Електронне декларування

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

natali132 писав:Як бути коли перебуваючи у шлюбі подружжя виділило частки квартири 1/2 та 1/2, до цього часу (до укладення нотаріального договору) власником був чоловік 1/1 в частці. Тобто декларант має 1/2 квартири по договору, до укладання договору чоловік був влсник 100%. Чи потрібно робити повідомлення про зміни в майновому стані НАЗК?
Тобто декларант був власником 100% квартири, а став власником 50% квартири? Він "втратив" половину квартири  - про що тоді повідомляти НАЗК... Він що отримав за "втрачену" частину квартири дохід? Крім того, договір про перерозподіл часток реєструвався в реєстрі прав, тобто ці зміни внесені до реєстру прав на нерухоме майно?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

natali132 писав:Як бути коли перебуваючи у шлюбі подружжя виділило частки квартири 1/2 та 1/2, до цього часу (до укладення нотаріального договору) власником був чоловік 1/1 в частці. Тобто декларант має 1/2 квартири по договору, до укладання договору чоловік був влсник 100%. Чи потрібно робити повідомлення про зміни в майновому стані НАЗК?
так, дружина формально набула право власності на нерухоме майно з відповідним записом у майновому реєстрі і про такі придбання повідомляється у 10 денний термін за умови, що ця частка у грошовому вимыры быльше 50 МПМ

Галина Ник
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 23 лютого 2018, 17:40
Регіон: Черкасская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Галина Ник »

[font='Noto Sans', sans-serif]Добрий день! Підскажіть будь ласка, як вказати чоловікові в декларації квартиру, в якій він прописаний і проживає, а квартира приватизована його батьком, матір’ю і ним в рівних частках.[/font]

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Галина Ник, відображає в декларації квартиру і всіх трьох співвласників, яким ця приватизована квартира належить.

Аліночкая
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 11 жовтня 2016, 17:39
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Аліночкая »

Добрий день!Змінила прізвище після одруження.Як вказувати це в декларації,якщо я є власником квартири на старе прізвище.Чи треба всюди вказувати старе прізвище чи писати нове?Дякую.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Аліночкая писав:Добрий день!Змінила прізвище після одруження.Як вказувати це в декларації,якщо я є власником квартири на старе прізвище.Чи треба всюди вказувати старе прізвище чи писати нове?Дякую.
Якщо станом на 31 грудня прізвище вже нове, то декларацію потрібно подавати за новим прізвищем, і вказувати старе прізвище в графі "У звітному періоді було змінено прізвище, ім'я або по батькові".
Щодо власності на квартиру - вибираєте зі списку себе як субєкта декларування.

Аватар користувача
verbal
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 273
З нами з: 26 березня 2012, 09:34
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення verbal »

у 2017 році працювала в двох міністерствах, чим загрожує той факт, що в декларації зазначена загальна сума заробітної плати за рік без розбивки по першій роботі та по другій?

kadry
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 17 березня 2015, 15:44
Регіон: Волынская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення kadry »

Доброго дня! Чоловік субєкта декларування - підприємець.
Чи правильно в графі джерело отриманого доходу зазначати самого себе, оскільки дохід отримано від підприємницької діяльності.
Дякую

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

kadry писав:Доброго дня! Чоловік субєкта декларування - підприємець.
Чи правильно в графі джерело отриманого доходу зазначати самого себе, оскільки дохід отримано від підприємницької діяльності.
Дякую
Правильно. Самого себе джерелом доходу можна писати тільки, якщо є підприємцем.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

verbal писав:у 2017 році працювала в двох міністерствах, чим загрожує той факт, що в декларації зазначена загальна сума заробітної плати за рік без розбивки по першій роботі та по другій?
Якщо різні джерела доходу, то повинно бути різними графами зазначено.

Аліночкая
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 11 жовтня 2016, 17:39
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Аліночкая »

Дмитрий Иванович, дякую)ще запитання стосовно права власності на квартиру. Є квартира,власниками є 4 особи.мама,тато,брат та я.В праві власності на квартиру моє дівоче прізвище.Тепер мені всюди прийдеться носити свідоцтво про одруження ?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Аліночкая писав:Дмитрий Иванович, дякую)ще запитання стосовно права власності на квартиру. Є  квартира,власниками є 4 особи.мама,тато,брат та я.В праві власності  на квартиру моє дівоче прізвище.Тепер мені всюди прийдеться носити свідоцтво про одруження ?
Для чого всюди носити... Тільки якщо виникнуть питання при перевірці делкрації НАЗК, то предявивши свідоцтво про одруження зможете довести що особа зазначена в документах на право власності на квартиру це ви. Аналогічна ситуація з дипломом про освіту.

