Електронне декларування

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

microsoft73

1. В е-декларації вказуйте правильні відомості, а не такі як в паперовій декларації.
2. Доходи і грошові активи це різні розділи декларування, як в старій так і в новій декларації. Проценти отримані протягом звітного року як доходи потрібно вказувати в доходах. Суму коштів на рахунках в банку потрібно вказувати в грошових активах. Якщо на кінець звітного року є кошти в банках, їх потрібно вказувати незалежно від того вказували ви їх в доходах чи ні.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Kateryna.N
Треба вказувати зарплатні кошти на рахунку теж. Їх і раніше потрібно було вказувати.

Motrenko Oxana
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 68
З нами з: 08 червня 2015, 08:17
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 16 разів

Повідомлення Motrenko Oxana »

Хорошее видео, как заполнять декларацию, может кому будет полезно https://www.youtube.com/watch?v=ElAYza-q1V8

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Дмитрий Иванович, эти деньги же указаны в сумме зарплаты. Зачем их 2 раза указывать?

Я никогда не показывала...

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

ПОдскажите, пожалуйста. Зарегистрировалась в системе, чтобы посмотреть,я к категории В отношусь. Теперь мне шлют напоминание, чтобы я декларацию подавала через 7 дней) Можно просто игнорировать, или надо что-то им объяснять?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Радистка_Кэт писав:Дмитрий Иванович, эти деньги же указаны в сумме зарплаты. Зачем их 2 раза указывать?

Я никогда не показывала...
 Уже писал выше. Доходи і грошові активи це різні розділи декларування, як в старій так і в новій декларації.
Доходы это сколько заработал в году. Активы это деньги которые есть у декларанта на счетах.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Радистка_Кэт писав:ПОдскажите, пожалуйста. Зарегистрировалась в системе, чтобы посмотреть,я к категории В отношусь. Теперь мне шлют напоминание, чтобы я декларацию подавала через 7 дней) Можно просто игнорировать, или надо что-то им объяснять?
Они всем шлют. Они же не знают к какой категории вы относитесь. Думаю просто игнорировать...

Kateryna.N
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 145
З нами з: 19 березня 2015, 18:49
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Kateryna.N »

Дмитрий Иванович » Вчора, 19:56
Треба вказувати зарплатні кошти на рахунку теж. Їх і раніше потрібно було вказувати.
Дмитрий Иванович, у роз’ясненнях у журналы "Держслужбовець" №1, 2016 р. чітко вказано що кошти перераховані роботодавцем на зарплатну картку є тим доходом, що опубліковується у позиції зарплата, тому немає потреби ще раз їх опубліковувати як суму коштів на рахунках в банках, ми їх не показували , декларант просто не встиг їх зняти.

microsoft73
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 21 жовтня 2016, 09:24
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення microsoft73 »

Ще питання. Суми зарплати і відсотків у "Доходах" проставляються нараховані (тобто включно з податком) чи ті, що отримано на руки? У паперовій проставляли нараховані з податком.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

microsoft73 писав:Ще питання. Суми зарплати і відсотків у "Доходах" проставляються нараховані (тобто включно з податком) чи ті, що отримано на руки? У паперовій проставляли нараховані з податком.
Нараховані з податками...

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Kateryna.N писав:
Дмитрий Иванович » Вчора, 19:56
Треба вказувати зарплатні кошти на рахунку теж. Їх і раніше потрібно було вказувати.
Дмитрий Иванович, у роз’ясненнях у журналы "Держслужбовець" №1, 2016 р. чітко вказано що кошти перераховані роботодавцем на зарплатну картку є тим доходом, що опубліковується у позиції зарплата, тому немає потреби ще раз їх опубліковувати як суму коштів на рахунках в банках, ми їх не показували , декларант просто не встиг їх зняти.
Якщо буде роз'яснення НАЗК що не потрібно вказувати, значить не потрібно.
А до того часу я вважаю, що доходи і грошові активи це різні категорії, і треба зазначати окремо доходи, окремо активи.
Крім того, в доходах ми вказуємо нараховані кошти. А на рахунках чисті кошти від зарплати, плюс можуть бути ваші же гроші, які ви знімаєте, наприклад, і ставите назад на рахунок. Це і буде ваш грошовий актив на рахунку в банку.

microsoft73
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 21 жовтня 2016, 09:24
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення microsoft73 »

Дякую!

