Електронне декларування

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Tapamad

Напевно щось пропустив... Давайте так:
1) Згідно роз'яснень НАЗК реєстраційний номер рухомого майна-транспортного засобу - номер кузова шасі (VIN код). Або його писати, або не відомо.
2) З однієї сторони прописка дає право на користування житлом (Житловий кодекс). З іншої сторони якщо декларант не живе у квартирі прописки, то по факту він не користується квартирою. Вказувати чи не вказувати на ваш розсуд і відповідальність.
3) Немає ІПН - свідоцтво. немає свідоцтва - "не надав інформацію".
4) Я взагалі не бачу сенсу вказувати дружині авто у користування. Маючи техпаспорт можна користуватись будь чиїм авто. Вважаю що ТЗ потрібно вказувати тільки власнику.
5) Не впевнений, але вважаю що ні.
6) Щодо вкладу - кошти на рахунку станом на 31 грудня в гривнях, якщо сума більше 50 прожиткових (по всіх рахунках); проценти як дохід в гривнях незалежно від суми в 11 розділ (по курсу НБУ станом на дату нарахування доходу).

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Панова Наталья писав:Якщо кредит був отриманий в 2013 році та перевищує 50 неопод. мінімумів та станом на 31.12.2016 року не погашений, то в декларації за 2016 рік вказується вся сума отриманого кредиту окремо тіло та окремо відсотки я так розумію, чи вказується лише сума фактично сплачена в 2016 році
50 неоподатковуваних мінімумів застосовується щодо сплати кредиту протягом звітного року. Сплачується як правило тіло та відсотки за користування кредитними коштами. Якщо погашення великого кредиту, наприклад іпотеки, становить 80 тис.грн. то потрібно писати скільки погасили тіла і скільки відсотків. Якщо погашення менше 50 НМДГ - зазначається тільки загальна сума кредиту взятого в банку незалежно коли, на що, готівкою, на товар, квартиру, машину, тощо, якщо станом на 31 грудня кредит не закрито. Це стосується стандартних кредитів, всі дані є у кредитному договорі.
Що стосується кредитних ліній, кредитних карток і т.п., де клієнт взяв і віддав (або не віддав), то тут немає чіткої позиції, як і що вказувати в декларації. Писати кредитний ліміт як суму кредиту вважаю неправильно, тому що ліміт може бути і 50 тис.грн., але клієнт ці кошти може і не знімати ніколи, або знімати кожен місяць 100 грн., і погашати ці 100 грн. Тому як правило в декларації зазначається заборгованість по кредитній картці станом на 31 грудня. Немає заборгованості - немає по суті і кредиту.

Карацупа
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 17 березня 2017, 04:08
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Карацупа »

Будь ласка - надайте відповідь на це питання: "Я в декретній відпустці. Пособій не отримувала. Але мені потрібно вказати що я з чогось жила. Мені фактично допомагав батько та бабуся. Але щоб не робити багато записів бо певні суми мені надавалися щомісячно, я в розділі доходи вказала як подарунок в грошах від батька у сумі 20 000, і так само від бабусі. Чи правильно я зробила. І чи не виникне питання- чому я з таких сум не заплатила податків. Чи подарунки від родичів не опадатковуються?"

Аліночкая
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 11 жовтня 2016, 17:39
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Аліночкая »

Бачу чим далі заповнюю тим більше питань виникає...У моєї сестри кредитка від Приватбанку є...Тобто вона знімає грош 500 грн. і і до місяця часу їх повертає з комісіє..Що писати про кредити не можем зрозуміти...В приватбанку сказали ,що кошти на погашення кредитної лінії - 3795 грн., а позика - 500 грн.Що писати підкажіть ?

inno
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2017, 01:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення inno »

Розясніть як правильно! В мене з сестрою і мамою була квартира приватизована на 3 чоловік, ми її обміняли на будинок (не зданий в експлуатацію, вартість вказана в договорі обміну) через 2 роки ми його здали, пізніше мама з сестрою подарували свої частки чоловікові ( вартість є в договорі). В мене є свідоцтво на право власності 1/3 а в нього два договора дарування, тобто 2/3. Як рахувати загальну вартість будинку? Ділити суму при обміні на 3 і взнати свою ціну частки і додати чоловікову суму? Чи мені треба вказувати вартість своєї частки а потім дублювати і вказати вартість чоловікових часток. І як вказувати чоловікові частки теж окремо одна від одної, бо він має два договлри дарування ( тобто два різних реєстраційних номерів). Дякую
Востаннє редагувалось 20 березня 2017, 02:13 користувачем inno, всього редагувалось 1 раз.

inno
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2017, 01:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення inno »

Як зазначати кредит який брав чоловік 2007 році, у цьому році виплачено сум(% і тіло) більшу за 50мдг, і лишилось зобовязання станом на 31 грудня теж більше 50мдг. Як зазначати данне зобовязання?