Oleg1971
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 425
З нами з: 18 грудня 2017, 09:33
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення Oleg1971 »

verbal писав:у 2017 році працювала в двох міністерствах, чим загрожує той факт, що в декларації зазначена загальна сума заробітної плати за рік без розбивки по першій роботі та по другій?
Якщо у вас ще не пройшов термін для редагування (7 днів з дня публікації) то відредагуйте

Аватар користувача
verbal
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 273
З нами з: 26 березня 2012, 09:34
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення verbal »

Oleg1971 писав:
verbal писав:у 2017 році працювала в двох міністерствах, чим загрожує той факт, що в декларації зазначена загальна сума заробітної плати за рік без розбивки по першій роботі та по другій?
Якщо у вас ще не пройшов термін для редагування (7 днів з дня публікації) то відредагуйте
в тому то і справа, що вийшов

Тату
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 110
З нами з: 13 січня 2013, 22:23
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье

Повідомлення Тату »

Підкажіть,якщо я набрала декларацію і зберегла як чернетку.Відкрила через 8днів,а там частково зникли дані(наприклад дата народження,вулиця і т.д.).Тепер надо нову робить?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Тату писав:Підкажіть,якщо я набрала декларацію і зберегла як чернетку.Відкрила через 8днів,а там частково зникли дані(наприклад дата народження,вулиця і т.д.).Тепер надо нову робить?
Для чого нову робить? Дозаповніть дані що зникли.

ylrub
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 10 лютого 2018, 11:28
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення ylrub »

Доброго дня. Як відобразити в декларації повернення невикористаної субсидії (тобто я так розумію монетизацію). Проблема виникає в тому, що при зарахуванні коштів на карту вказано лише, що це соціальна допомога та сума, але від кого надійшла не зрозуміло. Проте в декларації необхідно вказувати джерело доходу. Допоможіть будь ласка

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

ylrub писав:Доброго дня.  Як відобразити в декларації повернення невикористаної субсидії (тобто я так розумію монетизацію). Проблема виникає в тому, що при зарахуванні коштів на карту вказано лише, що це соціальна допомога та сума,  але від кого надійшла не зрозуміло. Проте в декларації необхідно вказувати джерело доходу. Допоможіть будь ласка
Той хто призначає субсидію, того і пишіть. Помилкою не буде. Головне суму точну написати.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

verbal писав:
Oleg1971 писав:
verbal писав:у 2017 році працювала в двох міністерствах, чим загрожує той факт, що в декларації зазначена загальна сума заробітної плати за рік без розбивки по першій роботі та по другій?
Якщо у вас ще не пройшов термін для редагування (7 днів з дня публікації) то відредагуйте
в тому то і справа, що вийшов
в адмінкодексі нічого за це не передбачено, тому максимум - дисциплінарка - зауваження на розсуд суб’єкта призначення або більш тяжче, але за умови, що дисциплінарна комісія виявить вину, що мало ймовірно.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Ptitsa ruchnaya писав:Доброго дня! підкажіть, будь ласка, була допущена чисто технічна помилка в декларації- вказала чоловіка власником своєї зп, потім вирішила виправити через кілька днів, і добавила ще себе, але його не видалила, тому вийшло власником моєї зп являємось і я і чоловік.  Чи буде це суттєвою помилкою, чи потрібно знову виправляти? дякую
виправляти система вже не пропустить, а ось що таке тип власності на з/п, думаю, що й НАЗК заплутається у своїх відповідях. думаю, що не варто перейматися.

KARI
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 26 лютого 2018, 14:31
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення KARI »

Добрий день! При заповненні декларації за 2016р. було згенеровано ключ у ПРИВАТІ ( прізвище російською мовою, а імя та по-батькові українською), у цьому році при генерації ключа виправлено прізвище на українській мові. Тепер немає можливості зайти у особистий кабінет, мабуть, ідентифікує як нову особу. Як відновити вхід на свою сторінку?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

