Електронне декларування

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

DarthNihilus писав:У меня член семьи весь прошедший год не работал следовательно доход нулевой. мне в декларации вообще не указывать его в пункте "доходы"?
Если доходов нет - не указывать его в 11 разделе.

DarthNihilus
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 11 січня 2012, 16:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення DarthNihilus »

спасибо Дмитрий

nyucsha
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 25 червня 2015, 14:09
Регіон: Запорожская область

Повідомлення nyucsha »

Доброго дня. Допоможіть. Ми бюджетна установа, чи потрібно видавати наказ чи розпорядження про повідомлення працівникам, що вони повинні подавати декларації?  Чи повинні ми запрошувати представників для ознайомлення працівників з деклараціями?

Аліночкая
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 11 жовтня 2016, 17:39
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Аліночкая »

yaoleg, Доброго дня!А як мені звернутись...Я звільнилась з роботи...Мені пароль не давали...Чи можна звернутись в електронному режимі?І якщо я сама зроблю ключ наприклад в приватбанку.незважаючи на новий?

Аліночкая
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 11 жовтня 2016, 17:39
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Аліночкая »

yaoleg, а мене є ключ, де взяти пароль?чи пароль придумуєш коли заходиш заповнити декларацію?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Аліночкая писав:Добрий день.Є електронний ключ,але нема паролю до нього...Чи можна створити новий чи потрібно звертались в назк
Пароль до ключа (ЕЦП) надає при його видачі АЦСК. Тому вам мали б десь написати пароль. Якщо немає, то можете скасувати наявний у вас ключ в АЦСК який робив вам ключ, або зробити новий ключ в іншому АЦСК. Ключів ЕЦП може бути багато, але тільки один він одного АЦСК.
До НАЗК звертатись немає сенсу, вони ключами не займаються. Якщо вам терміново потрібно отримати ключ, то можете зробити ЕЦП через Приват24.

Аліночкая
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 11 жовтня 2016, 17:39
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Аліночкая »

Дякую за відповідь

Noel
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 13 березня 2017, 12:21
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Noel »

Доброго дня!  Запитання: користуюсь автомобілем, власницею якого є моя матір (членом сім'ї не є, проживаємо окремо). Користуюсь без довіреності, адже її наявності чинне законодавство не потребує. Чи потрібно мені декларувати автомобіль щодо себе? Якщо так, який вид користування вказувати? Дякую.

Аліночкая
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 11 жовтня 2016, 17:39
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Аліночкая »

в мене вже немає сил...так все дістало...Хочу завантажити ключ....А він не грузиться....Вибира файл цей К-date...не те що парол немає а ще й сам ключ не грузить(

Olicica
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 09 березня 2012, 10:18
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Olicica »

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка. Головний бухгалтер (держ.службовець) сільської ради звільнилась в січні 2016 року. З лютого по жовтень 2016 року стояла на обліку в центрі зайнятості. Чи потрібно подавати е-декларацію за весь 2016 рік?

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

скажіть, якщо цього року(2017) планую придбати земельну ділянку вартістю до 50ПМ ( у 2017 р. це 160000грн) чи доцільно мені в декларації за 2016 рік показати грошові активи (що ці кошти є готівкою) на суму планової покупки?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Olicica писав:Доброго дня! Підскажіть, будь ласка. Головний бухгалтер (держ.службовець) сільської ради звільнилась в січні 2016 року. З лютого по жовтень 2016 року стояла на обліку в центрі зайнятості. Чи потрібно подавати е-декларацію за весь 2016 рік?
У сільській раді немає державних службовців, є посадові особи місцевого самоврядування.
Потрібно в декларації показувати весь 2016 рік. Декларація "після звільнення".

