Електронне декларування

inno
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2017, 01:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення inno »

Хто стикався, коли частки в спільному будинку придбані членами сім'ї в різні періоди і в різну ціну. Як вказувати вартість і дату набуття будинку? Дякую.
Востаннє редагувалось 21 березня 2017, 22:57 користувачем inno, всього редагувалось 1 раз.

nadija24
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 21 березня 2017, 20:24
Регіон: Ивано-Франковская область

Повідомлення nadija24 »

Дмитрий Иванович, я проживаю і зареєстрована з дітьми за однією адресою.Власність будинку свекра (не є членом сім'ї) і у витязі державного реєстратора крім будинку є ще прописано господарські споруди(гараж, вбиральня та інше), і є ще земельна ділянка (державний акт) - це також власність свекра.Він з нами фактично не проживає (проживає за іншою адресою). Як мені правильно вказати дані в декларацію.Дакую!

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

nadija24 писав:Дмитрий Иванович, я проживаю і зареєстрована з дітьми за  однією адресою.Власність будинку свекра (не є членом сім'ї) і у витязі державного реєстратора крім будинку є ще прописано господарські споруди(гараж, вбиральня та інше), і  є ще земельна ділянка (державний акт) - це також  власність свекра.Він з нами фактично  не проживає (проживає за іншою адресою). Як мені  правильно вказати дані в декларацію.Дакую!
Якщо свекр фактично з вами не проживає, то відповідно у члени сім'ї ви його можете не показувати, а також не показувати все його майно. Крім будинку в якому прописані та проживаєте. При цьому вказуєте усі відомості по будинку, які вам відомі чи повинні бути відомі. Внизу де вписуються відомості про власність пишите тип права власності - Інше право користування - проживання. Власником є третя особа - вписуєте свекра як власника будинку.

inno
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2017, 01:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення inno »

Дмитро Іванович не можу ніяк Вас впіймати)))
Дайте будь ласка відповідь, коли частки в спільному будинку придбані членами сім'ї в різні періоди і в різну ціну. Як вказувати вартість і дату набуття будинку? Бо в мене така сама ситуція ще і з землею. Дякую.

Alisa17
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 201
З нами з: 18 січня 2017, 14:03
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 33 рази

Повідомлення Alisa17 »

Alla2811 писав:[font=Arial, "Helvetica Neue", Helvetica, sans-serif]Доброго дня! Підкажіть, можливо з кимось траплялося!!! програма видає "Виникла помилка при автентифікації користувача(Помилка. Ви не підтвердили email )" Що робити в такому випадку??? Наперед вдячна![/font]
І в мене така проблема. Може хтось знає № телефону, як до них дозвонитись.Що робити? Допоможіть будь ласка

Alisa17
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 201
З нами з: 18 січня 2017, 14:03
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 33 рази

Повідомлення Alisa17 »

Alla2811 писав:[font=Arial, "Helvetica Neue", Helvetica, sans-serif]Доброго дня! Підкажіть, можливо з кимось траплялося!!! програма видає "Виникла помилка при автентифікації користувача(Помилка. Ви не підтвердили email )" Що робити в такому випадку??? Наперед вдячна![/font]
І в мене така проблема. Може хтось знає № телефону, як до них дозвонитись.Що робити? Допоможіть будь ласка

Карацупа
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 17 березня 2017, 04:08
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Карацупа »

Дмитрий Иванович, Будь ласка - надайте відповідь на це питання: "Я в декретній відпустці. Пособій не отримувала. Але мені потрібно вказати що я з чогось жила. Мені фактично допомагав батько та бабуся. Але щоб не робити багато записів бо певні суми мені надавалися щомісячно, я в розділі доходи вказала як подарунок в грошах від батька у сумі 20 000, і так само від бабусі. Чи правильно я зробила. І чи не виникне питання- чому я з таких сум не заплатила податків. Чи подарунки від родичів не опадатковуються?"

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

якщо фактична адреса відрізняється від прописки, то і те і те показувати в об'єктах нерухомості?

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

якщо акціонер змінив назву, то вказувати стару назву чи нову?

nadija24
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 21 березня 2017, 20:24
Регіон: Ивано-Франковская область

Повідомлення nadija24 »

Дмитрий Иванович, доброго дня! Дякую за попередню відповідь, У мене до Вас ще одне питання: у декларації по земельних ділянках площу я прописала так як у свідоцтві на право власності, а саме - 0,2218 (округлила до 0,22) чи це буде помилкою? Чи потрібно подавати виправлену декларацію і переводити у кв.м. (напр.2218кв.м).Дакую!

Tapamad
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 17 березня 2017, 03:10
Регіон: Одесская область

Повідомлення Tapamad »

Підкажіть де взять "Реєстраційний номер" для нерухомості ? 

