Електронне декларування

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

EG_007 писав:Подскажите, пожалуйста, как правильно задекларировать в данном случае

В собственности члена семьи находится земельный участок с гаражом. Из документов на землю и гараж есть только решение горсовета, которым земельный участок площадью 24 кв.м с построенным на нем гаражом закреплется во временное пользование, и решение суда о праве собственности на гараж 24 кв.м.

До 2018 года техпаспорта на гараж не было. В 2018 году обратились в бюро технической инвентаризации. Там оформили техпаспорт, в котором указали общую площадь гаража 22 кв.м. Также в техпаспорте на гараж теперь в разделе характеристики указывают  еще и погреб.  
Нужно ли декларировать погреб как отдельный объект недвижимости? И какую площадь теперь показывать для гаража?
з 2018 є документ, який складено, у тому числі, й на основі вищеперейменованих документів. Відтак декларувати треба за техпаспортом: назва, площа, власник...
з огляду на те, що погріб входить до характеристик гаража, його окремо декларувати не потрібно. Назву цілісного об’єкта треба брати з документа: техпаспорт на гараж - гараж, на комплекс будівель - комплекс будівель.

lutichka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 30 березня 2016, 11:12
Регіон: Киевская область

Повідомлення lutichka »

Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи повинен головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу культури виконавчого комітету міської ради подавати електронну декларацію?

Антоніна кадри
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 26 липня 2018, 09:36
Регіон: Черкасская область
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Антоніна кадри »

Підскажіть. Державний службовець звільняється 15.03.2019. В які терміни йому потрібно подати декларацію за 2018 рік та декеларацію при звільненні

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Антоніна кадри писав:Державний службовець звільняється 15.03.2019.

В які терміни йому потрібно подати декларацію за 2018 рік - до 01.04.2019

та декеларацію при звільненні - 14-15.03.2019
ПН: в рекомендаціях НАЗК  спочатку "щорічна", а потім "перед звільненням", але це рекомендація, а не закон. терміни подання декларації перед звільненням законом не визначено, а тільки рекомендаціями НАЗК, тому, за бажання, також можна посперечатися з перевірниками за право подати цю декларацію до 01.04 наступного за звільненням року.

Лів
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 05 березня 2019, 17:54
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Лів »

Козиренко Віталій писав:
Лів писав:Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, якщо член сім'ї суб'єкта декларування- ФОП на загальній системі оподаткування, який його дохід вказувати в декларації -загальний дохід від підприємницької діяльності чи чистий? Дякую.
https://budget.factor.ua/viewtopic.php?f=165&t=8991
Я перепрошую. Але в мене питання саме по загальній системі оподаткування. Є загальний оподатковуваний дохід (виручка) і чистий дохід (за мінусом витрат), який оподатковується ПДФО і військовим збором. Який з цих доходів вказувати в декларації? Дякую.

EG_007
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 08 березня 2016, 22:32
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення EG_007 »

Подскажите, информацию о членах семьи показывают по состоянию на 31 декабря?

Если есть член семьи, который зарегистрирован по другому с декларантом адресу, но до 22.12.2018 проживал временно по адресу декларанта, нужно ли его показывать?

Есть еще ньюанс, относительно этого члена семьи бралась справка из горсовета с датой 21.12, что он проживал по одному адресу с декларантом... Но после 22.12 по факту этот член семьи стал проживать по адресу своей регистрации в связи с возникшими семейными обстоятельствами

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Лів писав:
Козиренко Віталій писав:
Лів писав:Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, якщо член сім'ї суб'єкта декларування- ФОП на загальній системі оподаткування, який його дохід вказувати в декларації -загальний дохід від підприємницької діяльності чи чистий? Дякую.
https://budget.factor.ua/viewtopic.php?f=165&t=8991
Я перепрошую. Але в мене питання саме по загальній системі оподаткування. Є загальний оподатковуваний дохід (виручка) і чистий дохід (за мінусом витрат), який оподатковується ПДФО і військовим збором. Який з цих доходів вказувати в декларації? Дякую.
за вищенаведеним посиланням у тексті питання наведена зведена думка форумчан саме з цього питання

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

EG_007 писав:информацию о членах семьи показывают по состоянию на 31 декабря

Если есть член семьи, который зарегистрирован по другому с декларантом адресу, но до 22.12.2018 проживал временно по адресу декларанта, нужно ли его показывать? - якщо це не чоловік(дружина) - не треба

Есть еще ньюанс, относительно этого члена семьи бралась справка из горсовета с датой 21.12, что он проживал по одному адресу с декларантом... Но после 22.12 по факту этот член семьи стал проживать по адресу своей регистрации в связи с возникшими семейными обстоятельствами - для цілей декларації таке пояснення буде достатнім, як я думаю, а ось у тих органів, для кого така довідка бралася, може виникнути питання щодо відміни рішення, прийнятого на основі тої довідки (для таких відстежень і працюють інспектори).