бухгалтер76
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 28 березня 2016, 10:23
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення бухгалтер76 »

Допоможіть вирішити такі питання:
1)якщо дитині 17 років і в 2016 році вона вступила до ВНЗ (прописаний в гуртожитку) і з вересня 2016 року не проживає з нами - чи потрібно її вказувати в декларації як члена родини і її стипендію як доходи?
2)якщо у чоловіка є земельний пай, який знаходиться в оренді, як його вказати в декларації (площа паю вказана згідно державного акту, серію і номер якого декларація не приймає)
3)якщо земельна ділянка не оформлена і дім (в якому ми живемо) розташований на цій землі і теж вважається незавершеним будівництвом, не зданим в експлуатацію - то які реєстраційні номери треба вказувати і право власності?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

mamochka писав:скажіть, якщо цього року(2017) планую придбати земельну ділянку вартістю до 50ПМ ( у 2017 р. це 160000грн) чи доцільно мені в декларації за 2016 рік показати грошові активи (що ці кошти є готівкою) на суму планової покупки?
У 2017 році 50 ПМ це 80000 грн. (до 1 травня).
Доцільно писати правду.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

бухгалтер76 писав:Допоможіть вирішити такі питання:
1)якщо дитині 17 років і в 2016 році вона вступила до ВНЗ (прописаний в гуртожитку) і з вересня 2016 року не проживає з нами - чи потрібно її вказувати в декларації як члена родини і її стипендію як доходи?
2)якщо у чоловіка є земельний пай, який знаходиться в оренді, як його вказати в декларації (площа паю вказана згідно державного акту, серію і номер якого декларація не приймає)
3)якщо земельна ділянка не оформлена і дім (в якому ми живемо) розташований на цій землі і теж вважається незавершеним будівництвом, не зданим в експлуатацію - то які реєстраційні номери треба вказувати і право власності?
1) Якщо станом на 31 грудня дитині не виповнилось 18 років - потрібно вказувати в декларації та доходи.
2) Пай вона же земельна ділянка вказується в 3 розділі декларації. Акт вам не потрібно зазначати. Тільки площу, кадастровий номер, дату набуття права (видачі акту), адреса земельної ділянки тощо.
3) Треба вказувати відомості з дозвільних документів (паспорта) на будівництво.

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

80 тис. - точно, перепрошую. Друга частина питання так і лишається актуальною )

бухгалтер76
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 28 березня 2016, 10:23
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення бухгалтер76 »

Дмитрий Иванович писав:
бухгалтер76 писав:Допоможіть вирішити такі питання:
1)якщо дитині 17 років і в 2016 році вона вступила до ВНЗ (прописаний в гуртожитку) і з вересня 2016 року не проживає з нами - чи потрібно її вказувати в декларації як члена родини і її стипендію як доходи?
2)якщо у чоловіка є земельний пай, який знаходиться в оренді, як його вказати в декларації (площа паю вказана згідно державного акту, серію і номер якого декларація не приймає)
3)якщо земельна ділянка не оформлена і дім (в якому ми живемо) розташований на цій землі і теж вважається незавершеним будівництвом, не зданим в експлуатацію - то які реєстраційні номери треба вказувати і право власності?
1) Якщо станом на 31 грудня дитині не виповнилось 18 років - потрібно вказувати в декларації та доходи.
2) Пай вона же земельна ділянка вказується в 3 розділі декларації. Акт вам не потрібно зазначати. Тільки площу, кадастровий номер, дату набуття права (видачі акту), адреса земельної ділянки тощо.
3) Треба вказувати відомості з дозвільних документів (паспорта) на будівництво.
Дякую за відповідь.
1) все ясно.
2) якщо немає кадастрового номеру (в довідці від орендаря паю не вказаний) - чи можна зазначити як "невідомо"?
3) в сільській раді, яка виділила цю земельну ділянку, сказали , що якщо немає ніяких документів, то і ніякого права власності у нас немає ні на землю, ні на недостроєний будинок. Може зовсім нічого не декларувати?

Olicica
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 09 березня 2012, 10:18
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Olicica »

Дмитрий Иванович писав:
Olicica писав:Доброго дня! Підскажіть, будь ласка. Головний бухгалтер (держ.службовець) сільської ради звільнилась в січні 2016 року. З лютого по жовтень 2016 року стояла на обліку в центрі зайнятості. Чи потрібно подавати е-декларацію за весь 2016 рік?
У сільській раді немає державних службовців, є посадові особи місцевого самоврядування.
Потрібно в декларації показувати весь 2016 рік. Декларація "після звільнення".
Дякую!