Маю на руках договір купівлі-продажу (від 2009 року) - там тільки номер (4 цифри) за яким зареєстрований сам договір в порядку державної реєстрації (зареєстрований в реєстрі за № ****).
В самому договорі є посилання на 
- Витяг реєстру обтяжень рухомого майна (від 2009 року, номер - 8 цифр) щодо відсутності податкової застави
- Витяг з Єдиного (нового) реєстру заборон відчуження об"ектів нерухомого майна (від 2009 року № - 8 цифр) 
- Довідка характеристика бюро технічної інвентаризациї щодо вартості квартири

Є реєстраційне посвідчення видане місцевим БТІ в 2009 році - там є лише адреса, відомості про власника, реквізити договору купівлі продажу (дата і номер, за яким договір зареєстрований в порядку державної реєстрації (зареєстрований в реєстрі за № ****),  номер запису в реєстрову книгу (2 цифри) та реєстровий номер (2 цифри) і сторінка (3 цифри)

Також є витяг про реєстрацію в Державному реєстрі правочинів - там є зареєстрований сам договір в порядку державної реєстрації (зареєстрований в реєстрі за № ****)
- номер витягу і дата
І зазначено реєстраційний номер (8 цифр) але я так розумію це у відношенні самого запису 

Прямим текстом вказано
До державного реєстру правочинів внесено реєстраційній запис, параметром якого є
Тип операції: реєстрація правочину
Найменування правочину: договір купівлі-продажу
Відомості про документ: Дата нотаріального посвідчення: , номер у реєстрі нотаріальних дій: , Приватний нотаріус: , Бланки: 
Предмет правочину: Квартира
Відчужувач: 
Набувач: 
Дата реєстрації : **.**.2009 **:**
Реєстратор: Приватний нотаріус
Реєстраційний номер: ******* (7 цифр)
Контрольна сума: ********** (10 симовлів - букви і цифри)
Витяг сформував: П.І.Б. нотаріуса
Підпис: 
Чи можна вважати номер  7 цифр вказаний у витягу про реєстраці. в Державному реєстрі правочинів тими цифрами, що можна зазначити в полі  "Реєстраційний номер" для нерухомості в розділі 3 Електронної декларації ?

Noel
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 13 березня 2017, 12:21
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Noel »

Дмитрий Иванович, дуже сподіваюсь на вашу допомогу. Ситуація наступна: квартира була набута у власність частинами. Частину суб'єкт декларування набув шляхом приватизації, частину згодом успадкував, ще частину отримав за договором дарування. Станом на 2016 рік - власність 100%. Проте дата набуття різна і правочини також. Як відобразити це у декларації:
1. Додавати її 3 рази та вказувати відсотки.
2. Додати 1 раз вказавши дату набуття останньої частки та вартість цієї частки помножену на 3?
Заздалегідь Вам дякую.

inno
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2017, 01:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення inno »

Схожа і в мене ситуація як і в Noel. Але в мене на чоловікові частина за договором дарування ( з ціною) а на мені частина отримана при при купівлі недобудови(ціна є), після здачі в експлуатацію я отримала свідоцтво на право власності своеї частини ( звісно ціна не відома) Що писати в даті набуття і ціні об'єкта нерухомості? Може хто стикався бо відповіді так і не нашла!!!!

Noel
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 13 березня 2017, 12:21
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Noel »

innulj1 писав:Схожа і в мене ситуація як і в Noel. Але в мене на чоловікові частина за договором дарування ( з ціною)  а на мені частина отримана при при купівлі недобудови(ціна є), після здачі в експлуатацію я отримала свідоцтво на право власності своеї частини ( звісно ціна не відома) Що писати в даті набуття і ціні об'єкта нерухомості? Може хто стикався бо відповіді так і не нашла!!!!
Вам простіше з одного боку. Спершу декларуєте щодо вашого чоловіка його частку (дарування не є спільною сумісною власністю). Потім декларуєте щодо себе вашу частку (тобто додаєте як новий об'єкт з тією ж адресою з іншою датою набуття). Проте тут також постає запитання запитання. Ваша частка вже є об'єктом спільної сумісної власності. А я не розумію як відобразити у декларації спільну сумісну власність на частину обєкта. Наприклад чоловік 25% квартири отримав шляхом приватизації, а 75 % купив у шлюбі. 75% - спільна сумісна власність. Як цеможна відобразити якщо до спільної сумісної відсоток не застосовується. Як показати що спільна сумісна поширюється не на весь обєкт? Вважаю що у декларації має бути розділ "Примітки".

inno
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2017, 01:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення inno »

Повнісю з Вами згідна або треба доопрацьовувати систему, аба робити графу Примітка!

