Електронне декларування

Helgama
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 17 лютого 2017, 13:12
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Helgama »

Доброго дня, підкажіть, будь-ласка, в яких розділах е-декларації зазначити таку ситуацію: на початку грудня 2018 року було знято гроші, розташовані на банківському рахунку (рахунок закрито) та придбана квартира. P.S. Гроші від продажу спадщини, розташовані на банківському рахунку, а також відповідні відсотки були зазначені у розділах грошові активи та доходи в декларації за 2017 рік, спадщина зазначена в видатках та правочинах. На кінець 2018 року вже не має ні відсотків, ні банківського рахунку.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Helgama писав:Доброго дня, підкажіть, будь-ласка, в яких розділах е-декларації зазначити таку ситуацію: на початку грудня 2018 року було знято гроші, розташовані на банківському рахунку (рахунок закрито) - дохід (за визначенням Податкового кодексу України) тому, як це не смішно, в повідомлення про суттєві зміни в 10денний термін та в доходи 
та придбана квартира. - повідомлення про суттєві зміни в 10денний термін + видатки та правочини + нерухоме майно


P.S. Гроші від продажу спадщини, розташовані на банківському рахунку, а також відповідні відсотки були зазначені у розділах грошові активи та доходи в декларації за 2017 рік, спадщина зазначена в видатках та правочинах. На кінець 2018 року вже не має ні відсотків, ні банківського рахунку. - тому в декларації за 2018 нічого про це й не писати крім нарахованих протягом 2018 року дивідендів у розділі про доходи

Helgama
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 17 лютого 2017, 13:12
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Helgama »

Дякую за відповідь! Проценти занесла до доходів, вказала відсутність грошових активів.

kozakoleg
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 21 лютого 2019, 18:48
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення kozakoleg »

 [font=Arial, 'Helvetica Neue', Helvetica, sans-serif]Помилка. Декларація за такий звітній період вже існує. В чому ситуація Я в 2018 році заповнив дві декларація і подав  за період 2017 року і другу за період 2018 за січень місяць бо в кінці місяця звільнився! Чому Я відразу  ж подав декларацію за 2018 за один місяць бо так сказало моє начальство! Я вже заново заповнював  декларацію та сама помилка! Прошу пояснити в чому справа? [/font][font=Arial, 'Helvetica Neue', Helvetica, sans-serif]. може мені не треба заповняти?! що мені робити??[/font]

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

kozakoleg писав: [font=Arial, 'Helvetica Neue', Helvetica, sans-serif]Помилка. Декларація за такий звітній період вже існує. В чому ситуація Я в 2018 році заповнив дві декларація і подав  за період 2017 року і другу за період 2018 за січень місяць бо в кінці місяця звільнився! Чому Я відразу  ж подав декларацію за 2018 за один місяць бо так сказало моє начальство! Я вже заново заповнював  декларацію та сама помилка! Прошу пояснити в чому справа? [/font][font=Arial, 'Helvetica Neue', Helvetica, sans-serif]. може мені не треба заповняти?! що мені робити??[/font]
напишіть про цю проблему на e-mail: support@nazk.gov.ua з проханням змінити подану у січні декларацію зі "щорічної" на "перед звільненням"

kozakoleg
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 21 лютого 2019, 18:48
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення kozakoleg »

Я зробив як ви сказали і мені відповіли:[font='Calibri Light', sans-serif]Ви звернулись в технічну допомогу. Дане питання не належить до компетенції технічної допомоги.[/font]

[font='Calibri Light', sans-serif]Ви можете ознайомитись з роз'ясненнями щодо заповнення електронних декларацій за посиланням  https://nazk.gov.ua/rozyasnennya [font='Calibri Light', sans-serif], або зателефонуйте у довідку щодо заповнення декларацій +38(044)200-08-29[/font][/font]

Знайшов Я розяснення і там пише :
2. Чи слід подавати щорічну декларацію та декларацію перед припиненням діяльності, пов'язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, якщо суб'єкт декларування звільняється до 1 квітня? Якщо суб'єкт декларування звільняється або іншим чином припиняє діяльність, пов'язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, до подання ним щорічної декларації за попередній рік (наприклад, 15 січня 2017 року), то йому рекомендується подавати щорічну декларацію за попередній рік (2016 рік) та окрему декларацію з 1 січня 2017 року до 14 січня 2017 року включно, тобто період, який не був охоплений раніше поданими деклараціями. Це зумовлено тим, що за різний звітний період (наприклад, 2016 та 2017 роки) застосовуються різні розміри ПМ. (запитання 2 у редакції рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 30.09.2016 р. N 57) Я так зрозумів що мені не треба подавати так??

