Зміни в майновому стані

Коріненко Тетяна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 25 листопада 2016, 00:06
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Коріненко Тетяна »

Друзі, підкажіть будь ласка. Декларант за законом в цьому році до 01 травня вперше подае е-декларацію (на даний час вона ще не подана). Але, на початку року. до подання першої декларації. в нього відбулися продаж та придбання авто. але зміни в майновому стані він не подав. Чи повинен він це був зробити. і як бути тепер?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Декларація особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування і Повідомлення про зміни в майновому стані це різні форми фінансового контролю, і регулюються різними нормами закону. Декларація подається щорічно до 1 квітня (в цьому році до 1 травня хто подає вперше), перед звільненням, після звільнення. Повідомлення подається протягом усього терміну виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Якщо особа отримала майно або доходи на суму 50 ПМДГ і більше, вона зобов'язана протягом 10 днів повідомити НАЗК через особистий кабінет (там же де електронна декларація). Якщо не подав, то законом передбачена адмінвідповідальність.

Коріненко Тетяна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 25 листопада 2016, 00:06
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Коріненко Тетяна »

Спасибо большое, так и думала, но надеялась на...пронесет. но нет. Спасибо!

inno
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2017, 01:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення inno »

Доброго дня, при реєстрації незавершеного будівництва, якщо воно більше 50ПМДГ, потрібно подавати зміни в майновому стані? І чи є там графа вартість, бо точну вартість я не знаю? Дякую!

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

innulj1 писав:Доброго дня, при реєстрації незавершеного будівництва, якщо воно більше 50ПМДГ, потрібно подавати зміни в майновому стані? І чи є там графа вартість, бо точну вартість я не знаю? Дякую!
Без вартості ви не зможете заповнити повідомлення.

inno
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 18 березня 2017, 01:05
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення inno »

З чоловіком ведемо будівництво будинку за спільні кошти, але дозвіл на будівництво надано мені. Я є декларант. Чи потрібно вказувати суму яку бралося на будівництво у чоловіка, в змінах в майн.стані? Я знаю у графі незвав.будівництво є стрічка збудовано повністю або частково за кошти декларанта.

ndymchuk
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 76
З нами з: 24 січня 2016, 08:43
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення ndymchuk »

Доброго дня! Декларант показував незавершене будівництво в 2016 році, в 2017 оформив право власності на нього.
Чи потрібно було подавати повідомлення про зміни в майновому стані ? І чи потрібно вказувати це як правочин?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

ndymchuk писав:Доброго дня! Декларант  показував незавершене будівництво в 2016 році, в 2017 оформив право власності на нього.
Чи потрібно було подавати повідомлення про зміни в майновому стані ? І чи потрібно вказувати це як правочин?
Якщо проводилась оцінка нерухомості при введені в експлуатацію та/або реєстрації майна (тобто відома вартість) - потрібно було подавати повідомлення про зміни в майновому стані.
В декларації як правочин - декларант набув право власності на нерухоме майно.

ndymchuk
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 76
З нами з: 24 січня 2016, 08:43
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення ndymchuk »

Дмитрий Иванович писав:
ndymchuk писав:Доброго дня! Декларант  показував незавершене будівництво в 2016 році, в 2017 оформив право власності на нього.
Чи потрібно було подавати повідомлення про зміни в майновому стані ? І чи потрібно вказувати це як правочин?
Якщо проводилась оцінка нерухомості при введені в експлуатацію та/або реєстрації майна (тобто відома вартість) - потрібно було подавати повідомлення про зміни в майновому стані.
В декларації як правочин - декларант набув право власності на нерухоме майно.
А якщо оцінки не було? то правочин також вказувати? Чи тільки коли вартість більше 50ПМ?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

ndymchuk писав:
Дмитрий Иванович писав:
ndymchuk писав:Доброго дня! Декларант  показував незавершене будівництво в 2016 році, в 2017 оформив право власності на нього.
Чи потрібно було подавати повідомлення про зміни в майновому стані ? І чи потрібно вказувати це як правочин?
Якщо проводилась оцінка нерухомості при введені в експлуатацію та/або реєстрації майна (тобто відома вартість) - потрібно було подавати повідомлення про зміни в майновому стані.
В декларації як правочин - декларант набув право власності на нерухоме майно.
А якщо оцінки не було? то правочин також вказувати? Чи тільки коли вартість більше 50ПМ?
У видатки якщо вартість більше 50 пмдг. У правочини в будь якому випадку.

krrada
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 24 березня 2015, 15:31
Регіон: Харьковская область

Повідомлення krrada »

Доброго дня шановні учасники форуму.
Чи може хтось підказати як діяти у випадку реєстрації договору емфітевзису.
Чи потрібно зазначати цей правочин у повідомленні про сутттєві зміни у майновому стані?
Те, що є у електронній формі, передбачає тільки придбання майна, але не набуття права оренди.

Kos31025
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 13 березня 2019, 22:21
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Kos31025 »

Доброго дня. Допоможіть будьласка. Я держслужбовець, чоловік ні. Чоловіком було позичено кошти у брата та куплена квартира, яка оформлена на чоловіка (більше50 ПМ). В нотаріуса я давала згоду на придбання кварти, як дружина.Як це відобразити в декларації? Чи потрібно подавати повідомлення про суттєві зміни.

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”