подання декларації новим працівником

margosha-79
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 22 березня 2016, 11:42
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення margosha-79 »

Доброго дня.Я новий спеціаліст-бухалтер в сільській раді,прийнята 22 березня 2016 року.Підкажіть,чи потрібно мені подавати декларацію про майно та доходи держслужбовця та де взяти новий бланк????

Аватар користувача
Kadrovik Olga
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 16 лютого 2016, 08:21

Повідомлення Kadrovik Olga »

Декларація подається за 2015 рік. Якщо у 2015 році не працювали - то подавати не потрібно. Бланки роздрукуйте з Іінтернету.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Що значить "якщо не працювали у 2015 році - то подавати не потрібно"? Ще й як потрібно. 
Бланк декларації скачуйте з сайту ВРУ який йде додатком до ЗУ "Про засади запобігання і протидії корупції".

Аватар користувача
Kadrovik Olga
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 16 лютого 2016, 08:21

Повідомлення Kadrovik Olga »

Дмитрий Иванович!

Малось на увазі - якщо у 2015 році не були держслужбовцем, депутатом, керівником, особою, яка мала організаційно-розпорядчі дії і т.д. - то подавати не треба. Я, наприклад, працюю у комунальній установі (медичний заклад) інспектором з кадрів і декларацію не подаю, також із 200 працюючих у нас осіб - більшість також не відносяться до суб єктів декларування.
Так я розумію чи ні?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Kadrovik Olga

Подання декларацій передбачає, що їх подають суб'єкти декларування за минулий рік. Тобто якщо ви в період декларування з 1 січня по 1 квітня працюєте на посаді, яка в силу закону підпадає під обов'язок подання декларацій, то ви зобов'язані подати декларацію за минулий рік, незалежно ким ви були в минулому році, хоч за кордоном, хоч домогосподаркою, хоч державним службовцем. Крім того, ви ж ще зобов'язані подавати декларацію як кандидат на посаду. Тобто якщо ви прийшли на державну службу не по переводу з державної служби, ви зобов'язані подати визначений пакет документів, в тому числі і декларацію за минулий рік. Це що стосується державних службовців. У вашому випадку (медичний заклад) треба дивитись чи підпадають ті чи інші працівники під субєктів декларування (про це вже не раз писали, повторюватись не буду). Якщо так, то вони зобовязані подавати декларацію до 1 квітня.

Аватар користувача
Kadrovik Olga
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 16 лютого 2016, 08:21

Повідомлення Kadrovik Olga »

Дмитрий Иванович,

Дякую! Все зрозуміло.

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”