Електронне декларування

Юротдел
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 28 березня 2017, 10:57
Регіон: Луганская область

Повідомлення Юротдел »

Юротдел написав: подала е- декларацію, ключ від ПРИВАТБАНКУ надався з помилкою у прізвищі (при реєстрації мене, як клієнта допустили помилку у одній букві прізвища). Декларація підписана, так як надав банк. чи є це порушенням Закону?
Прізвище, ім'я, по батькові повинні відповідати паспортним даним.
А також податковий номер повинен бути ваш.

Змінила у банку ЕЦП на новий, теперь не працює реєстр. Що робити?? Які кроки далі?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Юротдел писав:Юротдел написав: подала е- декларацію, ключ від ПРИВАТБАНКУ надався з помилкою у прізвищі (при реєстрації мене, як клієнта допустили помилку у одній букві прізвища).  Декларація підписана, так як надав банк. чи є це порушенням Закону?
Прізвище, ім'я, по батькові повинні відповідати паспортним даним.
А також податковий номер повинен бути ваш.

Змінила у банку ЕЦП на новий, теперь не працює реєстр. Що робити?? Які кроки далі?
Чекати поки запрацює. На сторінці входу в реєстр є ссилка "Я загубив/змінив свій приватний ключ".
Відео яким чином змінити ключ є на сайті НАЗК - https://nazk.gov.ua/news/zagalni-rekome ... novazhenyh

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Сайт НАЗК

Сьогодні опубліковано  Закон України від 23 березня 2017 року № 1975-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб».   Вже сьогодні можна дійти наступних висновків:

1. Для осіб, які вже подавали електронні декларації, термін подання декларації за 2016 рік не змінився, тобто, до 1 квітня 2017 року.
2. Для осіб, які вперше подають річні декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, строк подання декларації Законом подовжено до 01 травня 2017 року.
3. Законом передбачено, що особи, яких цим Законом віднесено до суб’єктів електронного декларування, подаватимуть декларації за 2017 рік до 01 квітня 2018 року.

Триває робота над детальним аналізом Закону, який набирає чинності завтра, 30 березня 2017 року, і за її результатами одразу будуть надані детальні коментарі.
Чи підпадають під п. 2 вищезазначеного роз'яснення НАЗК особи, які припинили у минулому році діяльність пов'язану із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування та повинні цього року подати декларацію "після звільнення"? Іншими словами - звільненні особи повинні подати декларацію за 2016 рік до 1 квітня чи 1 травня?

andry1976
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 26 березня 2017, 22:20
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення andry1976 »

4 дня заполнял эту триклятую декларацию, сегодня вродь бы справился, нажал на отправить, после чего высветилось, что не заполнены в нескольких разделах "права на объекты ". Попытался их откорректировать, и попал на облом, все разделы тяжело, но открываются, а именно интересующие разделы пытаются загрузится и безрезультатно. Кто сталкивался, что посоветуете?

Елена***!
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 30 березня 2017, 04:29
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Елена***! »

Подскажите, пожалуйста, как отобразить в декларации гараж в автокооперативе, из документов только технический паспорт гаража, в котором муж указан как собственник. Можно ли техпаспорт считать правоустанавливающим документом или должен быть какой-то ещё документ (гараж построили сами на территории кооператива, муж, как член кооператива, платит взносы)?
Варианты:
1 другое право пользования (членство в кооперативе)------собственник третье лицо------автокооператив такой-то ИЛИ
2 право пользования - собственность ?
Спасибо.

Миколаївна2479
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 31 грудня 2014, 12:19
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення Миколаївна2479 »

Елена, технический паспорт на гараж - это одно из документальных прав подтверждающих собственность. Поэтому считаю что надо указать право пользования - собственность мужа.

Noel
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 13 березня 2017, 12:21
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Noel »

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, якщо в договорі купівлі-продажу будинку прописано, що його оцінка згідно висновку експерта становить одну суму, і в цьому ж договорі вказано, що сплачена сума за домовленістю сторін становить іншу суму (в рази більшу), яку вартість обєкта нерухомості необхідно вказувати? Я так розумію, що згідно оцінки. Проте іпотека на цей об'єкт становить фактичну суму купівлі...

Миколаївна2479
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 31 грудня 2014, 12:19
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення Миколаївна2479 »

