якого немає?
Це податок не з доходу, це податок на майно - земельну ділянку. Він не залежить від вашого доходу. Дивіться Розділ 12 Податкового кодексу.
Ситуація така: у 2017 році у спадщину я переоформила пай (площею більше 2-х гектарів), доходу від оренди з даного паю від орендатора не отримувала в минулому році. Як мені правильно це показати це в декларації?
Стосовно заповнення самої декларації: в розділі нерухоме майно вказуєте земельну ділянку, яку отримали у спадок; в розділі доходи - вартість земельної ділянки отриманої як спадщину. Щодо доходів з оренди вашої земельної ділянки, то якщо їх немає, то і заповнювати немає що.

olgerd72
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 08 лютого 2018, 08:54
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення olgerd72 »

Дмитрий Иванович писав:В кого які думки з такого питання...

У звітному році украдено інвестиційний договір на будівництво квартири у новостройці. За логікою в декларації потрібно вказувати цю квартиру як обєкт незавершеного будівництва. Чи потрібно заповнювати розділ "видатки і правочини" щодо цієї квартири, якщо наприклад разова плата по договору перевищує поріг декларування для цього розділу? І чи потрібно надсилати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані щодо таких видатків?
Уменя была аналогичная ситуация в прошлом году  по договору 2015г. когда впервые заполнялась е декларация за 2016г.  В незавершенку не указывал просто показал траты в разделе  "видатки і правочини" . Но у меня был договор купли продажи "майнових прав " что не регламентируеться законодательством . Согласно закона Украины про инвестиционную деятельность часть 3 статьи 4 " Інвестування та фінансування будівництва  об'єктів  житлового будівництва  з  використанням  недержавних  коштів,  залучених від фізичних та юридичних  осіб,  у  тому  числі  в  управління,  може
здійснюватися виключно через фонди фінансування будівництва, фонди операцій з нерухомістю,  інститути спільного інвестування, а також шляхом    емісії   цільових   облігацій   підприємств,   виконання зобов'язань за якими здійснюється шляхом передачі об'єкта (частини
об'єкта)   житлового   будівництва.   Інші   способи  фінансування будівництва таких об'єктів визначаються виключно законами.
"

Посмотрите как Вы покупали по какому договору . Насчет повідомлення думаю его нужно направлять потом когда зарегистрируете право собственности в случае чего не будет вопросов откуда деньги .  Что касаемо моего объекта застройщик получил сертификат в декабре 2017 право собственности на квартиру не оформлено  планирую показать в декларации в незавершенке указав собственником застройщика. Затем в 2018г. когда получу право собственности отправлю "повідомлення про суттєві зміни в майновому стані" 

Gravitas1958
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 16 лютого 2018, 17:37
Регіон: Киевская область

Повідомлення Gravitas1958 »

Дмитрий Иванович, доброго дня! Дякую за відповідь. Вибачте, якщо заплутала - це ненавмисно. Я вас правильно зрозуміла: в розділі об'єкти нерухомості я зазначаю земельну ділянку, в доходах вказую загальну вартість майна згідно витягу зі спадкового реєстру і зазначаю, що це спадщина?
Ще один момент: податок на майно буде сплачувати орендар, правильно?

Gravitas1958
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 16 лютого 2018, 17:37
Регіон: Киевская область

Повідомлення Gravitas1958 »

Якщо діти вже повнолітні їх потрібно зазначати в декларації?

olgerd72
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 08 лютого 2018, 08:54
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення olgerd72 »

July333 писав:Доброго вечора! Зараз заповнюю декларацію кандидата на посаду, як наслідок виникли деякі питання:
1) як розуміти пункт: "Чи належить ваша посада до посад, пов'язаних з високим рівнем корупційних ризиків, згідно з переліком, затвердженим Національним агентством з питань запобігання корупції?Чи належить ваша посада до посад, пов'язаних з високим рівнем корупційних ризиків, згідно з переліком, затвердженим Національним агентством з питань запобігання корупції?"
2) якщо я неодружена, то в декларації вказувати потрібно лише себе? Оскільки на сайті НАЗК вказаний великий перелік родичів. Але ж на посаду претендую лише я.
Сподіваюся хтось мене зрозумів. Заздалегідь вдячна за відповідь.
Скачайте раъзяснение НАЗК там есть ответы на все Ваши вопросы   https://kmoas.gov.ua/rozyasnennya-shchodo-zapovnennya-elektronnih-deklaraciy

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Gravitas1958 писав:Дмитрий Иванович, доброго дня! Дякую за відповідь. Вибачте, якщо заплутала - це ненавмисно. Я вас правильно зрозуміла: в розділі об'єкти нерухомості я зазначаю земельну ділянку, в доходах вказую загальну вартість майна згідно витягу зі спадкового реєстру і зазначаю, що це спадщина?
Все правильно.

Ще один момент: податок на майно буде сплачувати орендар, правильно?
Я не знавець в податках, але наскільки я розумію податок платить власник майна.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Gravitas1958 писав:Якщо діти вже повнолітні їх потрібно зазначати в декларації?
Тільки якщо спільно проживають і спільний побут з декларантом.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

July333 писав:Доброго вечора! Зараз заповнюю декларацію кандидата на посаду, як наслідок виникли деякі питання:
1) як розуміти пункт: "Чи належить ваша посада до посад, пов'язаних з високим рівнем корупційних ризиків, згідно з переліком, затвердженим Національним агентством з питань запобігання корупції?Чи належить ваша посада до посад, пов'язаних з високим рівнем корупційних ризиків, згідно з переліком, затвердженим Національним агентством з питань запобігання корупції?"
2) якщо я неодружена, то в декларації вказувати потрібно лише себе? Оскільки на сайті НАЗК вказаний великий перелік родичів. Але ж на посаду претендую лише я.
Сподіваюся хтось мене зрозумів. Заздалегідь вдячна за відповідь.
1) Перелік посад затверджений НАЗК... тут
2) Якщо ви не одружені, то вказувати треба членів сім'ї - осіб з якими пов'язані спільним побутом, спільно проживаєте, спільні права та обовязки... Немає значення що на посаду претендуєте тільки ви..