Захаров Кирилл
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 12 березня 2019, 10:13
Звідки: Украина, Северодонецк

Повідомлення Захаров Кирилл »

В мене виникає питання щодо зазначення вартості земельної ділянки в електронній декларації. Якщо спеціально експертна оцінка не проводилась, а я зазначу нормативну грошову оцінку - це буде помилкою?
При оформлені спадщини також оцінку здійснено не було, але для подачі повідомлення про поліпшення майнового стану требу ж вказати вартість земельної ділянки. То чи правильно буде зазначити нормативну грошову оцінку?
Всім завчасно дякую за відповіді!

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Захаров Кирилл писав:В мене виникає питання щодо зазначення вартості земельної ділянки в електронній декларації. Якщо спеціально експертна оцінка не проводилась, а я зазначу нормативну грошову оцінку - це буде помилкою? - не помилка - це ж вартість за останньою оцінкою. Законом не визначено, що має бути експертиза.



При оформлені спадщини також оцінку здійснено не було, але для подачі повідомлення про поліпшення майнового стану требу ж вказати вартість земельної ділянки. То чи правильно буде зазначити нормативну грошову оцінку? - оцінка не проводилася - вартість невідома - повідомлення про суттєві зміни подавати немає підстав.


Всім завчасно дякую за відповіді!

EG_007
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 08 березня 2016, 22:32
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення EG_007 »

Если в данном случае декларант - дочь, а член семьи - мать, то тоже не показывать?



EG_007 написав:информацию о членах семьи показывают по состоянию на 31 декабря

Если есть член семьи, который зарегистрирован по другому с декларантом адресу, но до 22.12.2018 проживал временно по адресу декларанта, нужно ли его показывать? - якщо це не чоловік(дружина) - не треба

Есть еще ньюанс, относительно этого члена семьи бралась справка из горсовета с датой 21.12, что он проживал по одному адресу с декларантом... Но после 22.12 по факту этот член семьи стал проживать по адресу своей регистрации в связи с возникшими семейными обстоятельствами - для цілей декларації таке пояснення буде достатнім, як я думаю, а ось у тих органів, для кого така довідка бралася, може виникнути питання щодо відміни рішення, прийнятого на основі тої довідки (для таких відстежень і працюють інспектори).

EG_007
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 08 березня 2016, 22:32
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення EG_007 »

EG_007 написав:Подскажите, пожалуйста, как правильно задекларировать в данном случае

В собственности члена семьи находится земельный участок с гаражом. Из документов на землю и гараж есть только решение горсовета, которым земельный участок площадью 24 кв.м с построенным на нем гаражом закреплется во временное пользование, и решение суда о праве собственности на гараж 24 кв.м.

До 2018 года техпаспорта на гараж не было. В 2018 году обратились в бюро технической инвентаризации. Там оформили техпаспорт, в котором указали общую площадь гаража 22 кв.м. Также в техпаспорте на гараж теперь в разделе характеристики указывают  еще и погреб.  
Нужно ли декларировать погреб как отдельный объект недвижимости? И какую площадь теперь показывать для гаража?
з 2018 є документ, який складено, у тому числі, й на основі вищеперейменованих документів. Відтак декларувати треба за техпаспортом: назва, площа, власник...
з огляду на те, що погріб входить до характеристик гаража, його окремо декларувати не потрібно. Назву цілісного об’єкта треба брати з документа: техпаспорт на гараж - гараж, на комплекс будівель - комплекс будівель.



Подскажите, а если в техпаспорте также указывают, что площа пiд забудовою (гараж) - 24,5 кв.м, пiд забудовою (погрiб) - 11,7 кв.м,  площадь земельного участка ставить теперь 24,5 кв.м вместо 24 кв.м как было выделено решением горсовета?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

EG_007 писав:
EG_007 написав:Подскажите, пожалуйста, как правильно задекларировать в данном случае

В собственности члена семьи находится земельный участок с гаражом. Из документов на землю и гараж есть только решение горсовета, которым земельный участок площадью 24 кв.м с построенным на нем гаражом закреплется во временное пользование, и решение суда о праве собственности на гараж 24 кв.м.