Прошу допомоги, начитавшись форуму, щось запуталась.
У мене у власності ( по МРЕО) є легковий автомобіль, який я у 2015 році продала по дорученню.
Те що я декларую цей автомобіль це мені зрозуміло. Не знаю як правильно показати власність.
1. Власником є третя особа і вказати ?
2. чи інше право користування і вказати по дорученню?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Миколаївна2479 писав:Прошу допомоги, начитавшись форуму, щось запуталась.
У мене у власності ( по МРЕО) є легковий автомобіль, який я у 2015 році продала по дорученню.
Те що я декларую цей автомобіль це мені зрозуміло. Не знаю як правильно показати власність.
1. Власником є третя особа і вказати ?
2. чи інше право користування і вказати по дорученню?
Якщо по МРЕО авто зареєстроване на Вас, то відповідно ви декларуєте це авто у себе у власності.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Noel писав:Доброго дня! Підкажіть будь ласка, якщо в договорі купівлі-продажу будинку прописано, що його оцінка згідно висновку експерта становить одну суму, і в цьому ж договорі вказано, що сплачена сума за домовленістю сторін становить іншу суму (в рази більшу), яку вартість обєкта нерухомості необхідно вказувати? Я так розумію, що згідно оцінки. Проте іпотека на цей об'єкт становить фактичну суму купівлі...
Згідно оцінки експерта.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Елена***! писав:Подскажите, пожалуйста, как отобразить в декларации гараж в автокооперативе, из документов только технический паспорт гаража, в котором муж указан как собственник.  Можно ли техпаспорт считать правоустанавливающим документом или должен быть какой-то ещё документ (гараж построили сами на территории кооператива, муж, как член кооператива, платит взносы)?
Варианты:
1 другое право пользования (членство в кооперативе)------собственник третье лицо------автокооператив такой-то    ИЛИ
2  право пользования - собственность ?
Спасибо.
Техпаспорт кто выдавал, БТИ? Техпаспорт без правовстановлюючих документов выдать не могли...

Елена***!
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 30 березня 2017, 04:29
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Елена***! »

Извините, не очень в этом разбираюсь, дочиталась, что не техпаспорт, а паспорт гаража, выдал автокооператив. Уже поняла, что правильный 1 вариант (другое право пользования----тип права членство в кооперативе-----собственник автокооператив). Подтвердите мою правоту, если можно.
И ещё: срок подачи всё-таки перенесён до 1 мая для тех, кто в электронном виде подаёт первый раз, правильно? Спасибо.

Миколаївна2479
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 31 грудня 2014, 12:19
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення Миколаївна2479 »

Дмитрий Иванович писав:
Миколаївна2479 писав:Прошу допомоги, начитавшись форуму, щось запуталась.
У мене у власності ( по МРЕО) є легковий автомобіль, який я у 2015 році продала по дорученню.
Те що я декларую цей автомобіль це мені зрозуміло. Не знаю як правильно показати власність.
1. Власником є третя особа і вказати ?
2. чи інше право користування і вказати по дорученню?
Якщо по МРЕО авто зареєстроване на Вас, то відповідно ви декларуєте це авто у себе у власності.
а це хіба будуть достовірні дані? я ж фактично цим авто не користуюсь?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Миколаївна2479 писав:
Дмитрий Иванович писав:
Миколаївна2479 писав:Прошу допомоги, начитавшись форуму, щось запуталась.
У мене у власності ( по МРЕО) є легковий автомобіль, який я у 2015 році продала по дорученню.
Те що я декларую цей автомобіль це мені зрозуміло. Не знаю як правильно показати власність.
1. Власником є третя особа і вказати ?
2. чи інше право користування і вказати по дорученню?
Якщо по МРЕО авто зареєстроване на Вас, то відповідно ви декларуєте це авто у себе у власності.
а це хіба будуть достовірні дані? я ж фактично цим авто не користуюсь?
Можете і не користуватись. Але авто у вашій власності.
Якщо в реєстрі "НАІС ДДАІ" авто зареєстровано на Вас - це ваша власність.

Картинка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 18 листопада 2016, 13:37
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Картинка »

Чи подають є-декларацію працівники центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, яким у 2016 році припинено державну службу?

Миколаївна2479
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 31 грудня 2014, 12:19
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення Миколаївна2479 »

Дмитрий Иванович, дякую за розяснення. Ще прошу допомоги в такому питанні. У 2016 році отримано спадщину- земельний пай. Яке джерело доходу в декларації вказати. Читала десь, що пишуть вказувати нотаріуса чи нотаріальну контору. Чи вказувати від кого, тобто фізичну особу. Але особа померла,.... як правильно поступити?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Миколаївна2479 писав:Дмитрий Иванович, дякую за розяснення. Ще прошу  допомоги  в такому питанні. У 2016 році  отримано спадщину- земельний пай.  Яке джерело доходу в декларації вказати. Читала десь, що пишуть вказувати нотаріуса чи нотаріальну контору. Чи вказувати від кого, тобто фізичну особу. Але особа померла,.... як правильно поступити?
Аналогічне питання вже було.

ДФС в довідці про доходи джерелом доходу по спадщині показує нотаріальну контору.
Можливо не всі ДФС так показують, але таку довідку бачив.