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

бухгалтер76 писав: 2) якщо немає кадастрового номеру (в довідці від орендаря паю не вказаний) - чи можна зазначити як "невідомо"?
3) в сільській раді, яка виділила цю земельну ділянку, сказали , що якщо немає ніяких документів, то і ніякого права власності у нас немає ні на землю, ні на недостроєний будинок. Може зовсім нічого не декларувати?
2) Документи на земельну ділянку взагалі є? Хто власник земельної ділянки?
3) На недостроєний будинок є право як на будівельні матеріали, поки немає правовстановлюючих документів - немає і нерухомого майна. Але якщо визнати право власності на будинок через суд, то документи на земельну ділянку не завжди необхідні. Щодо необхідності декларування - якщо є дозвіл на будівництво, то відповідно і розділ "Незавершене будівництво" необхідно декларувати.

джус
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 48
З нами з: 28 серпня 2013, 12:40
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Дубно
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення джус »

при збереженні декларації(чернетки) пише "передано некоректні дані", що це таке???? У чому помилка???

бухгалтер76
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 28 березня 2016, 10:23
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення бухгалтер76 »

Дмитрий Иванович писав:
бухгалтер76 писав: 2) якщо немає кадастрового номеру (в довідці від орендаря паю не вказаний) - чи можна зазначити як "невідомо"?
3) в сільській раді, яка виділила цю земельну ділянку, сказали , що якщо немає ніяких документів, то і ніякого права власності у нас немає ні на землю, ні на недостроєний будинок. Може зовсім нічого не декларувати?
2) Документи на земельну ділянку взагалі є? Хто власник земельної ділянки?
3) На недостроєний будинок є право як на будівельні матеріали, поки немає правовстановлюючих документів - немає і нерухомого майна. Але якщо визнати право власності на будинок через суд, то документи на земельну ділянку не завжди необхідні. Щодо необхідності декларування - якщо є дозвіл на будівництво, то відповідно і розділ "Незавершене будівництво" необхідно декларувати.
2)Є державний акт на земельну ділянку (пай). Чоловік є власником цієї землі і здає в оренду , за що отримує дивіденди. В мене тільки питання- якщо немає кадастрового номеру, чи можна вказати "невідомо".
3)Землю під застройку виділила сільська рада ще років 30 назад батькам чоловіка. Дозвіл на будівництво є , але ніяких конкретних цифр (номер та ін.) немає.Зараз в сільраді кажуть, що ми просто користуємось цією землею і права власності у нас немає (так як не оформляли офіційно). Але мене цікавить чи потрібно це вказувати в декларації, якщо офіційно нічого ніде не проходить (хоча податок на землю щорічно платимо в сільраду).

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

от чому в роз'ясненні (рішення №3 від 11.08.2016) пише, що все вимірюється мінімальними зарплатами, а в декларації часина мінімалкою, а частина прожитковим мінімумом?! :35:

Dante_DV
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 13 березня 2017, 21:38
Регіон: Киевская область

Повідомлення Dante_DV »

Доброго дня) Підкажіть будь ласка, отриману в спадок квартиру в яких розділах потрібно вказувати? В "Нерухомості"  і "Видатки та правочин" я її вказав,  а от в розділі "Доходи" потрібно чи ні? І якщо так,  то яким тоді може бути джерело доходу спадщини,  та сума, якщо по документам вона пройшла як 0.01 коп. Дуже дякую за відповідь.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Dante_DV писав:Доброго дня) Підкажіть будь ласка, отриману в спадок квартиру в яких розділах потрібно вказувати? В "Нерухомості"  і "Видатки та правочин" я її вказав,  а от в розділі "Доходи" потрібно чи ні? І якщо так,  то яким тоді може бути джерело доходу спадщини,  та сума, якщо по документам вона пройшла як 0.01 коп. Дуже дякую за відповідь.
Дуже цікава сума спадщини 1 копійка. Спадщина проходить через податкову, якщо так по документах, значить ваш дохід 1 коп.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