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Noel писав:
Вам простіше з одного боку. Спершу декларуєте щодо вашого чоловіка його частку (дарування не є спільною сумісною власністю). Потім декларуєте щодо себе вашу частку (тобто додаєте як новий об'єкт з тією ж адресою з іншою датою набуття). Проте тут також постає запитання запитання. Ваша частка вже є об'єктом спільної сумісної власності. А я не розумію як відобразити у декларації спільну сумісну власність на частину обєкта. Наприклад чоловік 25% квартири отримав шляхом приватизації, а 75 % купив у шлюбі. 75% - спільна сумісна власність. Як цеможна відобразити якщо до спільної сумісної відсоток не застосовується. Як показати що спільна сумісна поширюється не на весь обєкт? Вважаю що у декларації має бути розділ "Примітки".
75% як значиться по правовстановлюючих документах? Хто власник цієї частини?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Noel писав:Дмитрий Иванович, дуже сподіваюсь на вашу допомогу. Ситуація наступна: квартира була набута у власність частинами. Частину суб'єкт декларування набув шляхом приватизації, частину згодом успадкував, ще частину отримав за договором дарування. Станом на 2016 рік - власність 100%. Проте дата набуття різна і правочини також. Як відобразити це у декларації:
1. Додавати її 3 рази та вказувати відсотки.
2. Додати 1 раз вказавши дату набуття останньої частки та вартість цієї частки помножену на 3?
Заздалегідь Вам дякую.
Нерухомість потрібно вказати не частинами, а станом на 31 грудня. Якщо 100%, і на це є підтверджуючі документи (свідоцтво, витяг), то вказуєте в декларації квартиру за 100% власністю субєкта декларування. Вартість та дату набуття потрібно вказувати з тих же документів на цілий 100% об'єкт.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Чи можна вважати номер  7 цифр вказаний у витягу про реєстраці. в Державному реєстрі правочинів тими цифрами, що можна зазначити в полі  "Реєстраційний номер" для нерухомості в розділі 3 Електронної декларації ?
"Реєстраційний номер" в декларації це реєстраційний номер об'єкту нерухомого майна (квартири, будинку) з реєстру прав на нерухоме майно, або в разі відсутності нерухомого майна в реєстрі прав - реєстраційний номер з реєстру БТІ.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

nadija24 писав:Дмитрий Иванович, доброго дня! Дякую за попередню відповідь, У мене до Вас ще одне питання: у декларації по земельних ділянках площу я прописала так як у свідоцтві на право власності, а саме - 0,2218 (округлила до 0,22) чи це буде помилкою? Чи потрібно подавати виправлену декларацію і переводити у кв.м. (напр.2218кв.м).Дакую!
Помилка. Округлювати площу не можна. 0,2218 га це 2218 кв.м. Подавайте виправлену декларацію.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

mamochka писав:якщо акціонер змінив назву, то вказувати стару назву чи нову?
Нову. Станом на 31 грудня.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Карацупа писав:Дмитрий Иванович, Будь ласка - надайте відповідь на це питання: "Я в декретній відпустці. Пособій не отримувала. Але мені потрібно вказати що я з чогось жила. Мені фактично допомагав батько та бабуся. Але щоб не робити багато записів бо певні суми мені надавалися щомісячно, я в розділі доходи вказала як подарунок в грошах від батька у сумі 20 000, і так само від бабусі. Чи правильно я зробила. І чи не виникне питання- чому я з таких сум не заплатила податків. Чи подарунки від родичів не опадатковуються?"
Можна вказати допомогу батьків в якості доходу.
Але не забувайте, що будь який запис у декларації повинен документально підтверджуватись.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Доброго дня! Підкажіть, можливо з кимось траплялося!!! програма видає "Виникла помилка при автентифікації користувача(Помилка. Ви не підтвердили email )" Що робити в такому випадку??? Наперед вдячна!
Проблема підтвердження реєстрації не раз уже обговорювалась. Читайте уважно тему.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

innulj1 писав:Дмитро Іванович не можу ніяк Вас впіймати)))
Дайте будь ласка відповідь, коли частки в спільному будинку придбані членами сім'ї в різні періоди і в різну ціну. Як вказувати вартість і дату набуття будинку? Бо в мене така сама ситуція ще і з землею. Дякую.
Все залежить від правовстановлюючих документів на будинок, частини.
Якщо документи на кожну частину окремо  - вказуються в декларації окремо. Якщо один документ на цілий будинок з різними частинами - заноситься один будинок з різними співвласниками.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Звертаю увагу що на форумі є ще тема "Внесення житла в декларацію", де багато питань щодо реєстрації, прописки, часток у власності тощо уже обговорювались.

inno
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2017, 01:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення inno »

Дуже дякую! Ще попрошу вас загляньте в кредити, дуже чекаю на вашу відповідь. Ще раз дякую!!!