Аліночкая
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 11 жовтня 2016, 17:39
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Аліночкая »

Заповнила деклараці відіслала...але статус пише чернетка .Тобто моя декларація пішла  в  реєстр чи ні не зрозуміло?Вже так дістало що немає си.Дивлюсь в реєстр немає декларації. Заходжу в чернетки там пише СТАТУС ЧЕРНЕТКА....Це означає що деларації не внеслалась?
Востаннє редагувалось 20 березня 2017, 13:38 користувачем Аліночкая, всього редагувалось 1 раз.

dannia1
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 20 березня 2017, 12:32
Регіон: Донецкая область

Повідомлення dannia1 »

Доброго дня! Підскажіть, чи необхідно вказувати дані мого батька, який є власником квартири, де я мешкаю? Він в ній не прописаний і не мешкає разом зі мною. Я не власниця цієї квартири, лише прописана.

Світло
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 20 березня 2015, 13:32
Регіон: Волынская область

Повідомлення Світло »

Дайте, будь ласка, відповідь на запитання:
Допоможіть, будь ласка, розібратися у такому питанні. Я застрахувала дитину до повноліття ще у 2010 році і в минулому році себе. Це - недержавне страхування??? І які суми по сплаті зазначати у декларації? Дякую

Людмилаszn_m.rada
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 20 березня 2017, 14:09
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення Людмилаszn_m.rada »

Сьогодні подала е- декларацію, ключі від ПРИВАТБАНКУ в самій декларації особисті дані декларанта прописані на російській мові, чи є це порушенням Закону

Людмилаszn_m.rada
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 20 березня 2017, 14:09
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення Людмилаszn_m.rada »

Чи потрібно подавати е- декларацію директору Комунальної установи соцзахисту міської ради

Панова Наталья
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 15 березня 2017, 16:07
Звідки: Ukraine, Trostyanets

Повідомлення Панова Наталья »

Дмитрий Иванович писав:
Панова Наталья писав:Якщо кредит був отриманий в 2013 році та перевищує 50 неопод. мінімумів та станом на 31.12.2016 року не погашений, то в декларації за 2016 рік вказується вся сума отриманого кредиту окремо тіло та окремо відсотки я так розумію, чи вказується лише сума фактично сплачена в 2016 році
50 неоподатковуваних мінімумів застосовується щодо сплати кредиту протягом звітного року. Сплачується як правило тіло та відсотки за користування кредитними коштами. Якщо погашення великого кредиту, наприклад іпотеки, становить 80 тис.грн. то потрібно писати скільки погасили тіла і скільки відсотків. Якщо погашення менше 50 НМДГ - зазначається тільки загальна сума кредиту взятого в банку незалежно коли, на що, готівкою, на товар, квартиру, машину, тощо, якщо станом на 31 грудня кредит не закрито. Це стосується стандартних кредитів, всі дані є у кредитному договорі.
Що стосується кредитних ліній, кредитних карток і т.п., де клієнт взяв і віддав (або не віддав), то тут немає чіткої позиції, як і що вказувати в декларації. Писати кредитний ліміт як суму кредиту вважаю неправильно, тому що ліміт може бути і 50 тис.грн., але клієнт ці кошти може і не знімати ніколи, або знімати кожен місяць 100 грн., і погашати ці 100 грн. Тому як правило в декларації зазначається заборгованість по кредитній картці станом на 31 грудня. Немає заборгованості - немає по суті і кредиту.
Тобто вказувати лише видану основну суму кредиту без відсотків?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Аліночкая писав:Заповнила деклараці відіслала...але статус пише чернетка .Тобто моя декларація пішла  в  реєстр чи ні не зрозуміло?Вже так дістало що немає си.Дивлюсь в реєстр немає декларації. Заходжу в чернетки там пише СТАТУС ЧЕРНЕТКА....Це означає що деларації не внеслалась?
Це означає що ви не подали декларацію. А тільки зберегли її як чорнетку.
Повинно бути статус - активна. Для подання нажимаєте "Подати" - перевіряєте усі відомості занесені до декларації, "Подати документ", система перевірить ваш ключ, і знову зелену кнопку "Подати". Після цього ваша декларація повинна зявитись як подана в реєстр.