Олег Alloha
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 22 лютого 2019, 12:33
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Олег Alloha »

У моєї мами у власності є земельний пай, який вона здає в оренду фермерському господарству.  На початку 2018 року мама отримала кошти за оренду земельного паю. В травні місяці мама помирає. Згідно заповіту, земельний пай переходить у власність мені та моїй сестрі у рівних частках. Ми подаємо документи нотаріусу про вступ у заповіт. Але до кінця 2018 року документи про зміну власника земельного паю зробити не встигаємо, тому на грудень місяць 2018 року власником земельного паю згідно реєстрів є моя померла мама. Фермерске господарство, яке орендує земельний пай, в кінці 2018 року проводить звіт перед податковою, де вказує, що виплатило мені та моїй сестрі гроші за оренду земельного паю (зі слів бухгалтерії вони не можуть вказати отримувачем коштів померлу людину, тому вказало правонаступників земельного паю). 
Я отримав довідку про доходи з податкової, де вказано що у мене в 2018 році був дохід від надання майна в лізинг фермерському господарству (код 106). Звичайно мені необхідно внести ці кошти в декларацію та вказати хто мені їх зарахував. Але ж у мене немає ніякого майна, тому виникає питання, звідки у мене доходи від надання майна в лізинг фермерському господарству, якщо у мене ніякого майна не має. 
Яким чином мені правильно відобразити таку ситуацію в декларації про доходи?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Олег Alloha писав:...де вказує, що виплатило мені ...
Я отримав довідку про доходи з податкової, де вказано що у мене в 2018 році був дохід від надання майна в лізинг фермерському господарству (код 106). Звичайно мені необхідно внести ці кошти в декларацію та вказати хто мені їх зарахував. Але ж у мене немає ніякого майна, тому виникає питання, звідки у мене доходи від надання майна в лізинг фермерському господарству, якщо у мене ніякого майна не має. 
Яким чином мені правильно відобразити таку ситуацію в декларації про доходи?
не зрозумів тільки чи дійсно виплатили, чи тільки прозвітували про це. якщо фактично виплатили у 2018 році, то і задекларуйте цей факт виплати. де факто - це кошти які отримано у спадщину, як на мене, бо правовстановлюючих документів на землю і, тим більше, договору оренди (лізинг - це інше) у 2018 ще не було.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

kozakoleg писав:Я зробив як ви сказали і мені відповіли:[font='Calibri Light', sans-serif]Ви звернулись в технічну допомогу. Дане питання не належить до компетенції технічної допомоги.[/font]

[font='Calibri Light', sans-serif]Ви можете ознайомитись з роз'ясненнями щодо заповнення електронних декларацій за посиланням  https://nazk.gov.ua/rozyasnennya [font='Calibri Light', sans-serif], або зателефонуйте у довідку щодо заповнення декларацій +38(044)200-08-29[/font][/font]

Знайшов Я розяснення і там пише :
2. Чи слід подавати щорічну декларацію та декларацію перед припиненням діяльності, пов'язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, якщо суб'єкт декларування звільняється до 1 квітня? Якщо суб'єкт декларування звільняється або іншим чином припиняє діяльність, пов'язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, до подання ним щорічної декларації за попередній рік (наприклад, 15 січня 2017 року), то йому рекомендується подавати щорічну декларацію за попередній рік (2016 рік) та окрему декларацію з 1 січня 2017 року до 14 січня 2017 року включно, тобто період, який не був охоплений раніше поданими деклараціями. Це зумовлено тим, що за різний звітний період (наприклад, 2016 та 2017 роки) застосовуються різні розміри ПМ. (запитання 2 у редакції рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 30.09.2016 р. N 57) Я так зрозумів що мені не треба подавати так??
як я зрозумів, тут інша ситуація, що декларація за один місяць 2018 подана зі статусом щорічної за всі дванадцять місяців 2018. тепер машина не пропускає ще одну щорічну декларацію за 2018 рік.
треба тепер подавати декларацію "після звільнення" за всі 12 місяців 2018 року. якщо машина не пропускає, звертайтеся за техпідтримкою.