Ще питання. Програма Приватбанку "Бонус плюс".
Чи показувати суму, що мені зарахувалась на "Бонус плюс" у "Доходах" і у "Грошових активах"?

Анастасія Мішина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 15 серпня 2016, 15:25
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Анастасія Мішина »

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи треба відображати овердрафти? якщо так, то у яких розділах) дякую

Kateryna.N
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 145
З нами з: 19 березня 2015, 18:49
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Kateryna.N »

телефонували в НАЗК : вони в телефонному режимі зазначили що показувати не потрібно, ці кошти вже зазначені як зарплата. я думаю що вони вже більш ніяких роз’яснень не дадуть, хіба що за результатами першого етапу  е-декларування :57: . але як тепер показати ці кошти якщо в паперовому  варіанті їх не показували -будуть розбіжності.

Анастасія Мішина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 15 серпня 2016, 15:25
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Анастасія Мішина »

Kateryna.N писав:телефонували в НАЗК : вони в телефонному режимі зазначили що показувати не потрібно, ці кошти вже зазначені як зарплата. я думаю що вони вже більш ніяких роз’яснень не дадуть, хіба що за результатами першого етапу  е-декларування :57: . але як тепер показати ці кошти якщо в паперовому  варіанті їх не показували -будуть розбіжності.
дуже дякую...

alexmelrv
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 13 лютого 2015, 10:08

Повідомлення alexmelrv »

оброго дня. Питання: в 2008 році був отриманий кредит у сумі 100000 грн  з якого станом на 01.01.2015 лишився непогашений залишок у сумі 15000 грн. впродовж 2015 року погашено суму основного боргу 15000 грн та сплачено відсотки у сумі 3000 грн. Станом на 31.12.2015 заборгованість відсутня . Тобто за 2015 рік сума погашення кредиту на відсотків не перевищує 50 МРЗ. Чи потрібно вказувати в декларації загальний розмір такої позики (кредиту). Якщо так, то яку суму? (100000 грн отриману в 2008 р чи 15000 грн станом на 01.01.2015). Дякую
Востаннє редагувалось 25 жовтня 2016, 12:09 користувачем alexmelrv, всього редагувалось 1 раз.

alexmelrv
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 13 лютого 2015, 10:08

Повідомлення alexmelrv »

Доброго дня. Питання: в 2008 році був отриманий кредит у сумі 100000 грн  з якого станом на 01.01.2015 лишився непогашений залишок у сумі 15000 грн. впродовж 2015 року погашено суму основного боргу 15000 грн та сплачено відсотки у сумі 3000 грн. Станом на 31.12.2015 заборгованість відсутня . Тобто за 2015 рік сума погашення кредиту на відсотків не перевищує 50 МРЗ. Чи потрібно вказувати в декларації загальний розмір такої позики (кредиту). Якщо так, то яку суму? (100000 грн отриману в 2008 р чи 15000 грн станом на 01.01.2015). Дякую
Востаннє редагувалось 25 жовтня 2016, 12:08 користувачем alexmelrv, всього редагувалось 1 раз.

Kateryna.N
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 145
З нами з: 19 березня 2015, 18:49
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Kateryna.N »

Для Анастасії Мішиної: це я писала по коштах на зарплатній картці

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

ktv писав:Допоможіть розібратися! 
Я - дежслужбовець. В мого чоловіка у власності є земельна ділянка, на якій побудований дерев"яний садовий будиночок. Документи на земельну ділянку є. а на будиночок ніяких документів немає, бо його будували ще у 1989 році. Чи потрібно якимось чином мені вказувати цей садовий будинок в декларації? Якщо - так, то в якому розділі?
В залежності від наявності будь-яких документів. Якщо взагалі нічого немає, навіть техпаспорту чи іншого папірця з БТІ, то думаю що не потрібно вказувати взагалі. Якщо будинок не зареєстрований / відсутній правовстановлюючий документ, але є техпаспорт чи інші документи з БТІ, то треба вказати будинок в розділі "Об'єкти незавершеного будівництва", та відмітити позначкою "Об'єкт, право власності на який не зареєстроване в установленому законом порядку"

Анастасія Мішина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 15 серпня 2016, 15:25
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Анастасія Мішина »

Kateryna.N писав:Для Анастасії Мішиної: це я писала по коштах на зарплатній картці
А для інших карток ситуація інша? необхідно вказувати?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Подскажите, пожалуйста, заполняли декларацию давно, половины функционала еще не работало.

