Електронне декларування

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Ivanov6613 писав:Доброго дня, у 2018 році було рішення про розірвання шлюбу, не повнолітні діти проживають разом з мамою, чи потрібно зазначати їх у декларації за 2019 батькові?
так, щонайменше до досягнення ними повноліття

Declaraciya
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 27 лютого 2020, 16:03
Регіон: Житомирская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Declaraciya »

Доброго дня! Прошу допомоги у заповненні декларації, а саме інформації про доходи. Чи потрібно вказувати?:
1. суму коштів, які зараховані були на карту для виплат протягом звітного періоду: частина зарахована мною, частина-від третіх осіб (до прикладу: кошти надійшли на мою карту, однак адресовані були моїй подрузі, тобто я не є їх власником);
2. суму поверненого авансового внеску судом.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Declaraciya писав:Доброго дня! Прошу допомоги у заповненні декларації, а саме інформації про доходи. Чи потрібно вказувати?:
1. суму коштів, які зараховані були на карту для виплат протягом звітного періоду:
частина зарахована мною,
- це не дохід


частина-від третіх осіб (до прикладу: кошти надійшли на мою карту, однак адресовані були моїй подрузі, тобто я не є їх власником);
- це дохід, з якого ДФС очікує сплати податків... Але для цілей декларації можна спробувати вибрати власника цих грошей третю особу - зазначити дані подруги і взяти з подруги якусь довільну розписку з цього приводу на випадок пояснень ситуації НАЗК.


2. суму поверненого авансового внеску судом.
- це не дохід

zemir
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 28 лютого 2020, 16:26
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення zemir »

Доброго дня, у мене питання з монетизації пільг, яке ввели з 1 жовтня 2019 року - чи треба вносити в декларацію суму, яку нарахували у безготівковій формі на рухунок Ощадбанка?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

zemir писав:Доброго дня, у мене питання з монетизації пільг, яке ввели з 1 жовтня 2019 року - чи треба вносити в декларацію суму, яку нарахували у безготівковій формі на рухунок Ощадбанка?
так, бо нарахували у гривнях, а банк перенаправить з рахунку клієнта (до речі, рахунок також треба задекларувати (починаючи з 2020)), на рахунок енергокомпанії на особистий рахунок того ж клієнта.

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

Доброго дня!  Дійшла до розділу "Інформація щодо банківських та інших фінансових установ, у яких у суб’єкта декларування або членів його сім’ї відкриті рахунки"  і виникло запитання. Вірніше, море запитань. А саме:
1) Зарплатний проект в "Райффайзен банк Аваль". Рахунок для всіх   працівників  установ однаковий в довідках (2620....)і в IBAN. В призначенні платежу вказується кожного індивідуальний - СКР. Який рахунок вказувати в декларації загальний чи СКР?
2) Придбана авто в кредит під кредит відкрито 11 рахунків( резерв комісії, резерв відсотків,  основна сума кредиту, сплачена сума кредиту, сплачені мвідсотки, нараховані відсотки і т.д.). В декларації всі вказувати?

sveta123
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 03 березня 2020, 15:48
Регіон: Ровенская область

Повідомлення sveta123 »

Доброго дня.
Чи потрібно декларувати :
1) в розділі про доходи путівку на лікування та оздоровлення в санаторії, видану в Міністерстві охорони здоров"я? В роз"ясненнях сказано декларувати путівки від ФСС і профспілок, за путівки від МОЗ не сказано.
2) якщо я маю місце реєстрації в квартирі, 100% власником якої є третя особа, то під цим об"єктом нерухомості потрібно вказувати у першому рядку себе ( інше право користування, реєстрація ), а у другому рядку третю особу ( власника )? Чи другий рядок вписувати не потрібно?
3) якщо я є прийомною мамою дитини, позбавленої батьківського піклування, яка має реєстрацію у своїх кровних родичів, і ці родичі є власниками об"єкта нерухомості, то чи потрібно вказувати імена цих требіх осіб у розділі про об"єкти нерухомості як власників ? Дані відомості розголошувати неетично по відношенню до дитини, про що наголошує служба у справах дітей. Аналогічно чи повинна я подавати запити, щоб дізнатися кадастровий номер, вартість об"єкту та ін.
4) дата набуття права на об"єкт нерухомості - це коли видано свідотство про приватизацію, чи коли я в цю нерухомість прописалась на праві реєстрації ?

rfu06
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 02 червня 2014, 17:04
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення rfu06 »