KARI писав:Добрий день! При заповненні декларації за 2016р. було згенеровано ключ у ПРИВАТІ ( прізвище російською мовою, а імя та по-батькові українською), у цьому році при генерації ключа виправлено прізвище на українській мові. Тепер немає можливості зайти у особистий кабінет, мабуть, ідентифікує як нову особу. Як відновити вхід на свою сторінку?
3. З інших технічних питань Ви також можете звернутись до служби технічної підтримки за адресою support@nazk.gov.ua
при цьому:
  • направляйте електронний лист з Вашої персональної електронної поштової скриньки, яка зазначена при реєстрації;
  • у темі листа зазначайте суть Вашого питання;
  • у листі необхідно зазначити Ваше П.І.Б., ідентифікаційний номер облікової картки платника податків (ІПН) та викласти суть питання, за необхідності до листа додати скріншоти (зображення екрана) з Вашою помилкою.
З одного технічного питання направляйте тільки ОДИН лист до служби технічної підтримки. Направляючи кілька листів Ви тільки створюєте додаткові складнощі у роботі служби технічної підтримки і тим самим затримуєте отримання відповіді на Ваші питання.

Ignateva Lyubov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 29 березня 2016, 16:08

Повідомлення Ignateva Lyubov »

Дмитрий Иванович писав:
svetlana@@@ писав:Доброго ранку!! Допоможіть розібратися, чи потрібно декларувати кредитну лінію до зарплатної картки??? Сума менше 50 прож.мін.???
Питання досить актуальне і ніхто не берется 100% сказати як вносити такі відомості в декларацію, навіть саме НАЗК.
Застрічав декларації в реєстрі де декларант вписує в доходи і в фінансові зобовязання сумму кредитного ліміту.
Дехто пише заборгованість станом на 31 грудня. Дехто пише отримані кредити сумму зняту протягом року з кредитки.
...
Пыталась разобраться в 2017 году при подаче декларации за 2016 год. В р.11 поставила в доходы сумму, снятую с кред. карты за 2016 год, в р.13 - задолженность по кред. карте на 31.12.2016. Но сейчас не уверена, что сделала правильно. Пока думаю, как показывать кред. карту в деке за 2017 год.

user
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 475
З нами з: 15 березня 2012, 11:34
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Полтава
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення user »

Подав декларацію, але відповіді чи повідомлення ніякого немає - так і має бути? чи вона не пройшла?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

KARI писав:Добрий день! При заповненні декларації за 2016р. було згенеровано ключ у ПРИВАТІ ( прізвище російською мовою, а імя та по-батькові українською), у цьому році при генерації ключа виправлено прізвище на українській мові. Тепер немає можливості зайти у особистий кабінет, мабуть, ідентифікує як нову особу. Як відновити вхід на свою сторінку?
На скільки я розумію, в цьому році ключ було замінено, а значить треба робити привязку нового ключа до свого кабінету в реєстрі декларацій.
Для цього на сторінці входу в кабінет внизу нажимайте на ссилку "Я загубив/змінив свій приватний ключ", і далі слідуєте інструкціям...

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

user писав:Подав декларацію, але відповіді чи повідомлення ніякого немає - так і має бути? чи вона не пройшла?
В кабінеті декларанта у вас повинно бути "Щорічна / 2017 / Активна". Якщо таке є - значить подали.
В публічному доступі реєстра знайдіть свою декларацію за 2017 рік. Якщо знайдете - значить все норм.

rfu06
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 02 червня 2014, 17:04
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення rfu06 »

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, отриманий та погашений в протягом 2017 року  кредит та відшкодовані державою відсотки по так званому "теплому кредиту" (до 50 МЗП) відображаються тільки в розділі 11 "Доходи" -"Інші доходи", а у р.13 - не показується нічого??? Дякую!

Mudryk
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 54
З нами з: 14 лютого 2014, 15:26
Регіон: Тернопольская Область
Звідки: Тернополь
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Mudryk »

Директор комунальної спортшколи, заступник директора, головний бухгалтер - всі мають подавати декларацію чи тільки директор? Допоможіть, хто в курсі.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Доходи вносяться нараховані, що зарплата, що проценти... Приват неправильно в довідці показує.
Щодо бонусів, єдиної думки немає. Бонус це можна сказати те саме що картка лояльності гіпермаркету.

Atom
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 09 березня 2018, 23:24
Регіон: Черкасская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Atom »

Доброго дня! Шановні, будь ласка, підкажіть по такому питанню. Якщо різне не потрібне старе з гаражу (наприклад, автозапчастини) продав через різні інтернет-майданчики типу ОLX, то треба це показувати як дохід? І податки з цього продажу ні де ж мабуть не сплачувались... Як бути?

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”