Tapamad
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 17 березня 2017, 03:10
Регіон: Одесская область

Повідомлення Tapamad »

З питаннями нерухомості йду в тему Внесення житла в декларацію

Підкажіть щодо декларування автомобіля
Я маю у власності авто (техпаспорт оформлений на мене, я купляв, підписував акт прийому-передачі в салоні), а дружина вписана в техпаспорт на праві користування.

Якщо я власник а дружина в техпаспорті - чи потрібно вказувати крім себе (як власність) ще дружину як право користування ?
Я вказую авто, в нижньому полі щодо прав - вказую себе (субєкт декларування) як власність, а дружину вказую інше право - право користування ?

Noel
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 13 березня 2017, 12:21
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Noel »

Дмитрий Иванович писав:
Noel писав:
Вам простіше з одного боку. Спершу декларуєте щодо вашого чоловіка його частку (дарування не є спільною сумісною власністю). Потім декларуєте щодо себе вашу частку (тобто додаєте як новий об'єкт з тією ж адресою з іншою датою набуття). Проте тут також постає запитання запитання. Ваша частка вже є об'єктом спільної сумісної власності. А я не розумію як відобразити у декларації спільну сумісну власність на частину обєкта. Наприклад чоловік 25% квартири отримав шляхом приватизації, а 75 % купив у шлюбі. 75% - спільна сумісна власність. Як цеможна відобразити якщо до спільної сумісної відсоток не застосовується. Як показати що спільна сумісна поширюється не на весь обєкт? Вважаю що у декларації має бути розділ "Примітки".
75% як значиться по правовстановлюючих документах? Хто власник цієї частини?
За документами власник 75% чоловік. Проте куплена у шлюбі. В декларації ми виходимо з того, що це є спільна сумісна власність чи заповнюємо власником чоловіка виключно на підставі документів?

Noel
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 13 березня 2017, 12:21
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Noel »

Дмитрий Иванович писав:
Noel писав:Дмитрий Иванович, дуже сподіваюсь на вашу допомогу. Ситуація наступна: квартира була набута у власність частинами. Частину суб'єкт декларування набув шляхом приватизації, частину згодом успадкував, ще частину отримав за договором дарування. Станом на 2016 рік - власність 100%. Проте дата набуття різна і правочини також. Як відобразити це у декларації:
1. Додавати її 3 рази та вказувати відсотки.
2. Додати 1 раз вказавши дату набуття останньої частки та вартість цієї частки помножену на 3?
Заздалегідь Вам дякую.
Нерухомість потрібно вказати не частинами, а станом на 31 грудня. Якщо 100%, і на це є підтверджуючі документи (свідоцтво, витяг), то вказуєте в декларації квартиру за 100% власністю субєкта декларування. Вартість та дату набуття потрібно вказувати з тих же документів на цілий 100% об'єкт.
Так документи різні на ці частини. Немає документу на 100% . Лише на частини. І ці документи мають різні дати. То як бути. Дуже вам дякую за відповіді.

Noel
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 13 березня 2017, 12:21
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Noel »

Noel писав:
Дмитрий Иванович писав:
Noel писав:Дмитрий Иванович, дуже сподіваюсь на вашу допомогу. Ситуація наступна: квартира була набута у власність частинами. Частину суб'єкт декларування набув шляхом приватизації, частину згодом успадкував, ще частину отримав за договором дарування. Станом на 2016 рік - власність 100%. Проте дата набуття різна і правочини також. Як відобразити це у декларації:
1. Додавати її 3 рази та вказувати відсотки.
2. Додати 1 раз вказавши дату набуття останньої частки та вартість цієї частки помножену на 3?
Заздалегідь Вам дякую.
Нерухомість потрібно вказати не частинами, а станом на 31 грудня. Якщо 100%, і на це є підтверджуючі документи (свідоцтво, витяг), то вказуєте в декларації квартиру за 100% власністю субєкта декларування. Вартість та дату набуття потрібно вказувати з тих же документів на цілий 100% об'єкт.
Так документи різні на ці частини. Немає документу на 100% . Лише на частини. І ці документи мають різні дати. То як бути. Дуже вам дякую за відповіді.
Отримала щойно витяг з реєстру на сайті мін'юсту. Там вказано один реэстрацыйний номер в розділі "актуальна інформація", проте далі також розбито на частки в хронологічному порядку починаючи з приватизації та закінчуючи останнім даруванням у 16 році. Витяг містить підстави набуття права власності за кожним правочином. Тому я не розумію як меня вказати лише раз цей об'єкт, різні дати набуття часток. Окрім того дарування я маю також відобразити в розділі подарунки, а там я маю задекларувати частину квартири і вартість подарунку.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Noel писав:За документами власник 75% чоловік. Проте куплена у шлюбі. В декларації ми виходимо з того, що це є спільна сумісна власність чи заповнюємо власником чоловіка виключно на підставі документів?
Тільки по документах.

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”