Аліночкая
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 11 жовтня 2016, 17:39
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Аліночкая »

Дмитрий Иванович писав:
Аліночкая писав:Заповнила деклараці відіслала...але статус пише чернетка .Тобто моя декларація пішла  в  реєстр чи ні не зрозуміло?Вже так дістало що немає си.Дивлюсь в реєстр немає декларації. Заходжу в чернетки там пише СТАТУС ЧЕРНЕТКА....Це означає що деларації не внеслалась?
Це означає що ви не подали декларацію. А тільки зберегли її як чорнетку.
Повинно бути статус - активна. Для подання нажимаєте "Подати" - перевіряєте усі відомості занесені до декларації, "Подати документ", система перевірить ваш ключ, і знову зелену кнопку "Подати". Після цього ваша декларація повинна зявитись як подана в реєстр.
Так я і зробила..Галочки всі поставила.Тобто в статусі має писати "Відпралено" ...Пишуть на ютуб що декларації видно на 3 день лише...Я  вшоці з такої недосконалох системи(

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Аліночкая писав:Так я і зробила..Галочки всі поставила.Тобто в статусі має писати "Відпралено" ...Пишуть на ютуб що декларації видно на 3 день лише...Я  вшоці з такої недосконалох системи(
В статусі має писати - "Активна".
Декларацію видно в публічному доступі через 10-30 хвилин. Крім того свою декларацію також можливо побачити із кабінету декларанта, в такому ж вигляді як і через пошук в системі одразу ж після подання.

Аліночкая
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 11 жовтня 2016, 17:39
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Аліночкая »

Дякую за  допомогу.Подала вже нарешті.І що б я робила без Вас і цього форуму) :28:

Аватар користувача
Путько Ирина
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 13 березня 2015, 08:17
Звідки: Украина, Запорожье

Повідомлення Путько Ирина »

Подали декларацію 16.03.2017 свтиться сірим кольором досі, вже 21.03.2017. Що це? Щось потрібно робити ще? Повідомлення про подачу декларації на почту прийшло.

Alisa17
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 201
З нами з: 18 січня 2017, 14:03
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 33 рази

Повідомлення Alisa17 »

Допоможіть будь ласка ! При вході в систему видає помилку :не підтверджений еmail, хоч я вводила цей email. що мені потрібно робити далі.

ROMAN12
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 21 березня 2016, 15:55
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення ROMAN12 »

Підкажіть будь ласка чи має подавати електронну  декларацію головний бухгалтер селищної ради, який не є посадовою особою місцевого самоврядування ?

медзаклад
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 19 жовтня 2016, 11:52
Регіон: Одесская область

Повідомлення медзаклад »

Добрый день, в профиле в НАЗК неправильно записана фамилия (перепутали буквы при регистрации в налоговой) . Создала новый ключ через приват, но по нему не получается зайти, т.к. выдает ошибку, что по данному идентификационному коду уже зарегистрированы. Как можно исправить ошибку?

Alla2811
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 21 березня 2017, 11:29
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Alla2811 »

[font=Arial, "Helvetica Neue", Helvetica, sans-serif]Доброго дня! Підкажіть, можливо з кимось траплялося!!! При вході на сайт е-декларування невірно вказали е-mail, програма видає "Виникла помилка при автентифікації користувача(Помилка. Ви не підтвердили email )" Що робити в такому випадку??? Наперед вдячна![/font]

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

медзаклад писав:Добрый день, в профиле в НАЗК неправильно записана фамилия (перепутали буквы при регистрации в налоговой) . Создала новый ключ через приват, но по нему не получается зайти, т.к. выдает ошибку, что по данному идентификационному коду уже зарегистрированы. Как можно исправить ошибку?
Попробуйте змінити ключ в системі е-декларування через ссилку "Я загубив/змінив свій приватний ключ"