бухгалтер76 писав: 2)Є державний акт на земельну ділянку (пай). Чоловік є власником цієї землі і здає в оренду , за що отримує дивіденди. В мене тільки питання- якщо немає кадастрового номеру, чи можна вказати "невідомо".
3)Землю під застройку виділила сільська рада ще років 30 назад батькам чоловіка. Дозвіл на будівництво є , але ніяких конкретних цифр (номер та ін.) немає.Зараз в сільраді кажуть, що ми просто користуємось цією землею і права власності у нас немає (так як не оформляли офіційно). Але мене цікавить чи потрібно це вказувати в декларації, якщо офіційно нічого ніде не проходить (хоча податок на землю щорічно платимо в сільраду).
Якщо є державний акт - заносите в декларацію. Кадастрового немає - не відомо.
Дуже цікаво.... Сільська рада сама дала дозвіл на будівництва, надала земельну ділянку, а тепер каже що ніяких прав у вас немає... а податок платіть.
Заповнюйте декларацію з документів які є у вас в наявності. Є акт - є власність. Є рішення про надання дозволу на розробку документації із землеустрою, або рішення про надання у користування - пишіть на іншому праві користування. Немає ніяких документів - нічого не пишіть.

Dante_DV
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 13 березня 2017, 21:38
Регіон: Киевская область

Повідомлення Dante_DV »

Дмитрий Иванович писав:
Dante_DV писав:Доброго дня) Підкажіть будь ласка, отриману в спадок квартиру в яких розділах потрібно вказувати? В "Нерухомості"  і "Видатки та правочин" я її вказав,  а от в розділі "Доходи" потрібно чи ні? І якщо так,  то яким тоді може бути джерело доходу спадщини,  та сума, якщо по документам вона пройшла як 0.01 коп. Дуже дякую за відповідь.
Дуже цікава сума спадщини 1 копійка. Спадщина проходить через податкову, якщо так по документах, значить ваш дохід 1 коп.
Так сума цікава, так як не було проведено оцінки нерухомості, то сума в документах стоїть як 0,01 коп.
Але в декларації, в потрібно вказувати сумму не менше 1 грн.

бухгалтер76
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 28 березня 2016, 10:23
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення бухгалтер76 »

Дмитрий Иванович писав:
бухгалтер76 писав: 2)Є державний акт на земельну ділянку (пай). Чоловік є власником цієї землі і здає в оренду , за що отримує дивіденди. В мене тільки питання- якщо немає кадастрового номеру, чи можна вказати "невідомо".
3)Землю під застройку виділила сільська рада ще років 30 назад батькам чоловіка. Дозвіл на будівництво є , але ніяких конкретних цифр (номер та ін.) немає.Зараз в сільраді кажуть, що ми просто користуємось цією землею і права власності у нас немає (так як не оформляли офіційно). Але мене цікавить чи потрібно це вказувати в декларації, якщо офіційно нічого ніде не проходить (хоча податок на землю щорічно платимо в сільраду).
Якщо є державний акт - заносите в декларацію. Кадастрового немає - не відомо.
Дуже цікаво.... Сільська рада сама дала дозвіл на будівництва, надала земельну ділянку, а тепер каже що ніяких прав у вас немає... а податок платіть.
Заповнюйте декларацію з документів які є у вас в наявності. Є акт - є власність. Є рішення про надання дозволу на розробку документації із землеустрою, або рішення про надання у користування - пишіть на іншому праві користування. Немає ніяких документів - нічого не пишіть.
Дуже дякую Вам за консультацію і приділену увагу!

Панова Наталья
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 15 березня 2017, 16:07
Звідки: Ukraine, Trostyanets

Повідомлення Панова Наталья »

Підкажіть будь-ласка таке питання. В 2016 році було отримано кредит на утеплення по якому державою було повернуто 30 % суми кредиту, станом на 31.12.2016 року кредит ще не погашений, яку суму кредиту необхідно відобразити в розділі "Фінансові зобов’язання", а саме тіло+%-30 %, тіло+% які погашені станом на 31.12.2016 року чи тіло +% як підлягають спалті за договором

DarthNihilus
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 11 січня 2012, 16:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення DarthNihilus »

не розумію яку дату набуття права писати в право на нерухомість. я проживаю в будинку батьків. то мені писати інше користування і дату ставити дату мого народження чи дату першої приписки в паспорті(16 років) чи дату другої приписки додому (після навчання у вузі)? І чи треба двічі будинок писати - себе як інше право батьків як власників, чи досить один раз батьків як власників (в нижньому розділі) і себе як інше право з часткою 0%?
і друге питання до будинку є земля ну як земля, клаптик 20 кв.м. мені її треба окремо вказувати?

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

яка сума похибки при заповненні декларації?

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”