До якого часу подаються декларації?

lubka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 159
З нами з: 03 квітня 2015, 12:17
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 16 разів

Повідомлення lubka »

Так, майже правильно. Звільняти з 29 серпня 2016 року не можна. І є питання щодо дня у який закінчується раніше не охоплений деклараціями період.
Взагалі, хотілося б почути думку колег щодо п. 2 вищенаведеного роз’яснення:
„2. Чи слід подавати щорічну декларацію та декларацію перед припиненням діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, якщо суб’єкт декларування звільняється до 1 квітня?
Якщо суб’єкт декларування звільняється або іншим чином припиняє діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, до подання ним щорічної декларації за попередній рік (наприклад, 15 січня 2017 року), то він повинен подати декларацію, яка охоплює період з 1 січня 2016 року до 14 січня 2017 року включно, тобто період, який не був охоплений раніше поданими деклараціями. При цьому щорічна декларація за 2016 рік не подається.
Якщо ж суб’єкт декларування припиняє діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, після подання щорічної декларації (наприклад, 15 квітня 2017 року), то подається декларація, що охоплює період з 1 січня до дня перед днем подання декларації (тобто до 14 квітня включно) ”.

Чому б не подати у першому випадку окремо декларацію за 2016 рік і окремо за період з 1 січня 2017 року до 14 січня 2017 року?
Чому при приненні діяльності 15 квітня 2017 року декларація подається за період з 1 січня 2017 року до 14 квітня включно?

Анастасія Мішина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 15 серпня 2016, 15:25
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Анастасія Мішина »

lubka писав: Звільняти з 29 серпня 2016 року не можна.  
Дуже дякую за детальні відповіді, бо зовсім заплуталась. 
А чому не можна звільняти з 29.08.2016р.?
І ще....у другому випадку я так розумію 2016 рік взагалі не охоплюється?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Мені теж цікаво чому не можна звільняти з 29 серпня 2016 року?

Якщо ДС звільняється до 1 вересня - подає паперову декларацію в кадри.
Якщо звільняється 1 вересня або пізніше цієї дати - подає електронну декларацію.
Див. Зміни до рішення НАЗК про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій.
15 серпня змінено на 1 вересня. Відповідно старт системи декларування з 1 вересня.

lubka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 159
З нами з: 03 квітня 2015, 12:17
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 16 разів

Повідомлення lubka »

Тому що звільнити можна в останній день роботи (п. 2.27. Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників), тобто 26 серпня або 29 серпня. Прийменник з зайвий.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

lubka писав:Тому що звільнити можна в останній день роботи (п. 2.27. Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників), тобто 26 серпня або 29 серпня. Прийменник  з зайвий.
А ну це технічне питання. Я вже думав що малось на увазі не можна звільняти працівника в кінці місяця, чи ще щось.

Юрий Молодико
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 19 квітня 2017, 12:25
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Юрий Молодико »

Козіна Віра, У МЕНЕ Є ТАКЕ ЗАПИТАННЯ,Я ЗВІЛЬНИВСЯ БУДУЧИ ВОДІЕМ В ДСНС І МЕНІ ПОТРІБНО БУЛО ЗАПОВНИТИ ЕЛЕКТРОННУ ДЕКЛАРАЦІЮ ,Я БЕЗ ЗАПЕРЕЧЕНЬ ЗА ПОКЛИКОМ МОГО СТАРОГО НАЧАЛЬСТВА ПРИЇХАВ І ЗАПОВНИВ ЇЇ ТОМУЩО КЛЮЧ ПРИЙШОВ МОЄМУ НАЧАЛЬНИКУ КАРАУЛА ВІН ЩЕ КОЛИ Я ПРАЦЮВАВ РОБИВ ЗАПРОС НА ВСЕ НАШЕ ВІДДІЛЕННЯ ,ТОБТО Я ЗАПОВНИВ А ЗАРЕЗ МЕНІ ПОГРОЖУЮТЬ КРИМІНАЛЬНОЮ СПРАВОЮ НІБИТО Я ПІЗНО ЇЇ ЗАПОВНИВ А ЦЕ БУЛО 16 БЕРЕЗНЯ ХОЧА Я ЗНАЮ ЩО СТРОКИ ДО 30 ГО БУЛИ ,І Я БУДУЧИ УЖЕ ЦИВІЛЬНИМ НІЧОГО ЯК БИ І НЕ ЗНАВ ЩО ДО ЧОГО, ПРОСТО ВИКОНУВАВ ВКАЗІВКИ КЕРІВНИЦТВА,І ТАК ЯК БАГАТО ГОВОРЯТЬ ЩО ТАКИМ ЧИНОМ ХТОСЬ ПРОБУЕ ЗРОБИТИ З МЕНЕ КОЗЛА ВІДПУЩЕННЯ ЩО РОБИТИ?