Доброго  дня! Підкажіть, будь ласка, чи потрібно відображати в щорічній декларації побудовані 20 років тому інші нерухомі споруди (комора, огорожа, гараж, ворота...), які внесені в технічний паспорт та в реєстр речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності в 2019 році?В попередні роки не відображала, так як не було внесено в техдокументацію. Дякую.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

JAFA писав:Доброго дня!  Дійшла до розділу "Інформація щодо банківських та інших фінансових установ, у яких у суб’єкта декларування або членів його сім’ї відкриті рахунки"  і виникло запитання. Вірніше, море запитань. А саме:
1) Зарплатний проект в "Райффайзен банк Аваль". Рахунок для всіх   працівників  установ однаковий в довідках (2620....)і в IBAN. В призначенні платежу вказується кожного індивідуальний - СКР. Який рахунок вказувати в декларації загальний чи СКР?
- зайдіть у свій онлайн-банкінг, виберіть розділ РАХУНКИ, у підрозділі ДЕТАЛІ вибрати ПЕРЕГЛЯД РЕКВІЗИТІВ


2) Придбана авто в кредит під кредит відкрито 11 рахунків( резерв комісії, резерв відсотків,  основна сума кредиту, сплачена сума кредиту, сплачені мвідсотки, нараховані відсотки і т.д.). В декларації всі вказувати?
- так

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

Дякую

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

sveta123 писав:Доброго дня.
Чи потрібно декларувати :
1) в розділі про доходи путівку на лікування та оздоровлення в санаторії, видану в Міністерстві охорони здоров"я? В роз"ясненнях сказано декларувати путівки від ФСС і профспілок, за путівки від МОЗ не сказано.
- задекларувати сумнівне - не порушення, а ось не задекларувати сумнівне, яке суд визнає необхідним, - злочин...


2) якщо я маю місце реєстрації в квартирі, 100% власником якої є третя особа, то під цим об"єктом нерухомості потрібно вказувати у першому рядку себе ( інше право користування, реєстрація ), а у другому рядку третю особу ( власника )? Чи другий рядок вписувати не потрібно?
- ні. спочатку все про себе, як про користувача - зберегти, а потім - ДОДАТИ - і все про третю особу як про власника


3) якщо я є прийомною мамою дитини, позбавленої батьківського піклування, яка має реєстрацію у своїх кровних родичів, і ці родичі є власниками об"єкта нерухомості, то чи потрібно вказувати імена цих требіх осіб у розділі про об"єкти нерухомості як власників ? Дані відомості розголошувати неетично по відношенню до дитини, про що наголошує служба у справах дітей. Аналогічно чи повинна я подавати запити, щоб дізнатися кадастровий номер, вартість об"єкту та ін.
- якщо мова йде про об’єкт, яким користується декларант або члени його сім’ї, то треба вказувати. краще питання трохи розширити (уточнити) й через службу підтримки, але не телефоном, поставити його НАЗК.

4) дата набуття права на об"єкт нерухомості - це коли видано свідотство про приватизацію, чи коли я в цю нерухомість прописалась на праві реєстрації ?
- власність, коли є виписка з держреєстру власності, усе інше - різні види користування


Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

Козиренко Віталій писав:
JAFA писав:Доброго дня!  Дійшла до розділу "Інформація щодо банківських та інших фінансових установ, у яких у суб’єкта декларування або членів його сім’ї відкриті рахунки"  і виникло запитання. Вірніше, море запитань. А саме:
1) Зарплатний проект в "Райффайзен банк Аваль". Рахунок для всіх   працівників  установ однаковий в довідках (2620....)і в IBAN. В призначенні платежу вказується кожного індивідуальний - СКР. Який рахунок вказувати в декларації загальний чи СКР?
- зайдіть у свій онлайн-банкінг, виберіть розділ РАХУНКИ, у підрозділі ДЕТАЛІ вибрати ПЕРЕГЛЯД РЕКВІЗИТІВ


2) Придбана авто в кредит під кредит відкрито 11 рахунків( резерв комісії, резерв відсотків,  основна сума кредиту, сплачена сума кредиту, сплачені мвідсотки, нараховані відсотки і т.д.). В декларації всі вказувати?
- так
 А по кредиту відсотки, премії комісії вказувати, що ними має право розпоряджатись банк?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

rfu06 писав:Доброго  дня! Підкажіть, будь ласка, чи потрібно відображати в щорічній декларації побудовані 20 років тому інші нерухомі споруди (комора, огорожа, гараж, ворота...), які внесені в технічний паспорт та в реєстр речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності в 2019 році?В попередні роки не відображала, так як не було внесено в техдокументацію. Дякую.
який документ є на звітну дату, тим і користуйтеся, з урахуванням роз’яснень:
53. Яким чином відобразити в декларації садибу, тобто житловий будинок з прилеглими господарськими будівлями, садом (городом)? 
У розділі 3 «Об’єкти нерухомості» у полі «Вид об’єкта» слід обрати варіант «Інше» і навести відповідний опис об’єкта. Водночас, якщо складові такої садиби зареєстровані як окремі об’єкти нерухомості, їх слід відобразити в декларації окремо