До 2018 года техпаспорта на гараж не было. В 2018 году обратились в бюро технической инвентаризации. Там оформили техпаспорт, в котором указали общую площадь гаража 22 кв.м. Также в техпаспорте на гараж теперь в разделе характеристики указывают  еще и погреб.  
Нужно ли декларировать погреб как отдельный объект недвижимости? И какую площадь теперь показывать для гаража?
з 2018 є документ, який складено, у тому числі, й на основі вищеперейменованих документів. Відтак декларувати треба за техпаспортом: назва, площа, власник...
з огляду на те, що погріб входить до характеристик гаража, його окремо декларувати не потрібно. Назву цілісного об’єкта треба брати з документа: техпаспорт на гараж - гараж, на комплекс будівель - комплекс будівель.



Подскажите, а если в техпаспорте также указывают, что площа пiд забудовою (гараж) - 24,5 кв.м, пiд забудовою (погрiб) - 11,7 кв.м,  площадь земельного участка ставить теперь 24,5 кв.м вместо 24 кв.м как было выделено решением горсовета?
рішення місцевої ради видається на основі приблизних розрахункових даних щодо площі ділянки і носить концептуальний характер. часто в таких рішеннях навіть прописують пункт про уточнення ділянки після виготовлення землевпорядної документації. отже, найточніше буде після виготовлення державного акта на ділянку, а зараз просто більш менш уточнений розмір на основі вимірювання рулеткою працівником БТІ.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

EG_007 писав:Если в данном случае декларант - дочь, а член семьи - мать, то тоже не показывать?
якщо мати офіційно проживає за іншою адресою, то як мінімум один з факторів - спільне проживання, не співпадає з визначенням поняття члена сім’ї у рамках цього конкретного Закону.

inno
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2017, 01:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення inno »

В мене 4 питання:
1) датою набуття права оренди земельної ділянки є дата реєстрації чи дата підписання договору оренди? ( між цими датами місяць різниці)
2) в чоловіка є штраф( пеня) за не вчасно сплачений податок( сама сума податку сплачена, а штраф лишився на 31.12.18, чи вказувати її в розділі фінансові зобов'язання, як "податкове зобов'язання"(сума біля 4000грн).
3) попередні декларації ( починаючи з 2016р) я писала згідно витягу з  реєстру речових прав, в ньому було  вказано, що нежитлове приміщення  належить чоловікові ( але воно придбано під час шлюбу, а отже юридично є в нашій спільносумісній власності), чи можна змінити власність в декларації за 2018 рік ( поставити спільносумісна) чи лишити так як є? 
4) якщо кредит повністю виплачений у звітному році, але документів про погашення та зняття заборони на відчудження майна банк ще не надав. Причина: в нас філія а документи  передаються з головного офісу.  Працівник філії запевняє, що в нього висвітчується, що кредит відсутній. Що мені робити вказувати його у фін.зобов'язаннях чи ні? ( бо в роз'ясненнях НАЗК вказано якщо тіло і відсотки повністю виплачені то не потрібно.) 
Дякую!

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

inno писав:4 питання:
1) датою набуття права оренди земельної ділянки є дата реєстрації чи дата підписання договору оренди? ( між цими датами місяць різниці)
у самому договорі має бути написано, що він набуває чинності з моменту реєстрації. але самі уважно почитайте десь там наприкінці.


2) в чоловіка є штраф( пеня) за не вчасно сплачений податок( сама сума податку сплачена, а штраф лишився на 31.12.18, чи вказувати її в розділі фінансові зобов'язання, як "податкове зобов'язання"(сума біля 4000грн).
скоріше за все треба вказувати як інше.