Юрий Молодико
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 19 квітня 2017, 12:25
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Юрий Молодико »

А ЗВІЛЬНИВСЯ Я 8 СІЧНЯ ЦЬОГО РОКУ

Юрий Молодико
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 19 квітня 2017, 12:25
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Юрий Молодико »

Дмитрий Иванович, У МЕНЕ Є ТАКЕ ЗАПИТАННЯ,Я ЗВІЛЬНИВСЯ БУДУЧИ ВОДІЕМ В ДСНС І МЕНІ ПОТРІБНО БУЛО ЗАПОВНИТИ ЕЛЕКТРОННУ ДЕКЛАРАЦІЮ ,Я БЕЗ ЗАПЕРЕЧЕНЬ ЗА ПОКЛИКОМ МОГО СТАРОГО НАЧАЛЬСТВА ПРИЇХАВ І ЗАПОВНИВ ЇЇ ТОМУЩО КЛЮЧ ПРИЙШОВ МОЄМУ НАЧАЛЬНИКУ КАРАУЛА ВІН ЩЕ КОЛИ Я ПРАЦЮВАВ РОБИВ ЗАПРОС НА ВСЕ НАШЕ ВІДДІЛЕННЯ ,ТОБТО Я ЗАПОВНИВ А ЗАРЕЗ МЕНІ ПОГРОЖУЮТЬ КРИМІНАЛЬНОЮ СПРАВОЮ НІБИТО Я ПІЗНО ЇЇ ЗАПОВНИВ А ЦЕ БУЛО 16 БЕРЕЗНЯ ХОЧА Я ЗНАЮ ЩО СТРОКИ ДО 30 ГО БУЛИ ,І Я БУДУЧИ УЖЕ ЦИВІЛЬНИМ НІЧОГО ЯК БИ І НЕ ЗНАВ ЩО ДО ЧОГО, ПРОСТО ВИКОНУВАВ ВКАЗІВКИ КЕРІВНИЦТВА,І ТАК ЯК БАГАТО ГОВОРЯТЬ ЩО ТАКИМ ЧИНОМ ХТОСЬ ПРОБУЕ ЗРОБИТИ З МЕНЕ КОЗЛА ВІДПУЩЕННЯ ЩО РОБИТИ?А ЗВІЛЬНИВСЯ Я 8 СІЧНЯ ЦЬОГО РОКУ

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

А чому ви взагалі подавали декларацію, якщо ви водій, навіть у ДСНС?

Ви що виконували організаційно-розпорядчі чи адміністративно-господарські функції?

Треба виходити з того чи є ви декларантом в розумінні антикорупційного законодавства...

Якщо є декларантом, тоді ви дійсно повинні були подати декларацію до дня звільнення.

Юрий Молодико
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 19 квітня 2017, 12:25
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Юрий Молодико »

але ж мене ніхто не повідомив і коли я звільнявся мені сказали заповняти декларацію разом з усіма а тількі тепер шукають винного і він один я

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Кримінальної відповідальності за невчасне подання немає.

https://nazk.gov.ua/vidpovidalnist-0

Юрий Молодико
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 19 квітня 2017, 12:25
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Юрий Молодико »

дякую

natalya9228
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 16 березня 2015, 14:54
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення natalya9228 »

Подскажите, у кого получилось подать е-декларацию? Уже 2 недели пытаемся отправить, пишет: не вдалося обробити дані. ЧТО ДЕЛАТЬ??? так-то уже и второй срок подачи на исходе...

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”