Олег Alloha
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 22 лютого 2019, 12:33
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Олег Alloha »

Козиренко Віталій

не зрозумів тільки чи дійсно виплатили, чи тільки прозвітували про це. якщо фактично виплатили у 2018 році, то і задекларуйте цей факт виплати. де факто - це кошти які отримано у спадщину, як на мене, бо правовстановлюючих документів на землю і, тим більше, договору оренди (лізинг - це інше) у 2018 ще не було.
Кошти були виплачені моїй мамі до її смерті ще на початку 2018 року, а в звіті вказали що виплатили кошти мені, так як з їх слів программа не дає можливості провести виплату коштів померлій людині. Вказати що кошти було отримано в спадщину теж не вийде, адже в виписці з податкової чітко написано що кошти виплачено фермерським господарством за лізинг майна.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Олег Alloha писав:
Козиренко Віталій

не зрозумів тільки чи дійсно виплатили, чи тільки прозвітували про це. якщо фактично виплатили у 2018 році, то і задекларуйте цей факт виплати. де факто - це кошти які отримано у спадщину, як на мене, бо правовстановлюючих документів на землю і, тим більше, договору оренди (лізинг - це інше) у 2018 ще не було.
Кошти були виплачені моїй мамі до її смерті ще на початку 2018 року, а в звіті вказали що виплатили кошти мені, так як з їх слів программа не дає можливості провести виплату коштів померлій людині. Вказати що кошти було отримано в спадщину теж не вийде, адже в виписці з податкової чітко написано що кошти виплачено фермерським господарством за лізинг майна.
як на мене, у такому випадку декларувати немає чого. але для подальшого пояснення НАЗК (або за письмовим уповноваженням НАЗК прокуратурі або поліції - хай покажуть) треба взяти письмове пояснення від цього фермерського господарства про цю дію. телефонні та інші розмови, як то кажуть, до діла не пришиєш.

kozakoleg
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 21 лютого 2019, 18:48
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення kozakoleg »

Я в 2018 році подав дві декларації одну за 2017 рік зі статусом щорічна і другу за 2018 рік за січень місяць зі статусом перед звільненням! Вони є в статусі активні офіційно на сайті є!! і вибиває помилка що така декларація існує!! тобто нову неможу зробити! згідно розяснення 2 пункту Я можу не робити бо Я вже це зробив !!

kozakoleg
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 21 лютого 2019, 18:48
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення kozakoleg »

що мені робити?? рідскажіть будь ласка

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

kozakoleg писав:Я в 2018 році подав дві декларації одну за 2017 рік зі статусом щорічна і другу за 2018 рік за січень місяць зі статусом перед звільненням! - так і повинно було бути


Вони є в статусі активні офіційно на сайті є!! і вибиває помилка що така декларація існує!! тобто нову неможу зробити! згідно розяснення 2 пункту Я можу не робити бо Я вже це зробив !!
ні не зробив! декларації за 12 місяців 2018 року не подано!
тепер треба подати декларацію "після звільнення" за ввесь (12 місяців) 2018 рік.

kozakoleg
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 21 лютого 2019, 18:48
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення kozakoleg »

дякую так і зроблю

Нежность
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 28 лютого 2019, 15:22
Регіон: Запорожская область

Повідомлення Нежность »

Підскажіть як бути..зробила через приват24 довідку на декларацію...є перелік карт..зарплатна, кредитна...крім цього окремим пунктом в моїй  зарплатній карті відображаються цільові ндходження (гроші які я сама і  мої рідні переводили на мою карту) чи треба їх показувати в декларації??

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Нежность писав:гроші, які ...  мої рідні переводили на мою карту - фактично дохід, який треба показувати в декларації
подарунки від "першого коліна" не оподатковуються, тому можна показувати й не заповнювати податкової декларації для сплати податку

kadry
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 17 березня 2015, 15:44
Регіон: Волынская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення kadry »

Доброго дня! Чи потрібно в декларації показувати бонуси нараховані банком за розрахунок карткою в "Інші доходи", оскільки згідно з рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 03.11.2016 слова "бонуси нараховані в грошовій формі" виключити.
Дякую.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

kadry писав: "бонуси нараховані в грошовій формі" виключити.
так що ж показувати?
і в податковому кодексі про бонуси немає нічого...
та й забрати ті бонуси грошима не вдасться...
скоріше, бонуси - така собі маркетингова замануха, яка не має стосунку до реалій розрахунку за послугу чи товар

valentinpavliuk
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 04 березня 2019, 21:08
Регіон: Тернопольская область

Повідомлення valentinpavliuk »

Доброго часу доби! Нещодавно подав щорічну декларацію за 2018 р. (01.03) але незважаючи, що все пройшло успішно (Активна), іконка сірого кольору та не має змоги завантажити сформований електронний файл у форматі .pdf. В чому помилка? Як це виправити?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

valentinpavliuk писав:Доброго часу доби! Нещодавно подав щорічну декларацію за 2018 р. (01.03) але незважаючи, що все пройшло успішно (Активна), іконка сірого кольору та не має змоги завантажити сформований електронний файл у форматі .pdf. В чому помилка? Як це виправити?
це не через помилку, а через технічне перевантаження системи. зачекайте і все буде добре.