Юротдел
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 28 березня 2017, 10:57
Регіон: Луганская область

Повідомлення Юротдел »

Есть вариант проверки своих данных через официальный сайт Пенсионного фонда Украины. Со своим ключом (ЕЦП) можно зайти на сайт ПФУ и нам есть раздел "Веб-портал" нажать "вход" и со своим ключом войти на личную страничку ПФУ. Там все данные: страховой стаж, размер выплат.... Но есть не совпадения. У людей не совпадают паспортные данные, доходы отличаются от справки с налоговой.....вообщем чем дальше в лес, тем страшнее....

lubka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 159
З нами з: 03 квітня 2015, 12:17
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 16 разів

Повідомлення lubka »

 На сайті ПФУ можна отримати лише інформацію про заробітну плату (дохід), з якої сплачено єдиний соціальний внесок.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Краще писати доходи з довідки податкової.

inno
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2017, 01:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення inno »

Дмитре Івановичу прошу допомоги!!!
Я взнала в МРЕО що на мені до червня 2016 р. рахувався автомобіль(проданий по довіреності 10років тому). Тобто поміняв декількох довірених осіб і в 2016 році його не відома мені особа реєструє в МРЕО на себе. В МРЕО мені дали інформацію щодо ціни.
Питання. Так як у 2016 році я ще рахувалась власником, то мені потрібно вказувати ці кошти у Доходах, хоча насправді ці кошти не отримувала. І чи вказувати це відчуження в правочинах???

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

Скажіть, чи потрібно подавати декларацію при звільненні у зв'язку з переведенням і при прийнятті тех у зв'язку з переведенням? Переведення з філії до головної установи, тобто джерела фінансування з/п зміняться.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

innulj1 писав:Дмитре Івановичу прошу допомоги!!!
Я взнала в МРЕО що на мені до червня 2016 р. рахувався автомобіль(проданий по довіреності 10років тому). Тобто поміняв декількох довірених осіб і в 2016 році його не відома мені особа реєструє в МРЕО на себе. В МРЕО мені дали інформацію щодо ціни.
Питання. Так як у 2016 році я ще рахувалась власником, то мені потрібно вказувати ці кошти у Доходах, хоча насправді ці кошти не отримувала. І чи вказувати це відчуження в правочинах???
Що стосується продажу по дорученню, реєстрації, перереєстрації це все дуже цікаві питання...
Те що вам в рухоме майно авто не потрібно вказувати це факт. А щодо доходу - під питанням... Ви ж не отримували кошти за нього в 2016 році. Крім того, якщо в довідці з податкової цих коштів немає в доходах, то немає доходу.
Якщо у вас ще є час до 1 травня, то напишіть листа НАЗК щоб дали точне роз'яснення, що робити в цій ситуації.

iren-petren2008
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 30 вересня 2014, 16:36

Повідомлення iren-petren2008 »

[font="Noto Sans", sans-serif]Підкажіть будь ласка чи має подавати електронну  декларацію головний бухгалтер сільської ради, який не є посадовою особою місцевого самоврядування ?[/font]

nadija24
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 21 березня 2017, 20:24
Регіон: Ивано-Франковская область

Повідомлення nadija24 »

Козіна Віра, Доброго дня ! У 2016 році було продано авто по дорученню (строком 1рік). Чи залишаюся я власником авто, чи власник вже - особа, яка купила. І як я маю відобразити в декларації, в яких позиціях? Дякую!

inno
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2017, 01:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення inno »

Найшла відповідь на питання: чи вказувати в декларації дохід від продажу авто повіреною особою, якщо ви фактично гроші не отримували. Може комусь згодиться http://www.interbuh.com.ua/ua/documents/onenews/18204

Private K.
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 07 вересня 2015, 23:13
Регіон: Черновицкая область

Повідомлення Private K. »

підскажіть, чи дозволяє реєстр подати дві декларації за один період? наприклад, за минулий рік.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Private K. писав:підскажіть, чи дозволяє реєстр подати дві декларації за один період? наприклад, за минулий рік.
Тільки декларацію кандидата. Щорічну та після звільнення можливо подати тільки один раз.

Private K.
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 07 вересня 2015, 23:13
Регіон: Черновицкая область

Повідомлення Private K. »

Дмитрий Иванович писав:
Private K. писав:підскажіть, чи дозволяє реєстр подати дві декларації за один період? наприклад, за минулий рік.
Тільки декларацію кандидата. Щорічну та після звільнення можливо подати тільки один раз.
Дякую за відповідь. Тобто кандидат, який в березні подав документи на конкурс, а в квітні призначається на посаду, подасть дві декларації за 2016 рік? Ви знаєте точно, що система це допускає? Є якісь роз'яснення чи практика?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Private K. писав:
Дмитрий Иванович писав:
Private K. писав:підскажіть, чи дозволяє реєстр подати дві декларації за один період? наприклад, за минулий рік.
Тільки декларацію кандидата. Щорічну та після звільнення можливо подати тільки один раз.
Дякую за відповідь. Тобто кандидат, який в березні подав документи на конкурс, а в квітні призначається на посаду, подасть дві декларації за 2016 рік? Ви знаєте точно, що система це допускає? Є якісь роз'яснення чи практика?
Практика. Щорічну декларацію потрібно подавати в обов'язковому порядку.

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”