Если исправить сейчас (10 дней уже прошло) - это вообще, возможно?

DarthNihilus
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 11 січня 2012, 16:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення DarthNihilus »

підкажіть будь-ласка, я не розуміюсь в юридичних сферах. Для декларування кожному працівнику треба зробити особистий ЕЦП, так? То подавати документи - заяви на реєстрацію ключів в АЦСК треба як працівнику ОМС, чи як окрема фізична особа? Тобто це треба робити як і звичайні ключі на перший другий підпис, просто на кожного працівника? Тоді можна давати документи і на печатку щоб не гаяти час?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Радистка_Кэт писав:Подскажите, пожалуйста, заполняли декларацию давно, половины функционала еще не работало.

Если исправить сейчас (10 дней уже прошло) - это вообще, возможно?
На исправление дается 7 дней. Но если декларация подана давно, и функция исправления не активна, вы не сможете подать исправленную декларацию. Разве что писать в поддержку НАЗК чтобы дали такую возможность.

Анастасія Мішина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 15 серпня 2016, 15:25
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Анастасія Мішина »

Дмитрий Иванович писав:
Радистка_Кэт писав:Подскажите, пожалуйста, заполняли декларацию давно, половины функционала еще не работало.

Если исправить сейчас (10 дней уже прошло) - это вообще, возможно?
На исправление дается 7 дней. Но если декларация подана давно, и функция исправления не активна, вы не сможете подать исправленную декларацию. Разве что писать в поддержку НАЗК чтобы дали такую возможность.
Нагадування суб’єктам електронного декларування
У відповідь на численні звернення суб’єктів електронного декларування, які з технічних причин не мали змоги подати виправлені електронні декларації у семиденний строк, в порядку частини 4 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує.
Якщо після спливання семиденного строку суб’єкт декларування виявить неповні чи неправильні відомості в поданій ним декларації (або у виправленій декларації), він повідомляє про це Національне агентство через персональний електронний кабінет та подає виправлену декларацію згідно з рішенням уповноваженої особи Національного агентства.
(абзаци перший, другий пункту 7 розділу ІІ Порядку 
формування, ведення та оприлюднення (надання) 
інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, 
уповноважених на виконання функцій держави або місцевого 
самоврядування, затвердженого Рішенням Національного 
агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 № 3).

У всіх випадках, коли технічні збої у роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, завадили поданню виправленої декларації просимо письмово повідомляти про це до Національного агентства. Кожен такий випадок буде розглядатися окремо.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Подали до 7-дневного срока виправлену декларацию - теперь висит две декларации, обе активны

Это нормально?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Радистка_Кэт писав:Подали до 7-дневного срока виправлену декларацию - теперь висит две декларации, обе активны

Это нормально?
У всех так...

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

А оно почему-то писало про 10 дней...когда приходило уведомление

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Радистка_Кэт писав:А оно почему-то писало про 10 дней...когда приходило уведомление
10 дней дается на подачу декларации, если декларант не подал декларацию вовремя, и ему НАЗК направили уведомление (ч.3 ст.49 ЗУ №1700).

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Спасибо!



Сайт висит уже несколько часов. ужас(

Анастасія Мішина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 15 серпня 2016, 15:25
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Анастасія Мішина »

Скажите, пожалуйста. Если в разделе недвижимого имущества указано, что дом принадлежит на праве собственности супруге, и декларант им пользуется, то объект недвижимости указывается 2 раза? Сначала супруге как собственник, а потом декларанту на праве пользования или все же один раз?

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”