ЛараЛара
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 18 березня 2017, 14:03
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення ЛараЛара »

Доброго дня. Допоможіть будь ласка з такого питання: В травні 2018  користувалася кредитними коштами з кредитної картки " Універсальна" АТ КБ " Приватбанк" протягом пільгового періоду (до 55 днів ), безвідсотково. Як показати ці кредитні кошти в декларації. І чи показувати взагалі ( якщо ні, то може де є роз'яснення?). Коли після зазначення в розділі 11  " Інше"  розписую вид доходу: Кредитні кошти ( Користування кредитними коштами по картці " Універсальна " протягом пільгового періоду) , видає помилку при збереженні. Дякую.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

ЛараЛара писав:Доброго дня. Допоможіть будь ласка з такого питання: В травні 2018  користувалася кредитними коштами з кредитної картки " Універсальна" АТ КБ " Приватбанк" протягом пільгового періоду (до 55 днів ), безвідсотково. Як показати ці кредитні кошти в декларації. І чи показувати взагалі ( якщо ні, то може де є роз'яснення?). Коли після зазначення в розділі 11  " Інше"  розписую вид доходу: Кредитні кошти ( Користування кредитними коштами по картці " Універсальна " протягом пільгового періоду) , видає помилку при збереженні. Дякую.
як на мене, все робите логічно. може просто кардинально скоротити пояснення: кого цікавить яка там карточка та чи був то пільговий період. 
кредит від такого то банку та і все.

ЛараЛара
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 18 березня 2017, 14:03
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення ЛараЛара »

Дякую. Ставлю " Кредитні кошти" , а в джерело доходів -назву банку. А ще таке питання. Кошти заблоковано банкоматом (іншого банку) в минулому періоді, а повернено на зарплатну картку через декілька місяців,  в іншому звітному  періоді (році). Чи показувати в доходи цю  внутрішню операцію банку?  А в іншому випадку і заблоковано банкоматом (іншого банку) і повертуто в одному періоді.

Лів
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 05 березня 2019, 17:54
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Лів »

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, якщо член сім'ї суб'єкта декларування- ФОП на загальній системі оподаткування, який його дохід вказувати в декларації -загальний дохід від підприємницької діяльності чи чистий? Дякую.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

ЛараЛара писав:Дякую. Ставлю " Кредитні кошти" , а в джерело доходів -назву банку. А ще таке питання. Кошти заблоковано банкоматом (іншого банку) в минулому періоді, а повернено на зарплатну картку через декілька місяців,  в іншому звітному  періоді (році). Чи показувати в доходи цю  внутрішню операцію банку?  А в іншому випадку і заблоковано банкоматом (іншого банку) і повертуто в одному періоді.
думаю, що не треба: ст.164, 165 Податкового кодексу, як пам’ятаю, не передбачають такого виду доходу

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Лів писав:Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, якщо член сім'ї суб'єкта декларування- ФОП на загальній системі оподаткування, який його дохід вказувати в декларації -загальний дохід від підприємницької діяльності чи чистий? Дякую.
https://budget.factor.ua/viewtopic.php?f=165&t=8991

AAnna20
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 08 березня 2019, 21:39
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення AAnna20 »

Добрий вечір. Підкажіть,будь ласка, в чому може бути причина. Електронну декларацію заповнила, помилок  немає,а відправити не можу. Немає кнопки зеленої " Подати" . Галочку,можу поставити,а відправити не можу. І так вже тиждень. 

Електронний ключ до 23.03. Чи може бути причина в ньому,що він вже не активний.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

AAnna20 писав:Добрий вечір. Підкажіть,будь ласка, в чому може бути причина. Електронну декларацію заповнила, помилок  немає,а відправити не можу. Немає кнопки зеленої " Подати" . Галочку,можу поставити,а відправити не можу. І так вже тиждень. 

Електронний ключ до 23.03. Чи може бути причина в ньому,що він вже не активний.
До 23.03 до ключа не має бути питань, тим більше, що в особистий кабінет він же дає змогу увійти.
Можна спробувати почистити браузер ГуглХром, наприклад.

EG_007
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 08 березня 2016, 22:32
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення EG_007 »

Подскажите, пожалуйста, как правильно задекларировать в данном случае

В собственности члена семьи находится земельный участок с гаражом. Из документов на землю и гараж есть только решение горсовета, которым земельный участок площадью 24 кв.м с построенным на нем гаражом закреплется во временное пользование, и решение суда о праве собственности на гараж 24 кв.м.

До 2018 года техпаспорта на гараж не было. В 2018 году обратились в бюро технической инвентаризации. Там оформили техпаспорт, в котором указали общую площадь гаража 22 кв.м. Также в техпаспорте на гараж теперь в разделе характеристики указывают  еще и погреб.  
Нужно ли декларировать погреб как отдельный объект недвижимости? И какую площадь теперь показывать для гаража?

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”