медзаклад
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 19 жовтня 2016, 11:52
Регіон: Одесская область

Повідомлення медзаклад »

Дмитрий Иванович, пробовали, система просит ввести имэйл, но после того, как я его ввожу - пишет, что пользователя с такой почтой не существует. :'(

nicstar_74@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 січня 2016, 13:36
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення nicstar_74@ukr.net »

Допоможіть, будь ласка, з'ясувати наступні питання:
1.В розділі декларації 2.1 як правильно відобразити інформацію про місце роботи? Як варіант: Київська міська рада, відділ бухгалтерського обліку, посада – головний спеціаліст.
2.Чи заносити в декларацію допомогу з УСЗН на придбання твердого палива?
3. Чи заносити в декларацію операції по ломбарду і якщо да, то в який розділ?
4.Чи можна подавати щорічну декларацію за 2016рік посадової особи місцевого самоврядування, підписану ключами з Приват-24, у яких не має прив’язки до посади посадової особи місцевого самоврядування?Чи буде лучше підписувати декларацію ключами ДФС (такі теж є)?
5.Якщо вулиця була перейменована по ЗУ про декомунізацію, яку назву, стару, нову або обидві назви заповнювати в декларації?
6. Як правильно відобразити допомогу профспілки в грошовому виразі на день народження?
7.В договорі купівлі-продажу від 2007 року на суму «А» є інформація з витягу БТІ про суму вартісті відчужуваного нерухомого майна в сумі «Б» і реєстраційний номер (8 цифр). Які з цих данних мені заповнювати в розділі декларації про нерухомі об'єкти, беручи до уваги, що спеціальної експертної оцінки вартості об'єкта нерухомості не проводилося і реєстраційний номер вже не відповідає новому реєстру?

Alla2811
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 21 березня 2017, 11:29
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Alla2811 »

Дмитрий Иванович, Доброго дня! Підкажіть, при вході на сайт е-декларування невірно вказали е-mail, програма видає "Виникла помилка при автентифікації користувача(Помилка. Ви не підтвердили email )" Що робити в такому випадку???

inno
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2017, 01:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення inno »

Може в когось траплялось що система не приймає серію і номер свідоцтва про народження? Що робити?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Alla2811 писав:Дмитрий Иванович, Доброго дня! Підкажіть, при вході на сайт е-декларування невірно вказали е-mail, програма видає "Виникла помилка при автентифікації користувача(Помилка. Ви не підтвердили email )" Що робити в такому випадку???
Чекати поки прийде підтвердження реєстрації на електронну пошту яка була зазначена при реєстрації. Якщо підтвердження не приходить та/або невірно вказана пошта при реєстрації, потрібно писати в підтримку НАЗК щоб розблокували реєстрацію або активували обліковий запис.

support@nazk.gov.ua

в листі вказуєте ваш П.І.Б, податковий номер, електронну пошту реєстрації.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

innulj1 писав:Може в когось траплялось що система не приймає серію і номер свідоцтва про народження? Що робити?
Пишіть свідоцтво про народження у форматі АБ123456.

Наприклад свідоцтво: 1-МИ 123456
Ви пишіть: МИ123456

Картинка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 18 листопада 2016, 13:37
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Картинка »

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чому не можна відправити декларацію Видає помилку -[font=Arial, 'Helvetica Neue', Helvetica, sans-serif]Помилка. Не вдалось обробити дані. Спробуйте знову.[/font]

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

nicstar_74@ukr.net писав:Допоможіть, будь ласка, з'ясувати наступні питання:
1) Місце роботи: Київська міська рада. Посада: Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку.
2) Якщо кошти надавали вам безпосередньо, то потрібно вносити в декларацію. Бажано з документів писати відомості.
3) В залежності, які саме операції проводились.
4) Можна. Привязка до посади значення не має. Має значення тільки щоб ключ був виданий на ваше ПІБ та ІПН.
5) Нову, в дужках можна зазначити стару.
6) Доходи - Інше - Матеріальна допомога. Джерело - профспілка. Краще нехай спілка надасть довідку.
7) Вартість сума "Б". Реєстраційний номер - з реєстру прав. Якщо не зареєстрована, то номер з реєстру БТІ.

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”