3) попередні декларації ( починаючи з 2016р) я писала згідно витягу з  реєстру речових прав, в ньому було  вказано, що нежитлове приміщення  належить чоловікові ( але воно придбано під час шлюбу, а отже юридично є в нашій спільносумісній власності), чи можна змінити власність в декларації за 2018 рік ( поставити спільносумісна) чи лишити так як є? 
притримуюсь думки, що важливо писати так, як у правовстановлюючих документах. ті, вказані юридичні норми, будуть важливі тим, хто збирається розлучатися або перестати спільно проживати у спільнонабутому житлі. особисто я (а дружина дзеркально) в аналогічній ситуації пишу: [font="Times New Roman", serif]Тип права: [/font][font="Times New Roman", serif]ВласністьВідсоток, %: 100Власник: Суб'єкт декларуванняПрізвище: КозиренкоІм'я: ВіталійПо батькові: ОлексійовичТип права: Інше право користуванняВідсоток, %: [Не застосовується]Інший тип: право на користування (стаття 405 Цивільного кодексу України)Власник: дружинаПрізвище: КозиренкоІм'я: ІринаПо батькові: МиколаївнаТип права: Інше право користуванняВідсоток, %: [Не застосовується]Інший тип: право на користування (стаття 405 Цивільного кодексу України)Власник: дочкаПрізвище: КозиренкоІм'я: ЄлизаветаПо батькові: ВіталіївнаТип права: Інше право користуванняВідсоток, %: [Не застосовується]Інший тип: право на користування (стаття 405 Цивільного кодексу України)Власник: синПрізвище: КозиренкоІм'я: АндрійПо батькові: Віталійович[/font]



4) якщо кредит повністю виплачений у звітному році, але документів про погашення та зняття заборони на відчудження майна банк ще не надав. Причина: в нас філія а документи  передаються з головного офісу.  Працівник філії запевняє, що в нього висвітчується, що кредит відсутній. Що мені робити вказувати його у фін.зобов'язаннях чи ні? ( бо в роз'ясненнях НАЗК вказано якщо тіло і відсотки повністю виплачені то не потрібно.) 
не вказувати. кредитний договір виконано, претензій не висувається.

inno
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2017, 01:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення inno »

Віталій Олексійович, скажіть чи не буде наслідків з таких виправлень, якщо в попередніх деклараціях власність була вказана 100% чоловіка. 
І ще підскажіть, якщо це приміщення оформлене на чоловіка, використовується для комерційного призначення і є джерелом доходу чоловіка (ФОП), мені теж писати, що 100% власність чоловіка, інше користування, відсоток не застосовується. Тобто так як ви мені показали на свому прикладі. Чи ваш приклад стосується лише житлового будинку? Дякую!

inno
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2017, 01:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення inno »

Ще одне питання, якщо земельні ділянки які раніше декларувалися, в звітному році були об'єднані. Яку ставити оцінку, якщо при об'єднання чисто технічний процес, який не передбачає визначення оціночної вартості?  Писати попередню сумарну вартість обох ділянок чи вказати невідомо? Я думаю потрібно писати невідомо, адже вартість ділянки при об'єднані може змінитися + або -. Яка ваша думка?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

inno писав:чи не буде наслідків з таких виправлень, якщо в попередніх деклараціях власність була вказана 100% чоловіка. - це ваші внутрішньосімейні питання коли майном користуватися всім, а коли індивідуально. наприклад, чоловік декларував автомобіль тільки на себе, а з часом дружина отримала права і почала також його використовувати - управляти ним. відтак виникає мотив дружині писати в декларації інше право на цей автомобіль.



І ще підскажіть, якщо це приміщення оформлене на чоловіка, використовується для комерційного призначення і є джерелом доходу чоловіка (ФОП), мені теж писати, що 100% власність чоловіка, інше користування, відсоток не застосовується. Тобто так як ви мені показали на свому прикладі. Чи ваш приклад стосується лише житлового будинку? - так, мій приклад стосується того майна, яким дійсно користується вся сім’я (у моєму випадку це будинок і земля, виділена для його обслуговування). Ви не користуєтеся цим приміщенням за його призначенням, то ж мотиву писати це приміщення у спільну власність для цілей декларації не бачу. 

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

inno писав:Ще одне питання, якщо земельні ділянки які раніше декларувалися, в звітному році були об'єднані. Яку ставити оцінку, якщо при об'єднання чисто технічний процес, який не передбачає визначення оціночної вартості?  Писати попередню сумарну вартість обох ділянок чи вказати невідомо? Я думаю потрібно писати невідомо, адже вартість ділянки при об'єднані може змінитися + або -. Яка ваша думка?
погоджуюся.

kadry
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 17 березня 2015, 15:44
Регіон: Волынская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення kadry »

Деларант придбав кевартиру і заповнює повідомлення про зміни в майновому стані. Вважаємо що зазначається сума офіційної оцінки вказаного майна. Чи правильно ми думаємо?
Батько декларатна подарував гроші на придбання квартири більше 50 прожиткових мінімумів в день здійснення покупки. Чи потрібно подавати 2 повідомлення про зміни в майновому стані
1 отримання грошей від батька.
2 купівля квартири
Дякую

kadry
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 17 березня 2015, 15:44
Регіон: Волынская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення kadry »