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

olgerd72 писав:Посмотрите как Вы покупали по какому договору . Насчет повідомлення думаю его нужно направлять потом когда зарегистрируете право собственности в случае чего не будет вопросов откуда деньги .  Что касаемо моего объекта застройщик получил сертификат в декабре 2017 право собственности на квартиру не оформлено  планирую показать в декларации в незавершенке указав собственником застройщика. Затем в 2018г. когда получу право собственности отправлю "повідомлення про суттєві зміни в майновому стані" 
Договор называется про пайову участь у будівництві...
Повідомлення подаеться когда декларант получает доход или майно больше 50 пмдг. В данном случае еще ничего не покупается, и не факт что строительство закончится, оно может быть годами... Но если заполнять видатки которые касаются оплаты договора, то это не совсем правильно, потому что декларант ничего не получил, не оформил майно.
Думаю что нужно указывать только незавершене будівництво.

Krinevaelena
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 09 вересня 2015, 08:47
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Krinevaelena »

Будь ласка, поясніть. При вході до системи пише :
"Виникла помилка при завантаженні криптографічної бібліотеки.
Бібліотеки веб-підпису не інстальовано в системі не запущено. Необхідно інсталювати бібліотеки веб-підпису та оновити веб-сторінку
Інсталяційний пакет бібліотек веб-підпису
Інсталяційний пакет веб-розширення для бібліотек веб-підпису
Оновлення інстальованого пакету бібліотек веб-підпису
Настанова оператору
І так вже декілька днів. Може ья щось неправильно роблю. Хочу зайти під тими ж даними, що і в минулому році. Чи може створити нову адресу і телефон?

svetlana@@@
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 43
З нами з: 30 січня 2014, 22:49
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення svetlana@@@ »

Доброго ранку!! Допоможіть розібратися, чи потрібно декларувати кредитну лінію до зарплатної картки??? Сума менше 50 прож.мін.???

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Krinevaelena писав:Будь ласка, поясніть. При вході до системи пише :
"Виникла помилка при завантаженні криптографічної бібліотеки.
Бібліотеки веб-підпису не інстальовано в системі не запущено. Необхідно інсталювати бібліотеки веб-підпису та оновити веб-сторінку
Інсталяційний пакет бібліотек веб-підпису
Інсталяційний пакет веб-розширення для бібліотек веб-підпису
Оновлення інстальованого пакету бібліотек веб-підпису
Настанова оператору
І так вже декілька днів. Може ья щось неправильно роблю. Хочу зайти під тими ж даними, що і в минулому році. Чи може створити нову адресу і телефон?
не тисніть на "Використовувати апаратний носій особистого ключа" і вперед.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

svetlana@@@ писав:Доброго ранку!! Допоможіть розібратися, чи потрібно декларувати кредитну лінію до зарплатної картки??? Сума менше 50 прож.мін.???
за податковим кодексом кредит - це дохід. значить декларувати треба, але перевірити це на сьогодні досить складно, як я розумію.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

svetlana@@@ писав:Доброго ранку!! Допоможіть розібратися, чи потрібно декларувати кредитну лінію до зарплатної картки??? Сума менше 50 прож.мін.???
Питання досить актуальне і ніхто не берется 100% сказати як вносити такі відомості в декларацію, навіть саме НАЗК.
Застрічав декларації в реєстрі де декларант вписує в доходи і в фінансові зобовязання сумму кредитного ліміту.
Дехто пише заборгованість станом на 31 грудня. Дехто пише отримані кредити сумму зняту протягом року з кредитки.
...

Krinevaelena
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 09 вересня 2015, 08:47
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Krinevaelena »

Козиренко Віталій писав:
Krinevaelena писав:Будь ласка, поясніть. При вході до системи пише :
"Виникла помилка при завантаженні криптографічної бібліотеки.
Бібліотеки веб-підпису не інстальовано в системі не запущено. Необхідно інсталювати бібліотеки веб-підпису та оновити веб-сторінку
Інсталяційний пакет бібліотек веб-підпису
Інсталяційний пакет веб-розширення для бібліотек веб-підпису
Оновлення інстальованого пакету бібліотек веб-підпису
Настанова оператору
І так вже декілька днів. Може ья щось неправильно роблю. Хочу зайти під тими ж даними, що і в минулому році. Чи може створити нову адресу і телефон?
не тисніть на "Використовувати апаратний носій особистого ключа" і вперед.
Именно, когда нажимаю "Використовувати апаратний носій особистого ключа" , тогда и пишет " Виникла помилка и т.д.

lubka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 159
З нами з: 03 квітня 2015, 12:17
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 16 разів

Повідомлення lubka »

Вам же написали: не тисніть ( не нажимайте).

Krinevaelena
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 09 вересня 2015, 08:47
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Krinevaelena »

Дякую, розібралась. Треба : "Загубив ключі..... і далі по інструкції

natali132
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 22 лютого 2018, 17:52
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення natali132 »

Як бути коли перебуваючи у шлюбі подружжя виділило частки квартири 1/2 та 1/2, до цього часу (до укладення нотаріального договору) власником був чоловік 1/1 в частці. Тобто декларант має 1/2 квартири по договору, до укладання договору чоловік був влсник 100%. Чи потрібно робити повідомлення про зміни в майновому стані НАЗК?

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”