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

JAFA писав:  А по кредиту відсотки, премії комісії вказувати, що ними має право розпоряджатись банк?
законодавством не визначено правильності заповнення , у тому числі, і цих комірок. Тому користуйтеся логікою на власний розсуд.

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

Дякую

Diana000091
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 09 лютого 2020, 20:20
Регіон: Киевская область

Повідомлення Diana000091 »

Доброго дня! 
Я стала працівником патронатної служби - помічником-консультантом народного депутата у січні 2020 року, раніше державним службовцем не була. Чи потрібно мені подавати щорічну декларацію до 1 квітня 2020 за звітний період 2019 року?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Diana000091 писав:Доброго дня! 
Я стала працівником патронатної служби - помічником-консультантом народного депутата у січні 2020 року, раніше державним службовцем не була. Чи потрібно мені подавати щорічну декларацію до 1 квітня 2020 за звітний період 2019 року?
щорічна буде у 2021, за 2019 була кандидатська.

rfu06
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 02 червня 2014, 17:04
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення rfu06 »

Козиренко Віталій писав:
rfu06 писав:Доброго  дня! Підкажіть, будь ласка, чи потрібно відображати в щорічній декларації побудовані 20 років тому інші нерухомі споруди (комора, огорожа, гараж, ворота...), які внесені в технічний паспорт та в реєстр речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності в 2019 році?В попередні роки не відображала, так як не було внесено в техдокументацію. Дякую.
який документ є на звітну дату, тим і користуйтеся, з урахуванням роз’яснень:
53. Яким чином відобразити в декларації садибу, тобто житловий будинок з прилеглими господарськими будівлями, садом (городом)? 
У розділі 3 «Об’єкти нерухомості» у полі «Вид об’єкта» слід обрати варіант «Інше» і навести відповідний опис об’єкта. Водночас, якщо складові такої садиби зареєстровані як окремі об’єкти нерухомості, їх слід відобразити в декларації окремо
 Дуже дякую за допомогу! Підкажіть ще, будь ласка, у графу "дата набуття права об"єкта нерухомості" ставити дату внесення прибудинкових споруд (у мене 2019 рік) в реєстр?????? . Вони внесені під тим самим реєстраційним номером, що і житловий будинок.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

rfu06 писав:
 у графу "дата набуття права об"єкта нерухомості" ставити дату внесення прибудинкових споруд (у мене 2019 рік) в реєстр?????? . Вони внесені під тим самим реєстраційним номером, що і житловий будинок.
дата набуття права на садибу (перша). а що її конфігурація змінилася, то вже інше.

Аліночкая
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 11 жовтня 2016, 17:39
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Аліночкая »

Добрий вечір. Допоможіть розібратись не можу заповнити поле "Район". Не дає записати  і вибрати.Може причина в тому,що я не маю номера в демографічному  реєстрі ?В цьому полі я поставила не застосовується.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Аліночкая писав:Добрий вечір. Допоможіть розібратись не можу заповнити поле "Район". Не дає записати  і вибрати.Може причина в тому,що я не маю номера в демографічному  реєстрі ?В цьому полі я поставила не застосовується.
проблема суто технічна. скоріше за все треба просто зачекати.

kadry
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 17 березня 2015, 15:44
Регіон: Волынская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення kadry »

Добрий день! Обєкт перебував у власності суб'єкта декларування, більше половини звітного періоду, відповідно до роз'яснень відомості про такий об'єтк зазначати не потрібно. Чи правильно ми зрозуміли? Дякую

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

kadry писав:Добрий день! Обєкт перебував у власності суб'єкта декларування, більше половини звітного періоду, відповідно до роз'яснень відомості про такий об'єтк зазначати не потрібно. Чи правильно ми зрозуміли? Дякую
ці новели почали діяти з 01.01.2020, тому для декларації за 2019 рік декларуються відомості (наявні об’єкти) станом на 31.12.2019

Lyuda1801
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 13 березня 2020, 10:14
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Lyuda1801 »

Добрий день!