Додатково до попереднього запитання.
батько подарував не всю суму на покупку квартири. Частина грошей самого декларанта

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

kadry писав:Деларант придбав кевартиру і заповнює повідомлення про зміни в майновому стані. Вважаємо що зазначається сума офіційної оцінки вказаного майна. Чи правильно ми думаємо?
- підтримую


Батько декларатна подарував гроші на придбання квартири більше 50 прожиткових мінімумів в день здійснення покупки. Чи потрібно подавати 2 повідомлення про зміни в майновому стані 
1 отримання грошей від батька.
2 купівля квартири
- так

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

kadry писав:Додатково до попереднього запитання.
батько подарував не всю суму на покупку квартири. Частина грошей самого декларанта
скільки подарував, стільки й задекларувати у повідомленні про суттєві зміни як подарунок

inno
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2017, 01:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення inno »

Пане Віталій, підскажіть якщо брався кредит у банку, сума повністю знята готівкою, наприклад 300000 а на кінець року лишилось не витраченими 200000, чи потрібно їх вказувати а Активах, а якщо вказувати то як писати? "Незастосовується" чи вказувати "реквізити банку". І як писати Вид Активу "кредитні кошти"чи "готівкові кошти" Дякую!

inno
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2017, 01:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення inno »

І ще питання щодо недобудови. Орендарем ділянки та власником недобудови в Техпаспорті є я, а будується за наші спільні кошти. Чи треба мені показувати що чоловік подарував мені кошти(позичив)? Чи просто вказати: "Об'єкт належить суб'єкту декларування чи члену його сім'ї на праві власності відповідно до Цивільного кодексу УкраїниОб'єкт повністю або частково побудований з матеріалів чи за кошти суб'єкта декларування або члена його сім'ї"

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

inno писав:брався кредит у банку, сума повністю знята готівкою, наприклад 300000 а на кінець року лишилось не витраченими 200000, чи потрібно їх вказувати а Активах, а якщо вказувати то як писати? "Незастосовується" чи вказувати "реквізити банку". І як писати Вид Активу "кредитні кошти"чи "готівкові кошти" 
300000 - протягом 10 днів мало було показано в суттєвих змінах як дохід, та в черговій декларації - дохід -  кредитні кошти
200000 - ці кошти вже готівкові, тому "не застосовується" - готівкові кошти. зверніть увагу, що при перевищенні порогу 50пм розглядається не якась окрема група коштів, а сумарно всі наявні кошти. тобто необхідно задекларувати й інші кошти (будь якими сумами та не залежно від валюти), які маєте чи то готівкою, чи то на якихось рахунках, чи то комусь позичили...

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

inno писав:І ще питання щодо недобудови. Орендарем ділянки та власником недобудови в Техпаспорті є я, а будується за наші спільні кошти. Чи треба мені показувати що чоловік подарував мені кошти(позичив)? Чи просто вказати: "Об'єкт належить суб'єкту декларування чи члену його сім'ї на праві власності відповідно до Цивільного кодексу УкраїниОб'єкт повністю або частково побудований з матеріалів чи за кошти суб'єкта декларування або члена його сім'ї"
варіанти можуть бути й той, і той.
щоб не дарувати один одному, можна, наприклад, в доходах вказувати спільну власність на доходи як чоловіка, так і дружини.
можна просто написати про цей об’єкт: спільна сумісна власність - відсоток не застосовується - власники обидва.

inno
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2017, 01:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення inno »

Пане Віталію, скажіть яку дату набуття права вказувати при користванні в звітному періоді і до нині маминим авто без довіреності і договору оренди.
Дату 01.01.18 чи дату реєстрації авто в МРЕО. Я вам дуже вдячна, що завжди відповідаєте на питання!!!

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

inno писав:яку дату набуття права вказувати при користванні в звітному періоді і до нині маминим авто без довіреності і договору оренди.
Дату 01.01.18 чи дату реєстрації авто в МРЕО. Я вам дуже вдячна, що завжди відповідаєте на питання!!!
дату з якої Ви реально користуєтеся цим авто. 
це може бути і з дати реєстрації в МРЕО, і пізніше, наприклад, з дати оформлення автоцивілки, за якою управляти транспортним засобом може не лише власник.

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”