Вперше заповнюю декларацію держслужбовця. Підкажіть будь ласка:
1. У мене чоловік зареєстрований, як ФОП (ставка 5%) і у нього є наймані працівники - чи потрібно при обрахунку його доходів віднімати виплачену заробітну плату працівникам та податки з цієї заробітної плати, чи сума береться суто по надходженню коштів на рахунок ФОПа?
2. Щодо моєї роботи - протягом 2019 року відбулась реорганізація нашого підприємства і нас 07.12.2019 р. звільнили, а 08.12.2019 р. прийняли вже в нову структуру. Чи потрібно заробітну плату розділяти на дві частини (заповнювати двома рядками?) - отриману у старій структурі та у новій?

Дякую!

DarthNihilus
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 11 січня 2012, 16:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення DarthNihilus »

====разобрался=====
Востаннє редагувалось 13 березня 2020, 17:53 користувачем DarthNihilus, всього редагувалось 1 раз.

DarthNihilus
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 11 січня 2012, 16:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення DarthNihilus »

Lyuda1801 писав: Чи потрібно заробітну плату розділяти на дві частини (заповнювати двома рядками?) - отриману у старій структурі та у новій?

Дякую!
скільки джерел доходу - стільки рядків


---------------

значит, в конце концов з\п надо указывать насчитанную, а не на руки?!

Lilianna
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 13 березня 2020, 17:41
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Lilianna »

[font="Times New Roman", serif]1.  [/font][font="Times New Roman", serif]Чи потрібно вказувати рахунок карти, відкритий у АТ «Приватбанк» для поповнення власними коштами для здійснення відповідних розрахунків в інтернеті[/font][font="Times New Roman", serif]?[/font]

[font="Times New Roman", serif]2.  [/font][font="Times New Roman", serif]Чи потрібно у розділі «Доходи» вказувати суму моїх коштів, які були сплачені з моєї карти через АТ «Приватбанк» інтернет-магазину, але повернуті продавцем також на мою карту АТ «Приватбанк»?[/font]

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Lyuda1801 писав:Добрий день!

Вперше заповнюю декларацію держслужбовця. Підкажіть будь ласка:
1. У мене чоловік зареєстрований, як ФОП (ставка 5%) і у нього є наймані працівники - чи потрібно при обрахунку його доходів віднімати виплачену заробітну плату працівникам та податки з цієї заробітної плати, чи сума береться суто по надходженню коштів на рахунок ФОПа?
2. Щодо моєї роботи - протягом 2019 року відбулась реорганізація нашого підприємства і нас 07.12.2019 р. звільнили, а 08.12.2019 р. прийняли вже в нову структуру. Чи потрібно заробітну плату розділяти на дві частини (заповнювати двома рядками?) - отриману у старій структурі та у новій?

Дякую!
1. Інформацію про отримані доходи від підприємницької діяльності як фізичною особою-підприємцем необхідно зазначити у розділі 11 «Доходи, у тому числі подарунки» декларації незалежно від розміру такого доходу. При цьому сума доходу від підприємницької діяльності за звітний період сумується і в декларації вказується загальна сума доходу, отримана суб’єктом декларування або членом його сім’ї як фізичною особою-підприємцем у звітному періоді.  
Лише при зазначені доходу від власної підприємницької діяльності як фізичної особи-підприємця в якості джерела доходу слід зазначати самого суб’єкта декларування або члена його сім’ї, які є фізичною особою-підприємцем. В інших випадках джерелом доходу слід зазначати юридичну або фізичну особу, від якої він отриманий.
2. Так, дохід від різних юридичних осіб зазначається окремо. Але якщо мова про одну й ту ж юридичну особу - розділяти не треба - за посадою на 31.12.2019.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Lilianna писав:1.  Чи потрібно вказувати рахунок карти, відкритий у АТ «Приватбанк» для поповнення власними коштами для здійснення відповідних розрахунків в інтернеті?

2.  Чи потрібно у розділі «Доходи» вказувати суму моїх коштів, які були сплачені з моєї карти через АТ «Приватбанк» інтернет-магазину, але повернуті продавцем також на мою карту АТ «Приватбанк»?
1. Усі наявні рахунки, у тому числі й карткові, декларуються. У щорічній декларації за 2019 рік можна взагалі рахунки не декларувати:
http://crimecor.rada.gov.ua/fsview/74100.html?fbclid=IwAR2NokO8LhPiqdXxemqI8KD8fZKwYuOmFHi8sPDt-5KoYm1638kSuGMPF6U
2. ні, але роздруківку відповідних операцій, на всяк випадок, краще зберегти.

Lyuda1801
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 13 березня 2020, 10:14
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Lyuda1801 »

Дякую всім за допомогу!

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”